Pages:
Author

Topic: Ekşi Sözlükte Artan Bitcoin Konulu Başlıklar - page 7. (Read 11755 times)

sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
ekşide arada böyle modalar çıkıyor ve bilen bilmeyen herkes atıp tutuyor. bu sefer de bitcoine taktılar. pek ciddiye almaya gerek yok ama ekşideki bitcoin başlığında az da olsa güzel yazılar da var bakmamış olanlar inceleyebilir.

Birakin istediklerini yazsinlar. Bu insanlar 5 sonra abi alacaktim 10 tane, sonra isime bakacaktm diye koy kahvesi muhabbeti yapacaklar.
sr. member
Activity: 462
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Pek cok insanin kullandigi bir sozlukte boyle konularin acilmasi umut vaad edici haberler. Boyle haberleri "bilmem kac sene sonra Bitcoin" konusu acan arkadaslara gostermek gerekiyor. Boyle seyler olacak ki herkes Bitcoin'in varligini duyacak.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
ekşide arada böyle modalar çıkıyor ve bilen bilmeyen herkes atıp tutuyor. bu sefer de bitcoine taktılar. pek ciddiye almaya gerek yok ama ekşideki bitcoin başlığında az da olsa güzel yazılar da var bakmamış olanlar inceleyebilir.
full member
Activity: 616
Merit: 108
Bende iyi kötü yazılan her şeyin bilinirliği arttırdığını düşünüyorum. Benim çevremde bile nasıl bitcoin alırız, nasıl ethereum alırız diyen insanlar çoğalmaya başladı.
full member
Activity: 252
Merit: 100
Gayet normal bir sey.bitcoin her gun taninmisligini arttiriyor. Turkiye'de genelde kulaktan dolma ile ilerliyor ve eksi gibi sozlukler herkesin bilip bilmeden sallayabildigi yerler.yani agzi olan konusur ama genelde bos konusmanin otesine gececegini sanmiyorum
full member
Activity: 350
Merit: 102
Bitcoin cumlesinin gectigi her site bitcoine deger katar. Birakin yazsinlar. Olumlu olumsuz olmasi onemli degil. Biz ne oldugunu biliyoruz zaten btc nin. Tartisanllar sadece izlemekle yetinecekler
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Sadece ekşi sözlüükte değil, bir çok teknoloji odaklı haber siteleri de bitcoin hakkında haberler yapmaya başladı. hem de düzenli olarak sürekli haberler yapılıyor. Sadece bitcoin fiyat haberleri de değil. Altcoinler ve blockchain teknolojisi hakkında da bir sürü haber yapılmakta. Benim gözlemlediğim bitcoinin ve hatta altcoinlerin yani kısaca kripto para piyasasının populeritesi acayip bir şekilde artmış durumda. Bu bariz bir şekilde ortada. Bitcoinin fiyatına ve kripto paraya yapılan yatırımların miktarlarına baktığımızda da sadece ülkemizde değil dünya genelinde artan bir ilgi olduğu açık.
full member
Activity: 140
Merit: 100
Para nerde, ekşiciler orda. Bilgisi olmadan yorum yapan insan dolu. Yine insanları yanlış yönlendirecekler, sonra bir yığın zarar ettim entrysi dolacak sözlük. Neyse reklamın iyisi kötüsü olmaz
newbie
Activity: 6
Diğer konular hakkında bir şey diyemem ama yatırım konularında Ekşi'de kimse bir şey bilmiyor. Anca dolar üzerine yorum yapabiliyorlar o da tutmuyor.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Ekşide "stalemate" nicli yazarın Bitcoin ile ilgili birkaç yazısı var, okunabilir.

o kişi benim zaten. bu da işletmemin bitcointalk hesabı ama elimden geldiğince burada da arasıra türkçe yazıyorum.

İsabet olmuş hocam. Nitelikli deneyimlerinizden mahrum etmeyin bizi.
newbie
Activity: 28
Millet yeni yeni tanışıyor bitcoin ile.
Düşünsenize yıllardır dolar ve euro'nun kuruşlarla çıktığı, borsanın da ortalama gittiğini görüp ilginç bir sistem içeren ve 3-4 yılda yaklaşık 40 katına çıkan bir para birimi duyuyorsunuz.
Millet de böyle düşünüp ben neden buna yatırım yapmayayım ki deyip konuşmaya başlıyorlar.
Bitcoin gibi crypto para birimlerinin globalleşmesi için bu tip platformlarda konuşulması çok önemli.
Doların ani artış ve düşüşleri hemen gündem olurken neden bitcoinde de aynı durum söz konusu olmasın?
sr. member
Activity: 357
Ekşide "stalemate" nicli yazarın Bitcoin ile ilgili birkaç yazısı var, okunabilir.

o kişi benim zaten. bu da işletmemin bitcointalk hesabı ama elimden geldiğince burada da arasıra türkçe yazıyorum.

ekşi sözlükte yazmasa ölecek hastalıgı olan 100lerce dallama var.konuda hiç bir bilgisi olmasa dahi yazmak zorunda bu guruh.sizde bu grupla çok fazla muhattap oluyorsunuz entrylerinizde gördüm.bitcoin başlıgı altında en yararlı bilgileri paylaşan  yazarsizsiniz.ne yalan soyliyeyim bazen sırf sizin entrylerinizi okumak için giriyorum bitcoin başlıgına.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
çok fazla yanlış bilgi barındırıyor bitcoinle ilgili konular uzun zaman önce takip etmeyi biraktim.
full member
Activity: 322
Merit: 112
ekşi sözlükte çok embesil ve terörist sevici birikti son zamanlarda uzak duruyorum artık ordan.inş millet ordan görüpte forumu doldurmaz
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Rollbit.com Crypto Futures
Uzun zamandır bu kadar cahilce ahkam kesenleri bir arada görmemiştim. Smiley
Hesabı olan bu başlığa yazarak da yönlendirme yapabilir. https://eksisozluk.com/bitcointalk-org--4621295
sr. member
Activity: 259
Bitcoin Freak
Ekşide yazılan içeriklerin %90'ı çöp, şöyle baştan bir okudum da.

eninde sonunda bir yerde patlayacak bu mevzu. hayali bir yatırım pek mantıklı değil. havuz sonsuza kadar gidemez.

adam böyle yazmış, araştırma yok, bilgi yok, para yok niye zamanında alamadığının çekemezliği var, kötü gerçekten.

türkiye'de çoğu insan birşeyleri ekşide aratıyor, bitcoin ile ilgili boktan içeriklerin olması kötü, bir yazar keşke buranın "Türkçe" linkine yönlendirse insanları.
newbie
Activity: 39
Asıl anlatmak istediğim ekşi de gerçek ve kaliteli bilgiye ulaşmak hayal oldu. Zamanında bir bitcointalk başlığı açılsaydı, biz de bu kadar geç uyanmasaydık bu coin dünyasına.  Grin

Güzel yorum olmuş Smiley keşke eskisi gibi kalabilseydi. Artık magazin için bire bir, eski yazarlardan konulardan eser yok.
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver

full member
Activity: 602
Merit: 122
Ekşi sözlükteki cehalet ve yobazlık öyle had safhaya gelmiş durumda ki bit deseniz götüne bit girsin derler sakın ola oraya bulaşmayın özellikle son dönemde eski yazarlar terk ettikten sonra dinci yobazlarla dolup taşmış durumda.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Pages:
Jump to: