Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 283. (Read 1109040 times)

member
Activity: 138
Merit: 12
geçmişe bakarsak her zaman dipten uzun yeşil mumlar ile yükseliş trendine girdiğini görüyoruz hatta %90 hep öyle tabi Grin zaten üsttede arkadaş bahsetti bitfinex stop-losslar için bayağı uğraştı sonrasında ise sert yükselmesi tesadüf değil. emin olalım derken atı alan üsküdarı geçerki zaten altlar %15 %20 arttı bile.
Ben grafikleri okurken en üst perdede hep şunu düşünerek yorumluyorum.20k hareketi balon hareketi idi.Yani bu btc nin tekrar yükselmesi yada başka bir balon hareketine girmesi için volume artışı ile 4-6 seviyesine gerilemesi lazım.17k dan beri bunu savunuyorum.Buraya kadar yanılmadım.8k da bana yüksek geliyor.Ayrıca artığın bir kaç günde değil 3 4 ayda kademe kademe olmasını bekliyorum.Dolayısıyla bence bu çıkış bir çıkış değil.
Ha inşallah yanılıyorumdur yukarıdan alan çok kişi var,sonuçta ben girmedim posizyona daha..
full member
Activity: 1176
Merit: 159
geçmişe bakarsak her zaman dipten uzun yeşil mumlar ile yükseliş trendine girdiğini görüyoruz hatta %90 hep öyle tabi Grin zaten üsttede arkadaş bahsetti bitfinex stop-losslar için bayağı uğraştı sonrasında ise sert yükselmesi tesadüf değil. emin olalım derken atı alan üsküdarı geçerki zaten altlar %15 %20 arttı bile.
member
7700 bölgesi MA cılar ve fibo cular için giriş bölgesi. Şimdilik destek çalışıyor. Bu kadar sert inişlerde sert bir çıkış beklememek lazım. Bu bölgeyi tekrar test edebilir. Temkinli olmakta fayda var. Çıkış için direnci takip edicez bakalım.
Aynen katılıyorum bu kadar sert düşüşte sert çıkış çok fazla kolay olur.Çıktığını hissetirmemeleri lazım.Farkettiğimizdede çok geç dediğimizde tamamdir yükseliş başladı derim ben..
member
tırmandığı falan yok.fib .618 noktasına geldi.Yani Düşüşün düzeltmesini yapıyor.Tam gaz aşağı
fib ,618 hesabında tepeyi kaç aldın ?

full member
Activity: 344
Merit: 134
7700 bölgesi MA cılar ve fibo cular için giriş bölgesi. Şimdilik destek çalışıyor. Bu kadar sert inişlerde sert bir çıkış beklememek lazım. Bu bölgeyi tekrar test edebilir. Temkinli olmakta fayda var. Çıkış için direnci takip edicez bakalım.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
tırmandığı falan yok.fib .618 noktasına geldi.Yani Düşüşün düzeltmesini yapıyor.Tam gaz aşağı
fib ,618 hesabında tepeyi kaç aldın ?
legendary
çok sert yükseldi ve sonra sakinleşti biraz balina hareketi gibi duruyor, 9900 ve 11300 arasında da bu şekilde sert yükselip sonra aynı sertlikte 1,5 gün sonra düşmüş aynı adamların işi olabilir bekleyip görmek lazım
member
15 dakika içinde %10 arttı ve hacimli gidiyor.
8000 den dönmüş olabilir piyasa , birçok trader almak için yer bekliyor dönüş sinyalleri geldikçe trend kuvvetlenecektir.
çok sert yükseliş olduğu için biraz realizasyonla gerileme olacaktır ama almak için bekleyen kitle ittirip yine yükseltir gibi duruyor

ağzından iyi laf çıkmıyor seninde kardeş, felaket tellalı gibisin grafik atda bari bizde birşeyler kapalım.
Abisi yukarı gozukse onuda soylucem ben ne yapayım.Butun grafikler aşağı gosterirken yanlış bilgimi vereyim.
Grafiğe gerek yok.Şu an yaptığı bounce hareketi gibi gozukuyor bir daha deneyecek 8 i.kıramaz ve volume çok yüksekse 0.618 noktasını takip edin kırar en son ben .5 bakacam.onuda kırarsa trendi 11 e kadar long a giricem.
Yok 8 i kırarsa gidecegi yer son durak.5.5 -6 bandı.Orayı kırabilecegini gercekten sanmıyorum.orada ne var ne yok gomucem.Kırsa bile 4 e gider döner..
Sonra temmuza kadar iota vs..dagıtıp beklicem.
Bu arada botum zaten calısıyor
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Bitfinex'te 8000'den aşağı kırmaya çalışırken birisi alım duvarı koydu, tam duvar eriyecek gibi olurken duvarı 62 BTC'ye tamamladı ve bunu belki 10 kez yaptı, orada shortçuları patlattılar. Önce 8400'e, ardından da 8700'e zıpladı, şu anda 8600. Sabahtan beri heyecanla izliyorum, bizim borsalar da neredeyse birebir olarak takip ediyor.
full member
8000 den dönmüş olabilir piyasa , birçok trader almak için yer bekliyor dönüş sinyalleri geldikçe trend kuvvetlenecektir.
çok sert yükseliş olduğu için biraz realizasyonla gerileme olacaktır ama almak için bekleyen kitle ittirip yine yükseltir gibi duruyor

ağzından iyi laf çıkmıyor seninde kardeş, felaket tellalı gibisin grafik atda bari bizde birşeyler kapalım.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Bana da öyle gibi geldi. Kurulu botlar çalıştı, dirençten geri tepti.
Biraz bekleyelim bakalım. Hafta sonu muhabbetini geçirelim, Pazartesi günü karar verebiliriz. Benim ibre 9K'dan beri aşağı.

* Bu arada Çin 40 gün yatışta. Ocak sonu başlamış olması lazım.
member
legendary
full member
valla ben tuhaf birşekilde altlarda olmama rağmen btc bazınza zararda değilim. aslında usdt ye geçsem daha iyi olurdu ama sepetimdeki coinler pump yedi 3 kere yoksa btc bazında %25 gibi zarardaydım. eğer marketcap toparlarsa btc bazında kara geçeceğim sanırım. ama btcde para etmiyor. gerçekten düşen bir piyasada para kazanılmıyor bunu anladım. en güzel usd ye geçim beklemekmiş. ve yükseliş başlamadanda alım yapmamak lazımmış..
full member
Activity: 286
Merit: 100
Daha önce piayasa yeteri kadar silkelenmemiş galiba 2. dump furyası başlamış. Piyasanın toparlanması uzun sürecek gibi. Tabi düşmekten toparlanma evresine geçebilirse.
newbie
Activity: 15
Merit: 0
dolar bazında portfoyun %50 si uctu artık uzulemiyorum bile.
gülebilecek haliniz varsa bir bakın .

https://www.youtube.com/watch?v=XwkRZp3NotY

nasıl olduda görmedim ben bu videoyu Cheesy

harika yaa  vallahi harika

ağlanacak halime güldüm bende  ama yapacak bişi yok Smiley

buda iyiymiş
https://www.youtube.com/watch?v=WsURYcLdBHM

Al bende de o kadar... Üstelik altcoinler hem btc ve etherin dolar bazında değer kaybetmesinden düşüyor hemde milletin satışa geçmesinden eth ve btc anlık kuru düşüyor. Çifte zarar. Bahar öncesi milleti dökebildiğince dökecekler anlaşıldı.42 binden btc aldık üstüne geçen hafta. Sen kalk o btc ile birde altcoin al artık siz düşünün... Sorsanız hayaller Paris..

bende aynı şekilde aldım alt coinleri kenara attım bekleyecem ama
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028

Al bende de o kadar... Üstelik altcoinler hem btc ve etherin dolar bazında değer kaybetmesinden düşüyor hemde milletin satışa geçmesinden eth ve btc anlık kuru düşüyor. Çifte zarar. Bahar öncesi milleti dökebildiğince dökecekler anlaşıldı.42 binden btc aldık üstüne geçen hafta. Sen kalk o btc ile birde altcoin al artık siz düşünün... Sorsanız hayaller Paris..
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418

newbie
Activity: 15
Merit: 0
2019'a daha çok var arkadaşlar, soğuk kanlı olmakta fayda var.
sr. member
Merit: 305
olduk bittik diyenler 2 ay sonra bu baslik altinda goruselim.
Jump to: