Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 230. (Read 1109040 times)

member
Activity: 448
Merit: 89
Full Stack Engineer
Internette, BTC düşecek diyen büyük bir kalabalık var, tradingview postları da genelde düşecek diyor.

Birşey hatırlattı : "Herkes düşecek derken al"

Tabii önceki düşüşleri de bilince cesaret falan kalmıyor insanda...

HANGI internette??

komik olmayin, internet diye birsey yok. hepimiz telepatik yontemlerle iletisim kuruyoruz.
Tradingview postları diye yazdımya oraya, forumda da düşecek diye konuşan çok, bunun yapay yükselme olduğunu söyleyenler de çok, sen komik olma.
Ayrıca haklı çıktım, alsaydım kârdaydım.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
sabah aksam dinlemiyor ether gunde ortalama 20 dolar civarında artıyor. Pompalamadılar daha gecen sene 0.01 den 0.1e cıkarmaları cok kısa surede olmustu. Şuan bole devam edip biranda yuklenirlerse ether icin btc bazlı ath yaptırabilirler.
Btc 8500 altına sarkmazsa yön yukarı diye dusunuyorum
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
9200$ üzerinede atarsa güzel olucak hayırlısı. tetikte olun bence ama geçen defa 9k olmadan patlattılar şimdi yine 7 8 saat yatay takılır bu sonra ya dump ya pump böyle böyle buralara kadar getirdiler ama bir yerden sonra hep başa sardılar artık ya yine başa döneceğiz yada kopup gidecek 10k üzerine atacak kendini.
bırakmadımıydın sen hacı türkçe forumu ?  Kiss sevinmiştik bizde
sr. member
Activity: 434
Merit: 278

Yavaş lan ciğerini söktün  Grin Grin Grin Grin
full member
Activity: 1176
Merit: 159
9200$ üzerinede atarsa güzel olucak hayırlısı. tetikte olun bence ama geçen defa 9k olmadan patlattılar şimdi yine 7 8 saat yatay takılır bu sonra ya dump ya pump böyle böyle buralara kadar getirdiler ama bir yerden sonra hep başa sardılar artık ya yine başa döneceğiz yada kopup gidecek 10k üzerine atacak kendini.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Marketcap 380B$ ve BTC Dominance : %38 şuanda daha 2 hafta önce %45 oranı vardı. Eth xmr bch ripple ilk 10 daki coinlerin hepsi güzel güzel tırmanıyor şuan. Yine aralık ayındaki gibi yapacaklar sanırım BTC baskısını markette %32 33 lere kadar getirip sonra altlara akan paranın hepsini BTC üzerine atacaklar gibi görünüyor.  Grin
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Internette, BTC düşecek diyen büyük bir kalabalık var, tradingview postları da genelde düşecek diyor.

HANGI internette??

komik olmayin, internet diye birsey yok. hepimiz telepatik yontemlerle iletisim kuruyoruz.
member
Activity: 448
Merit: 89
Full Stack Engineer

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Ethereum Bitcoin'e gore x2 hızla ilerledi son iki gündür. Enteresan iki gündü. Hafta sonu mey mey devam edeceğini düşünüyorum. Pazar günü bitişine doğru yeni bir hareketle karşı karşıya kalırsak şaşırmayacağım. %60 aşağı, %40 yukarı diyorum.
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
nedense ether 600'e gelmeye başlayınca ve yavaşladığını görünce ki şu anda yaptığında olduğu gibi "acaba buradan geri dönerse 350'yi zorlar mı" diye düşündürüyor beni. bazı uzmanların fiyat açısından yorumlarını okudum umut verici söylemlerde bulunmuşlar sanki biraz sabır istiyor.
full member
8500 direnç seviyesiydi sırada 9k var. btcdeki yükselişlerin ayağı yere basmıyor biraz direnç seviyelerini hep pump ile geçti yapay yükselişler gibi görünüyor ama bu defa marketcap ve altlar ile birlikte artış söz konusu.

vadeli işlemler yine içine edecek bir yerden sonra sanki o konuda herkeste bir paranoya söz konusu.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Hafta sonu hareketi erken başladı.
Son yarım saattir oldukça güzel alım yaptılar.
Bu gece 9000 görür müyüz acaba?
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
hacimsiz artırıyorlar ama altlar yeşillendi özellikle dolar bazında. Olurda sağlam basarlarsa 10k üstü görülür. Sanki suan hedef hissettirmeden etheri yukseltmek gibi geliyor bana. hacim yok ama fiyat hergün 10-20dolar yukarı cıkıyor
full member
Activity: 336
Merit: 154
Bitfinex'i açıp bakın el yordamıyla fiyatı yukarı çekmeye çalışıyorlar. Daha önce de izledik aynı senaryoyu. Buy wall 500 btc  1000 btc ile itebildikleri kadar itiyorlar. Sonra bir bakıyorsun o buy walllar kalkmış.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
  Kısa vadede yukarı sert kıracak gibi gözüküyor.10k civarına kadar çıkabilir.Ama yeni bir rally için çok erken bence.2 ayda 8k dan 20k ya dayandı,3 ayda 20k dan 6k yı gördük.O yüzden 4k olmaz demeyin 2k bile olabilir.Bence yeni bir rally için dibin diplerinde bir süre gezmesi,piyasanın btc işi bitti noktasına gelmesi lazım 2014-2017 süreci gibi.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
arkadaşlar düşeceğini hiç zannetmiyorum 5-6 bin dolar seviyelerine. çünkü delidana kıpırdıyor. 3 ayı doldurduk artık yeni pompalamaya ihtiyacımız var. Smiley

coininiz bol olsun. Smiley
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
btc karşı ether gidişi, btc nin de stabil kalişi herkes te bahar algısı yaratıyorda, hacimsiz gittiği doğru. Bi anda tepe taklak kalabilirsiniz dikkatli olmakta fayda var.
full member
Activity: 336
Merit: 154
Haftasonu 6000$ civarını görürüz büyük ihtimalle.

kaynak tahmin ettiğimiz yer mi?  Smiley
tabıkı de kaynak götü : 2 gun sonra 6000 dolara duscek he a sıktır ordan mılletın kafasını bulandırma .adam gıbı tahmın de bulunun ya da sıkısıke yazmayın buraya ...

Öncelikle 6000$'a düşecek değil 6800$ olur 6700$ olur civarı yazdım. 3-4 gün var. Tahminde bulundum.

Beğenmediysen sen kendi düşüncene göre hareket et veya kendi fikrini yaz. Ne demek yazma buraya? Sana şimdi burada forum nedir tartışma nedir anlatacak değilim. Bak diğer postlara herkes fikrini söylüyor. Senin bir tahminin var mı acaba? Kafan bulandığına göre yok. Yükselmesini istediğin için yükselecek diyenlerin yanında kendi çapında bir yer edinmiş takılıyorsun asalak gibi.

twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Ether artısıyla beraber capraz kurdan ether tokenleride artmaya basladı.major tokenlerde %10 uzeri kar var dolar bazında.
Ether hacimsiz olarak btc bazında artıyor.
full member
ethereum un haline baksanıza bi nasılda artıyor. eth artması boğa sezonunun geldiğinin habercisi btc 4k fln gelmez artık. altlara boğa geldi et tırnak gibiler btcde nasiplenecek yakında bence.
Jump to: