Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 421. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 190
Merit: 100
Yani kesin bir ayrılma oldu mu? Btc için olumsuz gözüken bir durum var mı?
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Durumu nereden öğreneceğiz?

1mb dan fazla büyük bir blok bulunursa fork u yapmış olacak bitcoincash kendisi için, oraya kayacak olanların hash ine bakılırsa bir saati bulabilir.
https://www.coindesk.com/bitcoin-cash-what-expect-fork-10000-foot-view/
burada anlatılıyor.

Artık BCC diye bir altcoin daha var Smiley

Onun bloklarıyla ilgili analizleri https://cash.coin.dance/ den takip edebilirsinizs
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Noldu beyler şimdi?  Biri açıklasın.
full member
Activity: 190
Merit: 100
Durumu nereden öğreneceğiz?
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Nerede hareket orada bereket demişler Smiley

hero member
Activity: 868
Merit: 502
https://www.bitcoincash.org sitesinden bile belli vizyon yok sitede.

Segwit düzgün işlerde bu bitcoin cashten bir yol olmaz gibi görünüyor.
yaw zaten vır sıke yaramıycak taş catlasın 1 ay bitcoın cash konusulur sonra çöplüğe
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Bu gün ve önümüzdeki 1 ayın nasıl geçeceği konusunda olası senaryoları içeren yararlı bir makale.

https://www.coindesk.com/bitcoin-cash-what-expect-fork-10000-foot-view/

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030

Düşmeye devam etmesi daha olası. Dediğim gibi bedava BCC peşinde koşanlar değil de, BCC paniğinden faydalanıp ucuza altcoin almayı tercih edenler -bence- daha kârlı çıkacak.
Let's see!
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
100 dolarlik bcc almak icin 300 dolarlik btc nin dususunu goze almak hic mantikli gelmedi bana...
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
Şu an sonuç ne oldu biri açıklayabilirmi?
Sonucu Türkiye saati ile 15.20den sonra göreceğiz. Şu anda bi şey olduğu yok.

14:20 değilmiydi hocam ?

15.20 hatta 15.47 gibi

Ben utc saati ile 2 saat fark var sanıyordum 3 müş sağolasın hocam. İnşallah 3 saat sonra her ne olacaksa çoğunluğun kazandığı bir şeyler olur.

surdan takip edebilirsiniz https://coin.dance/
sr. member
Activity: 406
Merit: 265

15.20 hatta 15.47 gibi

Ben utc saati ile 2 saat fark var sanıyordum 3 müş sağolasın hocam. İnşallah 3 saat sonra her ne olacaksa çoğunluğun kazandığı bir şeyler olur.
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak

15.20 hatta 15.47 gibi
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
3 saat kaldı. 2800 leri gordu gene dustu. bi kac bedava bcc için yasanılan bu tedirginligi-stresi eşim bile yasatmıyor bana..uzun zamandan beri bu kadar ekrana kilitlendigimi hatırlamıyorum.işin kotu tarafı 4 ayrı borsada btc deyim 15:20 de hepsini bozup fiata gecisim var az birazda sonm a atacam vs
sr. member
Merit: 265

legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
newbie
Activity: 42
Merit: 0
sr. member
Merit: 263
Millet BCC için Borsalarda BTC bırakmamış Smiley BTCTurk 10.000TL ye dayandı. Biri çıksa 20 BTC lik alım koysa fiyatı 15.000TL ye atacak...

Görünen o ki senin de dediğin gibi bedava BCC için millet bitcoine saldırıyor. Şu an hava gayet olumlu ama her an ne olur bilinmez. Birilerinin bu puslu havayı kullanmaya çalışacağı kesin. Bakalım çok büyük oynamalar olacak mı yoksa beklenenin aksine yükselmeye devam edip rahat bir şekilde 300 doların üstüne  çıkıp oralarda mı takılacak.
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak
1 ağustos sonrası belirsizliğin kısmen ortadan kalkması sonucunda btc fiyatında artış olabilir.
BCC ise ilk anlarında sert düşüş sonrası toparlanabilir bunda bcc nin milletin eline ne zaman geçeceği önemli bir husus.ilk gün vermeyebilirler yada verilse bile borsalarda işlem görmeyebilir.Dolayısıyla bcc ne zaman işlem görmeye başlayacak kraken da fln önemli. Çindeki erken işlem borsalarında bile fiyatı düşüyor bcc nin büyük ihtimal dalgalanma onda olacaktır. BTC ise bir engel geçildiği için yükselebilir. Sonrasında segwit e bakacağız. Oradan da bir çatal gelecek gibi.

e hocam b.ku çıkacak bu ne ya böyle bölün babam bölün tadı kalmadı o zaman bu işin?
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
şu anda anlık olarak 2855 seviyesinde bir yukarı bir aşağı doğru ilerliyor daha kesin ne olacağı belirsiz.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Millet BCC için Borsalarda BTC bırakmamış Smiley BTCTurk 10.000TL ye dayandı. Biri çıksa 20 BTC lik alım koysa fiyatı 15.000TL ye atacak...

Çıksada hemen düşer gibi duruyor enteresan altlarda herhangi bir hareket olmuyor. Eğer düşüş olursa tekrardan yukarı doğru çıkacağı zaman bir hareketlenme bekliyorum.
Jump to: