Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 214. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
şu dolar kuru ile btc tekrar 20k olsa tadından yenmezdi btc düşüyor ama tl bazında zarar yok. benzine yine zam geldi ama devlet karşılıyormuş şimdilik o zammı. seçimden sonra hükümet değişirse tam bir enkaz devralacak değişmez ise zaten bitmişiz zam yağmuru dolar 5 euro 6 en az.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
2500 btc de gitti borsada mtgox un btcsi kalmadı. geriye 137k kaldı koyabashi satış yapamaz artık biraz ara vericek diye düşünüyorum. yeni bir transfer haberi ile kendimizi 7k larda buluruz.

Şurada var daha biraz: https://blockchain.info/address/1LncfoCX1yzuiW3hzejarvgZ1WahnAQ4o4
Şimdi ben asıl bir sonraki postayı merakla bekliyorum. Benzer bir stratejiyle giderse ne ala, agresifleşirse kötü.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
biri binance da ethyi duman ediyor dikkat edin sürekli kademeli olarak 50 eth satış emri giriyor

82800 sat 50 eth
83000 sat 50 eth
83200 sat 50 eth gibi..

84500 satoşiden beri takip ediyorum eth almıştım güzel zarar ettirdi. sürekli yeni emir açıyor. botdur büyük ihtimalle ama satış baskısı yüzünden eth çok düştü. 350$ olurkende vardı böyle sürekli satış giren botlar 50 btc birden satış koyuyordu o zaman binance üzerinden.

50şer eth cokda takilacak bir durum degil ama bu sekilde fiyati baskilamasinin bir nedeni olmali.

Bu arada bu mtgox fena halde baydi. Ne illetmis yahu. O kadar ortamin duzelmesi icin bahari bekledik elimize yazi verdiler bakalim bu 8 bin dolar girdabindan nasil kurtulacağiz..
full member
biri binance da ethyi duman ediyor dikkat edin sürekli kademeli olarak 50 eth satış emri giriyor

82800 sat 50 eth
83000 sat 50 eth
83200 sat 50 eth gibi..

84500 satoşiden beri takip ediyorum eth almıştım güzel zarar ettirdi. sürekli yeni emir açıyor. botdur büyük ihtimalle ama satış baskısı yüzünden eth çok düştü. 350$ olurkende vardı böyle sürekli satış giren botlar 50 btc birden satış koyuyordu o zaman binance üzerinden.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Bu durum bir sürede devam edip sağlam pump yaptırıp piyasadaki btc leri toplayabilirler. Bende böyle bir izlenim oluştu, tam 9k ları görüyoruz acaba ne zaman 10k olur diye bakarken cup yine 8binleri görüyoruz.
full member
2500 btc de gitti borsada mtgox un btcsi kalmadı. geriye 137k kaldı koyabashi satış yapamaz artık biraz ara vericek diye düşünüyorum. yeni bir transfer haberi ile kendimizi 7k larda buluruz.
Ben piyasada yaşanan düşüşlerin mt gox ile bir alakasının olmadığını düşünmüyorum , bence piyasa bazı kesimlerce mt gox ın adı kullanılarak manipüle  ediliyor onun için mt gox elinde ne kadar btc var takılmamak lazım !
borsaya aktarılan btcleri takip ediyorum her dump sonrası 2000 1000 eksilerek bitti şimdiye 8800 deydik yoksa manipülasyon yapıldığı bariz ama herifte çatır çatır satıyor ve düşüşlerin ana nedeni satışlar.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Ben piyasada yaşanan düşüşlerin mt gox ile bir alakasının olmadığını düşünmüyorum , bence piyasa bazı kesimlerce mt gox ın adı kullanılarak manipüle  ediliyor onun için mt gox elinde ne kadar btc var takılmamak lazım !
full member
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
Bitfinex 8485
Btctürk 38280
Dolar 4.58
Euro 5.38
full member
10k üzeri geleceğini sanmıyorum bu ay mtgox borsaya en son 8k btc daha göndermişti 2500 btc kalmış diğer hesapdaki sıfırlandı. bu satışlar olmasaydı çoktan 10k üzerindeydik yinede 8500 fena sayılmaz bu ortamda ama satışlar devam ederse piyasadaki bu boğa havası bittiğinde tekrar 6k gelebilir.

en son 8200 den alım yapmıştım tutuyorum 8800 hedef 10k denemesindeki gibi yüklü satış baskısı geleneler kadar satış yapmayı düşünmüyorum. sene sonu veya 2019 dan bir beklenti var birileri topluyor buralardan yavaş yavaş gözlemlediğim kadarı ile.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
~snip
%60 aşağı, %40 yukarı diyorum.

~snip
%60 aşağı, %40 yukarı.

~snip
%50 aşağı, %50 yukarı diyorum.

~snip
%70 aşağı, %30 yukarı diyorum.

Ben pozisyonumu bu hafta ve Mayıs için korumayı planlıyorum. Hatta yaz ayları için de böyle devam edecek gibiyim.

Eylül deki MT.gox duruşmasından dolayı bende görüşünüzü destekliyorum. O zamana kadar ciddi yükselişe geçemeyecek gibi.
legendary
Merit: 1110
~snip
%60 aşağı, %40 yukarı diyorum.

~snip
%60 aşağı, %40 yukarı.

~snip
%50 aşağı, %50 yukarı diyorum.

~snip

Ben pozisyonumu bu hafta ve Mayıs için korumayı planlıyorum. Hatta yaz ayları için de böyle devam edecek gibiyim.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bitcoin tam 10bin doları geçecek gibi oluyor bir anda mt.gox'un yüklü bir miktarda bitcoin bozduracağı haberi piyasaya yayılıyor.Bakalım umarım yaz aylarında bitcoin 10bin hatta 15 bin dolar seviyelerini zorlamayı başarır.
legendary
Merit: 1068
10k tabani haziranda oturur artik. bi kac kez 10k zorladi ama asip kalamadi malesef. su konferanslarin etkisini artik gorsek
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Bu son çıkışın gerisi geleceğini düşünüyorum. Hatta 1-1,5 haftaya 10K doları tekrar yoklayacak gibi duruyor. Haziran güzel gelecek arkadaşlar. Biraz umudun kimseye zararı olmaz.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Hızlı bir toparlama beklemiyorum ancak gerçekten güzel bir yerden dönüyor sanırım, bitcoinwisdom'da 1w ve 3d olarak grafikleri mutlaka inceleyin. Er ya da geç yeniden 10,000 doları göreceğimize şüphem yok.
edit:  Sad
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
7900 altina sarkarsa sert dump 10bin ustu sert pump gelir. Bu aralikta al sat yapmak suan icin en mantiklisi.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
7900-8900 bandında aşağı yukarı hareket ediyor. Buna yükseliş trendi demek doğru olmaz. Bu yaz herkesi dökmek için aklınızdan geçirmek istemediğiniz rakamlara geri çekebilirler.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
hafif bir yükseliş trendi başladı. Bakalım ne kadar uzun soluklu olacak. Bir çok olumlu ve ılımlı haber vardı yaprak kımıldamıyordu belki tekrardan 9k lara geri döneriz.
sr. member
Activity: 574
Merit: 250
ben 7k dip olarak görüyorum bu saatten sonra. 3-5k görmeyeceğimiz belli oldu 6k iki kere test edildikten sonra. umarım bu yorumu yaparken tamamen objektif olabiliyorumdur
Jump to: