Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 243. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
İşlem hacmi de azaldı iyice ve kaç saattir neredeyse aynı yerde duruyor.
Bir yöne doğru sert bir hamle yapacak gibi, noolucak bakalım.
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
Arkadaşlar çok vakit kalmadı dananın kuyruğu kopacak. Fiyatlar sürdürülebilir değil. Ya yükselecek ya gümleyecek daha fazla, girdiğimiz sarmal içinde kalamayız. Şahsi fikrim yükseliş olacaktır ertelenen yükseliş er ya da geç gelecekti. Bıktırma sattırma olayı telaşa döndü, çok insan zararda. Biraz daha sabredin diyorum. Ertelenmeye çalışılan yükselişin sert biçimde gerçekleşeceği inancını taşıyorum. Son attığım grafiğin arkasındayım. Nisan ilk haftası daha da erterlerler ise Nisan ikinci haftası sağlam pump olabilir. Başka erteleme şansları kalmadı.
Yolun sonuna geldik, dananın kuyruğunun kopacağı yerin hemen yanıbaşındayız. İki yol 4000 dolar yolu mu 17.000 dolar yolu mu eğer çıldırmışlarsa piyasayı gümletekmek istiyorlarsa 4000 eğer bu havanın devamını istiyorlarsa 17.000 seçimler bizlere ait. Yolunuz açık olsun.
full member
Activity: 938
Merit: 115

yukarı trend, aşağı trend ve fibonun kesişme noktasındayız. bugün ilginç bir gün olabilir.

Dostum katılıyorum, aslında sadece bugüne barak bakmamak lazım. Şu ara karar aşamasındayız. Önümüzdeki 1-2 haftalık süreç içerisinde ise bu kararın sonuçlarını görebiliriz.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Mt. GOX'un parası elbette sistemden çıkacak. Mahkeme kararı ve uygulama bu yönde. Burada şunu düşünmek gerek. O para sistemden çıkacak ve kullancılara iletilecek. Peki kullanıcılar ne yapacak? Tekrar sisteme mi sokacak, lanet olsun böyle işe deyip yoluna devam mı edecek? Unutmayın Mt.Gox kullanıcısı early adopter'in dibi.
Benim merak ettiğim mtgox takilere ödemeyi nasıl yapacaklar? benim arkadas son dakikaya kadar mtgox içinde al sat yapmıştı ve tüm nakiti btc olarak bırakmıştı ve 1 btc si en son 100btc civarlarındaydı. eğer o rakam uzerinden giderlerse hiç bulaşmaz 100 btc karsılıgı parayı alırsa direk olarak yatışa geçer parayı yer ama o donemleri saymayacaklarsa 1 btc karsılıgı parasını piyasaya geri sokar

ne yatırdıysa o tradeler yok.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Mt. GOX'un parası elbette sistemden çıkacak. Mahkeme kararı ve uygulama bu yönde. Burada şunu düşünmek gerek. O para sistemden çıkacak ve kullancılara iletilecek. Peki kullanıcılar ne yapacak? Tekrar sisteme mi sokacak, lanet olsun böyle işe deyip yoluna devam mı edecek? Unutmayın Mt.Gox kullanıcısı early adopter'in dibi.
Benim merak ettiğim mtgox takilere ödemeyi nasıl yapacaklar? benim arkadas son dakikaya kadar mtgox içinde al sat yapmıştı ve tüm nakiti btc olarak bırakmıştı ve 1 btc si en son 100btc civarlarındaydı. eğer o rakam uzerinden giderlerse hiç bulaşmaz 100 btc karsılıgı parayı alırsa direk olarak yatışa geçer parayı yer ama o donemleri saymayacaklarsa 1 btc karsılıgı parasını piyasaya geri sokar
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange

yukarı trend, aşağı trend ve fibonun kesişme noktasındayız. bugün ilginç bir gün olabilir.
Ozman sana şöyle söyliyim ,
Bugün yukarı kırarsa bil ki daha sert düşüşler gelecek.Bugün aşağı kırarsa bil ki yükselişler başlayacak.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Artık düsmeye halide kalmadı piyasanın ama hala düşüyor. 8 bini geçince yine dump yiyor. ulan bıkan cıktı zaten kalanlar hold cu hadi bastırın gaza gidelim arkadas
full member
Activity: 344
Merit: 134

sr. member
Activity: 710
Merit: 255
çocuk oyuncağına çevirdiler işi piyasa şuan margin trade yapan balinaların elinde. bir o yana bir bu yana savuruyorlar bizide yatacak yerleri yok.

dolardan eurodan yapılmış yatakları var nasıl yatacak yerleri yok Smiley
şaka bi yana dötüne güvenmiyorsan margine girmeyeceksin.anında patlatırlar.
zaten marginin varoluş sebebi kaşınan,çabucak zenginlik hayallleri kuran garibanları patlatmak.
piyasa o kadar kucuk ki inAnamazsınız..volume un dusuk oldugu saatlerde 10 milyon dolar ile neler yapılır aklınız almaz.
milyar dolarlar havada ucusuyor güya,piyasadan gercekten bi 300 milyon dolar cash cıksında goreyim ben piyasanın halini Smiley

300 milyon dolar çıkmasına gerek. 100 civarı çıksa bile acayip bir hava oluşur piyasada. Milyar dolarlar felan filan konuşuluyor ama o kadar para yok piyasada. Marketcap tamamıyla balon. O yüzden çok dikkate alınmıyor piyasa zaten.
Mtgox parası piyasadan cıktı bence o yüzden zaten 12bin dolar üstünü zorlarken bir anda 8bin dolar altını gördük ve yükselemiyoruz. Mtgoxunda cıkardıgı para belli. Yani 2-3milyar dolar piyasadan cıkarsa buyuk ihtimalle 2-3bin dolarlı rakamları görürüz.
Marketcapteki özellikle ilk 100deki coinlerin toplam değerinin %10u piyasadan cıkart en az 50 coin cöpe döner.
full member
Activity: 504
Merit: 120
çocuk oyuncağına çevirdiler işi piyasa şuan margin trade yapan balinaların elinde. bir o yana bir bu yana savuruyorlar bizide yatacak yerleri yok.

zaten marginin varoluş sebebi kaşınan,çabucak zenginlik hayallleri kuran garibanları patlatmak.
piyasa o kadar kucuk ki inAnamazsınız..volume un dusuk oldugu saatlerde 10 milyon dolar ile neler yapılır aklınız almaz.
milyar dolarlar havada ucusuyor güya,piyasadan gercekten bi 300 milyon dolar cash cıksında goreyim ben piyasanın halini Smiley

300 milyon dolar çıkmasına gerek. 100 civarı çıksa bile acayip bir hava oluşur piyasada. Milyar dolarlar felan filan konuşuluyor ama o kadar para yok piyasada. Marketcap tamamıyla balon. O yüzden çok dikkate alınmıyor piyasa zaten.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Roller coaster gibi oldu bir asagi bir yukari.. verge storm gibi cikis yapan coinleri yakalayacagiz artik btc den bize hayir yok..
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418

full member
Activity: 742
Merit: 112
bitcoini boşverin, eth grafiğine bakın. zayıf olduğu her halinden belli. g20 zirvesinden olumsuz haber çıkmamış da gibi yorumlar yer alıyor da olumlu haber de yok. yt de bu konuyu özetleyen video izledim. kripto borsalarının market değerinin çok düşük olduğunu ve yaptırıma, karar alınmasını gerektirecek durumun olmadığını ülkeler söylemiş. yani bu ne demek? 2 veya 10 trilyon dolar olunca mı karar alacaklar. akıllarındaki rakam ne bilen var mı yok. şu anda kendi piyasalarını tehdit edecek durumları bu kriptoların yokmuş, ilerde olursa önlem alırız demek. bunu iyi okumalı. g20 kararı, abd nin kart yasağına benzemez. 20 ülkenin ortaklaşa karar alması. en azından yakın zamanda böyle kararlar alınmayacak.

bitcoin, kriptolar açısından g20 ülkeleri kripto paraları destekliyor açıklaması gelse o zaman uçuş olabilirdi, yapılmadı ve sıcak para girişine neden olacak başka gelişme yok. ICO hasılatını toplayanların etherleri sattığını varsayarsak, alanın da düşeceğini düşünerek alıcılara sattığını düşünürsek durum bu gibi bir şey.
full member
Activity: 344
Merit: 134
bir de twitter da orada burada anlık yükselişlere ve düşüşlere bakıp 15 dakikada piyasa 10 milyar dolar girdi yok efendim 2 saatte 30 milyar dolar çıktı falan muhabbeti var ya  Angry  giren çıkan bir şey yok. küvet kadar sığ bir piyasada 10-20 milyon dolarla manipülasyon yapanlarla, birbirini öpmeye çalışan balina gruplarından başka bir şey yok ortada. günlük al-sat yapmaya çalışanlar dikkat etsin derim.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
Güzel bear trap oldu.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
shortlayanlari gruba aldilar  Grin

Ya birde shortlayanlar karlarını realize ediyorlarsa... Bana hep bu son düşüş sonrası çıkışlar shortların kapatılmasını andırıyorlar...
full member
Activity: 398
Merit: 101
Yine deldiler shortları  Grin
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
shortlayanlari gruba aldilar  Grin

Jump to: