Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 515. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
Her şeyden bağımsız olarak 886 dolardan shortladım bitcoini, bakalım neler yapacak Smiley
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
poloda 20 btc alim yapilmis denilmisde, arkadaslar bu neyin kafasidir?

bir huobiye okcoine veya herhangi bir btc borsasina bakin, sadece 15 dakikada donen bitcoin miktari ortalama olarak 1000 adet civari, yogun gunde 10bine cikiyor.. bahsettigim sadece 15 dakikalik islem hacmi..

polo vb hepsi buyugu takip eder..

Aynen
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
poloda 20 btc alim yapilmis denilmisde, arkadaslar bu neyin kafasidir?

bir huobiye okcoine veya herhangi bir btc borsasina bakin, sadece 15 dakikada donen bitcoin miktari ortalama olarak 1000 adet civari, yogun gunde 10bine cikiyor.. bahsettigim sadece 15 dakikalik islem hacmi..

polo vb hepsi buyugu takip eder..
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Merhaba;

Tüm gün gözlemlediğim kadarı ile birileri Polo'da 20 ve üstü oranda BTC alımı yapıyor, pozisyon alıyor. Gayet göstere, göstere yükseltildiği kanısındayım.

İyi dileklerimle
Poloyu kimse iplemiyor %1 bile değil pastadaki payı istersen 2000$ yükselsin orada.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Merhaba;

Tüm gün gözlemlediğim kadarı ile birileri Polo'da 20 ve üstü oranda BTC alımı yapıyor, pozisyon alıyor. Gayet göstere, göstere yükseltildiği kanısındayım.

İyi dileklerimle

abi poloda btc marketi %90 bot. alım var mı yok mu takip etmek istiyorsan seni şöyle alalım:

https://bitcoinwisdom.com/markets/btcchina/btccny
https://bitcoinwisdom.com/markets/okcoin/btccny
https://bitcoinwisdom.com/markets/huobi/btccny
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Yükselişin tek nedeni var o da %13 zorluk artışı... Düşmesini bekliyordum ama zorluğun ne getireceği belli olmaz demiştim... Zorluk tüm öngörümü tepe taklak etti..

Yükselişin tek nedeni olduğunu sanmaya devam ettikçe daha çok öngörün tepetaklak olur. Grin Grin
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Yükselişin tek nedeni var o da %13 zorluk artışı... Düşmesini bekliyordum ama zorluğun ne getireceği belli olmaz demiştim... Zorluk tüm öngörümü tepe taklak etti..
legendary
Activity: 1424
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
Bitstamp 902.04
BTC-e 881.408
Bitfinex 897.99

An itibariyle 900$'a degdirdi, onunde engel gorunmuyor tekrar 1000 dolar olmasi icin.
hero member
Merit: 1000
bitcoin uretmenin bir maliyeti var,

zorluk ne kadar artarsa maliyet o kadar yukselir, maliyeti yukselen bir varligin satis fiyati da yukselir.

sadece son 10 gunde ki zorluk artisinin takibi bile, bu cikisin habercisi sayilabilirdi. basta belli basli forumlarda da donen farkli haberler de yok degil tabi.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Millet ucuzdan almayı beklerken yeni dalga geldi bile. Düzeltmede 735'i göstermişlerdi, o zaman almadıysanız bir daha 800 altı olacak diye beklemeyin. Tren kalktı artık, ya vagona atlayın ya uzaktan el sallayın.
Bitstamp 881.02
BTC-e 869.366
Bitfinex 879.85
Huobi 888.38
sr. member
Bugun 48 dolar artis gosterdi, keske 760 dolara indiginde stok yapsaydim, 800$ altini degerlendiricem
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
herkes gonlunden geceni soyluyor sanirim  Grin
temenniden cok btc nin hareketleri bellidir. psikolojik olarak aynı hareketleri yapmayı sever. bundan 3 yıl once zirve yaptığında kimse 150$ a btc tekrar alabilceine inanmazdı ama 1000dolarlardan 150ye kadar geriledi. artık 150leri göreceğini hic sanmam ama 400-450ye kadar inmek istese iner. 600 denmesinin sebebide hareket başlarken o civarlardaydı. hareket tamamlandıysa o seviyeye kadar dumplamaya devam ederler.
legendary
Activity: 1036
herkes gonlunden geceni soyluyor sanirim  Grin

Yok benimkisi birraz teknik analiz.

Bitcoin hash rate 3 exa hash e dayandi, 2016 yilindan bu yana  % 190 artarak tum zamanlarin artis rekorunu kirdi
 1 ocak 2016 gunu 707,457 TH/S olan hiz neredeyse 1 sene sonra  2,050,572 TH/S a firladi, yani neredeyse % 190 artti.
Bitmain su anda en buyuk Miner ureticisi ve yuklu hacimde siparis yetistirememe sikintisi icinde.
Ayni zamanda Bitmain Cin'in kuzey batisinda Xinjiang adli sehirde 135 megawatt elektrik gucu cekecek yeni bir datacenter daha hazirliyor.

Ayni zamanda seti home bitcoin asiclerin kullanilabilecegi bir proje baslatti
Birde Amerikadaki baskanlik takasi durumu mevcut tabiki.
 Bu yeni datacenterdan sonra 500 e bile dusebilir .
135 Megawatt dediginiz gucu Turkiyenin toplam uretimi ile kiyasladiginizda ne demek istedigimi daha iyi anlayacaksiniz.

newbie
Activity: 42
Merit: 0

kesinlikle Smiley
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
legendary
Activity: 1036
Bana gore 3 bilemedin 4 gunu kaldi bu durumun, 650 ye geri donecektir 20 sinden sonra kademeli sekilde. Beklentim bu yonde.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
880nin üstünde tutunmayı başarırsa yukarı yönlü bir fırlama yapabilir anlık. aşağı doğru 860'ın altına inmeden bir süre gidebilirse kademeli artışlar görebiliriz belkide.
sr. member
evet arkadaslar cok guzel 600 dolara dustu. demekki neymis piyasa temenni ile hareket etmiyormus  Grin

dolarda zaten bir kac gune kadar 4.00 tl ye kadar duser, hepimiz rabia yapariz.

Temennilerine baktimda, bir cok kez yanilmis durumdasin sen de, dolar zaten 3.78, 4.00'e dusmek de nedir?

Arkadas kelime oyunu yapmis sadece hocam ))
Evet alinganlik yapmis olabilirim, 1 haftadir yuklu alim yapmayi bekliyorum, 800$'un ustunden almamaya kararliyim.
Jump to: