Pages:
Author

Topic: Ekşi Sözlükte Artan Bitcoin Konulu Başlıklar - page 4. (Read 11755 times)

member
Activity: 205
Merit: 10
Coming Soon
sözlük eski tadında olmasa da hala gündem belirleme gücüne sahip. Bu yüzden bitcoinle alakalı her entryi özenle okuyorum. alexa verilerine göre Türkiye sıralamasında 15.
member
Activity: 252
bence konuşulmasında yarar var. eğrisi doğrusu her şeyini yazan var. kimisi olumsuz kimisi olumlu, kimisi baştan sonra tüm sistemi, kimisi dolandırıcılığa karşı uyarıları yazıyor. ben mesela ekşiden öğrendim detaylarını. gerçekten dikkatli olarak bu işe girmek isteyen biri zaten bol bol araştırır. ben karşıt görüşleri de uzun açıklamaları da okudum. aklıma yatan kısımları değerlendirip başladım. fikir edinilmesi açısından konuşulmasını faydalı buluyorum. kişinin kendisi de sonuçta her okuduğuna yüzde yüz inanıp iş yapmamalı, o kısmı kendi riski.
member
Activity: 406
Merit: 12
Eksisozlukte olup "bilgisi olan yeşillendirsin" yazanları saymazsak bilgili eski cryptocular da var.
member
Activity: 308
Küçük bir kitle idik iyiydik. Türkiye de de yayılması güzel olabileceğine inandığım bir durum özellikle Türk borsalarında aktiflegi arttircak bir durumdur. Tabi bilinçsiz kesimin kaybedeceği miktarlar da olabilir en kötü yanı da bence burası
full member
Activity: 210
Merit: 100
Bilenlerin kaci bitcoine sahip olmak istiyor veya aktif kullaniyor cok bisey degistirmez ilgisiz kisilerin bilmesi
full member
Activity: 252
The future is your Genome
Geçenlerde ekşide bir konuyu okurken sol tarafta bitcoin başlığını gördüm popüler olmuş heralde bazı yorumlar saçmada olsa benim emin olduğum şey bu foruma üye olup orada entry yazan çok sayıda arkadaşımız var.  Roll Eyes
member
Activity: 336
Bu da gösteriyorki kripro para dilden dile yayilmaya basladi Smiley
full member
Activity: 392
Merit: 101
sürekli duyan kişilerin artması, otomatik olarak alım desteği sağlayacaktır diye düşünüyorum, aslında daha fazla haber yapılması lazım, isteseler btc zenginleri her yere reklam veririler fiyatı uçar gider. ama oturaklı oturaklı artmasını istiyorlar yavaş yavaş, sindire sindire...
member
Activity: 105
Bir çok yazılar bilinçsizce yazılmış yanlış yönlendirmeden ibaret. Dünyada olduğu gibi ülkemizdede günden güne dikkat çekmeye başladı ama bu bizler için iyi mi ayrı bir soru işareti
newbie
Activity: 22
Merit: 1
Gün geçtikçe daha çok duyuluyor. Yatırım yapan arkadaşlarına anlatıyor onlar da alıyorlar. Zaten insanlar üç beş alalım da kenarda dursun moda girdi bile sadece yol gösterecek birini arıyorlar yanlarına. Şahsen ben arkadaşlarıma daha bitcoin demeden nasıl aldın biz de biraz alalım moda giriyorlar. Bence yakın gelecekte herkes elinde az da olsa bitcoin bulundurmak isteyecek.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Forum da kalabalıklaştı millet duyuyor, araştırıyor fena bişey değil
full member
Activity: 367
Ekşi sözlük kalitesiz bir tartışma ortamı , aynı tv deki tartışma programı gibi iki gruba ayrılıyorlar bir taraf sadece çamur atıyor diğer taraf da sadece methediyor başka bişey yok. Ve bu olanlar sadece ani düşüş ve yükselişlerlerde uzun süredir oluyor
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Sözlükteki üyeler ne anlar kripto paradan bitcoin den blockchain'den, daha çok gırgır şamata yapıyorlar. Sözlük sitelerinde bitcoin başlıklarına fazla karşılaşmıyorum en son borsa sitelerinde karşılaştım alıntı yaparak burada konu açmayı düşünmüştüm ama bulamadım aynı yorumları hangi siteydi aklımda kalmadı tekrar bakmakta istemiyorum bu kişiler sağlamcı yatırımcılar işte dolarmış altınmış forex'e bile yanaşmazlar bitcoin'den zaten üstelik anlamıyorlar hadi araştırmış olsalar anlarım ama hep geçiştiriyorlar sağlam olarak görmedikleri için anlamadıkları için olabilir.
member
Activity: 115
Çabuk hemen ekşiciler gelmeden Cheesy
newbie
Activity: 2
Merit: 0
bende ekişden geldim  Grin
full member
Activity: 336
Merit: 107
ETH: 0x1C829E7A1b5cA44cc381863e10448504e07f78e9
keşke ekşide ilk entry atıldığında bitcoini tanımaya çalışsaydım ah şu keşkelerimiz
member
Activity: 98
Ulusal medyada yansıdıkça daha da artacak bu konular. Ama nedense hep olumsuz haberler paylaşılıyor.
full member
Activity: 434
Merit: 112
btc 100bin dolar olsa yine balon derler yine silkroad derler yine dolandırıcı derler

reklamın kötüsünü de yapsalar iyi yapıyorlar. okuyan ilk ay kötü diyor sonra fiyatlanmasına bakınca lan bu btc yi duymuştum diyor kötü yorum yerini reklam ve yeni kitleye bırakıyor.
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
sadece ekşi sözlük değil tv kanallarında, gazetelerde bol bol bitcoin haberleri çıkıyor işin sıkıntısı bitcoin hakkında bilgisi olmayan kişiler atıp tutuyor. bilinirliği için güzel gelişmeler tabii bunlar ama yalan yanlış bilgilerle haber yapmalarıda pek iyi değil.
member
Activity: 266
Merit: 12
sadece ekşi değil böyle giderse tüm forumlar konuşur.
Pages:
Jump to: