Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 284. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Gerçekten de durum çok vahim. Özellikle durumu olmayıp bir anlık gazla kredi borç bitcoin alanların işi zor. Elbet düzelecekti piyasa bi yerlere gelecektir ancak kim dayanabilirse artık.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Çoğu kez dile getirdim,büyük bir yıkım olmadan yükseltmeyecekler.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
intihar haberleri gelmeye başladı. kripto piyasası artık zarar görmeye başladı. yakında yasaklama haberleride çoğalmaya başlar. zaten grafiklerde 4k ya kadar düşebilir diyor daha 2 ay önce 20k iken şuan geldiğimiz nokyata bakın.

birde ortada öyle kötü bir haber yokken bu düşüşler başladı en çokta ona kafam bozuk. altlarında anasını ağlattılar tam oldu.
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
Bugün bir arkadaşımın durumu ciddi çok kötü bir çok insanın canını yaktılar. 72-73-74 k dan bitcoin alan insanlar var tanıdığım. Kredi çekip girenler var.
Ben çevremdeki insanları elimden geldiğince uyarmaya çalıştım ancak hırs , Nefisler buna engel oldu bende demiştim etmiştim demeye gerek yok hepimiz insanız hepimiz nefis taşıyoruz. dinlemediler ama yapacak birşey yok.
Allah yardımcınız olsun.

7 k dan aşağısı bence çok tehlikeli rakamlar Güney Kore ile başlayan furya Hindistan ile devam ediyor 2-3 ülke daha eklenirse freni boşalmış kamyon misali çok insan ezilir.

full member
Activity: 344
Merit: 134
teknik olarak haftalık MA ve fibo nun aynı anda desteklediği nokta 7700. ama tabiki bahsettiğimiz konu btc olunca, teknik meknik yok bam bam bam da diyebilir
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Son zamanlar da spekülasyonlardan oldukça fazla etkilendi Kripto piyasası . Çekilen nakitler bir anda 20 K ' ları gördüğümüz dönemlerde ki gibi toplu bir şekilde bu paralar yine devreye gireceği yönünde . Ama biraz daha zamana ihtiyaç var gibi . Düşürebildikleri kadar düşürme niyetindeler . İnatla da devam ediliyor bu algıya . 8 K ' nın altına düşerse fren tamamen patlar gibi ..
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
bence henüz tabanı görmedi. son kale 7700

Böyle giderse son kale falan kalmayacak. Hergün dip üstüne dip yapıyor. Bu düşüş furyası bittiğinde uzun bir duraklama dönemine girecek sanki fiyatlar. Grafiğe bakınca 5000$ e kadar yolu var gibi gözüküyor ama ondan önce başka bir seviyeden minik bir tırmanış bekliyorum.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
tabana değdi yükseliş başlar geçmiş olsun..

Grafik analizleriniz için teşekkürler. Merakla bekliyorum, bakalım söyledikleriniz çıkacak mı. Ben de yarın akşama kadar küçük bir yükseliş göreceğimizi ve 10 bin dolar seviyesine döneceğini düşünmüştüm.
Oklar aşağı yönde devam ediyor, çıkış için doğru zamanı bekliyoruz Smiley
full member
Activity: 344
bence henüz tabanı görmedi. son kale 7700
full member
tabana değdi yükseliş başlar geçmiş olsun..
member
Activity: 94
Merit: 10
Balinalar btc istediği yere kadar düşürücekler.....
belki 5000 belki 7000 belki sınır 8000
ama şu gerçek unutulmamalı karşının son kuruşuna kadar aldıktan sonra tekrar yükselişe geçirirler.....  Wink
full member

gemiyi terk etmek için daha zaman var altlardan çıkmak gerek 8300 de tabana değiyor orada alım yapılmalı.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
İyi zarar ettik Allah a şükür 😃

Elde avuçta bir  şey kalmadı
Boğa sezonu başladı derken başlamadan bitti anlamadım
full member

8200 den tekrar 10k üzerine oradan 5-6k aralığına gidecek görünüyor. oraya gelince breakout yapar uçar ama nereye kadar yükselir tabi orasını bilemem. grafik öyle diyor inş tutmaz.
full member
8k geldiğine göre artık rahatlayabiliriz bence. 2,800 lerden giren biri olarak bitcoin bana kolay kolay zarar ettirmez. ama tr tamda tepe noktasında iyice popüler olması iyi olmadı. kredi alanlar arabasını satanlar vs umarım bir şekilde yolunu bulmuştur. zaten ethye geçmiştim ama tekrar btcye geçmenin zamanı geldi. tekrar 10k üzerine atar kendini 1 gün geçmeden.
8k yı zorlucak 5.5,6k ya gelmeden bence rahat etme derim ben

zaten full altlardaydım 9k desteği kırılmaz buradan döner dedik. uyuduk bir kalktım 8k olmuş. neyseki btc bazında zararda değilim ama btc para etmiyor artık. ethde kalacaktım ama ethde karizmayı çizdirmiş 950$ yapmış bu tarz süreçlerde illa tökezliyorsun en iyi hareketsiz kalmak. ve ek alım yapmak. 5k 6k bana göre gelmez gelirsede şimdi olmaz 2014 krizinde bile bir anda 100$ olmamış bayağı zaman sonra oaralara gitmiş. istediklerini aldılar bence. biraz alım gelirse sürü psikolojisiyle herkes alım yapmaya başlar zaten..
member
Activity: 138
Merit: 12
8k geldiğine göre artık rahatlayabiliriz bence. 2,800 lerden giren biri olarak bitcoin bana kolay kolay zarar ettirmez. ama tr tamda tepe noktasında iyice popüler olması iyi olmadı. kredi alanlar arabasını satanlar vs umarım bir şekilde yolunu bulmuştur. zaten ethye geçmiştim ama tekrar btcye geçmenin zamanı geldi. tekrar 10k üzerine atar kendini 1 gün geçmeden.
8k yı zorlucak 5.5,6k ya gelmeden bence rahat etme derim ben
full member
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Bitfinex'in işi gücü yok karşılıksız Tether basacak öyle mi? Bu mahkeme çağrısından sonra Bitfinex aklandığında Bitcoin'i bu fiyattan çok ararsınız.
member
Activity: 266
Merit: 10
büyük yatırımlar fiyatların dip olduğu zamanlarda yapılır bu düşüşe de öyle bakmak lazım derim ben. aslına bakarsanız çok iyi alım fırsatları bunlar ama fiyat elbette can sıkıyor
full member
Activity: 700
31250 alınanalar 34200 den çıkılıp tekrar 32500 den alınıp 34000den bugünlük maceraya 3.5 BTC ille son verildi tüm arkadaşlara bol kazançlar.

Bu bahsettiğinizi koinim üzerinden mi yaptınız? Tam olarak söylediğiniz rakamları ben de yakaladım fakat hiç nakit olmadığı için malesef alım yapamadım. Özellikle 31 bin lira seviyesindeyken yurtdışı fiyatının bile altına inmişti (:
Jump to: