Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 245. (Read 1109040 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Mart bitti evet Aralıktan bu yana düşüyoruz Nisan geldi yaprak kımıldamıyor. Heyecan hacim her şey kaybolmuş. Baharda iyi olur dediler şimdi umutlar yaza ertelendi. 2017 de 1000 dolardan toplanan tüm Btcleri 20.000 den başlayarak gömdüler göme göme buralara kadar geldik hala yükselecek umudu vererek gömüyorlar Smiley En son 2014 te bunu yaşadık. Sonraki Ath ne zaman olur artık meçhul her ay yeni Ath yaptığımız 2017'yi çok arayacağız.
2018 sonuna kadar gömme yılı olacak. Sonunda biraz heyecan katarlar kasım ayları gibi. Sonuç olarak bu yıla dair hatırlayacağımız herşey olumsuz sıkıcı berbat yıl geçtiği olacak.

2014 teki gibi diyorsun. bu yilki ATH yakın en çok düşüşte 2014 te olmuştu
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Mart bitti evet Aralıktan bu yana düşüyoruz Nisan geldi yaprak kımıldamıyor. Heyecan hacim her şey kaybolmuş. Baharda iyi olur dediler şimdi umutlar yaza ertelendi. 2017 de 1000 dolardan toplanan tüm Btcleri 20.000 den başlayarak gömdüler göme göme buralara kadar geldik hala yükselecek umudu vererek gömüyorlar. Her ayı bu sefer yükseleceğiz diye başlayıp nereye kadar düşeceğiz diye kapatıyoruz. Sonraki Ath ne zaman olur artık meçhul. Nisana haftaya başlayacağız bakalım orada nereye kadar düşeceğiz. Çünkü ne zaman yükseliş diye başlasak yeni düşüşlere gebe balinalar sürekli satıyor.

Görülen köy şu 2018 sonuna kadar gömme yılı olacak. Sonunda biraz heyecan katarlar kasım ayları gibi. Sonuç olarak bu yıla dair hatırlayacağımız herşey olumsuz sıkıcı berbat yıl geçtiği olacak. Dergi kapağına konan 2018 meğerse keriz yolmanın ta kendisiymiş.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
japonya binance gerginliği sayesinde yine indirdiler balyozu kafasına ama bence buradan tekrar yükseliş başlayacak. eğer tekrar 10k üstü gelirse çöküş senaryosu yavaş yavaş ihtimal dışı olucaktır bu sene için. yatırrımcıda yavaş yavaş gelmeye başlar boğa sezonuna geçiş başlar..
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
yine verdiler malı. Bakalım bugun cuma geçen cuma düşmüş öncelerinde çıkmıştı bu haftasonu hangi yöne gidecek.
Bu arada dolar 4 lirayı zorluyor. 3.97 şuan

Dolar gece 4.036 u gördü durumlar hiç iyi değil preve bakıyorum bi anda 700 800 TL yukarı yapıyor ne oluyor dedim.
Evet gece piyasalar kapalıyken 4.03ten dönmüş. Bakalım piyasa acıkken 4 görücekmiyiz. hep bu seviyelerden geri döndü bakalım bu sefer kırabilecekmi
full member
Activity: 475
Merit: 127
yine verdiler malı. Bakalım bugun cuma geçen cuma düşmüş öncelerinde çıkmıştı bu haftasonu hangi yöne gidecek.

Dolar gece 4.036 u gördü durumlar hiç iyi değil preve bakıyorum bi anda 700 800 TL yukarı yapıyor ne oluyor dedim.
full member
Activity: 336
Merit: 154
Yine mum çubukları halaya durdu. Ne zaman böyle olsa yön aşağı oluyor. Sıkıldım artık aynı filmi izlemekten.

Şu postu attığımda 9000$'dı ve short açmayı düşünüyordum. Hala düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim. Sanırım 8000$ altına sarkacak yine.
full member
Activity: 630
Merit: 103
dolar gerçekten 4 lira oluyor, bitcoinin fiyatı düşse de eski günlere göre aradaki kur farkından dolayı türkiye borsalarındaki fiyatlandırma çok fazla değişmiyor gibi geldi.
umarım bitcoin 10k barajını aşabilir, 9kyı denedikten sonra fiyat hemen düştü
member
Activity: 406
Merit: 14
Dolar 4 Euro 5 olmak üzere vay anasını sayın seyirciler. Peki bir gün BTC 100 bin dolar ethereum 10 bin dolar ripple 10 dolar olsa da biz garibanlar da sevinsek olmaz mı. Çok mu yani istediğim şeyler ? Çoksa da olsun ne olacak.
sr. member
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
10k yi kirmadan gercek anlamda tekrar yukselise gectigi yorumunu yapamayiz.. Ben kenarda sessizce izliyorum. 10k yi kirarsa ona gore pozisyon alacagim. Yoksa bu seviyeler de yönü kestirebilmek imkansiz gibi bir şey..
legendary
just in case
Çakılacağız dediğim de herkes yükseliş yukarı şunu kırsa gazıyla tekrar aldı tekrar çaktılar.

Grafiklere bakın tarih hep tekerrür etmiş.

Ama piyasa hala doygunluğa ulaşmadı diye inanıyorum bir üçüncü muhteşem yükseliş bekliyorum.
full member
Activity: 336
Merit: 154
Yine mum çubukları halaya durdu. Ne zaman böyle olsa yön aşağı oluyor. Sıkıldım artık aynı filmi izlemekten.
full member
Activity: 588
Merit: 104
İşin komik yani uzun süredir sosyal medyadan takip ettiğim analizciler bile artık bitcoin ile alakalı yorum yapmıyorlar. En son 11k dayken herkes yukarı yönlü fikir beyan etmişti oraada da ters köşe olduk. Herkes sessizce izliyor. Bakalım bu sefer ne tarafa kıracak   Cheesy
newbie
Activity: 23
Merit: 0
Merhaba ben Korkunç Hortlak

Minik düşüşler olur artık büyük düşüşleri beklemek anlamsız. Full yükseliş trendindeyiz 17.000 dolara kadar gidebiliriz önümüz açık. Mart bitmeden veya Nisan ilk haftasında güzel noktalarda olacağımızı düşünüyorum.

Bunu da tutturursan mesajların altına btc adresi bırakmaya başla eskiden o kültür vardı bizde Smiley
Valla adı korkunc ama yazdıkları hep pek sevimli arkadaşın. Trendleri tutturamıyor ama valla bana moral oluyor yazdıkları. Banada artık aşağı baskıyı bitirdiler gibi geliyor. 17 olmasada 11-12 k yı görsek rahatlarız biraz

12-12 gibi olur nisan ortalarında orda düzeltme olur 10 a filan düşer hazirana kadar 17-18. Beklentim bu yönde
sr. member

Minik düşüşler olur artık büyük düşüşleri beklemek anlamsız. Full yükseliş trendindeyiz 17.000 dolara kadar gidebiliriz önümüz açık. Mart bitmeden veya Nisan ilk haftasında güzel noktalarda olacağımızı düşünüyorum.

Bunu da tutturursan mesajların altına btc adresi bırakmaya başla eskiden o kültür vardı bizde Smiley
Valla adı korkunc ama yazdıkları hep pek sevimli arkadaşın. Trendleri tutturamıyor ama valla bana moral oluyor yazdıkları. Banada artık aşağı baskıyı bitirdiler gibi geliyor. 17 olmasada 11-12 k yı görsek rahatlarız biraz
full member
Activity: 344
Merit: 134
bence yol o kadar açık değil. 10k ve 12k yı geçip buraları sağlam taban yapmadıkça yakın zamanda 17k yı beklememek lazım.
legendary
just in case

hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Bir kaç gündür hareketlenmeler vardı sanırım artık satışlar gelecek gibi duruyor. Ama bir kaç güne yeniden alım yapılacak gibi bir durum var.
jr. member
Activity: 198
Merit: 2

jr. member
Activity: 154
Merit: 1
dump ladılar yine
Jump to: