Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 467. (Read 1108999 times)

member
Activity: 65
Merit: 10
2000 dolar zaten gecildi, nereden bakiyorsunuz allah askina, acikcasi neden bu kadar yukseldigini anlamiyorum, altcoinlerde birlikte gidiyor
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Neler oluyor hayatta bildiğiniz 2000 dolar geliyor gibi eğer 2000 dolar geçilirse sırada ne var acaba dump mu yoksa puma mu? Herkesin aklında  bu soru oluştuğunu tahmin ediyorum.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
2000 psikolojik bir sınır gecilirse bir anda cıkıs hızlanabilir. 2000-2100 arası cabukgeçebilir. Bence 2000 bugun yada yarın geçilecek.
member
Activity: 70
Merit: 10
19 mayis yildonumunde ,

bitstamp fiyati

1919 Dolar

bayraminiz kutlu olsun.
19 mucizesi Cheesy
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Btc de olanlar için bayram nakitte olanlar için matem günü  Smiley
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
19 mayis yildonumunde ,

bitstamp fiyati

1919 Dolar

bayraminiz kutlu olsun.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
1900 dolar geçildi, Bitfinex 1980'i gördü. Sabaha 2000 dolarla uyanırsak hiç şaşırmam.
Yükseliş hız kesmeden devam ediyor. Çok güzel haberler geliyor, bu yükselişin yakın zamanda duracağını sanmam.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
birileri sanki bitcoin fiyatının bazı altcoinler gibi şiştiğini zannediyorlar. 5k üzeri görülmeden bitcoin fiyatı şişti demek bence doğru değil.

düşmez demiyorum. düşerse de 1500'ün altı çok mümkün görünmüyor.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
Bitcoin düşüşe geçerse  polo dan  usdt olarak satıp  tekrar alabiliriz değil mi?  Hiç yapmadım da.    Koinime göndermeye kalkınca çok uzun sürüyor

Polodan Btc ile Ltc alır öyle gönderirsin koinime Wink 5 dakikada işlemin tamam olur sonra da koinimde Ltc satar TL sahibi olursun Wink
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Bitcoin düşüşe geçerse  polo dan  usdt olarak satıp  tekrar alabiliriz değil mi?  Hiç yapmadım da.    Koinime göndermeye kalkınca çok uzun sürüyor
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Kolay Kolay bundan sonra 1k altını falan görmez yinede büyük konuşmayalım tabi sürprizlerle dolu bitcoin. Ama ben bu saatten sonra artık yükseliş ivmesini bozacağını hiç sanmıyorum.
hero member
Activity: 661
Merit: 509
bitcoin fiyatları Barry Silbert'ın consensus kurma çabaları sayesinde yükseldi. takip edenler biliyorlardır.

hedef segwit'in bir once geçirilmesi. 12 ay içinde de block hacmini 2mb'a çıkarmak.

https://twitter.com/barrysilbert/status/864887461876518912
Malesef boşa çabalıyor.
Konsensus öyle kolay bir şekilde oluşmayacak. Kanlı bir süreç bizleri bekliyor, kemerleri bağlayın 1k$ altını göreceğiz bu süreçte Smiley
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Bu gidişle p2000 gelecek gibi 
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
bitcoin fiyatları Barry Silbert'ın consensus kurma çabaları sayesinde yükseldi. takip edenler biliyorlardır.

hedef segwit'in bir once geçirilmesi. 12 ay içinde de block hacmini 2mb'a çıkarmak.

https://twitter.com/barrysilbert/status/864887461876518912
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Hiç birşey olmaz  Grin.  Bitcoin 1 sene içinde artsa artsa bir buçuk kat artar. Piyasaya bu kadar giriş varken bitcoin tren değil ancak kağnı olur. Yeni projeleri takip etmek lazım.

5 dakika sonra bozulup beni yarı yolda bırakma ihtimali olan bir trene binmektense yolun sonuna ulaştırmasına kesin gözüyle baktığım bir kağnıya binmeyi tercih ederim. 

Hocam tercih meselesi. Kimi bitcoini az riskli görür kimi bir kaç altcoin seçer onlardan yürür. zamanla göreceğiz. inşallah herkes kazanır  Grin

herkesin kazanması teorik olarak mümkün değildir. kazanan birileri varsa aynı oranda kaybeden birileri de var demektir. daha doğrusu yatırım yapıp kazanç sağlamayı bekleyen birileri...

kazanmayı beklemek kötü bir durum vesselam... dediğiniz gibi tercihlerimizi zamana bırakalım.
sr. member
Activity: 1022
Merit: 276
Hiç birşey olmaz  Grin.  Bitcoin 1 sene içinde artsa artsa bir buçuk kat artar. Piyasaya bu kadar giriş varken bitcoin tren değil ancak kağnı olur. Yeni projeleri takip etmek lazım.

5 dakika sonra bozulup beni yarı yolda bırakma ihtimali olan bir trene binmektense yolun sonuna ulaştırmasına kesin gözüyle baktığım bir kağnıya binmeyi tercih ederim. 

Hocam tercih meselesi. Kimi bitcoini az riskli görür kimi bir kaç altcoin seçer onlardan yürür. zamanla göreceğiz. inşallah herkes kazanır  Grin
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Ripple balonu o kadar cok şişmişki değil etherle btc ile mukayese edilşr olmuş. 1 ay once 500 satoshiydi hatırlatırım. Yarın 1k ya kadar dumplarlarsa zarar etmezler

millet para gelsin de nerden gelirse gelsin mantığında olduğu için coinin ne iş yaptığını bırakın adının dahi önemsiz olduğunu düşünüyor. ripple ın değerinin yükselişindeki tek sebep rüzgarın hızıdır... bu hız kesildiği zaman yıkıcı bir kasırgaya dönüşeceğini düşünüyorum.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Ripple balonu o kadar cok şişmişki değil etherle btc ile mukayese edilşr olmuş. 1 ay once 500 satoshiydi hatırlatırım. Yarın 1k ya kadar dumplarlarsa zarar etmezler

Boş verelim şimdi baloncoinleri  Grin 1 Bitcoin = 2000 dolar gif leri hazır mı kemerleri bağlamanın zamanı geldi çünkü. Yakın zamanda o seviyelerde olacağız. Haberler ve medya bir kez daha Bitcoin haberleri ile sallanacak  Grin

sr. member
Activity: 710
Merit: 255
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bitcoin fiyatında düşüş beklerken yine yükselmiş, çok dengesiz olmaya başladı fiyatı yüksek ama bunun iyi olduğunu söyleyemem. Bundan sonrasını açıkçası çok merak ediyorum iyi bir tecrübe olacak benim için.
Jump to: