Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 181. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 616
Merit: 118
düşüş trendinde cidden btc en dirençli coin oldu buda btc nin gücünü hiçbir coinin kıramayacağının en büyük göstergesi diye düşünüyorum umarım artık düşüş bitmiştir.
member
Activity: 94
Merit: 10
etf etkisinden olsa gerek bitcoin ve altcoinler de hareketlilik görülüyor...
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
30 Eylül tarihi yaklaştıkça Btc'de artış gözlenecektir. Yavaş yavaş 8000 Dolara gidiyor gibi sanki fiyat. Bildiğiniz üzere 30 Eylül'de Etf sonucu açıklanacak. Eğer kabul edilmezse büyük bir düşüş dalgası bekliyorum. https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd şu siteye girerek Time Interval değerini 3d (3 günlük) yaptığınızda dalganın neresinde olduğumuzu görebilirsiniz.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

"Birisi" geçtiğimiz hafta Bitmex'te "küçük küçük" buy wall'lar ile 6,784 usd ortalama ile 31.500 BTC topladı. %6,6 getiri ile bir dump dalgası başlatamaz her halde. Cross finger

İyi dileklerimle
full member
Activity: 1176
Merit: 159
haftalık yorurum,

dün 100 milyon dolar tether daha bastılar, ayrıca dün bitfinex de balinanın biri 7500 doları kırmak için çok uğraştı herif 200 er 200 er alım deli hacim yaptı ama bir türlü yükseltemedi, ara ara 500 1000 btc birden alım yaparak anlıkda olsa istediği fiyata çekmek istedi ama başaramadı. ayılar izin vermedi shortlarda da %30 artış yaşandı. açıkçası buradan düşüş bekliyorum ben, 7150 > 6850 buralardan tekrar yükselebilir malum hem zırt pırt tetjer basıyorlar hemde SEC kararı bekletisi fln biraz daha buralarda takılacak gibi. ethereum tutuyordum ancak 280$ civarı aldığımı 296$ dan sattım yükselmedi gitti eth. bu yükselişten pek birşey kazanamadım dışardayım izleyeceğim şimdilik..
newbie
Activity: 84
Merit: 0
şöyle  2000 leri görürüz inşallah Grin

Şöyle tekrardan bir 19 binleri görür sonra , 30 - 50 bin dolar arasında bir yerleri görürüz inşallah Cheesy Şunu merak ediyorum eğer mesajımı görürsen umarım cevaplarsın 2000 leri gördüğün zaman elindekileri çıkardın mı , çıkardıysan tekrar alım yaptın mı ?
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
sonbaharın gelişiyle birlikte bitcoin yükseliş sinyalini çakmış durumda, etf'Den güzel bir sonuç alınırsa 10 bin doları geçebilir.

ETF'den bana göre olumlu bir haber gelmesi imkansız. İşin iyi olan kısmı ise bu sefer haber olumsuz bile olsa BTC etkileneceğini sanmıyorum. Aslında BTC aşılara direnç gösteren virüslere benzemeye başladı, eskiden her FUD yayıldığında düşerken, giderek bu tarz haberlere aldırış etmiyor. Geçen her yeni gün, BTC düşürmek için çok daha büyük bir kötü habere ihtiyaçları oluyor.

newbie
sonbaharın gelişiyle birlikte bitcoin yükseliş sinyalini çakmış durumda, etf'Den güzel bir sonuç alınırsa 10 bin doları geçebilir.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
binance ta 7300 küsürü bitfinex te 7400 küsürü zorladı dün gece , sınıra iyice yaklaştık son hamlesini yapıp bir sonraki zirvede buluşmak umuduyla diyerek gidebilir. Buralardan düşerse 6000 altı daha olası duruyor 4-5 lere de şimdi gitmezse yeni bandını az çok çizmiş olacak. 8000 li rakamları görmesini yakın zamanda beklemiyorum 7500 üstünü bile anlık düşünüyorum, TR de de dolar yüzünden TL fiyatında düşüşe rağmen çok az aşağı inme bekliyorum.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
Btc şuan tl nin karşısında yine zirveleri yaşıyor dolar paritesinde tl çok kayıpta olduğu için haliyla btc en düşük seviyesinde dahi tl karşısında yine yukarıalrda kaldı. yani btc de alan daha az kayıp yaşadı.
newbie
Hızlıca bir haberle 10 bin üzerine atabilsek vadelilerin etkisini de kıracağız. Bitcoin fiyatı düşük kaldıkça vadeli işlemlerdeki balinalar çok kolay fiyatları manipüle ediyor. Ufukta 10 bin yolculuğu görünüyor eğer kırabilirse psikolojik direnci boğaların kapıları ardına kadar açılabilir.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
BTC kendini yeniden 7000 üstüne attı. Hem de çok rahat oldu, dirençle karşılaşmadı denilebilir.
10 günlük ortalamasının epeyce üstünde geziniyor. Şu vadeliler yüzünden bir düşüş olmazsa ben yavaş yavaş yukarı devam edeceğini düşünüyorum...
newbie
Activity: 57
Piyasa düşüşe devam ediyor her zaman olduğu gibi bu durum zaten şaşırtmıyor 200 dolar artıyor geri 800 dolar düşüyor bitcoin bu daha nereye kadar olur cidden bilemiyorum ama artık yavaşta olsa bir artışa geçmesi lazım piyasanın.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
CBOE vadeliler bu ayın 31indemi bitiyodu? Vadeliler bittiğinde hep aşırı düşüş oluyo, biraz daha yükseltip yine 30 dakikada 1000 dolar çakabilirler.

Ben bu seferkinde yükseliş bekliyorum, hatta geçen aykinde de yükseliş olmuştu diye hatırlıyorum, özellikle 6 aylıklar bitince çıkmıştı sanki. Evet yarın bitiyor.

Kısa vadede 6800 direnci önemli, ondan sonra 6600 civarlarında bir direnç var, onun kırılmaması lazım.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Hafif bir yükseliş sonra herşey alışıla gelmiş kırmızılara büründü Smiley Bir nevi normale döndü. Yeşil görünce şaşırır olduk zaten. Bir umut ufak ufak artar demiştim ama hevesimiz kursağımızda kaldı.
member
Activity: 588
Merit: 22
Bitcoin şu an 6800 dolar seviyelerinde geziyor.Herkes büyük yükseliş bekliyor ancak benim 2018 de bitcoinden hiçbir olumlu beklentim yok.hatta altcoinleri bitirme operasyonu başlayabilir diye düşünüyorum.Zira altlar şu an en az x10 aşağıda..
full member
Activity: 398
Merit: 101
valla suan btcturkte resmen 40 kurus alttan dolar verıyorlar. zamanla fark kapanır dıyordum fiyatı 6.40dan 6.32 ye kadar cektiler. hangi gerizekalılar 6.32den satıyorsa burdan onları selamlıyorum
Isterse 1 kurustan satsın, doları çekemedikten sonra ucuz olsa nolucak.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
valla suan btcturkte resmen 40 kurus alttan dolar verıyorlar. zamanla fark kapanır dıyordum fiyatı 6.40dan 6.32 ye kadar cektiler. hangi gerizekalılar 6.32den satıyorsa burdan onları selamlıyorum
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Yükseldi , yükseliyor ama yine düşecek önümüzdeki günlerde, 7500 üstü çok zor , satmak için bekleyen çok adam var, manipulator piyasayı zorlayıp gidebileceği yere çıkartıyor sonra daha gitmeyeceği belli olunca da çakıyor aşağı, şimdi insanlar yükseliyor ayakların alım emirlerini biriktiriyor ,yeterince birikince satıp indirir, şu an 7000 sınırında bir yukarı sert hamle sonra aşağı sert seri hamleler bekliyorum, bakınız bundan önceki bütün yükselişlerin sonu, bir de şu var tabi
https://bitcointalksearch.org/topic/ara-dongunun-sonraki-zirvesi-neresi-olur-4973116
member
Activity: 1011
Merit: 65
Bitcoin fiyatı:

Tr = 43.300
Dünya = 45.850

Fark: 2550 TL
Jump to: