Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 608. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
tepetaklak oldu piyasalar, 400 dolarda hacimlen asagi hemde bayaa sert bir sekilde kirildi, nerede destek bulur bundan sonra kestirmesi zor

zaten core tartismalarida aldi basini yurudu gitti reddit kayniyor.. ortalik durulana kadar bir muddet uzak durmakta fayda var gibi. ancak turk piyasasi haftasonu etkisi nedeniyle cok etkilenmedi, ancak fazla durabilecegini sanmiyorum.
legendary
Activity: 952
Merit: 1000
400 doların üstünde tutunmayı başardı. Psikolojik destek kırılmadığı sürece panik gerektirecek bir durum yok. 400'ün altını gösterirlerse nereye kadar düşeceği belli olmaz.
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
Düşüş devam ediyor an itibariyle 408$ seviyelerindeyiz.. 400 dolar direnci kırılıp daha aşşağılarada inebilir bu rakamlar. Bu düşüş etkenlerinden biride eth olabilir diye tahmin ediyorum poloda 70 bin hacim görmüşlüğüm var ve eth fiyat artışı baya fazlaydı bu bi kaç günde..yarılanma sürecine her geçen gün biraz daha yaklaştığımız için Çok uzun bir zaman geçmeden btc tekrardan 430-440$ lı rakamları görür ve daha sonrasında 450$ direncini kırar diye tahmin ediyorum.. kendi adıma hazır düşmüşken biraz btc yatırımı yapmanın faydalı olacağını düşünüyorum.. Yanlış bir düşünceye sahip olabilirim tabi sadece fikrimi söylüyorum yanlış yönlendirmelerde bulunmak istemem..

Daha çok düşsün Smiley Şöyle bir gelsin 350-360 seviyelerine de alım yapalım. Böyle bak bak olmuyor...
member
Activity: 105
Merit: 10
Düşüş devam ediyor an itibariyle 408$ seviyelerindeyiz.. 400 dolar direnci kırılıp daha aşşağılarada inebilir bu rakamlar. Bu düşüş etkenlerinden biride eth olabilir diye tahmin ediyorum poloda 70 bin hacim görmüşlüğüm var ve eth fiyat artışı baya fazlaydı bu bi kaç günde..yarılanma sürecine her geçen gün biraz daha yaklaştığımız için Çok uzun bir zaman geçmeden btc tekrardan 430-440$ lı rakamları görür ve daha sonrasında 450$ direncini kırar diye tahmin ediyorum.. kendi adıma hazır düşmüşken biraz btc yatırımı yapmanın faydalı olacağını düşünüyorum.. Yanlış bir düşünceye sahip olabilirim tabi sadece fikrimi söylüyorum yanlış yönlendirmelerde bulunmak istemem..
legendary
bu sakin serbest dusus surecek bir miktar daha, inceden veriyorlar ufak ufak..

sanki, kazandaki kurbagalari bir anda isitip urkutmek yerine yavas yavas oldurur gibi... sakin sakin,

turk piyasamizda aynen oyle,

aman urkmeyin, yavas yavas yedire yedire, sakin sakin satacaklar hepinize.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Gereğinden fazla yükseldi ise eğer ciddi kar oranları varsa şuanki 450$ bandında ben çok bir yükseliş görmeyi beklemiyorum . Şimdiye kadar hep ters psikoloji yaptılar çok güzel oynadılar elinde btc tutanlar o yüzden olur da düşerse diye naktin tamamını da btc ye çevirmemek gerek diye düşünüyorum. ytd.
sr. member
Activity: 413
Merit: 250
Şubat ayından beri yatırımlarımdan gelen btc leri nakite çevirmiyorum, biriktiriyorum. bozdurmak için ödül yarılanma sonrasını bekleyeceğim. bitcoin fiyatında güzel bir miktarda artış bekliyorum yaza doğru.

-yatırım tavsiyesi değildir-
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
500 Dolar seviyesine alışmakta fayda var. Haziran yaklaştıkça daha keskin çıkışlar olabilir. Günlük 100 dolar civarında artış görebiliriz. Takip edenlerin bildiği gibi oyuncu sayısı gittikçe artıyor. Daha fazla kişi ilgilenmeye başladı fiyat arttıkça. Talep artışı çok fazla.
legendary
fiyat 415 $ a dolara dusmus, ama bizim btcturktun masaalahi var, tas gibi duruyor yerinde.

en iyi satis 1284 tl gozukuyor, hatta nerdeyse 1300 tl ye kadar nerdeyse satici yok Smiley isin garibi millet 1285-1290 larden deli gibi alim yapmaya devam ediyor.

en iyi ihtimalle huobi 425 dolarda 2.91 den, 1230 tl civari ediyor.  btc basina 50 tl, 20 btcde 1000 tl gibi bir fark var.
legendary
Activity: 1064
440 doların üstünü gördük yeniden. Böyle giderse 400 dolar altını bekleyenler üzülecek. Spekülasyonun tavan yapacağı döneme giriyoruz. Yarılanmaya kalan zaman azaldıkça boğa piyasasına giriş hızlanır. Bu seviyeleri hala alım fırsatı olarak görüyorum.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
ibre cevirdi kendini yukariya yine, bu seferki 450 dolardan gelen geri cekilme fazla surmedi, tekrar gecme denemesi yapacak 450 dolari, azimle deneniyor bu seviye, ama sonunda gecilecegine inaniyorum, hava olumlu.

Az önce biri Btcturk de sağlam dumpladı 1285 seviyesine kadar. Bugün çok hareketli ortalık. Merakla izliyorum bakalım neler olacak..
legendary
ibre cevirdi kendini yukariya yine, bu seferki 450 dolardan gelen geri cekilme fazla surmedi, tekrar gecme denemesi yapacak 450 dolari, azimle deneniyor bu seviye, ama sonunda gecilecegine inaniyorum, hava olumlu.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bitstamp 436.49
BTC-e 434.9
Bitfinex 439
Huobi 443.38/2918.9

Ani bir yükseliş ve ardından bir miktar kar satışları geldi ama ibre yukarı doğru.
member
Activity: 105
Merit: 10
400'ün altına inerse alırsınız. 500'e doğru devam ederse arkasından bakarsınız. Smiley
Tecrübelerime dayanarak bu saatten sonra bir daha arkasından bakmaya hiç niyetim yok.
Peki hızla 350lere inerse ne yapacaksınız? Smiley
Söz konusu bitcoin olunca her şey olası geliyor bana.

O fiyatlarda eğer acil paraya ihtiyacınız yoksa paniğe kapılıp btc leri bozdurmamak gerekir diye düşünüyorum. Bu sıralar ani inişler ve peşinde ani çıkışların olacağı bi piyasa bizleri bekliyor. Ama sonuç olarak 450 dolar direncinin kırılacağını ve yakında 500 dolar direncinin zorlanacağını tahmin ediyorum
legendary
Activity: 2436
Merit: 1362
400'ün altına inerse alırsınız. 500'e doğru devam ederse arkasından bakarsınız. Smiley
Tecrübelerime dayanarak bu saatten sonra bir daha arkasından bakmaya hiç niyetim yok.
Peki hızla 350lere inerse ne yapacaksınız? Smiley
Söz konusu bitcoin olunca her şey olası geliyor bana.
full member
Activity: 182
Merit: 100
Dün 435 dolar civarını gördü akşam bir dump yeyip bugün 425 dolar seviyesine geriledi bakalım bugün ne yönde devam edecek
legendary
Activity: 952
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Tekrar 435$ seviyesine çıktı.

Telaşlanmayın. Mart sonunda 380-390 seviyelerini görecek inşallah ve ben alıma geçeceğim Smiley
sonra yıl sonuna kadar kademe kademe yükselip 800 USD leri görecek hayırlısı ile.

Bence de tekrar 390-380 civarlarına kadar gevşeyecek önümüzde ki günler. 450$ ye yaklaştığı anda kısa vadede satmak için güzel gibi sanki. Ama son baharda 400 civarlarından satanlar pişman olacak gibi. Geçen sene 235$ dan sattığımı biliyorum baya geçmişe bakınca ah çekmiştim Smiley
legendary
Activity: 2436
Merit: 1362
$380 seviyesine düştüğü anda almayı ben de düşünüyorum.
(şu anda) $480 lere çıktığında da satmayı Smiley
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
Tekrar 435$ seviyesine çıktı.

Telaşlanmayın. Mart sonunda 380-390 seviyelerini görecek inşallah ve ben alıma geçeceğim Smiley
sonra yıl sonuna kadar kademe kademe yükselip 800 USD leri görecek hayırlısı ile.
Jump to: