Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 159. (Read 1109040 times)

newbie
Activity: 174
Merit: 0
Şimdilik dead cat bounce gibi görünüyor,hala ikna edici bir tepki alımı gelmiş değil.Dibi henüz görmedi gibi,umarım yanılırım.

Bende dibi 3299 bekliyordum ama bırakmadılar.Bakalım nereye kadar düşecek..
full member
Activity: 350
Merit: 110
Şimdilik dead cat bounce gibi görünüyor,hala ikna edici bir tepki alımı gelmiş değil.Dibi henüz görmedi gibi,umarım yanılırım.
newbie
Merhaba;

Pişman olmayacağımı ümit ederek alım emirilerlerimi iptal ettim. YTD

İyi dileklerimle

Sizi bilmem ama ben kademeli 3600 den girdim.4000-4100 arasıda girerim.Üçüncü kademe olarak 4500 'den girerim kapatırım alışları.Sonrası kısmet artık.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
Merhaba;

İyi dileklerimle

hocam pişman olman kuvvetle muhtemel.
en fazla 300-500 usd daha ucuza alırdın.ama artıştan kazancın astronomik olabilir.
kademeli alış yapmak bu durumlarda cok daha mantıklı.
3800 usd yi btc yi bir daha ruyalarımızda dahi goremeyebiliriz.
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
abi bitcoinin belli bir maliyeti onun altına inemezciler gelmedimi  Tongue, bitcoinin düştüğünü görüyoruz da matematiğinin düşüşüne nadir tanık oluyoruz

Akşam akşam ne güldüm ya  Grin Madencilere sormak lazım.Kazdıklarına göre hesapları tutuyor olması gerekli, yoksa niye kazsınlar Smiley
full member
Activity: 1176
Merit: 159

Geldi yine paint terk Smiley
bir gün btc yi de terkedip eskisi gibi geri gelmeyeceğin günleri görecek miyiz  Roll Eyes
her türlü sallamışsın o bile tutmadı

3k civarına kadar düşüşü sende tahmin etmiyordun muhtemelen, iş işten geçtikten sonra ortaya çıkıp ahkam kesmesi grafik atıp tahminde bulunmaktan daha kolay ve boş bir eylem.

piyasaya dönelim, büyük hareketin yükseliş olabileceğine inanıyordum, olmadı. 4k dan toparlamaya başlar artık diye umuyordum, bekletilerin çok üzerinde düşüş gerçekleşti diye düşünüyordum neyse olan oldu bardağın dolu tarafına bakalım şimdi, en kötü dönemi atlatıyoruz, düşüş bir yerde illa son bulacak ve sona çok yaklaştık piyasayı terk etme zamanı değil şuan. 5800$ hedefim yine geçerli sadece sabır mutlaka 6k direncini yeniden test edeceğiz.

member
Activity: 189
Merit: 86
Merhaba;

İyi dileklerimle
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
vakti olan insanlar bu başlıkta çeşitli yıllarda yazılanları okursa şu an içinde bulunduğumuz durumun da gelip geçici olduğunu görecektir.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 Maksimim dip noktasına yakınız.2800 usd ler benim için düşeceği dip nokta.Son bir dump dalgası bekliyorum ondan sonra yatayda toparlanıp ufak ufak artışa geçecektir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
abi bitcoinin belli bir maliyeti onun altına inemezciler gelmedimi  Tongue, bitcoinin düştüğünü görüyoruz da matematiğinin düşüşüne nadir tanık oluyoruz

son 2 haftadır zararına kazıyorlar. bakalım ne kadar daha zarar yazmayı goze alacaklar. en son btc nin maliyeti var altına inemez ben demiştim. halada bunu savunuyorum. şuan kazım maliyetlerinden sadece elektrik bedelini bile karsılamıyorlar. depolama bakım cihaz personel gibi maliyetleri göz önüne bile almıyorum. belli bir seviye bu zararı ceplerinden karsılarlar. sonra zorluk değişimine belli bir sure kala cihazların cogunu kapatıp zorlugu dusurmeye calısıp sonra tekrar kokleyip kar etmeye baslayabilirler yada fiyatlar yukselir.
full member
Activity: 344
Merit: 134
Artık maliyet hesabını çıyan-wu yapsın  Cheesy
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
full member
yalnız grafikli yorum yapanların hiçbir şekilde tutturamamaları ...

Grafikler olacağı değil olasılığı gösterir. Alış, satış ve stop için referans noktaları belirlemede kullanılır. Basit olarak bir grafiğin söylediğini doğru varsayarak hareket etmemek getekir. Grafik çalışmadığında stop planı da grafikten alınan referans ile gerçekleştirilebilir. Bu yazdıklarım trader lar için geçerlidir. Uzun vadeli yatırımcılar grafik bağımsız alım satım yapabilirler. Bkz. altın yatırımcıları.
member
Activity: 630
Merit: 37
yalnız grafikli yorum yapanların hiçbir şekilde tutturamamaları ...
full member
Bir an önce 1k yapın da hepimiz rahatlayalım...
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
valla diyecek söz laf bulamıyorum bu şerefsizlere
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
vurun ölmedik daha. 1000 dolarada indirseniz satmıcaz. 1 dolar olsada satmıcaz. s.ke s.ke yine yukselteceksiniz bizde 1 varsa sizde 1000 var. o lambolarınızdan kalelerinizden  yatlarınızdan cıkacagınızı hiç sanmıyorum
newbie
Açtıgm konu gerçek mi olacak  Grin hedef fiyatlarım geliyor başta bende inanmamıştım ama şimdi inanmaya başladım Shocked

member
Activity: 1011
Merit: 65
Elbet balonu tekrar sisirecekler ama önce milletten kaldırdıkları milyar dolarları yiyip bitirmeleri gerekiyor ki gorunen o ki ayı piyasasinda çok daha fazla kazandı balinalar. Masterluc bile terse yattı artık piyasa tamamen boka sardi ben bu kumara sürüklenmek istemiyorum kimseye artık tavsiye etmiyorum bu bok çukurundan elinde Token varsa satmayın belki 2-3 yıl sonra zarar biter kar eder satarsiniz. Hepinize selam olsun benden bu kadar. Koinleri satmiyorum balinalar dönüp elimdeki zarar kara gecesiyle kadar satmayacağım ama bu mecraya cebimden 1 kuruş bile çıkarıp yatirmayacagim. Burası soygun yeri yatırımcı uzak dursun. Bırakın alan alsın bırakın bitcoin 1 milyon dolar olsun. Siz yatırımı kendinize yapın kalın sağlıcakla. En yakın bogada görüşmek dileğiyle. Altında kalın.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bir Cumartesi gecesi klasiği yaşıyoruz...
https://youtu.be/4XIYK_JzFnQ
Jump to: