Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 212. (Read 1109040 times)

legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
10 gün önce 10k zorluyorduk şimdi yine 6k fln konuşuyoruz. 6k dan hangi enyai btc satar artık? düşşede birşekilde artıyor, panik satışı yapacak adam kalmadı artık, kalan kerizleri ayıklamak için sürekli indir kaldır yapıyorlar. direk alış emirlerine sattılar indirmek için indirdikleri gibi yükseltecekler yine..

7000 altına inerse, 6000 dolardan satanları göreceğiz. Enayi demenin manası yok.

7000 altına inerse panikle ilk satanlardan birinin sen olacağını da biliyoruz. "7000'de sattım 5800'den toplayacağım" diye yazarsın buraya.

bu shulio denen adama sakın inanmayın herseyi sallamasyon millete yedirmeye calısıyor.

pm atıp ucuzdan btc sattırmaya calısırsa sakın inanmayın şikayet edin. Terbiyesiz.

Hayırdır, bir yerde tavuğuna kışt mı dedim, nedir senin olayın bakalım?
full member
Activity: 1176
Merit: 159
ayı tuzağı? hacim yok devamıda gelmedi yükseliş başlıyor gibi gösterip 7k ya çakabilirler dikkat edin. 6800$ ihtimali var ama 4k bekleyenler avucu yalar yine bugün yarın yükseleceğiz buralardan..
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
Güne canlanarak başladık, içinde bulunduğum bütün coinler yükselişe geçti ve moralleri biraz düzeltmeye başladı. Yükselişler günde %3, düşüşler %10 ile olduğu için günün devamını merakla bekliyorum Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Hayırdır insallah cumartesi sabah sabah 150dolarlık bir yeşillik çaktı. Bayram diil seyran diil cumartesi operasyonumu yapacaklar.
full member
ben 20k dan 6k ya düşüşte satmadım, en son 10k dan satıp 8200 den geri aldım. boşta usd olsa buradan yine toplardım. 4k gelse ne yazar! çivileyeceklermi oraya? yine buralara geri zıplar, o zaman 4k dan buralara kadar yükseldi buradan satalım diyebilirim, biraz mantıklı olun!
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Boyle giderse kasim a kadar yol gorunecek gibi. Kasim da da fiyat biraz sivrildikten sonra yine bir klasik yilbasi düsüsü yasayacagimiz kesindir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Black month Kara aylar diyorum

Ocak
Şubat
Mart
Nisan
Mayıs

Bakın 5 aydır düşüyor yükseliyor düşüyor yükseliyor düşüyor. Büyük yükselişten sonra gelen klasik dalgalanma ama sanki uzun sürdü bu sefer.
Bir daha ATH ne zaman göreceğiz. Ne zaman sevineceğiz ?

Daha düşüş bitmedi 5-6 ay kısa bir süre. İyimser bir tahminle piyasa eskisi gibi değil falan diyelim 1 sene. Bir daha ATH görmemiz ilgiyle alakalı. Şuanda öyle bir ilgi görmüyorum ben.
sr. member
Merit: 305
Black month Kara aylar diyorum

Ocak
Şubat
Mart
Nisan
Mayıs

Bakın 5 aydır düşüyor yükseliyor düşüyor yükseliyor düşüyor. Büyük yükselişten sonra gelen klasik dalgalanma ama sanki uzun sürdü bu sefer.
Bir daha ATH ne zaman göreceğiz. Ne zaman sevineceğiz ?
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
10 gün önce 10k zorluyorduk şimdi yine 6k fln konuşuyoruz. 6k dan hangi enyai btc satar artık? düşşede birşekilde artıyor, panik satışı yapacak adam kalmadı artık, kalan kerizleri ayıklamak için sürekli indir kaldır yapıyorlar. direk alış emirlerine sattılar indirmek için indirdikleri gibi yükseltecekler yine..

7000 altına inerse, 6000 dolardan satanları göreceğiz. Enayi demenin manası yok.

7000 altına inerse panikle ilk satanlardan birinin sen olacağını da biliyoruz. "7000'de sattım 5800'den toplayacağım" diye yazarsın buraya.

bu shulio denen adama sakın inanmayın herseyi sallamasyon millete yedirmeye calısıyor.

pm atıp ucuzdan btc sattırmaya calısırsa sakın inanmayın şikayet edin. Terbiyesiz.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
2014 e ne kadar benziyor?

Çok benzemiyor. 2014'te çok daha keskin bir düşüş olmuştu. Şu anda öyle bir yaşamadık -henüz- ama bu yaşamayacağımız anlamına gelmiyor. İki dalganın da birebir aynı olmasını beklememeliyiz. Büyük ralli sonrası klasik dalgalanma hareketi devam ediyor.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
düşüşte sattım dahada sarkar gibi geldi yine terste kaldık. ufak alsatlarla zarar kapamaya calısıyorum. 7500 altına sarkıp durması ilginc oldu. 7000 goruruz diye bekliyordum. 7900 ve 7500 bence onemli desteklerdi.
full member
Activity: 344
Merit: 134
şartlar farklı. bugünkü olayları kendi içinde değerlendirmek lazım. ne demişler grafik grafiğe benzer.
member
Activity: 448
Merit: 89
Full Stack Engineer
2014 e ne kadar benziyor?
full member
Activity: 344
Merit: 134
7300 kırılırsa 5k ları gösterirler
newbie
Activity: 55
Merit: 0
Piyasa yüzde yaklaşık yüzde 20 falan değer kaybetmiştir genel olarak bugunku toparlanması yüzde 3-4 civarı bu boyle devam ederse üzücü olur ama toparlancağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

bu durumda arkadas kendine enayi mi demis olacak. evet oyle olacak diye cozumledim ben  Smiley Smiley
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016

full member
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
biraz daha var yeşermesine gibi, düzeltmedir.
CMC hafiften yeşermiş durumda. Acaba yükselişmi yoksa sadece düzeltmemi kestirmek zor. 6k lara inersek şaşırmam.

copper member
Activity: 1358
Merit: 523
CMC hafiften yeşermiş durumda. Acaba yükselişmi yoksa sadece düzeltmemi kestirmek zor. 6k lara inersek şaşırmam.
Jump to: