Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 323. (Read 1109038 times)

member
Activity: 135
Merit: 10
düzeltme gelecek falan diye hayal kurmasın kimse. bitcoin'in yatırımcı sayısında patlama var. talep artışı inanılmaz düzeyde.
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
Rusya merkez bankasi uyarmiş cok buyuk kayiplar yasanabilir diye.. Etkisi olacagini sanmam ama hafiften medyaya siyah haberleri yaymaya basladilar sanki..
https://www.cnnturk.com/ekonomi/rusya-merkez-bankasi-uyardi-kripto-paralar-buyuk-kayiplar-yasatabilir

Kesinlikle başladılar.  ben bu yükselişleri kesinlikle sağlıklı bulmuyorum.

http://www.bloomberght.com/haberler/haber/2073621-bitcoin-un-yakinda-cokme-ihtimali-yuzde-80-in-uzerinde
member
Activity: 91
Altcoin'lerde proje bazlı bakıldığında gayet iyi işler var fakat, BTC kirlendi artık bence. Balinaların sayısı her geçen gün artıyor. Alımlar astronomik sayılara yükseliyor. Olması gerekn bir düzeltme var ise btc'nin koşa koşa çıkması kaçınılmaz gerçek.
newbie
Activity: 44
Merit: 0
https://s.tradingview.com/x/npb2hhpq/

Bu grafikten değerlendirirsek 25 Kasımdan bu yana MA-9 yani 9 günlük hareketli ortalamasının üstünde seyrediyor.
Yine aynı tarihten bu yana, bolinger alt bandını bırakın, orta banda bile teması yok.
Sağlam düzeltme için önce 9 günlük hareketli ortalamanın altına inen bir fiyat görmeliyiz, aynı anda bolinger orta bandına da değerse, düzeltme geliyor diyebiliriz.
1 saatlik grafik kısa vade de neler yapabileceğini gösteriyor, bu da şu anda düzeltmeye başlasa 9200-9400 aralığına kadar düzeltmeye gider diyor. Ama dediğim gibi şu anda böyle bir işaret yok. Band aralığında devam ederse, 10 gün olmadan 15k yı görme ihtimalimiz var.
Yazdıklarım sesli düşüncülerim, yatırım tavsiyesi olarak almayınız.
newbie
Activity: 44
Sadece örnek olması açısından, 1 hafta öncesinde alım için bekleyen dolar miktarı CEX.IO da, 2,5 milyon dolar civarındaydı, şu anda bu rakam 9 milyon doların üstünde. Millet alıyor yani 11k olmuş-12k olmuş kimsenin umrunda değil.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
inanılmaz bir şekilde bir satan bir daha geri giremiyor.
9500 ve 10.200 den sattım geri giremiyorum şaka gibi.
daha 1 sayfa önce yazdım 9000 den satan üzülecek 15 binden satan üzülecek 50 bin dolardan satanda üzülecek o yüzden çok kafaya takmamak lazım Smiley
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Rusya merkez bankasi uyarmiş cok buyuk kayiplar yasanabilir diye.. Etkisi olacagini sanmam ama hafiften medyaya siyah haberleri yaymaya basladilar sanki..
https://www.cnnturk.com/ekonomi/rusya-merkez-bankasi-uyardi-kripto-paralar-buyuk-kayiplar-yasatabilir
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
inanılmaz bir şekilde bir satan bir daha geri giremiyor.
9500 ve 10.200 den sattım geri giremiyorum şaka gibi.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Gerçekten bitcoin fiyatına artış rakamlarına bakınca şaka gibi geliyor insana. Ama kripto piyasasına bu kadar yatırım varken altların doğru dürüst yatırım alamaması da bana göre büyük bir tezat.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
şu bir tane her tahmini tutan biri vardı sene sonu 14k olacak diyordu herifin dediği gene olucak sanırım
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
bu işte bir şey var ama anlamadım. bu kadar uzun süre boyunca küçük ve kısa zamanlı düzeltmeler ile  bu seviyelere kadar nasıl çıkıyor ? bunun arkadsında ne var, kimler var, neden bu kadar şişiriliyor çok merak ediyorum.

biri çıkıp 2018 yılında 100 k ya gidecek derse kimse sen manyak mısın demez galiba. İnanılmaz ama şu durumda her şey mümkün görünüyor.

sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
sene sonu 15k olur mu?

gecede 700-1000 usd artıyor.tahmini ayın ortasında bulurz 20 bini.  Grin
member
Activity: 135
sene sonu 15k olur mu?
newbie
Activity: 60
Bitfinex : 10.500$

alp bey ne zaman düşecek bu bitcoin  Grin

insan keşke satmasaydım diyor 2 ye katlamıştım paramı Cheesy
full member

valla yuh diyorum nasıl bu kadar hızsşı artıyor anlamıyorum artık. 10650 bu gidişte 2017 içinde 20k da olur. böyle giderse yasaklama haberleri gelebilir çünkü hiç sağlıklı ilerlemiyor artık
full member
Activity: 219
Merit: 100

Tekrar bak Smiley

Edit : Paribuyu takip ediyordum 44k daki 17 btc lik baraj saniyede eridi
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
full member

düzeltme zamanı geldi beyler rahat olun

artık hacim arttığı için düzeltmesi 2 3 hafta değil 1 hafta sürüyor. yükselirkende aynı şekilde kısa sürede gitmesi gereken yere kadar gidiyor. grafikte de görüldüğü gibi 4. düzeltmenin zamanı geldi.
newbie
Activity: 60
cex io da 11111 dolar
full member
Activity: 308
Merit: 100
BTC an itibari ile 10500 dolaylarında, ben patlayacağını düşünmüyorum aksine çok ama çok daha güçlü gelecektir. ilk hedef 50.000 dolar.
Jump to: