Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 426. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 868
Merit: 502
harbiden baska zaman olsa yön hep asagı gıderdı suan gene 2600 cıbarı gidip geliyorr
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Inceden fiyatta bir kipirdanma var... Acaba arkasi gelecek mi... Cok yuksek hacimli alimlar yok ama bu kadar olumlu olumsuz haberler dolanirken fiyatin yukari yonlu hareketi beni şasirtiyor...
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
bakalım piyasalar bu kadar olumsuz haberi kaldıracakmı. hergün her saat birşeyler çıkıyor biri hacker  saldırısına maruz kalıyor diğer haberde karaparacılar yakalanıyor. Undecided

bisaya iyi bile dayanıyor bence hatta hacklenmeden kaynaklal habere direnç bile gösterdi artık piyasa hacklemenin standart bir güvenlik açığı coinlerle alasının olmadını algıladı ve tepki vermedi .
"hacklendimi vay aq " dedi sadece...  Grin Grin Grin
yakında iyi ki hack yemiş diyeceğimiz projelerde olacak o zaman. adamlar işi aşmışlar.

eskiden nasıldı arkadaşlar? bu kadar fazla mıydı? tabi bu kadar proje de yokmuştur herhalde.

coininiz bol olsun. Smiley
hero member
Activity: 658
Merit: 500
bakalım piyasalar bu kadar olumsuz haberi kaldıracakmı. hergün her saat birşeyler çıkıyor biri hacker  saldırısına maruz kalıyor diğer haberde karaparacılar yakalanıyor. Undecided

bisaya iyi bile dayanıyor bence hatta hacklenmeden kaynaklal habere direnç bile gösterdi artık piyasa hacklemenin standart bir güvenlik açığı coinlerle alasının olmadını algıladı ve tepki vermedi .
"hacklendimi vay aq " dedi sadece...  Grin Grin Grin
sr. member
Activity: 448
full member
Activity: 171
Merit: 100
sadece hackleme değil. exchange kurarak kara para aklama da yapmış galiba.bizdeki exchange kurma düşüncesini zora soktu.
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Turk ekosistemi hemen duruma gore nabiz degistiriyor. Ozellikle Turk borsalari icin soyluyorum bu fiyatlar hafta basi oldugundan dolayi bu sekilde. 2 haftadir fiyatlar preev in altinda seyrederken bu hafta bir anda ortam cok farkli olmus. Cuma ya kadar fiyatlar nerelerde olacak merak icindeyim...
sr. member
Activity: 546
1 Ağustos tarihinden sonra da durmaz bunlar alıştılar spekülasyon üzerinden kolay para kazanmaya,bitcoin 3000doları aşar diyordum ama yine 2500 dolar seviyelerini gördü
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
Bitcoin Cash (BCC) geliyor 1 ağustos'ta. Hard fork olmayacak zannettik, ama son anda bu çıktı başımıza.

Bu durum yine de Bitcoin için çok kötü bir şey değil, çünkü BCC farklı bir isimle piyasaya çıkacağından doğrudan bir altcoin olarak doğacak.
Tamamen spekülasyon coini olduğunu düşünüyorum. Yine birileri fiyatı düşürmeye çalışıyor.
hero member
Merit: 502
su 1 agustos gelse de kurtursak sıktı gercekten bır gun 2800 bı gun 2500 arada mıllet delı para kazanıyor bız mal gıbı beklıyoruz artsın dıye
sr. member
Activity: 350
Spectiv VR Crowdsale: 12/08/17
1 Ağustos belirsizliğinin ortadan kalkmasına az kaldı. Belirsizlik ortadan kalktığı zaman bitcoin ve altcoinler de olumlu hava tekrardan esmeye başlayacağını düşünüyorum. Ama en erken 15-20 gün içinde 3 k yı ancak göreceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
Bitcoin Cash (BCC) geliyor 1 ağustos'ta. Hard fork olmayacak zannettik, ama son anda bu çıktı başımıza.

Bu durum yine de Bitcoin için çok kötü bir şey değil, çünkü BCC farklı bir isimle piyasaya çıkacağından doğrudan bir altcoin olarak doğacak.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
biraz daha aşağı salarsa 2200 usdleri göreceğimizi düşünüyorum 1 agustosa kadar. toplamak için güzel fırsat verecektir.
sr. member
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Bugün btc düştü ama düşmesi için hiç bir neden yoktu tamamen 1 ağustosta btc düşecek algısı yaratıp milletin elindeki btc ve alt coinleri toplayıp 1 ağustostan sonra artacağı için ciddi karlar elde edilmek için yapıldı.

Düşüşün etkisi bence daha çok 1 ağustosa yaklaşırken 1-2 gün kala borsaların çekimi kapatacak olması, insanlar borsada btc duracağına ya usdt/altcoine geçerim ya da paramı çekerim diye düşündüğü için düştü bence.

Umarım dediğiniz yüzünden düşmüştür. İnsanlar usdt yada altcoine geçtiği için düşmüştür. Umarım daha da düşer de bende alttan Btc toplarım. ☻
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Bugün btc düştü ama düşmesi için hiç bir neden yoktu tamamen 1 ağustosta btc düşecek algısı yaratıp milletin elindeki btc ve alt coinleri toplayıp 1 ağustostan sonra artacağı için ciddi karlar elde edilmek için yapıldı.

Düşüşün etkisi bence daha çok 1 ağustosa yaklaşırken 1-2 gün kala borsaların çekimi kapatacak olması, insanlar borsada btc duracağına ya usdt/altcoine geçerim ya da paramı çekerim diye düşündüğü için düştü bence.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
ikm
sr. member
Activity: 420
3bin dolar bana göre ağustos sonu kesin gibi ağustos içerinde çıkıp inerde ay sonunda orada yer ediceneceği kanatindeyim
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Bip91 ile yaradı gibi duruyor. Ama spekülasyon yapmaları olası bir durum. Yani herkes Hard fork olmayacağını düşünüyor ama bunu bir şekilde tersine çevirebilirler mi?  Bu konuda bilgisi olan var mı?
Eğer öyle bir şey yapmazlarsa 3000 seviyelerini görmemiz çok olası bir durum.

Aynen. Eğer ki herhangibir spekülasyon daha olumsuz bir haber çıkmazsa (bitcoin borsasının hacklenmesi gibi) bitcoin çok rahat bir şekilde kısa diyebileceğimiz bir zamanda 3000 dolar barajını aşar. Umarım olumsuz bir olay olmaz.
member
Activity: 112
Merit: 10
Bip91 ile yaradı gibi duruyor. Ama spekülasyon yapmaları olası bir durum. Yani herkes Hard fork olmayacağını düşünüyor ama bunu bir şekilde tersine çevirebilirler mi?  Bu konuda bilgisi olan var mı?
Eğer öyle bir şey yapmazlarsa 3000 seviyelerini görmemiz çok olası bir durum.

en azından 3 ay rahatız diye düşünüyorum.
Jump to: