Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 209. (Read 1109040 times)

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
~snip
%60 aşağı, %40 yukarı diyorum.

~snip
%60 aşağı, %40 yukarı.

~snip
%50 aşağı, %50 yukarı diyorum.

~snip
%70 aşağı, %30 yukarı diyorum.

~snip
%70 aşağı, %30 yukarı diyorum.

~snip
%75 aşağı, %25 yukarı diyorum.

Aynen devam, %75 aşağı, %25 yukarı diyorum.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Bitcoin'i tepeden aldıysanız ve zarar ettiyseniz fiyatı takip etmenin yararı yok. Psikolojinizi yıpratır ve başka fırsatları kaçırırsınız. 1 Btc varsa elinizde onu 2 ye çıkarmanın yollarını arayın. Bu sayede fiyatı düşmüş çıkmış pek umursamazsınız. Ben 20.000$'ı geçeceğine çok eminim. Ve kendimi buna hazırlamaya çalışıyorum. Böylece vakit daha eğlenceli geçiyor. Ekran başına oturup 2 yıl iniş çıkışını izleyecek değilim. Olan olmuş satın almışsınız psikolojiniz bozuluyorsa zararına satın bir daha da dönüp bakmayın Bitcoin ne olmuş diye. Sağlığınız paradan daha önemli.
En az 5 meritlik analiz - düşünce Smiley
full member
Activity: 1176
Merit: 159
adam çıkıyor tvye uber muber bitti o iş diyor ertesi gün polis uber araçlarını durdurup ceza kesmeye başlıyor. yarında çıkar bitcoin mitcoin bitti o iş der şimdi.. padişah fermanı sanki anasını satayım biran önce 100k gelse kurtulsak şu ülkeden..
sr. member
Activity: 1778
Merit: 385
Dolar/bitcoin paritesinde kaybetsekte sağolsun türk lirası milli para pirimimiz paritesinde bizim zararın bi kısmını kapatıyor. Böyle giderse dolar fiyatı önemsiz olacak.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
55.000 TL seviyesindeyken 1 Bitcoin aldım hala tersteyim kalan paramla bu aylarda altcoinlere girdim. 70 bin den bitcoin almış ta olabilirdim kendimi şanslı hissediyorum Smiley 6 aydır satmadım nasıl sabır olduğunu siz düşünün. Tanrının bana güleceğine inancım tam.

Dolar yükseldiği için aldığınız fiyata daha hızlı geliyor. Bitcoin 10 bin doları geçse bile 55 bir lirayı görebiliriz.  Öyle 12-13 bin dolar olmasını beklemeye gerek kalmayacak.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Bitcoin'i tepeden aldıysanız ve zarar ettiyseniz fiyatı takip etmenin yararı yok. Psikolojinizi yıpratır ve başka fırsatları kaçırırsınız. 1 Btc varsa elinizde onu 2 ye çıkarmanın yollarını arayın. Bu sayede fiyatı düşmüş çıkmış pek umursamazsınız. Ben 20.000$'ı geçeceğine çok eminim. Ve kendimi buna hazırlamaya çalışıyorum. Böylece vakit daha eğlenceli geçiyor. Ekran başına oturup 2 yıl iniş çıkışını izleyecek değilim. Olan olmuş satın almışsınız psikolojiniz bozuluyorsa zararına satın bir daha da dönüp bakmayın Bitcoin ne olmuş diye. Sağlığınız paradan daha önemli.

en mantıklı yorum bu bana göre, acil paraya ihtiyacınız yosa fiyata takılmayın, becerbiliyorsanız btc nin bir kısmı ile trade yapın artırabilfiğiniz kadar btc miktarını artırın elinizdeki. u.v. her türlü karlı çıkarsınız
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
55.000 TL seviyesindeyken 1 Bitcoin aldım hala tersteyim kalan paramla bu aylarda altcoinlere girdim. 70 bin den bitcoin almış ta olabilirdim kendimi şanslı hissediyorum Smiley 6 aydır satmadım nasıl sabır olduğunu siz düşünün. Tanrının bana güleceğine inancım tam.
İnsanlar istiyorlar ki yatırım yapayım hemen kar edip  karımı alayım gideyim bitcoine yatırım yaparken elimizde yatırım yapacak boş paramızın kullanılmış olması önemli ben bitcoini elinde tutan ve sabırla bekleyen insanların hangi değerden alırsa alsın kazanacağını düşünüyorum o yüzden terste kaldığınızı düşünmeyin sadece zaman ve sabır!
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
member
Activity: 448
Merit: 89
Full Stack Engineer
Yahu yine yalancı yükselme demek istemiyorum ama etrafta öyle bir koku var, herkes 6 sında yükselecek diyorsa bilin ki o düşecektir. Hep böyle oldu inşallah devam etmez. Ben para yatırmaya korkar oldum, psikolojik etkisi kötü oluyor, uzaktan izlemek akıl sağlığı için daha iyi.
sr. member
Merit: 305
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ortalikta bir 6 haziran dedikodusu dolanip duruyor. Tekrar gecen seneye göndermeler falan.. Boyle olunca piyasa tam beklentinin tersi yönüne kirildigi cok oldu. Yine aynisi olabilir sanki..
full member
Activity: 350
Merit: 110
1 gün önce 14 mayısa bakın dedim grafik ilerledikçe aynı yerde önce dump sonra da pump geldi. son 24 saat birebir aynısı oldu çünkü aynı kişilerin işi olduğu bariz belli.
2015 grafiğinde 8884.5 yazıyor o ne?Ayrıca grafikte bundan sonra ne olacak gibi gözüküyor?
full member
1 gün önce 14 mayısa bakın dedim grafik ilerledikçe aynı yerde önce dump sonra da pump geldi. son 24 saat birebir aynısı oldu çünkü aynı kişilerin işi olduğu bariz belli.
newbie
Activity: 229
Merit: 0
boğa sezonuna bi girsek hersey değişecek, suan kötü tersteyiz.
full member
bitcoin grafikte 14 mayıs 2018'e bakın, sonra bugünkü grafiğe geri bakın bakalım ne göreceksiniz?
Resimle anlat anlatmak istediğini.

https://i.hizliresim.com/6Nl79P.png
full member
Activity: 350
Merit: 110
bitcoin grafikte 14 mayıs 2018'e bakın, sonra bugünkü grafiğe geri bakın bakalım ne göreceksiniz?
Resimle anlat anlatmak istediğini.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Çok uzun bir süredir ilk kez 200 günlük ortalamanın üzerine çıktık.
Son 2 gündür 1 er kez deneyip geri dönmüştü, bu sefer hızla geçti.
Son günlere göre işlem hacmi de çok iyi ama böyle bir direnç seviyesi için hala az gibi geliyor bana. İşlem hacmi artar ve en azından 1-2 gün yeniden 200 günlük ortalamanın altına düşmezse bence bir süre yükselmeye devam edebiliriz.

https://hizliresim.com/oVnGkb

2 gün önce, 7300 geçildiğinde yukarıdaki mesajı ve grafiği paylaşmıştım.
Benim için önemli olan 200 günlük ortalamanın altına düşmemesiydi. Bir kez denedi altına inmeyi ama hemen tepki geldi.
Hacim yine azaldı ama bu hacimle bile şu anda 200 günlük ortalamanın tam 200$ üzerinde olması bana göre gayet güzel.
Hafta sonu da geldi, bu hafta sonu yukarı bir deneme görebiliriz...
full member
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Bitcoin'in fiyatını artacağını düşünüyorsanız kendinize şu soruyu sormalısınız;

Bitcoin şu an 10 bin dolar olsa satın alır mıyım?
- Mt. Gox satışları devam ediyor, regülasyon dönemi devam ediyor..

Yani anlayın bence fiyat yükselmez, bundan dolayı 10 bin dolar civarında USDT'ye geçtim ve ortalığın durulmasını bekleyeceğim.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Bu gün gene biraz gerileme duraklama tarzı bir şeye girdik burdan gene aşağı yönlü harekete geçmez.
Jump to: