Pages:
Author

Topic: Ekşi Sözlükte Artan Bitcoin Konulu Başlıklar - page 8. (Read 11755 times)

member
Activity: 97
Merit: 10
Renewable Energy Cryptocurrency
Ekşiye bitcoin konusunda güvenmiyorum ağzıyla konuşmuyor adam nerelere bağlamış bitcoini
hero member
Activity: 1301
Merit: 593
In #Bitcoin me trust
Ekşisözlük'te yazılan herşeyi ciddiye almayın arkadaşlar. Arada sırada ciddi 1-2 konu açılsa da artık Ekşi sözlük bilgi kaynağı olmaktan çok uzak...

Bitcoin hakkında yalan yanlış gereksiz bilginin verilmesi doğru mu derseniz o da doğru değil. Ancak Ekşi'de yayınlanan mesajlar sayesinde fazladan 3-5 kişi "lan hakkaten bu Bitcoin neymiş?" diye düşünüp araştırmaya başlasa ve fazladan 1-2 kişi kazansak, topluluk adına bu iyi bir gelişmedir.

Kripto para hakkında daha da bilinçlenmemiz için her gün daha fazla içerik üretmemiz gerekiyor. Bunu sağlayan her girişimi desteklemeliyiz...
full member
Activity: 980
Merit: 152
Asıl anlatmak istediğim ekşi de gerçek ve kaliteli bilgiye ulaşmak hayal oldu. Zamanında bir bitcointalk başlığı açılsaydı, biz de bu kadar geç uyanmasaydık bu coin dünyasına.  Grin
full member
Activity: 163
Merit: 100
çok yaratıcı başlıklar ve eğlenceli konular olmuş ekşi sözlükteki yazılar. bence bukadar konuşulması iyi bir durum ve btc piyasalarının 2018 yılı içerinde katlanarak büyüyeceğinin göstergesi bunlar.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
Ekşi sözlük genelde troll barındırdığı için önemsenmeyecek başlıklar gözünüze carpmış. Artık güzel/yararlı konu ve entryleri cımbızla ayıklar olduk.

Bitcoin'in ünlenmesi ve dünya çapındaki kullanımının yaygınlaşması (her ne kadar daha çok kara para için kullanılsa da) bitcoin değerini arttırır ve ani düşmesini engeller. Milyonlarca insan bu pastadan pay alırsa hareketi yukarı doğru ve o kadar da yavaş olur. Çok yükseldiğinde 8-10 yatırımcı elindekileri bozdursa bile küçük yatırımcının (milyonlarca insan) elindekiler de belli bir pay olduğu için birden borsayı çökertemezler. Yaygınlaşması bir yandan iyi yani.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Onlar konuları arttırmaya devam etsinler bizde coinlerimiz veya BTC lerimizi artırmaya devam edelim.

Hahaha 😁 yerinde bir yorum olmuş. Veletler Ekşi sözlükte Bitcoin hakkında konuşsunlar bizse burada kazancımıza bakalım. Herkes kendi hayal dünyasında yaşamaya devam etsin. Böyle daha güzel oluyor. 👹
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Onlar konuları arttırmaya devam etsinler bizde coinlerimiz veya BTC lerimizi artırmaya devam edelim.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
O ekşi yazarlarınin bitcoini anlamalari icin kirk firin ekmek yemeleri lazim. Kalemşörlük yapiyorlar.  Anca elestiri, bos konusma... baska da bir sey yok. Cogu ergen zaten. Dikkate almayin. Sabahtan aksama kadar btc hakkinda yazi yazsalar yine de bi katkilari olmaz bu dunyaya.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Ekşide liseli çocuklar her konuda ahkam kesip atıp tutuyor. Bir avuç nitelikli insanı da bezdirip sözlükten uzaklaştırdılar. Açın bir bitcoin başlığını okuyun, neler saçmalanmış görün.  Cheesy
arada okuyorum ben sonra nutella kaşığımı götüme sokuyorum, sandalyeden düşerken.
hani marjinal bizdik?
her boku bilen ekşi yazarları bitcoini de çok iyi biliyorlar Grin

Hocam bir kaç sene öncesine kadar bir çok sözlük gibi ortamlarda çoluk çocuğu bulamazdın ama internetin telefonun küçücük bebelerin bile eline düşmesi sonucu herşeyin bokunu çıktı.
hero member
Activity: 644
Merit: 501
Ekşide liseli çocuklar her konuda ahkam kesip atıp tutuyor. Bir avuç nitelikli insanı da bezdirip sözlükten uzaklaştırdılar. Açın bir bitcoin başlığını okuyun, neler saçmalanmış görün.  Cheesy
arada okuyorum ben sonra nutella kaşığımı götüme sokuyorum, sandalyeden düşerken.
hani marjinal bizdik?
her boku bilen ekşi yazarları bitcoini de çok iyi biliyorlar Grin
full member
Activity: 980
Merit: 152
hero member
Activity: 644
Merit: 501
reklamın iyisi kötüsü olmaz, ama yazılanlar bizlerin yazdıklarından arak olmasa iyiydi.
ekşi sözlük çalıyor ama yatıyor da.
pardon beyler sandeleyeden düştüm.
sr. member
Activity: 288
Merit: 250
Son birkaç gündür ekşisözlükte Bitcoin ile alakalı bir sürü farklı başlık açıldı. Bilen bilmeyen herkes yorum yapıyor. Sizce Bitcoin'in bu kadar çok konuşulması iyi bir şey mi? Bu durum yükselişin bittiğinin habercisi olabilir mi?

bitcoin'in karşılığı olmadığı gerçeği
milli bitcoin geliyor
dünya bitcoin rezervinin %70'nin türkiye'de olması
paylaştığınız linkler genelde dalga geçmek için açılmış ama reklam reklamdır. ne kadar yayılırsa bizlere faydası olacaktır.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Ekşide bu başlıkların artmasının önemli bir sebebide bitcoinin değerinin 1 Ağustos sonrası tavan yapması bana göre düşünsenize 1 bitcoin, 15 bin Türk Lirasından daha pahalı.İnsanlarda merak ediyor bu yüzden.
newbie
Activity: 16
Merit: 0
bence cok olumlu bisey ve turkiyede alimin, ve ilgini arttigini gosteren bir indikator
bende bilgilenmek ve digerlerinin ne dusundugunu anlamak icin Eksiye bakarim
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Ekşi sözlük, Uludağ sözlük, İnci sözlük her ne sözlük olursa olsun Bitcoin'in konuşulması tartışılması iyi birşey. Ayrıca Ekşi sözlükte açılan bu konular yükselişin bittiği anlamına gelmeyebilir. Aksine yeni yükselişlerin habercisi bile olabilir. Bunu kestirmek çok güç.

Yeni kişilere hitap edilebilmesi için açısından bence bu tarz yorumlar haberler sevindirici . Bir şekilde insanların ilgisini çekiyor araştırıyor fikirlerini kendilerince yorumluyor . Güzel bir durum bana göre
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Ekşi sözlük, Uludağ sözlük, İnci sözlük her ne sözlük olursa olsun Bitcoin'in konuşulması tartışılması iyi birşey. Ayrıca Ekşi sözlükte açılan bu konular yükselişin bittiği anlamına gelmeyebilir. Aksine yeni yükselişlerin habercisi bile olabilir. Bunu kestirmek çok güç.
sr. member
Activity: 602
Merit: 256
Ekşi sözlüğü ciddiye alan var mı? Hiçbir şey bilmeden ahkam kesen tipler. Bence ciddiye almaya bile değmez. O değil de geçenlerde bir gazete salla pati bir haber yaptı 30.000 TL ile evde sanal darphane diye... 30 bin TL ile evde bitcoin üretmek ne kadar mümkün kaç yılda amorti eder zorluk artarsa ne olur hiçbirinin cevabı yok Smiley
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Ben bu kadar kişinin konuşmasından rahatsızım. Hiçbir şey bilmeyen adamlar çevresine ahkam kesiyor. Kulaktan dolma bilgilerle insanları yanlış yönlendiriyor.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Piyasaya girmek için geç kalan insanların nefretini kusması gibi geliyor çogu yorum.
Pages:
Jump to: