Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 229. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159

4 saatlikte şöyle birşey çizdim aşağı kırarsa bende çıkarım. ya pump gelecek yine ya dump düşüşe geçecek.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Gönlüm yükselişten yana. Pozisyonlarım da yükselişe göre oluşturulmuş durumda.
Ama işlem hacminin biraz artması gerekiyor. Böyle kalırsa 8500 lere döner yine.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Ben elimdeki bch lardan kurtuldum. Her kim 1400$ dan aldıysa güle güle kullansın, roger a benim için teşekkür etsin bedava coinler için  Grin bundan sonra isterse milyon dolar olsun

Bende 1426 usd den sattım hepsini.Sağolsun hardfork davasına ayıdaki kaybımı minimize ettim.Tamamen usdt deyim.Bence yine aşağı gidecek btc.6k lardan giriş yaparım tekrar.
full member
Activity: 344
Merit: 134
Ben elimdeki bch lardan kurtuldum. Her kim 1400$ dan aldıysa güle güle kullansın, roger a benim için teşekkür etsin bedava coinler için  Grin bundan sonra isterse milyon dolar olsun
hero member
Activity: 756
Merit: 541
btc cash 600 dolardan nerelere geldi yine. ne zaman btc ayağa kalkacak gibi olsa bu btc cash ortaya çıkıyor içine ediyor ortamın. btc nin önünü kesti paralar btc cash e akıyor bunun olayı bitmeden btc buralarda takılacak veya dump gelebilir kurtulamadık şu btc cash belasından.
Merhaba;

Bitcoin Cash durduk yere 1400 usd olmadı. 15 Mayıs'ta "Bitcoin ABC" diye birilerinin önemsediği bir çatallanma yaşanacak. Sonrasında önceki tecrübelerde yaşandığı gibi sıcak paranın piyasaya girişi gibi hızla çıkması şaşırtıcı olmaz.

İyi dileklerimle
full member
btc cash 600 dolardan nerelere geldi yine. ne zaman btc ayağa kalkacak gibi olsa bu btc cash ortaya çıkıyor içine ediyor ortamın. btc nin önünü kesti paralar btc cash e akıyor bunun olayı bitmeden btc buralarda takılacak veya dump gelebilir kurtulamadık şu btc cash belasından.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Boğa dönemin hayırlı olsun
full member
Activity: 336
Merit: 154
Burdaki bir çok kişi gibi bende tuzak bir yükseliş olduğu kanısındayım. Bir önceki büyük düşüşe benzetiyorum ben bunu. Umarım yukarı yönlü ivme kalıcı olur ama dediğiniz gibi çok yapay ve hacimsiz duruyor..

Fiyat yükselirken hacim düşüyor. Yukarı yönlü yaptığı her hareket maalesef tuzak. Ben daha aşağıdan küçük yatırımcının da desteğini alması gerektiğini düşünüyorum.
full member
Bir turlu gelmedi son hareket bir tatafa ser kiracak ama 9200 de bu kadar zorlanmasi tuhaf satis duvari flnda yok.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Burdaki bir çok kişi gibi bende tuzak bir yükseliş olduğu kanısındayım. Bir önceki büyük düşüşe benzetiyorum ben bunu. Umarım yukarı yönlü ivme kalıcı olur ama dediğiniz gibi çok yapay ve hacimsiz duruyor..

full member
9200 üzerine atsa kendini 9k destek olucak ama bir türlü yapamadı yine. artık bu saatten sonra böyle direnç seviyelerini pump ile geçmez gibi geliyor. belli bir yere kadar getirdiler zaten kendi haline bırakacaklar yükselmez ise dumplar bunlar bence tetikteyim.

ethereum usd bazında x2 oldu neredeyse kaderi btc nin yapacağı harekere bağlı 01 sat göremeden düşüşe geçecektir oraları görebilmesi için btc'nin 12k üzerine kadar yükselişine devam etmesi gerek zor görünüyor.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
9k ya cıkıp geri donuyor eger kırıp ustunde kalamazsa direk 8500lere dumplayabilirler. 9 ustunde durması lazım. Ether 3. Kez 0.1 btc yuruyusunu baslatmıs olabilir.
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
https://i.hizliresim.com/NZmJ3g.png
hızlı bir yükseliş olduğundan, 200 dolar civarı geri çekilme olabilir. ilk hedef 8600 den 9850 gibi görülüyor. 8500 üzeri sıkıntısız. saygılar ve bol kazançlar...
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Şu an fiyatın yükselmesinin mantıklı sebebi bulunmuyor, regulasyon devam ediyor ve her an başka bir toplantı yapılabilir dolayısıyla şu an piyasanın planlı olarak şişirildiğini düşünüyorum yeni bir toplantı ile tekrar düşürecekler.. Bana göre amaç piyasaya olan güveni sarsmak.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Önce 9000 dolar geçilsin de 10 bine 20 bine sonra bakarız. Şu an önümüzdeki en yakın direnç olarak beliriyor, bunu destek yapabilirse 10k için elini güçlendirir. Ben hala bunun uzun bir bull trap olduğunu ve bu yazın hareketsiz geçeceğini düşünüyorum.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
öncelikli hedef 11500 olacaktır. 2 kere kırmayı denediği fakat kıramadığı ve güçlü bir dirençle karşılaştığı bu noktaya dikkat etmek gerekecektir. eğer 11500 kıramazsa gene düşüş başlayacaktır.
member
Activity: 448
Merit: 89
Full Stack Engineer
Şu post güzel duruyor, gerçekleşme şansı var gibi, ben açıkçası burdan direkt olarak 20k ya yürüyeceğini zannetmiyorum, 6. his mi diyelim bilemedim bir dayanağım yok ama sanki bu da sıradaki düşüş öncesi yükselme gibi hissettiriyor, bir anda yapay yükselişler var, sanki bir kişi alım yapıyor gibi. Umarım öyle olmaz da yükselir...
https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/oancIWus-Bitcoins-Big-Bears-Shakeout-Part-2-solving-the-puzzle-again/
full member
9200 üzerine atarsa 9800 e kadar gider 9500 de durak noktası olucaktır. 9500 de  6 7 saat yatay seyir sonra 10k zorlaması gerekir normal şartlarda ama her an kafasına vurabilirler tetikte olmak lazım. özellikle altlar btc korkusundan çok sert tepki veriyor şuan altlardan çıkmanızı öneririm.
member
Activity: 560
Merit: 11
tradingview grafiklerinden artık yükseldiği yeter düşecek diyende var. 20k ya varıncaya kadar fiyatları şişirinceye kadar grafik ekleyende. balinanın yerinde olsam biraz daha uzun tutar 10k nın üzerine çıkartır orada iyice pahalıdan satınca 6'nın da altına ekletirdim. yani bunlardan her halt beklenir. uyanık olun.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Veriler güzel 20.000 dolara yürüyoruz.
Jump to: