Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 326. (Read 1109038 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 280
gece yatarken 9050 usd idi sabah uaynında 9700 usd.
altkoin bu kadar volatile değil bu gidiş hiç hayırlı gozukmuyor.
portfoyumun %50 sinden fazlası btc olmasına ragmen mutlu değilim bu saçmasapan artıştan.
umarım tether ile basılıp alınmıyordur bu btcler.
eger oyle karşılıksız tether ile alnıyorsa eger hepimiz toptan boku yedik.

Btc yükselirken de düşerken de çakılan altcoinler şimdi yükseliyor yada yerinde sayıyor. Ama sebebini bir türlü kestiremiyorum. Market oldu 300 milyar dolar. Sağlıklı bir düzeltme halen gelmedi. Neler olacak çok merak ediyorum. Tether'in işi olsa duyulurdu.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
paribu çıldırmış sanırım 10.600 dolar olmuş.  1.000 dolar fark var. milletimiz deli gibi alıyor. arbitraj yapacak kimse kalmamış sanırım.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
gece yatarken 9050 usd idi sabah uaynında 9700 usd.
altkoin bu kadar volatile değil bu gidiş hiç hayırlı gozukmuyor.
portfoyumun %50 sinden fazlası btc olmasına ragmen mutlu değilim bu saçmasapan artıştan.
umarım tether ile basılıp alınmıyordur bu btcler.
eger oyle karşılıksız tether ile alnıyorsa eger hepimiz toptan boku yedik.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
https://twitter.com/bitcoin_pizza/status/934983645961605120
The #Bitcoin pizza is worth $95,425,325 today. (+8% from yesterday)
Cheesy
newbie
Activity: 44
paribu da çok pahalı bunu nasıl cex.io ya geçirebilirim 17bini

Bitcoine çevirerek geçiş yapabilirsin CEX.IO ya, piyasa yapıcı ya da alıcı şekilde işlem yapabilirsen komisyonda almıyorlar, gayet memnunum. Şu an dünya borsalarında en yüksekten işlem yapanların başında geliyor.
newbie
Activity: 26
valla en iyisini eşim yaptı, 2000 TL lik btc aldı hem de baya yüksekken (29k civarı) daha da dokunmadı ona şimdi en az 2700 tl si var. 700 tl kar (%35 kar)  daha senelerce dokunmaz ona yanarsa da yansın diyor. 60k usd olmasını bekliyor 2020 ye kadar Smiley çünkü katıldığı bir konferansta Emin Çapa ( cnn ekonomi direkterö) 2024 'e kadar kağıt para kalmayacak demiş.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
10k için son 270$ verinde şunu artık muradına ersin herkes. buralarda kesin bişiy olur dump olur fln diyordum oda olmadı almadığım sürece zarar ediyorum nereye kadar gidecek bakalım.

birde 39500 tlde kaldı yine 30k psikolojisi gibi bir durum mu olucak bir kaç gün acaba göreceğiz.
newbie
Activity: 60
o zaman 17binlik btc alıp cex.io da trade yaptıktan sonra tekrar paribu da satmak o zararı karşılayacağını düşünyorum yanlış mı düşünüyorum acaba
sr. member
Activity: 658
Merit: 280

cex.io ya bildiğim kadarıyla TL olarak yollayamıyorsunuz. BTC alıp göndermeniz lazım yani. Tek yapabileceğiniz şey başka bir Türk borsaya yollarsınız o da bir anlam ifade etmez.
newbie
newbie
Activity: 5
 BTC şuan 9561 $ ve çıldırmaya devam ediyor. Cool
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Şu bitcoine çelme taksak düşer mi ya  Grin Grin

33binden almıştım sattım tekrar düşecek diye şuan 39bin üzücü yapcak bir şey yok valla üzülüyor insan
Niye üzülüyorsun? kaçta satıcaktın? 40 a satsan 1 ay sonra 60 olacak her şekilde üzüntü var Smiley
sr. member
Activity: 506
Merit: 251

33binden almıştım sattım tekrar düşecek diye şuan 39bin üzücü yapcak bir şey yok valla üzülüyor insan

Sen yine iyisin Smiley Ben 22 binde sattım daha da alamadım Cheesy
newbie

sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
10 bin doları verin bu iş huzur içinde çözülsün.

Sözümüzde duracağız 10K USD i bekliyoruz Cheesy

Bencede katılıyorum 10 k usd verilmeden bu iş çözülmez arkadaş Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
geçen steem de bir yazı görmüştüm , çok mantıklı gelmişti. aslında bitcoin çokdan 10k yı geçti. nasılmı. şuanda coinmarketcapta
1 btc: 9317 usd
1bch: 1687 usd
1btg: 346 usd
 toplam: 11350 usd

evet hesap ortada, iki forktan gelen coinlerini ve bitcoinlerini satmayan biribugün  nakite geçse eline 11350 usd geçiyor an itibariyle, bide  btc daimond çıkmış onu hesaba katmadım bile  Wink
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Uzun vadeli holder kac kisi var aramizda

Hepsine selamlar.  Grin

Tabiki ölümüne buradayım herzaman Cheesy
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
(bkz: orgazmdan keyifli anlar)

harbiden öyle oldu, ama pek keyif yok gibi resmen hard yaptı, ne ön sevişme ne bişey sikip attı piyasayı Cheesy

bugün emc2 den kendi çapımda resmen tarihi bi vurgun yaptım. benim için çıkarmadan 4 posta oldu  Grin Grin
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

harbiden öyle oldu, ama pek keyif yok gibi resmen hard yaptı, ne ön sevişme ne bişey sikip attı piyasayı Cheesy
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
Jump to: