Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 248. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
1-1.5 saattir sağlam alıyorlar.
Ayın 19'una giriş iyi başladı gibi.
Hadi bakalım, umarım devamı gelir.
full member
Activity: 602
Merit: 122
Panik havası çoktan bacayı sarmış gibi duruyor bu saatten sonra çok fazla hevese girmemek gerekiyor bana göre sadece uzaktan izleyeceğiz.

Çok da bir panik havası yok aslında suni panik havası yaratılıyor, tam tersi bitcoin doğduğu günden beri hiç olmadığı kadar sağlam basıyor, piyasalar hiç olmadığı kadar tutarlı ve direnç gösteriyor şu anda atlattığı badirelerin sonrasında başka bir finansal araç olsaydı yerle yeksan olurdu. Bence bitcoin güç topluyor öyle bir aparkat çakacak ki ağız burun bırakmayacak diğer finansal araçlarda. Bundan bir kaç hafta önce hiç umudum yoktu ama şimdi daha çok güveniyorum.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Panik havası çoktan bacayı sarmış gibi duruyor bu saatten sonra çok fazla hevese girmemek gerekiyor bana göre sadece uzaktan izleyeceğiz.
hero member
Activity: 1022
Merit: 535
Kötü sayılabilecek 2018 başı senaryolarından biri gerçekleşti. Ama bu piyasa bu şekilde gitmez. böyle bir rantı uzun süre süründürmezler. bir kıvılcım bitcoini gene yukarılara çıkarmaya yetecektir. bu sefer düşüş günler sürdü çıkış düşüşe göre çok hızlı olacak şu noktada pozisyonları kapatıp cash out yapmak ileride çok pişman olmamıza sebep olabilir.
full member
Activity: 602
Merit: 122
Dejavu işte. Ben bir önceki yaşadığımda yaptığım hataları bu sefer yapmayı düşünmüyorum mesela. Mesela 500 gün sonra 4 milyon dolar edecek şeyleri yarım BTC'ye satmayacağım. Aklıma gelmişken, bir de bunu onlarca değişik şey için tekrar etmeyeceğim Smiley Bu arada bu durumu bugün yaşayanlar bizden biraz daha şanslı. Benzer bir durumdalar ama yatırım yaptıkları şeyler gerçek birer iş. Bir fikri kabul ettirmeye çalışan coin üreticileri değil, piyasada çatır çatır para kazanan, kazanmaya farklı bir boyutta devam etmeyi planlayan iş sahipleri.

Herkes kendine göre bir ders çıkarmıştır. İlk defa yaşayanlar da şimdi çıkaracaklar. İyi ya da kötü bir planımız var. Ya istediğimiz gibi olacak ya da olmayacak. Bu kadar basit, strese gerek yok.

Biz buralardan geldik buraya. (Resmi kırpmadım, tüm tablo bu.)

There is no problem guys. Move on  Wink

Dediklerine harfiyen katılıyorum MorpheWQ, geçmişini iyi araştırmayanlar genelde şu anki halinden ürküyor bitcoinin ama bu kaçıncı tekrar belli değil işin ilginç tarafı her defasında sonuç aynı olmuş, panik, patladı, gümledi, sat, sat, sat, demek ki işe yarıyor demek ki adamlar doğru yoldalar.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Dejavu işte. Ben bir önceki yaşadığımda yaptığım hataları bu sefer yapmayı düşünmüyorum mesela. Mesela 500 gün sonra 4 milyon dolar edecek şeyleri yarım BTC'ye satmayacağım. Aklıma gelmişken, bir de bunu onlarca değişik şey için tekrar etmeyeceğim Smiley Bu arada bu durumu bugün yaşayanlar bizden biraz daha şanslı. Benzer bir durumdalar ama yatırım yaptıkları şeyler gerçek birer iş. Bir fikri kabul ettirmeye çalışan coin üreticileri değil, piyasada çatır çatır para kazanan, kazanmaya farklı bir boyutta devam etmeyi planlayan iş sahipleri.

Herkes kendine göre bir ders çıkarmıştır. İlk defa yaşayanlar da şimdi çıkaracaklar. İyi ya da kötü bir planımız var. Ya istediğimiz gibi olacak ya da olmayacak. Bu kadar basit, strese gerek yok.

Biz buralardan geldik buraya. (Resmi kırpmadım, tüm tablo bu.)

There is no problem guys. Move on  Wink
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
2013 ü yaşarsak 2k altına hazırlıklı olun 2018 içinde.Bir dahaki balon 2020 de oluşur.Bu süreye kadar diplerde gezinebilir.

Aynı durumu her gün düşünüyorum. Şu balon ekonomi grafiğinde ki "return to the mean" kısmının çizgisini çekince 1800 dolar civarına tekabul ediyor. Kendi içimden yok daha neler diyorum ama konu Bitcoin olunca her şey mümkün oluyor..

return to mean bolumunun altida var , despair = umutsuzluk evresi

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
2013 ü yaşarsak 2k altına hazırlıklı olun 2018 içinde.Bir dahaki balon 2020 de oluşur.Bu süreye kadar diplerde gezinebilir.

Aynı durumu her gün düşünüyorum. Şu balon ekonomi grafiğinde ki "return to the mean" kısmının çizgisini çekince 1800 dolar civarına tekabul ediyor. Kendi içimden yok daha neler diyorum ama konu Bitcoin olunca her şey mümkün oluyor..

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
buralar buram buram çiftlikbank vol2 kokmaya başladı  Grin  Cry
Malesef görüntü öyle görünüyor  Grin Onda hiç olmasa bir sahibi vardı,bu sahipsiz birde  Grin Huh Şaka bir yana herkes dönecek bir yerden diyor beklyoruz mecbur bakalm..
full member
Activity: 398
Merit: 101
G20nin bitmesine son 2 gün. Magmayamı inicez, Marsamı çıkıcaz 2 güne belli olucak.
İyi haber çıkmayacağı kesin ama çok aşırı kötü haber gelmezse 2 gün sonra yükseliş başlar.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bitcoin 1 düşerken altlar 10 düşüyor. Cidden piyasanın bu hali insanı çok geriyor.  Hep diyorduk düzeltme düzeltme.. Her an çakılabilir.. Resmen çakılmayı 2 aya yaymışlar. Bir yerlerden dönecek ama işte o yeri bulan zengin olur..
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
buralar buram buram çiftlikbank vol2 kokmaya başladı  Grin  Cry
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Benim okuduğum analizlerde 5500'ün ihitimal dahilinde olduğu var. Hazırlığım da bu yönde. Olmaz olmaz değil, dış etken olmadıkça 5K altı şuan için imkansız görünüyor.

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Masterluc grafikte 3500 dolar olacak dememiş 2 ihtimal kaldı demiş. Haziranda 20.000 dolar ihtimali mantıklı çok düştü daha fazla düşüremezler.
member
Activity: 126
Merit: 10
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Buralardan panik satışı yapmamak gerekiyor bence 6 bin doların aşağısına sarkmaz bitcoin.Umarım Arjantin'de yapılacak g20 zirvesinden bitcoin ve kripto paralar hakkında çok sert bir karar çıkmaz.  Cry
full member
Activity: 1176
Merit: 159

Masterluc da 3k diyor hapi yuttuk.. 1. Ihtimal olsun yoksa 2 3 sene bekleyebiliriz. Gerci buda artik sallamaya basladi ama yinede dikkate almak lazim
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Düştükçe alanlarıda patlattılar.Sıra hodlculara geldi sanırım.Görünen köy klavuz istemez demişler atalarımız umarım tersi olurda artk bir ohh çekeriz 0.o
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Ethereum dortyuzleri gordu vaybe 1 ay once 1150 dolara kendini sabitlemisti saglam duruyor diye ovuyorduk. Bitcoin gercek gerisi yalan bu alemde..
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
@korkunçhortlak bile 3500$ olabilir diyorsa, neredeyse tüm ümitleri kırdılar ve yükselme zamanı yaklaşıyor sanki:)

3500 ihtimal dışı değil dedim. Grafikte iki yön var 14.500 dolar hedefim hala geçerli. Hodl diyorum.
Jump to: