Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 252. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 602
Merit: 122
Aynen tahmin edildiği gibi fırtınalı bir hafta geçiriyoruz, 19 Mart insanların kafasına kazındı herkes bu tarihe kilitlenmiş bekliyor, normal şartlar öyle tahmin filan yapmam insanları yönlendirmem ancak bu ay sonuna kadar ya aşağı yönde ya da yatay seyirde bir hareket olacağını düşünüyorum, insanlar psikolojik olarak kendilerini düşüş trendine hazırladılar ve bu bir noktadan sonra zincirleme reaksiyon getirebilir o zaman düşüş daha sert olabilir.

Daha önce de dediğim gibi bu dönemde ölü taklidir yapmak ve beklemek en doğrusu. YTD
full member
Activity: 1176
Merit: 159
charlie shrem in gazına geldik satmadık tokatladı bizi çantamı btc ile doldurdum uçuşa hazırım artık başlasın gibi twitler attı. bir bakıyorsun 12k zorluyor bir bakıyorsun 5k ya bişi kalmamış bişi anlamadım her defasında zarar.
full member
Activity: 344
Merit: 134
yine geldik 7700 lere. bu hafta önemli olacak. eğer 7000 ve altında bir kapanış yaparsa, düşüş olasılıkla 4500 lere kadar olabilir. beklentim buralardan tepki göstermesi.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Resmen göstere göstere hatta zorla şu meşhur "Economic bubble" grafiğini karşımıza sundular. Bir an önce tamamlasınlarda "Return the mean" kısmından kaldığımız yerden devam etsek. Bu iş çok moral bozucu oldu...
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Düşüş devam ediyor ama her an yükseliş gelebilir, bu piyasanın en büyük balinası Bitmain ve borsalar.. Bu kişiler kriptoparalardan bu kadar çok para kazanırken neden piyasayı düşürsünlerki? Japonya'daki Mt. Gox olayı dışında pekte olumsuz bir haber olduğunu düşünmüyorum.. Bence insanlar bıkıp ellerindekileri satana kadar geri durmayacaklar sonra da en dipten herkesin coinlerini toplayacaklar.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
bitcoinin düşmesi kimsenin işine yaramıyor kobayaşi nin bile işine gelmez, o dangaloz bir anda satarsa marketin hızlı düştüğünü yeni farketti o yüzden yavaş yavaş satıyor, adamın elindekileri bitirmesini bekleyeceğiz , ondan sonra da mt gox mağdurlarına paranın teslim edilmesi bitsin millet yine abanacak btc ye. Arada yükseldikçe kobayaşilenecek gibi duruyor piyasa. Satoşi kimidir diye uğraşacağınıza kobayaşi kimmiş diye uğraşsanız daha faydalı olacak gibi  Wink
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
İnanın şu an destek direnç grafik analiz hikaye adamlar bekliyor biraz yükselince elden çıkarıyor isteseler yarın sabaha 4k gösterirler. Böyle böyle 8-10 civarı eldekileri çıkaracaklar yeterki geçen 6k daki gibi birden yüklenmesinler artık ona dua ediyoruz.
full member
8k da gitti düşerken hızla düşüyor ama yükselirken çok bekleyeceğiz malesef. 8k btc nin kalesiydi birde 7 o kadar güçlü değil 6 fln gelebilir artık
full member
Activity: 392
Merit: 101
BEn btc nin şu önümüzdeki süreçte ciddi olarak düşeceğini, düşünüyorum. şöyle bir 4500 ler gözükebilir,
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Şu anda piyasanın düşmesinin tek sebebi hala satıyorlar sata sata bitiremediler. Bunlar ne zaman satmaktan vazgeçerse yada ellerindekiler biterse o zaman piyasa ufaktan toparlanmaya başlar.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Merhaba ben Korkunç Hortlak.
Analizlerin geçersiz kaldığı dönemlerdeyiz.
Hacim düştü insanlar bıkkınlık düzeyinde ne olacaksa olsun havası hakim.
Size sattırmak için herşeyi yapıyorlar durgunluk krizi. Düşürseler dipten alacaksınız ortalamanızı düşüreceksiniz yükseltseler kar yapacaksanız. Durgunlukta ise amaçsız hedefsiz kalıp satacaksınız.

Yeşil okun tarafındayım. Mart Hedefim 15.000 Dolar Mart bitmeden belki nisan ilk haftası bu hedefin geleceğine inanıyorum.
Kırmızı ok gerçekleşirse o günkü şartlara göre yorumumu bırakırım.

Umarın dediğin olur market 300 altını görmek üzere
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Şu anda hangi coin olursa olsun hiç biri bir fayda sağlamaz btc yükselse bile altlarda aynı orantıda yükselir sadece Btc yükselteceklerini sanmıyorum.
full member
ferhat bu sefer dozu fazla kaçırmış.  Cheesy 100$ fln demiş o rakamlar imkansız imkansız artık. en kötü senaryoda 4k - 2800$ arası artıkki onda da anlık olur hemen yükselir 6k da olduğu gibi.

bitcoin e bel bağlamayın bir süre bakın ncash güzel kazandırdı storm var mesela oda artacak yakında btc miktarını arttırmaya bakalım geçen bana bnb %25 verdi trade yaparak da güzel kazanırsınız btc ile. ama sadece hodl yaparak her zaman para kazanamazsınız bir yerden sonra sadece kaybedersiniz. market cycle gereği bu döngü yine değişecektir.

full member
Activity: 219
Merit: 109
Bir süre yatayda kalsa da altlar biraz canlansa, trade yapabilsek keşke. İnsanın aylar boyu biriktirip arttırdığı btclerin altcoinler yüzünden gün gün erimesi çok moral bozucu oluyor.
Şu an ocak ayında belirlediğim psikolojik limitime ulaştım mesela, artık portfolyoyu günde bir defa ancak kontrol ediyorum, yoksa moralim bozulduğundan diğer işlerime odaklanamıyorum.
jr. member
Activity: 33
Merit: 1
Create Your Decentralized Life
Bu dip seviyelerinde ne kadar süründürürlerse boğa sezonuda o kadar uzub olur beyler unutmayın. Kısa zamanda paraya ihtiyacı olmayan fazla ekran izlemesin fazla ekran izlemek dipten sattırır yüksekten aldırır. 15-16 lardan satmadıysanız 8 den satıp 6-7 den alırım diye trade oyunları düşünmeyin genelde olmuyor 1-2 k yaklayayım derken bir bakmışsınız 4k yukardan geri almışsınız... Ha satıp komple çıkacaksanız o ayrı.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
ferhat1242 konudan süresiz uzaklaştırılmıştır.

Umarim diğerleri de uzaklaştirilir, elinde bitcoin olmadiği halde felaket tellalliği yaparak insanlara panik satişi yaptiran ve piyasanin düşmesine sebep olan kişiler sadece bu konudan değil direkt olarak forumdan uzaklaştirilmali. Bunun dişinda devir eldeki ethereum ve bitcoin sayisini arttirma devri, bu spekülasyonlar bir gün son bulacak.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Piyasa çok hassas durumda ve sanki bir kötü haber çıksa da biraz daha fiyatı aşağıya çeksek gibi bir hava var ben bu dönemlerde yaşanan ani düşüşlerin alım için iyi fırsat olduğunu düşünüyorum ve kısa süreli al sat yapmak için gerçekten iyi bir ortam var. Herkese bol kazançlar.
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
Merhaba ben Korkunç Hortlak.
Analizlerin geçersiz kaldığı dönemlerdeyiz.
Hacim düştü insanlar bıkkınlık düzeyinde ne olacaksa olsun havası hakim.
Size sattırmak için herşeyi yapıyorlar durgunluk krizi. Düşürseler dipten alacaksınız ortalamanızı düşüreceksiniz yükseltseler kar yapacaksanız. Durgunlukta ise amaçsız hedefsiz kalıp satacaksınız.

Yeşil okun tarafındayım. Mart Hedefim 15.000 Dolar Mart bitmeden belki nisan ilk haftası bu hedefin geleceğine inanıyorum.
Kırmızı ok gerçekleşirse o günkü şartlara göre yorumumu bırakırım.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Bu alemde sabirli olmayan, sabirli olana elindekileri kendi iradesiyle teslim eder. Tum yatirim platformlari bunun uzerine kurulmustur.

Ciftlik bank ile kiyaslama yapilmis, gulerim gecerim. Ciftlik bank bastaki dolandiricinin sizi klavye basinda tarim yaptiginizi zannederek dolandirma olusumu idi.

Patliyor deniyor ama patlamadi, kandirilmak istenen herkezi dolandirdilar.

EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
ferhat1242 konudan süresiz uzaklaştırılmıştır.
Jump to: