Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 241. (Read 1109040 times)

member
Activity: 98
Merit: 21
Bu aç gözlü doymak bilmez balinalar BTC 3K görmeden toplamayacaklar gibi. Tabi 1K olarak düşünüyorlarsa ALLAH gözlerini doyursun hatta o paraları yeme fırsatı vermesin. AMİN.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Tam olarak geçmişte olan senaryonun aynısı yaşanıyor şu anda, geçmişte forumun bu başlık altında yazılanları okursanız benzer şeylerin yaşandığını rahatlıkla görebilirsiniz grafiğin geneline bakarsanız bitcoin düşüşte ama parça parça grafiği incelerseniz benzer yükseliş sonrası düşüşleri, o dönemde battı bitti yandık diyenleri ve hemen sonrasında gelen devasa yükselişleri görebilirsiniz. Bitcoinin bu kadar kolay pes edeceğini düşünmemekle birlikte bunun bir yatırım önerisi olmadığını ancak bugünlerde sabredip elde tutanların hatta risk alıp alım yapanların gelecekte iyi karlar edeceğini düşünüyorum.

1-2 ay önce postlarıma bakarsanız buradaki, geçmişteki grafiğin aynısını yaşayacağımızı söylemiştim ve bunu söyledgmzde geçmiştekinin aynısının olacagını düşnenleri saçmalamakla yalanlamşlardi Smiley

Aynen. Hatta biz tarih tekerrürden ibarettir dedikçe milletin 2013 ile 2017 arasında dağlar kadar fark var. o zaman Bitcoin i duyan yoktu fazla şimdi çok kişi var yatırımcı vs.. bir dünya laf gezdirenleri hatırlıyorum.
Bildiğim bir şey var o da dün en çok Bitcoin kiminse bugunde aynı Bitcoin onların elinde ve tabiki parada. Bu nedenle onlar ne isterlerse o oluyor şuan.
full member
Activity: 602
Merit: 122
Bitcoin onların elinde istediklerini yaparlar biz burada masturbasyona devam edelim. Adamlar paraları çuvalla götürüyor. Smiley 2018 diyerek girdik elimize verdiler. Adamlar piyasanın tanrısı terste hiç bir zaman kalmayacaklar hiç bir zaman kaybetmeyecekleri oyun kurmuşlar Smiley bizde kıyısından köşesinden ne gelirse bahtımıza diyoruz bu aralar o da yok. Boşverin artık bitcoini yuan varken altın varken bitcoin bok yesin

Bu tür iniş ve çıkışlar bitcoini bitirmez tam tersi onu daha güçlü hale getirir, yakın zamanda tekrar yükseliş trendine girdiğinde insanlar ondaki potansiyeli bildikleri için tekrar girerler, ne kadar sert düşüş gerçekleşirse o kadar sert bir çıkış yaşanır bu temel bir kuraldır. Durağan bir piyasa yaşadık son 1 aydır o daha sıkıcıydı.

full member
Activity: 588
Merit: 104
son düşüşlerden sonra folio yu telefondan silip 1 haftaya tatile çıkmaya karar verdim. ha bitti ha bitecek diyoruz ama bitmedi gitti düşüş

ben de bir kaç ay önceye kadar gece kendi kendime bir kaç kere uyanıp blockfolio yu açıp bakıyordum merakımdan. bu günlerde hevesim öyle bir kaçtı ki telefonda applikasyonun simgesini görmeye bile taamül edemiyorum gerçekten. umarım bir an önce keyfimiz yerine gelir.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Bitcoin onların elinde istediklerini yaparlar biz burada masturbasyona devam edelim. Adamlar paraları çuvalla götürüyor. Smiley 2018 diyerek girdik elimize verdiler. Adamlar piyasanın tanrısı terste hiç bir zaman kalmayacaklar hiç bir zaman kaybetmeyecekleri oyun kurmuşlar Smiley bizde kıyısından köşesinden ne gelirse bahtımıza diyoruz bu aralar o da yok. Boşverin artık bitcoini yuan varken altın varken bitcoin bok yesin
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Tam olarak geçmişte olan senaryonun aynısı yaşanıyor şu anda, geçmişte forumun bu başlık altında yazılanları okursanız benzer şeylerin yaşandığını rahatlıkla görebilirsiniz grafiğin geneline bakarsanız bitcoin düşüşte ama parça parça grafiği incelerseniz benzer yükseliş sonrası düşüşleri, o dönemde battı bitti yandık diyenleri ve hemen sonrasında gelen devasa yükselişleri görebilirsiniz. Bitcoinin bu kadar kolay pes edeceğini düşünmemekle birlikte bunun bir yatırım önerisi olmadığını ancak bugünlerde sabredip elde tutanların hatta risk alıp alım yapanların gelecekte iyi karlar edeceğini düşünüyorum.

1-2 ay önce postlarıma bakarsanız buradaki, geçmişteki grafiğin aynısını yaşayacağımızı söylemiştim ve bunu söyledgmzde geçmiştekinin aynısının olacagını düşnenleri saçmalamakla yalanlamşlardi Smiley
full member
Activity: 336
Merit: 154

Ama bu düşüşe verdiği tepki belli. 600$ artabildi. Satıcı çok alıcı yok şuan. Onlarda yükseltip yükseltip satıyorlar. Daha önce 6000$ imkansız bir seviye olarak görülüyorken şuan daha aşağısı bile imkansız gelmiyor.
full member
Activity: 602
Merit: 122
legendary
just in case
son düşüşlerden sonra folio yu telefondan silip 1 haftaya tatile çıkmaya karar verdim. ha bitti ha bitecek diyoruz ama bitmedi gitti düşüş
Kafa rahat 10bin olunca tekrar yuklersin. ben hic kullanmıyorum hatta coinleride dagınık tutuyorum. Tam anlamıyla ne kaybettiğimin farkında olmak istemiyorum. Piyasa yukselince hepsini tek noktada toplayıp yekun almak zevkli oluyor.

en temizi. stress-free bir yaşam için Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Kafa rahat 10bin olunca tekrar yuklersin. ben hic kullanmıyorum hatta coinleride dagınık tutuyorum. Tam anlamıyla ne kaybettiğimin farkında olmak istemiyorum. Piyasa yukselince hepsini tek noktada toplayıp yekun almak zevkli oluyor.
full member
Activity: 344
Merit: 134
sabaha karşı fiyatı japonlar bastı, şimdi sıra amerikalılarda. bakalım birkaç saatlik şenlikte neler olacak.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
jr. member
Activity: 336
Merit: 2
Bugünlerdeki düşüşler tahminimce ayı sezonunun son çırpınışları, nisan ortaları mayıs ayı gibi eski havamıza kavuşacağız sanırım. Benim şu sıralar gördüğüm en büyük fırsat ethereum'da, geçen yıl bitcoin 2500$ iken yanlış hatırlamıyorsam ethereum 300$ civarında seyrediyordu. Şuan bitcoin 7000$ olduğu halde 398$ gibi bir rakam gayet cazip, tabii ki aynı oranı koruyacağımızı düşünürsek Smiley
legendary
just in case
güzel dağıtmışsın

bu cme haberleri ile bitcoin 7k seviyelerinden 20k seviyelerine kadar hiç durmadı. o zamanlar grafik izliyordum ve direk satış emirlerini topluyorlardı bir günde 2 3 bin dolar fiyat artışı oluyordu. şimdi baktımda o dönemin haftalık btc hacmi 600.000 btc en az yani bu cme ile birlikte btc toplayanlar 1 milyon btc topladı. şimdide satıyorlar koyabasi değildi esas mesele bir yerden sonra tekrar fiyatı yükseltecekler buna emin olun.

bu arada altcoin alımlarına başlıyorum

%100 eth ye geçiş yaptım, şimdide eth trade yapacağım. %40 nano 13700 den %30 ncash 7350 den %25 xlm 47700 den.

şimdi bu coinler zaten btc nin düşüşüne de artışına da aşırı tepki veriyorlar. eth zaten dibi gördü btc bazında artacaktır ama bu coinler eth bazında bile bayağı düşmüş yani eth bazında artacaklarını düşünüyorum eth de btc bazında artacaktır.

full member
Merit: 159
geçen defa 6k dan 11800$ e gelmesi 14 gün sürmüş. bu defa minimum 1 ay sürer en iyi ihtimal ile oda yani.
full member
Activity: 301
Merit: 100
Gözümüz aydın. Boğa sezonu başladı beyler hayırlı olsun   Tongue

sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Yine 50-100 BTC toplamaya başladılar. Maç izler gibi izliyorum. Yeşiller bastırıyor. Üst olur.
full member
Activity: 344
Merit: 134

ak koyun kara koyun yakında belli olacak. bugün yarın bu bölgede sağlam bir duruş sergilenirse düşüş durdurulabilir. baskı devam ederse hedef 5k deriz. kendi adıma buranın sağlam bir destek olduğunu düşünüyorum, ama diğer seçeneğe de hazır olmak lazım.

YTD
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Alın size teknik taktik adamlar cakmaya devam ediyor. Al sat yaparak maliyet düşürüyoruz ama biz 10 dolar maliyet azaltsak adamlar 100 dolar daha asagı salıyor. Şuan piyasa aralık başı haline döndü. 10 bin doları görür müyüz dediğimiz dönemlere. Burdan da geri dönmezse  uzun bir sure geri dönmez artık.
Yeni girenler zaten perişan oldular onlar uzun bir sure piyasaya ugramıcak.
full member
Merit: 159
bu cme haberleri ile bitcoin 7k seviyelerinden 20k seviyelerine kadar hiç durmadı. o zamanlar grafik izliyordum ve direk satış emirlerini topluyorlardı bir günde 2 3 bin dolar fiyat artışı oluyordu. şimdi baktımda o dönemin haftalık btc hacmi 600.000 btc en az yani bu cme ile birlikte btc toplayanlar 1 milyon btc topladı. şimdide satıyorlar koyabasi değildi esas mesele bir yerden sonra tekrar fiyatı yükseltecekler buna emin olun.

bu arada altcoin alımlarına başlıyorum

%100 eth ye geçiş yaptım, şimdide eth trade yapacağım. %40 nano 13700 den %30 ncash 7350 den %25 xlm 47700 den.

şimdi bu coinler zaten btc nin düşüşüne de artışına da aşırı tepki veriyorlar. eth zaten dibi gördü btc bazında artacaktır ama bu coinler eth bazında bile bayağı düşmüş yani eth bazında artacaklarını düşünüyorum eth de btc bazında artacaktır.

Jump to: