Pages:
Author

Topic: Ekşi Sözlükte Artan Bitcoin Konulu Başlıklar - page 2. (Read 11755 times)

full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
nerede o eski ekşi sözlük yazarları, eskiden ne değerliydi orada yazar olmak, birisi çıksa da yazarlığı devretse diye beklerdik, şimdi yazmayanı dövüyorlar.
member
Activity: 406
Merit: 12
Eskiden bir konuyu merak ettiğimizde girip bakar faydalanırdık, araba alırken oraya bakan arkadaşım vardı hatta. Bitcoin konusuna bakıyorum referanslı linkler, şu siteden şu kadar satoshi kazandım vs. Arada tek tük düzgün mesajlarda oluyor hakkını yemeyelim.
member
Activity: 308
Merit: 10
ekşi sözlük adı üstünde bugüne kadar faydasız bilgi ve yorumlar merkezi gibi gördüm. bitcoin nedir diye merak edenler buraya bakıp yorum yapıyorsa vay halimize Smiley
full member
Activity: 336
Merit: 100
Bitcoini ilk sozlukten ogrenen biri olarak kafasi cok bulaniyor insanin orada. İzlenim olarakta saadet zonciri havasi olusturuyolar. Kotu bence.

Hesapları satmamın en büyük sebebi tam olarak bu işte.

Eskiden kafası çalışan aykırı tiplerin yeriydi. Şimdi ne kadar kahvehane bağımlısı mal varsa ekşi yazarı. Ekşi eski ekşi olsaydı, eski yazarlar küsüp gitmeseydi bitcoin doğru yazarlar tarafından doğru bir şekilde aktarılacak, her kafadan saçma sapan sesler çıkmayacak, çıkanları da moderasyon biçecekti ve btc adaptasyonu çok daha hızlı gerçekleşecekti. Eskiden az ama öz yazılır, birisi yazdı mı en ince aytıntısına kadar konuyu işlerdi. Biz de oturup entrydeki noktalama işaretlerine kadar ezberlerdik okuya okuya. Şimdi küsüp gidenleri siktiret, kalanlar başıma bir iş gelir mahkemeye verirler diye korkup yazmıyor bu 1, yazsalar bir sürü sığırın sıçtığı bok arasında kaynayıp gidiyor bu da 2.

2010'dan sonra falan kalite gittikçe düştü şimdi ağzı olan sıçıyor Smiley Yahu Tr ABD'ye nota vermiş ulan sayfalarca doremi esprisi yapan sığır dolu amk yeri. Tiksiniyorum artık. Her gün 5-10 tane engelliyorum sanki alttan yenilerini ekliyorlar.  Grin

Hocam türkiyede genel anlamda bir kültür çöküşü gerçekleşiyor son 10 yıldır bu böyle,  Bana sorarsanız sizde çok farklı değilmişsiniz. Hesap satışı yapan, dakika başı amk yazamandan kendini ifade edemeyen twitter ergenleri mahvetti orayı da.

6-7 sene önce sözlük yazarı olup da sözlük çok bozdu diyen bir sürü insan var, bozuldu ama zaten 6-7 sene önce de bozuktu. asıl oralar 14-15 sene önce oldukça kaliteliydi.

Sözlüklerin bozulması erken başladı ama 2010 da incisözlükçü dakika başı amk vs. küfür eden tipler geldiler sözlüklere.
legendary
Activity: 3234
Merit: 2420
Bitcoini ilk sozlukten ogrenen biri olarak kafasi cok bulaniyor insanin orada. İzlenim olarakta saadet zonciri havasi olusturuyolar. Kotu bence.

Hesapları satmamın en büyük sebebi tam olarak bu işte.

Eskiden kafası çalışan aykırı tiplerin yeriydi. Şimdi ne kadar kahvehane bağımlısı mal varsa ekşi yazarı. Ekşi eski ekşi olsaydı, eski yazarlar küsüp gitmeseydi bitcoin doğru yazarlar tarafından doğru bir şekilde aktarılacak, her kafadan saçma sapan sesler çıkmayacak, çıkanları da moderasyon biçecekti ve btc adaptasyonu çok daha hızlı gerçekleşecekti. Eskiden az ama öz yazılır, birisi yazdı mı en ince aytıntısına kadar konuyu işlerdi. Biz de oturup entrydeki noktalama işaretlerine kadar ezberlerdik okuya okuya. Şimdi küsüp gidenleri siktiret, kalanlar başıma bir iş gelir mahkemeye verirler diye korkup yazmıyor bu 1, yazsalar bir sürü sığırın sıçtığı bok arasında kaynayıp gidiyor bu da 2.

2010'dan sonra falan kalite gittikçe düştü şimdi ağzı olan sıçıyor Smiley Yahu Tr ABD'ye nota vermiş ulan sayfalarca doremi esprisi yapan sığır dolu amk yeri. Tiksiniyorum artık. Her gün 5-10 tane engelliyorum sanki alttan yenilerini ekliyorlar.  Grin
rdy
member
Activity: 70
Referans linkler çöplüğü olmasa faydalı bilgiler de var.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Reklamın iyisi kötüsü olmaz derdimde çok bilgisiz insanlar var.
jr. member
Activity: 137
Merit: 1
member
Activity: 406
Merit: 11
Reklamın iyisi kötüsü olmaz her reklam talebi artırır talep artarsa da fiyat artar adamlar nutella alacağına bitcoin alsınlar göbeğe gideceğine ülkemize girsin para.
legendary
Elimde 4 tane ekşi hesabı vardı zamanında hepsini 100-150tl ye sattım gitti. Son 5-6 yıldır 3 kuruşluk değeri kalmadı sitenin. Özellikle son 3 yıldır falan komple çöplüğe döndü. İşe yarar birşeyler yazan 2-3 adam da dayanamadı çekti gitti.

Bitcoin başlığının %95i de boşbeleş çöp yazılar. Sırf eski alışkanlık diye takip ediyorum. Kesinlikle yazma ihtiyacı da hissetmiyorum.

ekşi üyelikleri para ediyor mu ya  Cheesy Cheesy

100tl ediyor aşağı yukarı. Grin

Baktım bi boka yaradıkları yok, alıcısı da var dumpladım gitti.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Elimde 4 tane ekşi hesabı vardı zamanında hepsini 100-150tl ye sattım gitti. Son 5-6 yıldır 3 kuruşluk değeri kalmadı sitenin. Özellikle son 3 yıldır falan komple çöplüğe döndü. İşe yarar birşeyler yazan 2-3 adam da dayanamadı çekti gitti.

Bitcoin başlığının %95i de boşbeleş çöp yazılar. Sırf eski alışkanlık diye takip ediyorum. Kesinlikle yazma ihtiyacı da hissetmiyorum.

ekşi üyelikleri para ediyor mu ya  Cheesy Cheesy
legendary

member
Activity: 112
Artık giriş dahi yapmıyorum . O kadar yalan yanlış bilgilerle dolmaya başladı ki . Ağzın olan iyice sallamaya başladı ekşi de . Çoğu yorum artık güldürüyor . İnciden farkı kalmadı .
newbie
Activity: 1
çok hızlı şekilde her tarafta yaygınlaşıyor btc.
newbie
Activity: 42
Sadece al-sat kısmını değilde teknolojisini felsefesini de konuşup anlasalar biraz içim yanmayacak
newbie
Activity: 12
Bence konuşulması aksine yükselişe sebep oluyor. En alakasız insanlar bile bitcoin talebi yaratmaya başladı.
newbie
Activity: 3
ekşide konunun cahili çok bu yüzden ben de elimden geldiğince  yazıyorum
member
Activity: 178
Be Free
Ben de bir ekşi sözlük üyesiyim ve Bitcoin başlığını takibe aldım. Ara ara yazılanları okuyorum ve Ekşi Sözlük gibi bir mecrada bile halkımızın ne kadar geri kafalı olduğunu görüyorum. Balondur diye saçmalayan insanları bir kenara bırakırsak, bana en mantıklı eleştiri Lale Çılgınlığı gibi geliyor. Öyle olmadığı ile ilgili en büyük dayanak noktası basit olmayıp daha komplike olması ve yaygınlaşması... Lale çılgınlığı kısa süren ve belirli bir topluluğu hedef alan bir durumdu. Bitcoin'in temelinde sarsılmaz bir blockchain teknolojisi var ve bu kripto para kapasitesini sarsmayacak kadar mantıklı şekilde hazırlanmış. Tabii Ekşi Sözlük'te inatla balondur vs diyenler hep olacak ama bari bu başlıklara yazıp yanlış bilgilendirmeler yapmasalar.
member
Activity: 378
Merit: 55
ekşi de yazılması iyidir.
hergün başka bir bankanın müdürünün çıkıp da açıklama yapması iyidir.

insanlar hızlı unutur bunların sayesinde btc unutulmuyor unutulmakla da kalmayıp popülerliği gittikçe artıyor.

yapılan reklamlar da kötü reklamlar değil btc ekibi istese bu kadar reklam yaptıramazdı.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye buna derler.
Pages:
Jump to: