Pages:
Author

Topic: Ekşi Sözlükte Artan Bitcoin Konulu Başlıklar - page 6. (Read 11755 times)

Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Hiç bir fikirleri yok yada sırf geyik için yazmışlar. 1967 de tarlada küpün içinde bitcoin bulup icq da karılarla yiyenini mi istersin. bir karşılığı olmadığını iddia edenini mi?
Başta gülerek okudum ama bir yerden sonra komik olmaktan çıktı. Eğer bu kadar cahilsek kripto para bizim neyimize.
full member
Activity: 238
Merit: 104
Alaattin
Allah allah,ekşisözlük artar demişse artar  Roll Eyes
full member
Activity: 126
Merit: 100
Reklamın iyisi kötüsü olmaz  Grin
Şaka bir yana bitcoin fiyatını belirleyen temel unsur arz talep dengesi olduğu için arz/talep oranı ne kadar düşükse ( yani birim ürüne olan talep ne kadar fazla ise) değeri o kadar artar. Bu durumda bitcoin değerlenmesini bekleyen arkadaşlar için olumlu bir durum olurken, alım fırsatı bekleyen arkadaşlar için olumsuz bir durum bence.
newbie
Activity: 13
Merit: 0
Gerçekten öyle ekşisözlük ülkemiz için çok önemli.
İlaç kullanmadan önce yorumlarını bile oradan araştırıp, sonra kullananlar var  Wink

Ekşisözlük te çok fazla konu olması sıklıkça dillendirilmesi Türkiye' den coin türevlerine çok daha fazla rağbet gösterilmesine altyapı olacaktır.
sözlük etkisi  Smiley
full member
Activity: 308
--
ne kadar çok kişi bilirse değeri o kadar artar. ekşisözlük çok girilen bir site yorumların olumlu ya da olumsuz olması önemli değil bitcoini öğrenen ve alan kişi sayısını arttıracaktır.
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
Direk sözlüğün tamamını genellememek lazım,saçma sapan ponzi v.s diyen yazarların yanı sıra gerçekten çok değerli bilgiler paylaşan yazarlarda mevcut.Büyük ihtimal o yazarlar bizim forumdan arkadaşlardır.

Benim de ekşi sözlükte hesabım var, ama bitcoinle ilgili konulara yazmıyorum çünkü kan beynime sıçrıyor.İleride değersizleşecek v.s çöp olucak diyen arkadaşlara bile saygım var kesinlikle bu onun görüşüdür ama titan saadet zinciri benzetmesi,gerçekten çok üzüyor beni.

o yazılar her düşüşte patlak veriyor tekrar yükselişe geçtiğinde yine bi sessizlik. zaten btc piyasası inişli çıkışlı normal o yaygaralar
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Direk sözlüğün tamamını genellememek lazım,saçma sapan ponzi v.s diyen yazarların yanı sıra gerçekten çok değerli bilgiler paylaşan yazarlarda mevcut.Büyük ihtimal o yazarlar bizim forumdan arkadaşlardır.

Benim de ekşi sözlükte hesabım var, ama bitcoinle ilgili konulara yazmıyorum çünkü kan beynime sıçrıyor.İleride değersizleşecek v.s çöp olucak diyen arkadaşlara bile saygım var kesinlikle bu onun görüşüdür ama titan saadet zinciri benzetmesi,gerçekten çok üzüyor beni.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
Eksisozlugu takip ederim fakat pek umursamam. Hakim olmadıkları konularda okadar güzel saçmalıyor kar ki belki de yıllarca uğraştıktan sonra yazar kadrosuna girebildiklerime için üzerlerinde oluşan dev gibi özgüvenden dolayı olabilir
member
Activity: 90
Merit: 10
titan saadet zinciri ve ponzi diyen bilgisizleri saymazsak bitcoin başlığında çok güzel bilgi veren yazarlar mevcut. başlığı şükela modunda okursanız çok güzel yazılara denk gelirsiniz. ben de orada elimden geldiğince doğru bilgi vermeye çabalıyorum. fakat artık saçma sapan yazanlar yüzünden bıktım diyebilirim. bitcoin ve altcoinlerin sosyal medyada yer alması bilinirliğini arttırır ve merak uyandırır. ben artan başlıkları zararlı olarak görmüyorum.
full member
Activity: 125
yıllardır üşengeçlikten sadece bir kez 10 entry (formata uygun) girip sırada tekrar 10 binlerce geriye gittiğimi gördükten sonra bir daha çaba bile göstermedim yazar olmak için. Hesabım olsaydı benim de onlara söyleyecek iki lafım vardı ama çokta önemli değil bence çünkü gerçekten "winampım büyüdü napacam" diyen adamlar blockchain teknolojisine yorum yapıyor. (örnek biraz tarih öncesi oldu ama bir klasiktir benim gözümde)

Yapsınlar yorumlarını, bu tipler hep vardı halen de var. Eminim çok önceleri de farklı zamanlarda benzerleri vardı, kağıt para çıktığında bunu kim kabul eder diyeni de vardı, kredi kartı çıktığında "yau kart nedir, parasız alışveriş mi olur" diyeni de vardı. Bizde kart yok kabul etmiyoruz diyeni de hala var. Varsın olsunlar.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Bitcoinin ekşi sözlükte konuşulması güzel bence .. bu bitcoinin halk tarafından daha çok bilinmesini sağlayacaktır.ayrıca ana akım medyaya ekşi sözlük sayesinde daha çok girebilir .. ayrıca bitcoinin değerini güvenliğinden alır.

Ana akım medyada yavaş yavaş bitcoine yer vermeye başladı yaptığı haberlerde.Bunların tabiki sıklaşması lazım ama başlangıç için güzel bir gelişme.Yine de ne olursa olsun ülkecek bitcoini tanıma konusundada çok geç kaldık maalesef.
full member
Activity: 504
Merit: 103
Son birkaç gündür ekşisözlükte Bitcoin ile alakalı bir sürü farklı başlık açıldı. Bilen bilmeyen herkes yorum yapıyor. Sizce Bitcoin'in bu kadar çok konuşulması iyi bir şey mi? Bu durum yükselişin bittiğinin habercisi olabilir mi?

bitcoin'in karşılığı olmadığı gerçeği
milli bitcoin geliyor
dünya bitcoin rezervinin %70'nin türkiye'de olması
bir yandan iyi bir yandan kötü bir olay, aslında yatırım acısından iyi madencilik acısından difficulty alt coinlerde artıracak bir potansiyele sahip bir durum isteyen istediğini konuşsun ekşi sözlük bu herkes her şeyi yazabilir. Signatum al rahatına bak 1 sene sonra zenginsin daha ne diyeyim hadi eyvallah ----------------HiatusGG-----------------------
member
Activity: 100
Merit: 10
Bitcoinin ekşi sözlükte konuşulması güzel bence .. bu bitcoinin halk tarafından daha çok bilinmesini sağlayacaktır.ayrıca ana akım medyaya ekşi sözlük sayesinde daha çok girebilir .. ayrıca bitcoinin değerini güvenliğinden alır.
full member
Activity: 398
Merit: 118
Bu senedeki artışlardan dolayı bide haberlerden dolayi herkesin ister istemez ilgisini çekiyor
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Gerçekten çok saçma entryler var bitcoin ile network marketingi bir tutan kişiler var.Yok bitcoini oluşturan kişiler Kenan Şeranoğlu'nun Avrupa ayağı v.s bu kafaya nasıl geliyor bu insanlar anlamak mümkün değil Smiley
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
Saçma sapan yorum yazan kişiler elbet olacaktır ekşideki bitcoin başlığına yazan kişilerin %90'ı daha ne olduğunu tam olarak bilmiyordur titan saadet zinciri ile v.s karıştırıyordur o yüzden oradaki yorumları fazla ciddiye almamak lazım elbette aralarından bilgili kişiler çıkabilir ama dediğim gibi bu kitle çok az olur.
full member
Activity: 322
ekşinin olayı başka. bitcoin konularında entry'lerin artması gerçekten de "ağzı olan konuşuyor" minvalinde bir durum. yatırım konularında dönen muhabbetin geyikten öteye gitmediğini görebilirsiniz.
sr. member
Activity: 1664
Merit: 271
ağzı olan konuşuyor  Undecided Undecided
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Birakin istediklerini yazsinlar. Bu insanlar 5 sonra abi alacaktim 10 tane, sonra isime bakacaktm diye koy kahvesi muhabbeti yapacaklar.

İstediklerini yazsınlar. Fırsatı görenler kazanıyor göremeyenler hasetinden çatlıyor.

Şöyle mallar da var:
yalan dolan olduğunu ve sonunun hiçbir yere varmayacağını kabullenememenizi anlıyorum. sonuçta bu kadar sene mal gibi inanmışsınız, beklemişsiniz. fakat maalesef beyler gerçekten bunun mantıklı bir tarafı yok. bir şehir efsanesi bir nebze popüler olunca bir yerlerde karşılık buldu, o kadar.

Şöyle akıllılar da var:
ve bir gün göklerden orta sınıfı zengin edecek şey sonunda gelmişti. o'nun internete geleceğini biliyorduk, biliyorduk! hep duymuştuk para parayı çeker, kural da kanun da budur dünyada. sonunda bizim paramız da başka paraları çekiyordu.

işte gelmişti, orta sınıfı zengin eden, büyük hasreti. sonunda!

orta sınıfı zengin ederken, sadece zekilerini. aptal olanları hala ortada. onlar galiba sadece aptallar, ne bileyim... biz ise başka bir sınıfız artık, yeni dünyada. hissediyorum.

hissedin.

Pages:
Jump to: