Pages:
Author

Topic: Ekşi Sözlükte Artan Bitcoin Konulu Başlıklar - page 5. (Read 11755 times)

newbie
Activity: 17
Merit: 0
Ağzı olan konuşuyor. Çoğunun Bitcoin alacak 100 tl'si yoktur. Ordan pek yatırımcı çıkmaz.
full member
Activity: 366
Merit: 101
Ekşi eski havasında değil, ciddiye alıp yatırıma dönüştürecek insan yoktur bile sözlükte. Ama ekşide gezmesi haber sitelerinin ilgilerini çekebilir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Son birkaç gündür ekşisözlükte Bitcoin ile alakalı bir sürü farklı başlık açıldı. Bilen bilmeyen herkes yorum yapıyor. Sizce Bitcoin'in bu kadar çok konuşulması iyi bir şey mi? Bu durum yükselişin bittiğinin habercisi olabilir mi?

bitcoin'in karşılığı olmadığı gerçeği
milli bitcoin geliyor
dünya bitcoin rezervinin %70'nin türkiye'de olması

Sadece ekside degil tüm dünyada bir ilgi artisi yasaniyor bitcoine imkani olan yatirim yapiyor ama hala buyuk bir cogunluk sadece bakmakla yetiniyor:) daha cok tabana yayilmali bitcoin.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Bırakın iyi kötü bi reklam yapıyorlar . Kripto piyasasının 5 10 yıl sonra cok farklı yerlerde olacağını düşünüyorum ülkemizede katsın bişeyler .
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Evet ekşisözlükte ki bitcoin ve diğer altcoinler ile ilgili konuların arttığı doğrudur ancak daha ne kadar süredir artacak ve nereye kadar devam edecek bilmiyorum.

Ayrıca ekşisözlük üyelerinin yaptığı yorumlardan çok boş insanlar olduğunu çıkarmak, çok zor olmasa gerek. Çünkü bitcoin başlığı altında baya bir boş yorum var.
full member
Activity: 336
Merit: 154
Ekşiciler de katılsın hocam aramıza incicilerde bitcoinin ülkemizde yaygınlaşmasını istiyorum ben kendi adıma.Ama çok boş yorumlar yapıp kafamızı şişerecekler gelmesin Smiley

Kesinlikle Bitcoin ülkemizde yaygınlaşmalı ama böyle değil. Bilinçsizce yaygınlaşıyor. Günah mı? Saadet zinciri mi? Çok kazanç var mı? Yassahk mı?

Hee yassahk sen gelme diyesim geliyor valla Smiley
newbie
Activity: 12
Sadece bitcoin de değil alt coinler bile konuşuluyor sözlüklerde
Batıyor, Çıkıyor, Patlıyor yorumları günden güne artmakta
Reklamın iyisi kötüsü olmaz
Bir şekilde çekiyor kendine ve araştırmaya sevkediyor
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Ekşiciler de katılsın hocam aramıza incicilerde bitcoinin ülkemizde yaygınlaşmasını istiyorum ben kendi adıma.Ama çok boş yorumlar yapıp kafamızı şişerecekler gelmesin Smiley
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Ekşisözlüktekiler ve inciciler girmesin bu teknolojiye mümkünse Cheesy
Gelip bozarlar teknolojiyi,orasını burasını kırarlar Cheesy
Sonrada niye çalışmıyo lan bu derler Cheesy Cheesy
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Bitcointalk forumundaki bazı arkadaşlarımızında ekşi sözlükte yazdığına eminim.Gerçekten çok değerli entryler okuyorum arada.Yine de ordaki insanlar saadet zincirine benzetiyor bitcoini.

ben foruma takılmaya başladığımdan beri ekşi okumuyorum desem yeridir,önceden düzenli takip ederdim dh ve ekşide takılırdım,daha öncesinde incide çok vakit geçirdim ama artık btctalktan başka yere bakamaz oldum  Cool

Ekşide artık ben de eskisi gibi takılmıyorum.Ama donanımhaberin çekicilii bir başka oradaki ölücüler olsun v.s güzel bir sinerji var ama donanım haberin yönetimi herkesden ölücü geçenlerde yaşanan amazon faciasını duymuşsunuzdur belki.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
ekonomi kısmında sürekli ilk sayfada görmeye başladım bitcoin konulu başlıkları. millet bilmeden sallıyor sürekli.
newbie
Activity: 37
yatırımcı çekmesi aaçısından iyi bence Cheesy inşalah daha çok konuşulur diyelim Cheesy
full member
Activity: 490
Merit: 193
Bitcointalk forumundaki bazı arkadaşlarımızında ekşi sözlükte yazdığına eminim.Gerçekten çok değerli entryler okuyorum arada.Yine de ordaki insanlar saadet zincirine benzetiyor bitcoini.

ben foruma takılmaya başladığımdan beri ekşi okumuyorum desem yeridir,önceden düzenli takip ederdim dh ve ekşide takılırdım,daha öncesinde incide çok vakit geçirdim ama artık btctalktan başka yere bakamaz oldum  Cool
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
member
Activity: 130
Merit: 10
2010'lara kadar yuksek profilli yazarlarin kaliteli yazilarina rahatca ulasilabiliyordu ama simdi oranin da sen kardesler kiraathanesinden farki kalmadi. Masallah kimsenin bilgisi yok ama hepsinin fikri var. Yine de suzebilirseniz, arada cok degerli bilgiler veren, uzun uzun insanlara bu teknolojiyi anlatmaya calisan iyi niyetli kisiler var. Yoksa cogunlugu cop.
full member
Activity: 151
Merit: 100
Üniversitede ekonomi dersimize gelen öğretim görevlisi şöyle derdi. Bindiğiniz taksinin şoförü bir hisse senedi hakkında konuşuyorsa o hisse senedini hemen elinizden çıkarın. Genel olarak bu işler böyle. Halkın tabanına kadar iniyorsa bu muhabbetler, oradan uzak durun.

Ekşideki muhabbet genelde bitcoin alıp onu övenler ile almayıp kötüleyenler arasındaki atışmalardan ibaret.
member
Activity: 90
Orada herkes kendi düşüncesine yakın olan yazıları okuyor ve geçiyor. Yani düşüncesi olumsuz ise aynı düşünceye sahip olan yazıları okuyor ve başlığı kapatıyor. Bilgi almak isteyen birinin her entriyi okuması lazım ki karşılaştırma yapabilsin ama genelde insanlarda bilgiye çabuk ulaşma derdi olduğundan bir boka yaramıyor bu başlıklar.
full member
Activity: 196
Merit: 100
Dilin kemiği yok ki ağzı olan konuşuyor. Bu konuları yazanlar treni kaçırdıklarını sanıyor fakat bitcoin şahsi fikrim artmaya devam edecek ufak ufak alıp atsalar bir köşeye yine zengin eder bu fiyatta bile bitcoin
newbie
Activity: 77
Ekşisözlük'ün gün geçtikçe ülkede değer ve popülaritesini yitirdiğini düşünüyorum, özellikle twitter'ın hayatımıza girmesi ve onedio vb. sitelerin popüler olmasıyla birlikte. Ancak hala hatırı sayılır miktarda takip edeni var ve bu tarz başlıkların açılması tabiki insanların kafasına hiç değilse bitcoin kelimesini yerleştiriyor ve araştırmaya itiyor.

Bunun bitcoin'e etkisinin nasıl olacağını şahsen ben kestiremiyorum, ilgi olan şeyin değeri artar yargısı her senaryo ve her olayda aynı işler mi emin olamadım.
member
Activity: 207
...Our goal is being human in the world...
Ekşi sözlük bence de basit uyduruk konuları ele almaya devam etsin. Bu konu onların zihinlerine biraz fazla gelir, beyinleri yanar mazallah  Smiley
Pages:
Jump to: