Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 250. (Read 1109040 times)

jr. member
Activity: 33
Merit: 1
Create Your Decentralized Life
G20 de hiçbir şey çıkacağı yok belki birkaç lider bi açıklama yapar yine siyasi ağızla ama direkt etki edecek bir yaptırım-icraat olmaz. Beklenti de olumsuz fiyatlandı zaten.

katılıyorum bu g20 gibi oluşumlardan şimdiye kadar ortak güçlü ne karar çıkmış ki şimdi çıksın.
full member
Activity: 336
Merit: 154
Geçen yıl bu zamanlar olumsuz haberler geldikçe yükselmişti hatırlayanlar varsa. Yok fork yok Fed derken 20k olmuştu. İyi haber çok yaramıyor bitcoine.
jr. member
ok yaydan çıktı beyler g20 toplanır regülasyonlarda falan ortak metin belirlemeye çalışırlar. kripto paraların para aklama vs. gibi kullanımlarını nasıl önleyeceklerini düşünürler. Bu sistemle savaşmazlar.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
G20 de hiçbir şey çıkacağı yok belki birkaç lider bi açıklama yapar yine siyasi ağızla ama direkt etki edecek bir yaptırım-icraat olmaz. Beklenti de olumsuz fiyatlandı zaten.
jr. member
Merhaba Ben Korkunç Hortlak
Mart ayının son paylaşımını yapıyorum. Hedefimiz aya gitmek marsa için vakit erken.

epeydir bu yorumu paylaşıyorsun. İnşallah haklı çıkarsın hocam.
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
Merhaba Ben Korkunç Hortlak
Mart ayının son paylaşımını yapıyorum. Hedefimiz aya gitmek marsa için vakit erken.

jr. member
işlerine gelse olumsuz haber bombardımanında bile pump yaparlar.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
G20 balinalar için işin bahanesi. G20 sonrası pump gelecegini dusunuyorum. Umarım suan için 8k altına pek sarkmayız.
full member
Activity: 336
Merit: 154
G20'de konuşulacak olması çok fazla bir etki etmeyecek benim düşüncem. Daha önce böyle haberlerin etkisinin olmasının sebebi Bitcoin'in yeni yeni duyuluyor olmasıydı. Şimdi zaten herkes biliyor. Çok muhteşem bir karar alınmazsa yada süper destek olmazlarsa şuan ki durumunu bozacağına inanmıyorum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Şimdi bir müddet 8000-8500 belki 9000$ lara dokundurulup iyice millet 8k ları benimsedikten sonra tekrar bir aşağı yönlü operasyon gelebilir. 1,5 aydır her hafta aynı şeyleri yaşıyoruz...

Edit:

https://www.youtube.com/watch?v=JZYZoQQ6LJQ
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
fiyatlar yeterince yükselmedi mi bir buçuk yıl içerisinde biraz geri çekilmeler çok doğal, çakılmalar çok doğal. paniğe gerek yok. izleye devam.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Genelde G20 zirvesine çok takılmışsınız ama ben buna bel bağlamıyorum açıkçası zor görüyorum. Bu zamanda bir şey olacağını her şeyin başında balinalar oynuyor.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
G20 zamanı bir şey olmaz bence daha çok düşüş bile olabilir her şey balinalara bakıyor ama iyi bir haber geldimi hemen pump olur ama uzun süreli olmaz işte.
member
Activity: 392
Merit: 24
Bakalım cuma önce dump sonra pumpı olacakmı bugün. Zaten surekli dustugu icin direk pumpta olabilir. yoksa g20ye kadar dumpa devammı
g20 ye kadar 7,5 - 8,5 arası seyir gibi geliyor ama g20 de işin bahanesi şu an.
Kısa vadeli depresyonu ortadan kaldıran 20% yukarı yönlü hareketler de beklemek lazım.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
En kritik zamanlardan birindeyiz, belkide kötü bir açıklama gelmeyecek ama piyasa tedirgin.
full member
Activity: 602
Merit: 122
g20 sonuç ne zaman peki hazırda bekleyelim 1-2gün? 1-2 hafta ?

19 ve 20 Mart tarihlerinde ekonomiden sorumlu bakanlar ve merkez bankası yöneticileri bitcoin konusunu görüşecek yani kilit gün Salı
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Tekrar dump sinyalleri veriyorlar.Galiba bu seferde g20 ile uyutup sağlam bir dumpla açtıracaklar gözlerimizi.İnşallah bu sefer tersi olursa az olsun tebessüm ettirir.Ytd !
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
8000 altını tekrar görmezsek yüksek ihtimalle yeni dip noktası 7665$ (bitfinex) olacak. Böyle olursa da 6000 ve 7665 diplerinden yeni bir destek oluşmuş olur. Bu 48 saat içinde 8000 altını görmememiz lazım, inşallah görmeyiz. Smiley
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
ne dump yedik be Smiley valla kusasım geldi artık bu piyasadan  Cry
jr. member
Activity: 154
g20 sonuç ne zaman peki hazırda bekleyelim 1-2gün? 1-2 hafta ?
Jump to: