Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 468. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 504
Bu Grafikleri forumdan buldum arşivlerden çıkarıp yeniden paylaşmak istedim.

RESİMLER 2015 'TEN PAYLAŞMAMIN NEDENİ KIVRIMLARI VE ÇİZGİYİ ÇOK İYİ YAKALAMIŞLAR.$

Dikkat ederseniz 2017 deki kıvrımı çok iyi yakalamışlar. Acaba ? diye soruyor insan ?
hero member
Activity: 510
Merit: 500

nereye dogru gidiyoruz sizce??

Komik bir tablo olmuş. Kripto para dünyasına yeni girip tüm yatırımını ripple'a yapan acemi biri hazırlamış olmalı.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Hiç birşey olmaz  Grin.  Bitcoin 1 sene içinde artsa artsa bir buçuk kat artar. Piyasaya bu kadar giriş varken bitcoin tren değil ancak kağnı olur. Yeni projeleri takip etmek lazım.

5 dakika sonra bozulup beni yarı yolda bırakma ihtimali olan bir trene binmektense yolun sonuna ulaştırmasına kesin gözüyle baktığım bir kağnıya binmeyi tercih ederim. 
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418

nereye dogru gidiyoruz sizce??
hero member
Ripple'nin sahte şovu devam ediyor, ama vakit daralıyor, dağların ardında bir fırtına kopmaya başladı bugün rüzgarı da buraya geldi Bitcoin 1800 doları yeniden aştı, Bol köpüklü Ripple'den ziyade Bitcoin'de köpük yok. Şişme belirtisi de yok her yükseldiği noktaya nakış nakış işlenip temel oluşturuyor. 3000-3500 dolara kadar da köpük oluşması imkansız. 2000 Dolar yolculuğunun bugün başladığına dair bir çok işaret var, önümüzdeki hafta güzel haberler olabilir nihayetinde 2000 dolar aşılabilir.

sr. member
Activity: 1022
Merit: 276
Hiç birşey olmaz  Grin.  Bitcoin 1 sene içinde artsa artsa bir buçuk kat artar. Piyasaya bu kadar giriş varken bitcoin tren değil ancak kağnı olur. Yeni projeleri takip etmek lazım.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Xrp bitcoin market  değerini geçerse ne olur?
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Btc dominance % 47, ripple market cap olmuş 16 milyar, etheri ikiye katlamış,  3 yıldan fazladır piyasanın içindeğim, böyle birşey görmedin, bu süreci düzgün okuyan  varmı bilmiyorum, bu işin sonu nereye gidecek

Projenin gerçek değerinin bu olduğunu düşünen var mı acaba. Ripple ı uzun süredir takip ediyorum ve yatırım yapmak için kendime bir sebep arıyorum. Bulamıyorum. Ve fiyat gözlerimin önünde katlıyor.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Btc dominance % 47, ripple market cap olmuş 16 milyar, etheri ikiye katlamış,  3 yıldan fazladır piyasanın içindeğim, böyle birşey görmedin, bu süreci düzgün okuyan  varmı bilmiyorum, bu işin sonu nereye gidecek
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
eninde sonunda bu untraceable olayı zaten patlak vericek.
o zamana kadar karımızı alıp kaçmamaız gerekiyor diye dusunuyorum.
yani bitcoin veya herhangi bir diğer koin 10 sene yatırım yapılacak bir araç değil kesinlikle.

bence yanılıyorsunuz, dijitalleşen global bir dünyada yaşıyoruz... herşey gittikçe sanallaşıyor ama kimse parayı sanallaştıramadı... gerçek anlamda dijitallikten söz ediyorum.. bitcoin ve blockchain teknolojisi yüzyılın teknolojisi bence... ileride bu sözlerinizden ötürü pişmanlık duyabilirsiniz...

yatırım aracı olarak görmemek lazım kriptoparaları... geleceğin ödeme araçları olarak bakacak olursanız fikriniz değişebilir.

En büyük kazancımız torunlarımıza anlatacağımız altın madeni hikayelerimiz olacak.Bırakın parayı pulu tarihe tanıklık ediyorsunuz.

''Dede dede 3-5 satoshi ateşlede manitaya doğum gününde Ledger Nano S bilmem kaç alayım şu Swarovski taşlı olanlardan.'' diyecekler düşünsenize  Wink
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
yani bitcoin veya herhangi bir diğer koin 10 sene yatırım yapılacak bir araç değil kesinlikle.

bence yanılıyorsunuz, dijitalleşen global bir dünyada yaşıyoruz... herşey gittikçe sanallaşıyor ama kimse parayı sanallaştıramadı... gerçek anlamda dijitallikten söz ediyorum.. bitcoin ve blockchain teknolojisi yüzyılın teknolojisi bence... ileride bu sözlerinizden ötürü pişmanlık duyabilirsiniz...

yatırım aracı olarak görmemek lazım kriptoparaları... geleceğin ödeme araçları olarak bakacak olursanız fikriniz değişebilir.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Geçen hafta 7000 tahminim vardı 1905 dolarları görmemize rahmen Türkiyede 6900 lerde kaldık. Bu hafta ise havada komplo kokuyor arkadaşlar açıkçası bu hack meselesini yurtdışın da baya haber oldu dönüp dolaşıp bitcoincilere yaramayacak diye düşünüyorum birde 15 mayısta ETF meselesi var  serbest düşüş olabilir hatta direkt çakılma yaşanabilir. Ayrıca Bitcoin bir kez daha tartışmaya açıldı kontrol edilemiyor diye baya tepkiler var. İlginç bir hafta bizi bekliyor olabilir. Ytd.

Birileri adam bicakladi diye simdi tum marketlerdeki ekmek bicaklarinin satisini yasaklayalimmi? bu nasil bir bakis acisi ve zihniyet yahu ?

helal olsun hocam tam isabet çok güzel örnek Smiley
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Geçen hafta 7000 tahminim vardı 1905 dolarları görmemize rahmen Türkiyede 6900 lerde kaldık. Bu hafta ise havada komplo kokuyor arkadaşlar açıkçası bu hack meselesini yurtdışın da baya haber oldu dönüp dolaşıp bitcoincilere yaramayacak diye düşünüyorum birde 15 mayısta ETF meselesi var  serbest düşüş olabilir hatta direkt çakılma yaşanabilir. Ayrıca Bitcoin bir kez daha tartışmaya açıldı kontrol edilemiyor diye baya tepkiler var. İlginç bir hafta bizi bekliyor olabilir. Ytd.

Birileri adam bicakladi diye simdi tum marketlerdeki ekmek bicaklarinin satisini yasaklayalimmi? bu nasil bir bakis acisi ve zihniyet yahu ?
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
hero member

member
Activity: 309
Merit: 15
Ben de 1000$ olmasını isterdim. Paribu'dan 6400 lere aldıklarıma üzülüyorum. Uzun da sürse bir şekilde tekrar bu seviyelere gelebileceğini düşünüyorum. 
full member
Activity: 336
Merit: 154
Çok uzun sürdü bu çıkış yeter artık bence.Şöyle 1000$ olsa da alım yapsam.  Roll Eyes
hero member
Merit: 501
Yine verdiler millete malı. 1900 den 1600 e dondurduler 1.5 gunde 6 saattede 1725 e cıkardılar. Artık alcazmı satcazmı karar vermek zor. Tepeleri yakalayanlar deli para kazanıyor su sıralar

Türkiye'de pek hissedilmiyor. Borsalarımız hangi balinaların tekelinde ise artık. 1900 dolar oluyor Türkiye de borsa fiyatı 6800. 1600 dolara düşüyor borsa fiyatı 6800 tl.
Dışarıda fiyat 1600$'a düştüğünde dışarıdan alıp 6800 TL'ye koyan balinanın kafasına dumplayın madem Smiley
Hem bunun için yurt dışında ortaklık kurulabilecek iyi sağlam arkadaşlar da var bu forumda Wink
hero member
Yine verdiler millete malı. 1900 den 1600 e dondurduler 1.5 gunde 6 saattede 1725 e cıkardılar. Artık alcazmı satcazmı karar vermek zor. Tepeleri yakalayanlar deli para kazanıyor su sıralar

Türkiye'de pek hissedilmiyor. Borsalarımız hangi balinaların tekelinde ise artık. 1900 dolar oluyor Türkiye de borsa fiyatı 6800. 1600 dolara düşüyor borsa fiyatı 6800 tl.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Jump to: