Pages:
Author

Topic: Български (Bulgarian) - page 6. (Read 519054 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 513
January 02, 2021, 02:13:02 PM
Аз изпуснах да ви чистия Коледата, ама за новата година няма да пропусна.
Поредната невероятна година за криптовалутите, биткоина издуха конкуренцията отново. Да видим следващата как ще бъде.
Радвам се, че има активни българи тука. Нека да се събираме по-често тук.
Хайде, живи и здрави и да се пазите.

За много години!

Да сме живи и здрави всички!

Вече изтрезнели сме обратно по форумите Smiley

Тази година се очертата поне с интересно начало и $33 000 Биткойн.
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
December 30, 2020, 11:53:35 AM
Аз изпуснах да ви чистия Коледата, ама за новата година няма да пропусна.
Поредната невероятна година за криптовалутите, биткоина издуха конкуренцията отново. Да видим следващата как ще бъде.
Радвам се, че има активни българи тука. Нека да се събираме по-често тук.
Хайде, живи и здрави и да се пазите.
member
Activity: 762
Merit: 35
December 30, 2020, 08:01:44 AM
Коледа мина, та по-нормална нова година, живи здрави и на който какъвто курс му изнася Cheesy
hero member
Activity: 547
Merit: 531
First bits: 12good
December 26, 2020, 05:42:20 PM
Весела Коледа на всички утре и после Весела Нова Година!

Да си пожелаем здраве и стабилна 2021, с по-малко проблеми и с един изпарен коронавирус.

Весела Коледа и от мен. Живи и Здрави
HODL ON
hero member
Activity: 1218
Merit: 513
December 23, 2020, 01:06:17 PM
Весела Коледа на всички утре и после Весела Нова Година!

Да си пожелаем здраве и стабилна 2021, с по-малко проблеми и с един изпарен коронавирус.
hero member
Activity: 1218
Merit: 513
December 05, 2020, 10:51:00 AM
Ще правят холивудски филм за Ружа с името "Fake!".
Ще се прочуем като скамери Cheesy

Onecoin е най–обикновена понци схема,която няма нищо общо с никакви криптовалути.
Само името намеква за някаква връзка.
Националността на Ружа няма никакво значение.По света е пълно с нигерийски,индийски,бангладешки измамници,и никой на запад не обръща внимание на произхода им.

Прав си, че има измамници от всякаква националост. Но рядко достигат "висотите" на Ружа и завличат хората с милиарди. Обикновено се задоволяват само с по хиляди.

Мен ще ми е интересно да видя дали и как е представена Ружа, и дали е наблегнато на личността и или от къде е.
hero member
Activity: 2912
Merit: 900
November 13, 2020, 08:42:44 AM
Ще правят холивудски филм за Ружа с името "Fake!".
Ще се прочуем като скамери Cheesy

Onecoin е най–обикновена понци схема,която няма нищо общо с никакви криптовалути.
Само името намеква за някаква връзка.
Националността на Ружа няма никакво значение.По света е пълно с нигерийски,индийски,бангладешки измамници,и никой на запад не обръща внимание на произхода им.
hero member
Activity: 1218
Merit: 513
October 12, 2020, 12:00:52 PM
Ще правят холивудски филм за Ружа с името "Fake!".
Ще се прочуем като скамери Cheesy

Четох Cheesy С Кейт Уинслет... почти прилича на Ружа.

Иначе не е задължително лошо. В Catch Me If You Can (2002) Дикаприо е доста изпечен мошеник, а филмът е приятен и популярен.
member
Activity: 762
Merit: 35
October 12, 2020, 10:35:21 AM
Ще правят холивудски филм за Ружа с името "Fake!".
Ще се прочуем като скамери Cheesy
member
Activity: 762
Merit: 35
October 09, 2020, 03:44:15 PM
То пък един влак...  Cheesy
member
Activity: 1134
Merit: 10
October 08, 2020, 08:10:23 AM
I think it might be a pump and dump. Alot of those projects have a low supply so the price can be manipulated easier.
hero member
Activity: 1218
Merit: 513
October 08, 2020, 08:02:08 AM
Аз пък тия Defiта въобще не ги разбирам. Принципа ми е що годе ясен ама защо всички са луднали по тях не ми е ясно. Ще се радвам ако някой по-подробно ми обясни цялата лудница. Хич нямам време за четене.

Точно Smiley

И на мен ми е ясен принципът, ясно ми е че могат да се изкара някоя 'пасивна' пара. Но ми се струва прекалено голяма истерията, а и вдигат цената на газта до небесата.

Другото е че всички скамове които се опитваха преди с ICO-тата сега май се местят на към DeFi. Но все пак мисля внимателно да пробвам и аз да не изпусна влака...
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
October 07, 2020, 02:24:51 PM
Аз пък тия Defiта въобще не ги разбирам. Принципа ми е що годе ясен ама защо всички са луднали по тях не ми е ясно. Ще се радвам ако някой по-подробно ми обясни цялата лудница. Хич нямам време за четене.
hero member
Activity: 1218
Merit: 513
October 07, 2020, 12:51:16 PM
Привет,

От доста време не бях писал и следил какво става с криптото.

Гледам сега манията от ICO-та се е изместила към DeFi. Почнах сега да следя два-три - да видя за какво става дума. Има ли нещо интересно за гледане по новите проекти или масово сега се опитват да имитират UniSwap-а?
member
Activity: 1134
Merit: 10
October 06, 2020, 07:11:33 AM
Also im looking for the possibility of import and export from Bulgaria. Send me a message if interested thanks.
member
Activity: 1134
Merit: 10
September 24, 2020, 07:05:34 AM
Hello im looking for partnerships in Bulgaria. If you have any skills, trades, businesses or connections and are currently in Bulgaria please send me a message.
member
Activity: 762
Merit: 35
March 25, 2020, 06:38:38 AM
Интересно е да се четат настроенията от началните години на BTC
Години по-късно фундаментите са същите, а интереса и адаптацията на едно различно ниво  Wink
Up to date инфо за всичко ново, около криптовалутите, което ви интересува на български - https://bitcoin-capital.bg/

"Ма той умрял"  Cheesy Cheesy Cheesy

Съжалявам, не се стърпях. Биткоин съвсем пийна вода. Всичко живо потърси стабилността и практичността на долара.
Сега иде криза, в която на никой няма да му е до децентрализация и т.н. Освен на тези с много $, които решат да влязат в BTC

Чакай, не бързай.
Лихвите в Щатите скоро стават отрицателни, което ще доведе до търсенето на алтернативни за спестяване.
От друга страна Саудитска Арабия е на път да срине производството на Руския петрол до няколко месеца с пазарни цени под производствените на руския нефт.
Саудитците имат достатъчно ресурс да сринат и американските производители, на първо време тези с по - скъпия добив - шистовия петрол.
При малко над 8 долара за барел производствена цена, почти никой не може да се сравнява с тях, което ще ги превърне в основният играч на пазара.
Така че долара до 2 години почти със сигурност ще загуби позиции като силна / стабилна валута а може и много по скоро.
За борбата с корона вируса утре конгреса на САЩ ще решат дали да "изпринтират ей така 4 Трилиона долара... 4 трилиона....
Да не говорим за предстоящите избори.

Като цяло доларът го очакват тежки времена


Не бях поглеждал чак толкова глобално на нещата, благодаря за гледната точка.
Едно е ясно: сега е момента човек или рязко да фалира или да забогатее.
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
March 22, 2020, 08:01:15 PM
Интересно е да се четат настроенията от началните години на BTC
Години по-късно фундаментите са същите, а интереса и адаптацията на едно различно ниво  Wink
Up to date инфо за всичко ново, около криптовалутите, което ви интересува на български - https://bitcoin-capital.bg/

"Ма той умрял"  Cheesy Cheesy Cheesy

Съжалявам, не се стърпях. Биткоин съвсем пийна вода. Всичко живо потърси стабилността и практичността на долара.
Сега иде криза, в която на никой няма да му е до децентрализация и т.н. Освен на тези с много $, които решат да влязат в BTC

Чакай, не бързай.
Лихвите в Щатите скоро стават отрицателни, което ще доведе до търсенето на алтернативни за спестяване.
От друга страна Саудитска Арабия е на път да срине производството на Руския петрол до няколко месеца с пазарни цени под производствените на руския нефт.
Саудитците имат достатъчно ресурс да сринат и американските производители, на първо време тези с по - скъпия добив - шистовия петрол.
При малко над 8 долара за барел производствена цена, почти никой не може да се сравнява с тях, което ще ги превърне в основният играч на пазара.
Така че долара до 2 години почти със сигурност ще загуби позиции като силна / стабилна валута а може и много по скоро.
За борбата с корона вируса утре конгреса на САЩ ще решат дали да "изпринтират ей така 4 Трилиона долара... 4 трилиона....
Да не говорим за предстоящите избори.

Като цяло доларът го очакват тежки времена
member
Activity: 762
Merit: 35
March 22, 2020, 01:01:47 PM
Интересно е да се четат настроенията от началните години на BTC
Години по-късно фундаментите са същите, а интереса и адаптацията на едно различно ниво  Wink
Up to date инфо за всичко ново, около криптовалутите, което ви интересува на български - https://bitcoin-capital.bg/

"Ма той умрял"  Cheesy Cheesy Cheesy

Съжалявам, не се стърпях. Биткоин съвсем пийна вода. Всичко живо потърси стабилността и практичността на долара.
Сега иде криза, в която на никой няма да му е до децентрализация и т.н. Освен на тези с много $, които решат да влязат в BTC
newbie
Activity: 3
Merit: 0
March 21, 2020, 08:47:57 AM
Интересно е да се четат настроенията от началните години на BTC
Години по-късно фундаментите са същите, а интереса и адаптацията на едно различно ниво  Wink
Up to date инфо за всичко ново, около криптовалутите, което ви интересува на български - https://bitcoin-capital.bg/
Pages:
Jump to: