Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 607. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
fiyat yine ufak ufak caktirmadan artma donemine girmis, yine 420 dolari gecmis bir miktar. milleti uyutarak fiyati cekiyorlar yukari agir agir.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
Bitstamp 421.01
BTC-e 421.997
Bitfinex 422
Huobi 428.51/2786.87
LTC/USD 3.36

Yönünü yeniden yukarı çevirmesi güzel. 400 dolar altında alım fırsatı sundu, şimdi eski yerine geri döndü.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Tekrar 420$ geldik.. Bakalım bu kez sağlam şekilde yükselecek mi...
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
400'ün aşağısını bir kez görecek gibi, sadece grafiğe bakarak bunu tahmin ettim. Uzun vadeli yatırım yapılacaksa şu an alınabilir bence. Kısa vadeli alım-satım için ise biraz daha beklemekte fayda var gibi. ytd
legendary
Activity: 1582
Merit: 1268
Yarilanma sonrasi bitcoin fiyatinin cikacagini dusunenler icin cok guzel alim firsati yaratti son dusus. Ben de yarilanmaya yakin ve sonrasinda bir yukselis trandi olacagina inananlardanim. Hatta son zamanlarda keske daha fazla alim yapsaydim diye pismandim ve gec kaldigimi dusunuyordum. Benim gibi dusunenlerin bu son firsati kacirmamasi gerekir diye dusunuyorum. Bir kez daha pump gorurmuyuz emin degilim ama 400 dolar civarindaki her seviye cok iyi bir alim firsati olarak gorulmeli.

Not: Sadece kisisel goruslerim ve deneyimleri paylastim, lutfen kimse bu yoruma gore yatirim yapmasin.

YTD
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Alım yapamayanlar için;
Bir dump daha gelecek büyük 390 $ a kadar yine gerileyecektir diye düşünüyorum. Çoğu kişi ters pozisyon alınması sağlandı ve nakit sıkıntısı var şuan herkesin elinde btc kaldı ama piyasada btc birikti. Onlar daha ucuza satılacaktır, bende nakit kalmadı yoksa toplamaya devam ederdim.
#FYI #YTD
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
400 dolar altından panikle satanlara geçmiş olsun. Flash crashlerden etkilenmemek gerektiğini öğrenmiş oldunuz. Önemli bir hayat dersi edindiniz, kaybettiğiniz paraya üzülmeyin. Panik satışından daha kötü bir şey varsa o da panik alışıdır. Alım yapmadan önce ortalığın durulmasını bekleyin, aynı hatayı tekrarlamayın.
member
Activity: 105
Merit: 10
Elimde bir miktar btc ile kala kaldım. Ne yapmalıyım? Zararına da olsa satıp düşükten almalı mıyım? yoksa tekrar 450$ ı beklemeli miyim?

Eğer acil nakite ihtiyacınız yoksa beklemek daha mantıklı geliyor bana.. Kur yakın zamanda tekrar çıkışa gececektir diye tahmin ediyorum. 430$ seviyesinde iyi bir düşüş yaşayacağını düşünmüştüm ki yaşaşıda bi kaç gün daha piyasayı kollayıp yatırım yapmayı bile düşünüyorum.. Tabi bunlar benim şahsi fikrimdir yanlış olma ihtimalleride var elbet.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
400 dolar altına inmesini bekleyip, piyasanın reaksiyonuna bakacağım sanırım. Belki biraz fikir verir kısa vade hareketiyle ilgili. Ama her an agresif hareketlerin olabileceği dönemlere giriyoruz sanki.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Elimde bir miktar btc ile kala kaldım. Ne yapmalıyım? Zararına da olsa satıp düşükten almalı mıyım? yoksa tekrar 450$ ı beklemeli miyim?
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Benimki temenni tl bazında 900 küsürler alım için uygundur bu aşamada.
Eveeeet. 1 ay olmadan tekrar 800cü 900cü , kısacası ölücü arkadaşlar piyasaya çıktılar Smiley Smiley
Neden Kasım 2016, yarılanma Temmuz ayında hatta bu gidişle Haziran sonunda olacak?
Yarılanma olunca bir anda yükseleceğini düşünmüyorum. Bir miktar dalgalanıp hatta 600 dolar gibi rakamlardan sonra Kasım'a doğru tarihi zirveyi yoklayabilir diye bir öngörüm var. Tabiki bu bir his. Deneyip göreceğiz zaman bize ne getirecek.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Benimki temenni tl bazında 900 küsürler alım için uygundur bu aşamada.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
İşte beklediğim hareketler  Grin 300$ a vursada toplasak  Smiley

300 ü bende çok bekledim ama göremedik, bu sefer olur mu bence zor

400 ü aşağı kırsa bile, 370-350-330 larda sağlam  destek var , çok kötü bir haber gelmezse zor görüyorum 300 $ ı
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
İşte beklediğim hareketler  Grin 300$ a vursada toplasak  Smiley
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Btcturkte btc suan neredeyse 100 tl daha degerli satmak isteyenlerin dikkatine
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
durup dinlenip tekrar dusuyor, mass panic basladi mi, daha sert dusecek kanaatindeyim, uzun vadeli haftalik macd bile 6 aydan sonra ilk defa sat vermis durumda, btc tutanlara allah sabir versin .
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Neden Kasım 2016, yarılanma Temmuz ayında hatta bu gidişle Haziran sonunda olacak?
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bir miktar alım yaptım. 400$ altı her türlü alınır kişisel düşüncem.. Kasım 2016 ya kadar büyük miktarlarda satış düşünmüyorum. Tahminim bu hafta 380$ deneyebilir. o seviyelerde güçlü bir alım desteği olduğuna inanıyorum.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Hep aynı terane, bu sefer şu fiyatı taban yaptı daha aşağı düşmez palavraları.
Fiyatın ne yöne gideceğine balinalar karar verir. Bu saatten sonra balina olunamayacağına göre balinanın ardında bıraktığı kırıntılarla yetinin Wink

10 gün önce yazmışım tekrar hatırlatayım;
"şu fiyat yeni tabandır vs diye sizi gaza getirmeye çalışan avellere inanmayın".
Bu mesajın üstünde 400$ yeni taban diyen bir avel vardı, hala vardır oralarda Wink
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
tepetaklak oldu piyasalar, 400 dolarda hacimlen asagi hemde bayaa sert bir sekilde kirildi, nerede destek bulur bundan sonra kestirmesi zor

zaten core tartismalarida aldi basini yurudu gitti reddit kayniyor.. ortalik durulana kadar bir muddet uzak durmakta fayda var gibi. ancak turk piyasasi haftasonu etkisi nedeniyle cok etkilenmedi, ancak fazla durabilecegini sanmiyorum.

3 şey yapıp beklemek lazım artık.

1 - Hızlıca eldeki Bitcoin'in yarısını orta vadede yükseliş beklentisi olan bir kaç altcoin'e paylaştırmak.
2 - Diğer yarısını satarak TL yada USD ye çevirmek
3 - Bitcoin'e destek amacıyla  cüzdanınızı düğüm olarak çalıştırmak
Jump to: