Pages:
Author

Topic: Български (Bulgarian) - page 10. (Read 519460 times)

member
Activity: 762
Merit: 35
October 15, 2018, 10:06:01 AM
Е това е положение хем боли хем сърби. Не мисля, че ще има монета, която да просъществува без мастърнодове.

Преди си мислех, че може да има някакво развитие там, ама сега като гледам как се развиват нещата, ще го подръжа още малко тия ETN и после у гората.

Абе много умряла нашата секция, що така?
Всичките ли копаете, та не се завътате тука? Гледам, част от хората пишат в руската секция, други само в английската. То вярно, че при нас нищо не се случва, въпреки това, когато имах нужда от помощ я получих навреме, за което благодаря.

Според мен сме малко. А на копането му се види края.
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
October 15, 2018, 05:28:43 AM
Е това е положение хем боли хем сърби. Не мисля, че ще има монета, която да просъществува без мастърнодове.

Преди си мислех, че може да има някакво развитие там, ама сега като гледам как се развиват нещата, ще го подръжа още малко тия ETN и после у гората.

Абе много умряла нашата секция, що така?
Всичките ли копаете, та не се завътате тука? Гледам, част от хората пишат в руската секция, други само в английската. То вярно, че при нас нищо не се случва, въпреки това, когато имах нужда от помощ я получих навреме, за което благодаря.
member
Activity: 762
Merit: 35
October 10, 2018, 02:42:33 PM
Е това е положение хем боли хем сърби. Не мисля, че ще има монета, която да просъществува без мастърнодове.
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
October 10, 2018, 03:25:58 AM
Четох някъде че май месец са направили анти асик форк,но и аз не знам дали са успяли.Малко ми е слаб английския и не можах да разбера цялата статия Давам ти линк към статията която прочетох, ако искаш я погледни. https://oracletimes.com/electroneum-fork-performs-a-u-turn-by-bringing-back-asics-to-the-etn-network/. Незнам но аз съм доволен от това което ми пуска от телефона. Долу гора по 8 ETN на ден. При положение че не ми товари процесора на телефона си е направо оферта. Малко бързо ми събаря батерията ама зарядни ли няма😁. Чакам и аз цената да се вдигне до към 1000 сатоши и да ги разказвам.

Погледнах набързо статията, ето ти я сбито >  въпреки, че са отрязали ASICs с последната вилица през май, копачите с видеокарти се оттеглили от ETNa понеже вече не бил доходоносен и харш рейта на мрежата паднал драстично излагайки мрежата на възможни атаки от рода на 51%, които лесно могат да се постигнат с около 3К$ инвестиция.
В крайна сметка Ричард иска да вкарат обратно ASICs за да стабилизират нещата и уж нямало да се отрази кой знае колко на тия, които искат да копаята с видео карти.
newbie
Activity: 12
Merit: 0
October 10, 2018, 12:26:24 AM
Четох някъде че май месец са направили анти асик форк,но и аз не знам дали са успяли.Малко ми е слаб английския и не можах да разбера цялата статия Давам ти линк към статията която прочетох, ако искаш я погледни. https://oracletimes.com/electroneum-fork-performs-a-u-turn-by-bringing-back-asics-to-the-etn-network/. Незнам но аз съм доволен от това което ми пуска от телефона. Долу гора по 8 ETN на ден. При положение че не ми товари процесора на телефона си е направо оферта. Малко бързо ми събаря батерията ама зарядни ли няма😁. Чакам и аз цената да се вдигне до към 1000 сатоши и да ги разказвам.
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
October 03, 2018, 08:07:36 AM

DailyDivs.com е нова игра за часовник с интелигентни договори с няколко добавки за игри.

Обмяна на игра
Заемна игра
Война игра
Игра на карти
Децентрализирана игра на Bitmex.

Мнения?

Един цитат за всеки случай, репортах го.
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
October 02, 2018, 06:02:47 AM
Здравей, да ти кажа по скоро следя цената как се движи а не новините покрай него. Факт е че цената се движи надолу от февруари март.Сега покрай това instant payment което въвеждат пазарната им капитализация нарасна на над 200 милиона минаха около 30 места напред в топ 100.Аз я следя защото си ги копам през телефона. Факт е че след асиците цената тотално срина, но поне успях да взема малко почти на дъното.

Аз ги копах когато бяха на 15-20 цента, беше доста добре, но после след срива всичко почервеня, даже падна пот 1 цент. останаха ми в портфейла някакви 3-4000. Сега чакам малко по-позитивен пазар да ги разкарам иначе ще си останат така в торбата за HODLване. Иначе не бяха лоши като идея, мобилното приложение да ти кажа, не копае, прави ти бенчмакр на телефона и според характеристиките ти превежда койнчета. Абе щом излезе новината за ASIC майнърите за Монерото всичите CryptoNightи тръгнаха надолу. Сега не знам какво е положението, уж ЕТN щаха да го правят неподатлив за ASICи ама успяха ли не съм гледал.
newbie
Activity: 12
Merit: 0
October 02, 2018, 05:38:20 AM
Здравей, да ти кажа по скоро следя цената как се движи а не новините покрай него. Факт е че цената се движи надолу от февруари март.Сега покрай това instant payment което въвеждат пазарната им капитализация нарасна на над 200 милиона минаха около 30 места напред в топ 100.Аз я следя защото си ги копам през телефона. Факт е че след асиците цената тотално срина, но поне успях да взема малко почти на дъното.
member
Activity: 762
Merit: 35
September 28, 2018, 04:13:16 PM
Здравейте,с крипто се занимавам сравнително от скоро и съм дооооста малка рибка.Какво мислите за ETN(Electroneum). Следя ги от около 10 месеца и мисля че новото което вкарват(Инстант Пеймънт) е доста добро. Ще се радвам ако някой сподели своите наблюдения.

Щом следиш едно нещо цели 10 месеца, значи вероятно знаеш повече от останалите тук.
Моите наблюдения са, че щом една монета бъде налазена от ASIC, доверието в нея пада
главоломно. Това се случи и с електронеум. А твоите 10 месечни наблюдения до какво
мнение доведоха?
newbie
Activity: 12
Merit: 0
September 28, 2018, 03:12:45 AM
Здравейте,с крипто се занимавам сравнително от скоро и съм дооооста малка рибка.Какво мислите за ETN(Electroneum). Следя ги от около 10 месеца и мисля че новото което вкарват(Инстант Пеймънт) е доста добро. Ще се радвам ако някой сподели своите наблюдения.
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
September 27, 2018, 09:55:33 AM
Абе долу горе схващам цялостната картинка ами "Мери" както виждам как се получава. Или като стигнеш Jr member автоматично го получаваш. Извинявам се за тъпите въпроси но се налага в рамките на 6-7 дена да схвана нещата.

6-7 дни няма да ти стигнат. Мерит дават хората, които са получили преди това, и се дава главно за постове с качествено съдържание.
Имай предвид, че ако копираш неща от интернет и ги пускаш като твоя работа и те хванат, а то е много лесно да те хванат, изгаря ти акаунта.
С две думи, гледай да не шмекеруваш, че само проблеми ще си навлечеш.
за Jr. Member ти трябват минимум 4 седмици и 30 поста, така че имаш време да се ориентираш.
newbie
Activity: 12
Merit: 0
September 27, 2018, 09:49:58 AM
Абе долу горе схващам цялостната картинка ами "Мери" както виждам как се получава. Или като стигнеш Jr member автоматично го получаваш. Извинявам се за тъпите въпроси но се налага в рамките на 6-7 дена да схвана нещата.
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
September 27, 2018, 08:27:41 AM
Здравейте, как мога да си вдигна ранга на Jr. Member. Погледнах обясненията но английския ми е много слаб и почти нищо не разбрах.

Ако си зле с английския, шанса ти е много малък тук.

Ще нахвърлям набързо правилата >

За всеки пост получаваш по 1 точка активност.
Максимум точки активсност за 2 седмици са 14, т.е.  ако направиш 15 или повече поста в рамките на 2 седмици* активността ти остава 14.
След като двуседмичния период приключи, започва нов цикъл пак за 2 седмици с нови макс. 14 точки, и така докато достигнеш необходимите точки.
Хубавото нещо е че ако през първите 2 седмици направиш повече от 14 поста, при първия ти пост в новия цикъл получаваш активност за всики останали постове от миналия период.
Пример за цикъл от 2 седмици има 20 поста и 14 активност.
при пост 21 в новия цикъл активността ти става 21.

*- тоя цикъл от 2 седмиции е определн по форумно време.
Ето тука са датите на циклите

_____________________________________________________
Ранк
Активност
newbie
Activity: 12
Merit: 0
September 27, 2018, 08:04:07 AM
Здравейте, как мога да си вдигна ранга на Jr. Member. Погледнах обясненията но английския ми е много слаб и почти нищо не разбрах.

jr. member
Activity: 43
Merit: 1
...
September 03, 2018, 07:59:12 AM
hi.
i need a bulgarian number to receive an SMS. only 1 time, 1 sms. please help me friends.
member
Activity: 762
Merit: 35
August 21, 2018, 07:26:20 PM
Хора, тоя Стамен от crypto.bg нещо почна да става много съмнителен. Някой с мнение?

Моето мнение е: криптовалутите нямат граници. Не се ограничавай с български сайтове
или личности. Пази се от руски и китайски монети и проверявай всичко, дори FB профилите
на девелъпърите.

А сега кажи кой е този Стамен и с какво те съмнява?
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
August 21, 2018, 06:49:29 PM
Хора, тоя Стамен от crypto.bg нещо почна да става много съмнителен. Някой с мнение?
legendary
Activity: 2184
Merit: 3134
₿uy / $ell
August 06, 2018, 03:26:02 AM
Здравейте,

Някой знае ли защо е променено минималното теглене?
Никъде не мога да открия съобщение за промяна.

От няколко дни ми изписва, че минимума е 40 000 сатоши, а аз тъкмо стигнах 20 000 и исках да тегля.
Писах на поддръжката, но никой не ми отговаря Sad

Благодаря предварително за всяка информация!

Става въпрос за Clixco.in
Сега ще им разкажа играта на тия нещастници.
1. Нямат право да "насърчават" учасниците да публикуват в ANN-a срещу награди.
2. Вероятно е просто СКАМ схема, ловат шарани да гледат/цъкат реклами, пускат фалшиви статисики и накрая гушват парите от рекламодателите а на "шараните" нищо.

Отворих тема в Мета, нищо чудно до края на деня да ги няма. https://bitcointalksearch.org/topic/case-clixcoin-mods-locktrash-the-ann-ban-the-op-4828861

Единствения сайт, който мога да потвърдя от личен опит че плаща за гледане на реклами е : bitter.io поне плащаше преди време, но според мен няма смисъл да си губиш времето с такива работи. Прекалено много работа за нищо пари.
member
Activity: 762
Merit: 35
August 05, 2018, 10:31:48 PM
Здравейте,

Някой знае ли защо е променено минималното теглене?
Никъде не мога да открия съобщение за промяна.

От няколко дни ми изписва, че минимума е 40 000 сатоши, а аз тъкмо стигнах 20 000 и исках да тегля.
Писах на поддръжката, но никой не ми отговаря Sad

Благодаря предварително за всяка информация!

Споделете първо откъде теглите.
newbie
Activity: 12
Merit: 0
August 05, 2018, 10:02:55 PM
Здравейте,

Някой знае ли защо е променено минималното теглене?
Никъде не мога да открия съобщение за промяна.

От няколко дни ми изписва, че минимума е 40 000 сатоши, а аз тъкмо стигнах 20 000 и исках да тегля.
Писах на поддръжката, но никой не ми отговаря Sad

Благодаря предварително за всяка информация!
Pages:
Jump to:
© 2020, Bitcointalksearch.org