Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 244. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Bitfinex balinaları devreye girdi yine ters köşe ,genel kanı düşüş olacağı yönündeydi ama btc sever bunları. Düşürüp toplayanlarda bunlar aslında.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Kademeli altcoin alimlarima basladim. Ncash neo eth ada simdilik topladiklarim. Bir dalga daha gelirse ekleme yaparim

Sanki erken davranmışsın gibi. Altcoinler de düşüş tamamlandı diye muhabbetler ettik ama bugun hemen btc nin 8000'in altına inmesiyle altcoinler kızardı. Tepki alımları erken gelmezse fiyat 300-400$ daha aşağıya inebilir.

güzel bi bounce geldi bak erken değil. zaten yeni bir düşüş dalgasına karşı all-in değil kademeli alım yapıyorum. Grin
full member
Activity: 398
Merit: 101
Death crossa izin vermicekler galiba. Bitfinexde birileri 100er 100er toplamaya başladı.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Kademeli altcoin alimlarima basladim. Ncash neo eth ada simdilik topladiklarim. Bir dalga daha gelirse ekleme yaparim

Sanki erken davranmışsın gibi. Altcoinler de düşüş tamamlandı diye muhabbetler ettik ama bugun hemen btc nin 8000'in altına inmesiyle altcoinler kızardı. Tepki alımları erken gelmezse fiyat 300-400$ daha aşağıya inebilir.
full member
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Bu hareketleri manipülatörler yapıyor, önce sert bir alımla piyasayı yükseltiyor sonra insanlar alım yapınca yavaş yavaş onların kucağına bırakıyor yeterine satınca sert düşüş hamlesi yapıp piyasayı aşağı çekiyor sonra ordan topluyor yeterince topladığında sert bir şekilde yükseltecektir. KY lerin panik al-sat çıların elindeki böylece topluyor.Son 2 ayın grafiğinde bir sürü sert yükseliş ve düşüş var, önceki yıllarda da böyle yapılıyordu çok anlattık ama anlayacak adama bakıyor iş ve manipülatörler her zaman kendine yem bulabiliyor , denetim olmadığından yaptırım da yok, btc manipülatörler için biçilmiş kaftan. Acemilere yer yok resmen !
full member
Activity: 344
Merit: 134

alt bandın üzerinde kaldığı sürece sorun yok. eğer aşağı kırılırsa düşüş sert olabilir.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Yakın zamanda bir aksilik olmazsa bitcoinde bir yükseliş yaşanacağını düşünüyorum.Aslında fiyatların bu seviyelere düşmesinde en önemli etken Arjantin'de yapılacak G20 zirvesinden olumsuz bir karar çıkabileceği korkusuyduu.G20 zirvesinden olumsuz bir haber de gelmedi.
olumlu bir haberde yok sadece düzenleme yapılacağını söylemişler. bakalım önümüzdeki toplantılarda tekrardan görüşülecek mi!!
emtia olarak kabul görecektir. o şekilde bile olsa. kullanılacak bir enstrüman olacak sonuçta. devletler arası ticaretlerde kullanılabilir. bu da çok önemli bir gelişme olacaktır.

coininiz bol olsun. Smiley
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Yakın zamanda bir aksilik olmazsa bitcoinde bir yükseliş yaşanacağını düşünüyorum.Aslında fiyatların bu seviyelere düşmesinde en önemli etken Arjantin'de yapılacak G20 zirvesinden olumsuz bir karar çıkabileceği korkusuyduu.G20 zirvesinden olumsuz bir haber de gelmedi.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
En az üç dört hafta daha aynı bantta inişli çıkışlı grafik devam edecek. İster 1 günlük ister 1 haftalık grafiği açın, hareket ettiği kanal kabak gibi ortada duruyor. Aşırı hareketler beklemeyin boşuna.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Eskiden dolar ve euro artinca sanal paralar da artis gosteriyordu artik alakasi kalmamis gibi. Cok degisik donemdeyiz, grafikler tum coinlerde ayni
member
Activity: 202
Merit: 17
Hodl hodl hodl biyere kadar, gerçeği kabullenip trade yapmakta var.
full member

balinanın biri 7k btc sattı az önce
member
Activity: 1263
Merit: 43
sırasıyla direnç seviyeleri
9200
9800 +10k
10200
10800
11200
11500
11700
12k

Şuraya bak Haçlı seferi gibi anasını satayım. Her 500-700 Usd'de bir direnç var. Bu kadar çok psikolojik direnç varken biz rüyamızda görürüz artık 12k+'ları. Saatlerce çırpınıp 100-100 zor çıkarken az önce (25.03.2018 00:10) 2 dakikada 250-300 birden düştü pat diye. Daha neyi bekliyoruz ki biz. Önceki postlardan birinde bir arkadaş yazmış halaya duran mumlar olduğunda BTC cam gibi kırılıyor diye ve gerçekten 3.5 aydır aynı filmi izliyoruz yeter artık ama ya.
member
Activity: 202
Merit: 17
20k'dan düşüşün en büyük nedeni mt.gox olayı olduğu söyleniyor, belki de mt.gox bir çok kişiyi daha büyük zarardan kurtarmış olabilir.
Yani demek istediğim, mt.gox kayyum satış yapmasa 30-40k'ya çıkartıp oradan 3-5k'ya düşürebilirlerdi.
full member
9200 seviyesi geçilemiyor bir türlü 12k gibi olmaz umarım. 9800 ve 10k daki direnç daha güçlü diye düşünüyorum düşerken şak diye düşüyor yükselirken ızdıraba dönüşüyor.

sırasıyla direnç seviyeleri geçilen direnç seviyesi desteğe dönüşür. yolumuz çok uzun en az 1 haftayı bulur 11700 e gelmesi oda izin verirlerse..
9200
9800 +10k
10200
10800
11200
11500
11700
12k
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Varmı buyuk işlem yapabilen babayiğit. Satsan ya alamazsam diyorsun alsan ya satamazsam. Hic piyasayı bu kadar belirsiz hatırlamıyorum. Dusmesinide yukselmesinide aynı oranda bekliyor sanki herkes

ne zaman tam kirilma noktalarını tutturduk ki Cheesy

Ya 3 asagı 5 yukarı tutturuyorduk al satımızı yapıoduk resmen kitlendik.5-10 etherden fazla satıp almayı gözüm yemiyor. Btc zaten dokunmuyorum bile.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Varmı buyuk işlem yapabilen babayiğit. Satsan ya alamazsam diyorsun alsan ya satamazsam. Hic piyasayı bu kadar belirsiz hatırlamıyorum. Dusmesinide yukselmesinide aynı oranda bekliyor sanki herkes

ne zaman tam kirilma noktalarını tutturduk ki Cheesy
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
full member
1 hafta önce elimde %40 storm %20 ncash vardı. ncash x2 storm 3x yaptı btc bazında 1 haftada hemde. ve ben malesef üçün birini bile kazanamadım çünkü ortam karışık btc rahat durmuyor altlardan çıkmak istedim. allah belalarını versin fırsatları kaçırıyorum bu dumpçı takımı yüzünden.
Jump to: