Pages:
Author

Topic: Български (Bulgarian) - page 11. (Read 527309 times)

member
Activity: 762
Merit: 35
July 31, 2018, 07:00:24 PM
Някой нещо?
Копате ли какво вършите?

Предимно се чудя дали да хвърля 2К за видеокарти, ток, жега, сметки
или да ги хвърля директно за измислени монети с надеждата да изгреят
след някоя година.
Алтернативата да ги изпия също не е за изхвърляне.

Някой купувал ли е Ryzen и има ли файда от него за Cryptonight?
Или по-добре на тая цена една видеокарта?
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
July 31, 2018, 05:39:52 PM
Някой нещо?
Копате ли какво вършите?
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
July 15, 2018, 11:29:45 AM
~snip~

Много кофти превод от руски а голяма част от думите са сляти. Много непреведени думи:
делегированные възли-валидатори
разархивировать
Награда валидаторам
Альфа-тестване
притежателите на Эфириума
раздаване за майнеров.

..и още много...
Прилича ми на google translate, с малки корекции.
Не знам кой би платил за такъв превод.
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
June 24, 2018, 08:15:41 AM
~

Защо го пускаш тука?? Има си отделна секция за скандинавски  тук > https://bitcointalk.org/index.php?board=45.0
Нещо се обърка май Wink

copper member
Activity: 336
Merit: 1
June 21, 2018, 03:39:48 PM
Bulgarian proofreaders and Translators Wanted!

Our web http://tokensale.w12.io/?utm_source=ico&utm_medium=rating&utm_campaign=bitcointalk
ANN https://bitcointalk.org/index.php?topic=3220425.new#new
Bounty https://bitcointalksearch.org/topic/m.38175102

We are looking for Bulgarian proofreaders and translators
Payment by ico tokens
Please text me @heylisa (Telegram) for further information

Thank you! Smiley
newbie
Activity: 2
Merit: 0
June 13, 2018, 02:54:35 AM
Под наем помещение подходящо за промишлено копаене на биткойн

Местоположение:

- Намира се в община Нова Загора в селище с население около 1000 души
- На 20км от Стара Загора
- На 30км от Сливен
- Най-близка отбивка от АМ Тракия на 16км
- Най-близка ж.п. гара - 8км
- на 132км от Летище Пловдив
- на 149км от Пристанище Бургас

Характеристики:

- ЗП 400м2
- височина 6 метра
- офис площ 50м2
- Собствен водоизточник & помпена станция - подходящи за изграждане на автономно водно охлаждане!
- Ток, Вода
- Интернет
- Асфалтиран двор от 1000м2
- на асфалт
- СОТ
- Трифазен ток
- Ограден

При сериозен интерес: [email protected]
jr. member
Activity: 214
Merit: 2
June 05, 2018, 06:52:41 AM
Hello, we want to hire regional managers to create a sales group for your country.
The managers' tasks will include:
- Recruitment of employees in a given region
- Contacts with the press, media and social media
- Establishing contacts with regional YouTubers, bloggers and cryptocurrency reporters.
- Management of the sales group

We offer a very attractive salary. It will be work on the project: PROFESSIONAL ARBITRAGE OPPORTUNITY SCANNER TO TRADE ON MULTIPLE EXCHANGES

More info about project here: https://bitcointalksearch.org/topic/ann-arbitool-professional-arbitrage-scanner-we-will-show-you-where-buy-low-4327261


I kindly ask interested people to send us personal message or contact us on our facebook group: https://www.facebook.com/groups/200819967207182/


To admins: We know we added the same message in multiple posts, but each post is for other language and other county manager. This is serious offer so we kindly ask to not delete this post.
member
Activity: 762
Merit: 35
June 04, 2018, 05:25:11 PM
Картата си е повредена, пътува за ремонт (подмяна) то англия.

Междувременно спретнах кратко упътване по копаене с видеокарти
Ако има неточности, моля алармирайте.
member
Activity: 762
Merit: 35
May 13, 2018, 02:22:06 PM
Виждам хора с опит тук. Може ли някой да обясни какво и защо се е прецакало на карта, която събмитва incorrect shares 90% от времето.
Тествана е на друго дъно, с друг софтуер, клокната, сток, даунклокната, ъндърволтната и оувърволтната. Разлика няма. от 23Mh/s реално прави 4 успешни, а тока, който харчи е като за 23.

Видимо много си я клокнал. Намали паметта за начало и виж дали ще спаднат грешките.

Както казах, опитал съм всички варианти на клок. Грешките си ги има при всички изброени по-горе варианти.

Аха, недогледал съм в английската терминология. Драйвера и настройките провери там автоъпдейт да не ги е осакатил нещо. Как са ти температурите и захранването премери с мултицед... В краен случай в биоса на дъното ги виж.
Автоъпдейт няма, температурите са около 60градуса, тествано е и сама на отделно 650В захранване, директно на отделно дъно, самичка. Разлика няма. Май ще я пращам за гаранционен сервиз.
sr. member
Activity: 1026
Merit: 280
🇧🇬 Crypto Since MMXIII
May 13, 2018, 09:49:12 AM
Виждам хора с опит тук. Може ли някой да обясни какво и защо се е прецакало на карта, която събмитва incorrect shares 90% от времето.
Тествана е на друго дъно, с друг софтуер, клокната, сток, даунклокната, ъндърволтната и оувърволтната. Разлика няма. от 23Mh/s реално прави 4 успешни, а тока, който харчи е като за 23.

Видимо много си я клокнал. Намали паметта за начало и виж дали ще спаднат грешките.

Както казах, опитал съм всички варианти на клок. Грешките си ги има при всички изброени по-горе варианти.

Аха, недогледал съм в английската терминология. Драйвера и настройките провери там автоъпдейт да не ги е осакатил нещо. Как са ти температурите и захранването премери с мултицед... В краен случай в биоса на дъното ги виж.
member
Activity: 762
Merit: 35
May 13, 2018, 09:34:19 AM
Виждам хора с опит тук. Може ли някой да обясни какво и защо се е прецакало на карта, която събмитва incorrect shares 90% от времето.
Тествана е на друго дъно, с друг софтуер, клокната, сток, даунклокната, ъндърволтната и оувърволтната. Разлика няма. от 23Mh/s реално прави 4 успешни, а тока, който харчи е като за 23.

Видимо много си я клокнал. Намали паметта за начало и виж дали ще спаднат грешките.

Както казах, опитал съм всички варианти на клок. Грешките си ги има при всички изброени по-горе варианти.
sr. member
Activity: 1026
Merit: 280
🇧🇬 Crypto Since MMXIII
May 13, 2018, 07:09:31 AM
Виждам хора с опит тук. Може ли някой да обясни какво и защо се е прецакало на карта, която събмитва incorrect shares 90% от времето.
Тествана е на друго дъно, с друг софтуер, клокната, сток, даунклокната, ъндърволтната и оувърволтната. Разлика няма. от 23Mh/s реално прави 4 успешни, а тока, който харчи е като за 23.

Видимо много си я клокнал. Намали паметта за начало и виж дали ще спаднат грешките.
member
Activity: 762
Merit: 35
May 12, 2018, 09:17:38 PM
Виждам хора с опит тук. Може ли някой да обясни какво и защо се е прецакало на карта, която събмитва incorrect shares 90% от времето.
Тествана е на друго дъно, с друг софтуер, клокната, сток, даунклокната, ъндърволтната и оувърволтната. Разлика няма. от 23Mh/s реално прави 4 успешни, а тока, който харчи е като за 23.
sr. member
Activity: 1026
Merit: 280
🇧🇬 Crypto Since MMXIII
May 10, 2018, 10:39:53 PM
Някой да има представа защо ми премахнаха превода? Виждам, че другите стоят, някаква идея?

Най-вероятно рефералка, скрит линк или вирус... В личните ти трябва да има съобщение. За какво питаш тук, като надали някой от модераторите разбира български.
sr. member
Activity: 779
Merit: 253
April 25, 2018, 04:44:21 PM
mnogo pozdravi ot tursiq Smiley
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
April 15, 2018, 04:02:47 PM
Здравейте,
Има ли  някой Българин, който е готов да продаде голямо количество бтц?
Почваме с по-малки суми и постепено увеличаваме.
Пишете ми на лично.
Мерси!

За каква сума става въпрос и от кой град сте? Имам малко пари в USDT от които бих искал да се отърва без борси и т.н.
Поне 50 бтц
Където и да е в БГ.
Мерси

Ей тука някакъв продава големи количества.
https://bitcointalksearch.org/topic/--3293356
Какъв е, не го знам, като го видях се сетих за тебе.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
April 15, 2018, 11:04:51 AM
Здравейте

member
Activity: 443
Merit: 13
April 13, 2018, 09:50:20 AM
Някой може ли да ми ленд-не 0.5 бтц за 3 месеца? Връщам 0.65минимум! Ако сте от София и сте заинтересувани може да се видиме фейс то фейс да обясня плана ми.
newbie
Activity: 9
Merit: 0
April 13, 2018, 04:27:02 AM
Хаде и аз се включвам към вас..
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
April 08, 2018, 04:57:32 AM
Здравейте,
Има ли  някой Българин, който е готов да продаде голямо количество бтц?
Почваме с по-малки суми и постепено увеличаваме.
Пишете ми на лично.
Мерси!

За каква сума става въпрос и от кой град сте? Имам малко пари в USDT от които бих искал да се отърва без борси и т.н.
Поне 50 бтц
Където и да е в БГ.
Мерси
Pages:
Jump to: