Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 424. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 532
Merit: 250
insanlar son günü sever pazartesi günü sinyalleri takip etmeyen acemi yatırımcıların etkisiyle ciddi bir düşüş bekliyorum umarım ben yanılırım
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Bitcoin yine 2700 dolar seviyelerinin altını gördü bu bcc muhabbetinin de etkisiyle 3000 dolar ve üstünü görebilir diyordum ama sanırım bitcoinin değerinin oralara gitmesine izin vermeyecekler.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Bitcoini olanlara stellar lumens gonderilmis.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Bugün balinalar altcoinlerden yüksek meblağlarda topladılar. BCC %50 değer kaybetti insanları yeniden altlara çekip önce bir pump sonra bir dumpla yeniden Bitcoine dönecekler. BTC yükseliyor, altcoinler düşüyor diye altcoinlerini satanlar kafalarını duvara vuracaklar. Panik satışları size çok zarar ettirebilir. Grafikleri iyi takip etmek lazım coinigy'i tavsiye ediyorum.
yuklu alımlar yapıldığını görebileceğimiz, inceleyebildiğimiz bir site varmı? altcoinler şuan sürekli düşüyor 3gün önce 0.074den zcash aldım şimdi 0.06larda?

Yüklü satışlar varsa otomatik olarak yüklü miktarda alımlar da var diyebiliriz çünkü birileri satıyor ama birileri de aynı zamanda satanlardan alıyor. Bu şekilde bir mantık kurulabilir.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
Bugün balinalar altcoinlerden yüksek meblağlarda topladılar. BCC %50 değer kaybetti insanları yeniden altlara çekip önce bir pump sonra bir dumpla yeniden Bitcoine dönecekler. BTC yükseliyor, altcoinler düşüyor diye altcoinlerini satanlar kafalarını duvara vuracaklar. Panik satışları size çok zarar ettirebilir. Grafikleri iyi takip etmek lazım coinigy'i tavsiye ediyorum.
yuklu alımlar yapıldığını görebileceğimiz, inceleyebildiğimiz bir site varmı? altcoinler şuan sürekli düşüyor 3gün önce 0.074den zcash aldım şimdi 0.06larda?
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Yani nereden ters köşe olduğumu şaşırdığım bir dönem içindeyiz. Bir taraftan ne oluyoruz diyor bir taraftan da eğleniyorum aslında Smiley

Bitcoin i ikiye katlama derdine girdi millet. Ama bedavadan olmaz o iş, bunu gözardı ediyor birçoğu. Bedeli de ağır olacak gibi geliyor ya hayırlısı diyelim.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Yani nereden ters köşe olduğumu şaşırdığım bir dönem içindeyiz. Bir taraftan ne oluyoruz diyor bir taraftan da eğleniyorum aslında Smiley
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Show time beyler... Misler gibi tekrar 2800 ün üstündeyiz... selamlar olsun btc holder kardeşlerime...
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
BCC fiyatı ne olabilir şimdi bedavadan vercekleri için tututda 1k$ yapmazlar. 0.05$ vs mi olacak.
Etc eth benzeri bir oran yakalar bence. 1 bcc 0.1 btc civarı baslar dip yaptırırlar sonra bir tavan sonra bcc yeni bitcoinmi oluyor dedirirler sonrada gömerler ve 0.1 oranlarında dolastırırlar. Gecen sene etc ilk 1 ay grafiğine bakın.
full member
Activity: 154
Merit: 100
BCC fiyatı ne olabilir şimdi bedavadan vercekleri için tututda 1k$ yapmazlar. 0.05$ vs mi olacak.
Tahminimce ZEC gibi bir grafiği olacak ama düşüş ZEC'teki düşüşten çok daha hızlı olacak. https://poloniex.com/exchange#btc_zec (Zoom: All, Candlesticks: 1-day yapıp grafiği birkaç birim sağa kaydırın.)
Önce iyi fiyattan -belki bitcoin fiyatından- açılacak ama oradan pek satabilen olmayacak, elini çabuk tutanlar ve en çok da exchange sahipleri kazanacak. Bu sırada bitcoinde (gerçek bitcoinde  Grin) bir dalgalanma olabilir.
Sonra 10-20 dolar gibi bir seviyede kalır tahminimce. Daha da sonra hacim çook azaldığında, unutulma aşamasına geldiğinde belki ayda bir pumplanır, daha da bir şey olmaz erir gider. Malum "ismi bitcoine benzeyenleri pumplama" olayı olursa bunu da pumplarlar. Unutulduğunda ve herkes ümidi kestiğinde çerez niyetine alınabilir Smiley

Teşekkürler yusuf bey.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Tahminimce ZEC gibi bir grafiği olacak ama düşüş ZEC'teki düşüşten çok daha hızlı olacak. https://poloniex.com/exchange#btc_zec (Zoom: All, Candlesticks: 1-day yapıp grafiği birkaç birim sağa kaydırın.)
Önce iyi fiyattan -belki bitcoin fiyatından- açılacak ama oradan pek satabilen olmayacak, elini çabuk tutanlar ve en çok da exchange sahipleri kazanacak. Bu sırada bitcoinde (gerçek bitcoinde  Grin) bir dalgalanma olabilir.
Sonra 10-20 dolar gibi bir seviyede kalır tahminimce. Daha da sonra hacim çook azaldığında, unutulma aşamasına geldiğinde belki ayda bir pumplanır, daha da bir şey olmaz erir gider. Malum "ismi bitcoine benzeyenleri pumplama" olayı olursa bunu da pumplarlar. Unutulduğunda ve herkes ümidi kestiğinde çerez niyetine alınabilir Smiley
full member
Activity: 154
Merit: 100
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Herkes hacklendik demeye başladı..
Bu hacklendik diyenlerin en az yarısının kendilerinin işi organize ettiğini düşünüyorum.
İşin garibi piyasa bu kadar hacke göre hala yukarlarda dolanıyor. Büyük sert dumplar olmuyor. Hadi hayırlısı..

Belkide amaç milletin bitcoin ini göndermeyip kendilerine, ellerinde tutup olası bcc forku ile ellerinde kendilerine ait olmayan bcc ler olmasını saglamakta olabilir
Adam kaldırmış 60k btc yi bcc alsa nolur almasa ne olur. 7 sulalesine yetecek para hayır onu aklayamassın bile.
tek dileğim bittrex ve poloda bu furyaya katılmasın. elde işlem yapılan 2 borsa var bunlarda bu furyaya katılırsa işlem yapacak borsa kalmayacak.

poloniex'de işlem yaparken dikkat edin 4 gündür 0.3 bitcoinimi hala yollamadılar ticket atıyorum ilgilenicez diyorlar hala bir gelişme yok artık yeni açtığım ticketlara cevap bile vermiyor adiler.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Biraz aşağı saldılar fiyatı. Bence 3000 i göstermeden durmayacaklar. Şuan biraz piyasayı dinlendiriyorlar. İlerleyen saatlerce tekrar bir yeşil dildo göreceğimizi düşünüyorum...
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Bitcoin Cash gazıyla yine 2700 üstüne çıktı, 2800'e yaklaştı ama orada kaldı. Bölünmeden sonra millet BCC'leri alınca iki coini de dumplayabilir. Herkes aynı şekilde düşünüyor, havadan coin geleceği için tutuyor. Bu motivasyon bitince düşüş olmaması için hiçbir neden kalmıyor. BCC'nin ne fiyattan açılacağı ve alım desteğinin ne kadar olacağı da belirleyici etken olabilir.

Nasıl yani düşmemesi için bir sebep kalmıyor. Şu anda son 350 bloktur falan bulunan tüm bloklar bip 141 aktivasyon sinyali veriyor. Yani 7-8 Ağustos civarı segwit'in bu periyotta kilitlenmesi garantilenecek.
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak
peki bu BCC lerin tanesini kaçtan satabileceğiz? bize kar olarak mı kalacak yoksa bitcoin fiyatını düşürerek kompanse mi edilecek?

bir de bu BCC leri hemen satacak mısınız? ilerde çok para eder de pişman olur muyuz?

bcc yi destekleyenlerde elindeki btc leri satıp komple bcc e kayarak btc nin fiyatını düşürüp bcc yi pump layabilir. bence ikisini de tutmak gerek

o zaman millet satarken bizim almamız lazım
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
hero member
Activity: 700
Merit: 553
Herkes hacklendik demeye başladı..
Bu hacklendik diyenlerin en az yarısının kendilerinin işi organize ettiğini düşünüyorum.
İşin garibi piyasa bu kadar hacke göre hala yukarlarda dolanıyor. Büyük sert dumplar olmuyor. Hadi hayırlısı..

Belkide amaç milletin bitcoin ini göndermeyip kendilerine, ellerinde tutup olası bcc forku ile ellerinde kendilerine ait olmayan bcc ler olmasını saglamakta olabilir
Adam kaldırmış 60k btc yi bcc alsa nolur almasa ne olur. 7 sulalesine yetecek para hayır onu aklayamassın bile.
tek dileğim bittrex ve poloda bu furyaya katılmasın. elde işlem yapılan 2 borsa var bunlarda bu furyaya katılırsa işlem yapacak borsa kalmayacak.

WAVES  dex e bekleriz Smiley

legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Jump to: