Pages:
Author

Topic: Foruma Hoşgeldiniz! Kendinizi Tanıtın - page 3. (Read 334676 times)

newbie
Activity: 44
Merit: 0
November 07, 2021, 12:04:13 PM
merhaba daha once ilk başladıgımda uyelıklerım banlandı bıraktım bende şimdi tekrar başlamaya karar verdım fakat pek bılgım yok bakalım ne olacak.
newbie
Activity: 5
Merit: 2
October 28, 2021, 06:15:14 PM
Selamlar herkese
Reklamcılık mezunuyum. Bitcoin ve altcoin kelimeleri aslında yıllardır kulağıma bir şekilde geliyordu. Popülaritesini arttırması ile birlikte artık hayatımda kelime olarak kalmasını istemediğimi farkettim ve kendimi geliştirmek adına foruma katılmış bulunmaktayım. Benim için iyi bir başlangıç olacağına eminim. Emeği geçen herkese teşekkürler.
newbie
Activity: 6
October 28, 2021, 02:08:31 PM
Merhaba herkese. Twitterda birisi forumdan bahsetmişti. Ordan duydum geldim. Bitcoin forumu olduğu bilmiyordum. Hiçbir yerde forum kalmadı. Tutmuyor artık forumlar. Bitcoin istisna dediler geldim.
newbie
Activity: 2
October 24, 2021, 12:56:25 AM
Herkese merhaba.
Airdrops Turkiye ekibi olara kripto para dünyasındaki airdropları sizler için analiz ediyor, beğendiklerimizi sitemizde paylaşıyoruz paylaşıyoruz. Kripto paraların kazançlı olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz bizim amacımız ise yatırımsız kazanç sağlamak. sitemize mutlaka göz atın. https://www.airdropsturkiye.com/
newbie
Activity: 1
Merit: 2
October 21, 2021, 12:49:06 PM
Merhaba arkadaşlar ismim Sıraç uzun yıllar Almanyada yaşadıktan sonra Türkiyeye temelli dönüş yapmak zorunda kaldım ve şuanda İstanbulda ikamet ediyorum. Foruma bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine katıldım, kendimi kripto dünyasında geliştirmek istiyorum ilgi alanlarımın arasında özellikle NFT var hobi olarak çizimde yapıyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler.
newbie
October 10, 2021, 04:05:54 PM
Herkese merhaba,
Erdem ben.
Haziran 2018 den beri kripto para ile ilgileniyorum. üç beş kez batıp sonunda doğru yolu (hodl Smiley bulanlardanım.

Gerçek dünya da ise İSG Eğitim Kurumu işletmeciliği ve İSG Haber Ajansı işletmeciliği yapıyorum.

İSG profesyonellerinden kripto para ile ilginen var mı aramızda?

Herkese bol kazançlar dilerim.  

Projeler

iSG Haber
Gündem Sivas Haberleri
Ankara iSG Kursları
iSG Eğitimi Veren Yerler
Erdem TOKUŞ
Temel iSG
Hijyen Sertifikası
Dijital itibar
Haber Yazılımı
Ankara İş Güvenliği Kursu
Ankara İşyeri Hekimliği Kursu

hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
October 06, 2021, 08:32:02 AM
Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz kendinizi geliştirmek ve bilmediğiniz konularda fikir sahibi olabilmeniz için forumda bir çok bölüm, başlık ve konu bulunuyor fırsat buldukça konulara bakıp içeriğinden bilgi sahibi olabilirsiniz. İllaki ilginizi çekecek konular vardır diye düşünüyorum. Bazı arkadaşların mesajlarına denk geliyorum foruma kayıt olmuşlar bir soru sormuşlar ve belki cevabını bile almamıştır bir dahada buralara uğramamış olarak görüyorum forum aslında bir ansiklopedi niteliğinde aramak istediğinizi nerde arayacağınızı bilirseniz sizlere çok daha faydalı olacaktır. Konu dışı bölümündede değişik yazı ve makalelere göz atabilirsiniz hayatımızdan güncel konulardan film müzik oyun gibi konulardada konuşup tartışmalara katılmanızı tavsiye ederim.

Forumumuz klimalı olup aile salonumuz vardır Smiley

Tüm yeni gelen arkadaşlara tekrardan HOŞGELDİNİZ demek istiyorum.

Güzel Forumlar...
legendary
Activity: 980
Merit: 1077
#SWGT CERTIK Audited
September 27, 2021, 04:01:07 AM
Merhaba arkadaşlar, buraya bir arkadaşımın tavsiyesi ile katıldım. Gelişen dünyada çok geç kalmış olsamda kripto para alanında kendimi geliştirmek için geldim. Tam zamanlı çalışmaktayım maalesef. Yayıncılık ve digital medya hobilerim arasında. Şimdiden teşekkür ederim hepinize.
member
Activity: 99
Merit: 20
September 14, 2021, 06:28:02 AM
Ben Emre, buraya arkadaş tavsiyesi ile kendimi kripto alanında geliştirmek için geldim. Umarım değerli bilgiler edinirim. Programcıyım. Özel bir şirkette veri giriş işlemleri yapıyorum. Aynı zamanda website içerik editörlüğüyle ilgileniyorum.
newbie
August 10, 2021, 01:43:52 PM
Selamlar,
Gündemi daha yakın takip edebilmek için buradayım.
Saygılarımla..
newbie
August 08, 2021, 07:29:43 AM
Herkese Selam Yeni Geldim öğrenmeye çalışıyorum.
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
Merhabalar. Forumda aranıza yeni katılan bir üyeyim. Bir arkadaşımın önerisi üzerine bu sitede üyelik oluşturdum. 32 yaşındayım ve kamuda çalışıyorum.
jr. member
Activity: 57
Merit: 22
eTitanium [ETIT] www.etitanium.net
Isviçreden merhaba arkadaşlar,
programcıyım ve reklam ajansı işletiyorum. Yaklaşık 5 seneden beri blockchain uygulamalarıyla gerek bireysel gerek kurumsal olarak ilgileniyorum.
Anadilimde sizlere herhangi bir katkım olabilirse ne mutlu bana.  Cheesy
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Adım Serkan ve yanlış yaptığım bir işlemi nasıl düzeltebilirim diye yardım bulmak ve bilgimi geliştirmek amacı ile foruma üye oldum. Sorunumu hangi başlık altında yazabilirim yardımcı olursanız sevinirim.Hepinize Bol Kazançlar.

Nasıl bir yanlış yaptınız ? Eğer sınıflandıramıyorsanız yeni başlayanlar yardım bölümüne yeni bir başlık açarak sorabilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz işlem ağ üzerindeki yanlış adrese transfer yada private key kaybetmek ise herhangi bir kurtarma seçeneği yok.
newbie
Activity: 25
Merit: 1
Adım Serkan ve yanlış yaptığım bir işlemi nasıl düzeltebilirim diye yardım bulmak ve bilgimi geliştirmek amacı ile foruma üye oldum. Sorunumu hangi başlık altında yazabilirim yardımcı olursanız sevinirim.Hepinize Bol Kazançlar.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Herkese selam. Adım Alper ve 43 yaşındayım. Coin madenciliğini araştırıyorum. Aslında 2012-2013 yıllarında da araştırıyordum. Her neyse!  Huh Hepinize bol kazançlar.
Hoş geldiniz erken başlamışsınız ama geç kalmışsınız şimdiye kadar gelmemekle ama olsun her zaman öğrenilecek çok şey var. Takıldığınız noktalarda sormaktan çekinmeyin bir bilenimiz mutlaka çıkar elimizden geldiğince herkese yardımcı oluyoruz. Tavsiyem önce bir site turu atmanız ve bölümleri inlemeniz üzerine olacaktır. Bol kazançlar dilerim.
newbie
Herkese selam. Adım Alper ve 43 yaşındayım. Coin madenciliğini araştırıyorum. Aslında 2012-2013 yıllarında da araştırıyordum. Her neyse!  Huh Hepinize bol kazançlar.
jr. member
Activity: 42
Merit: 32
Ilgi alanım genelde borsa iken arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağın yatırımı bitcoin ile ilgilenmeye başladım. Yine bu forumla da arkadaşım vasıtasıyla üye oldum. Herkese selamlar...

Hoş geldiniz, ülkemizde BTC ve türevlerine olan fazla ilgiyi foruma yeni katılımlarla hissedebiliyoruz. Size tek söyleyebileceğim bir şeyler öğrenmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Piyasaya giren ve yatırım yaptığını zannederek aslında kumar oynayan çok büyük kalabalığın içerisinde sizin gibi öğrenerek ilerlemek isteyen kişileri görmek umut verici.

Kumar oynamaktan kast ettiğim birim değeri 3000 katına çıkmış shit coinlere para yatırarak yada bu piyasaya giren herkesin hiç bir bilgiye sahip olmadan sadece 3-5 birimden oluşmuş sepet yaparak zengin olacağını zanneden kişilerin yaptıkları eylemler. Çoğu twitter ve benzeri platformda takip ettikleri kişilerin onları reklam malzemesi olarak kullandığının farkında değil ve gerçekten hiç bir bilgiye sahip olmadan zengin olabileceklerini hayal ediyorlar. Yanıldıklarını anlayacaklar ancak geç olacak.

Foruma yeni başlayan birisine verebileceğim ilk tavsiye kimlik bilgilerinizi mümkün olduğunca gizli tutmanızdır. Vereceğiniz her bilgi farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu sebeple mesajınızın kişisel bilgilerinizi içeren kısmını alıntılarken sildim.

Tesekkur ederim üstad. Düşünceleriniz kıymetli tabi. Selamlar ve Saygılar...
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Ilgi alanım genelde borsa iken arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağın yatırımı bitcoin ile ilgilenmeye başladım. Yine bu forumla da arkadaşım vasıtasıyla üye oldum. Herkese selamlar...

Hoş geldiniz, ülkemizde BTC ve türevlerine olan fazla ilgiyi foruma yeni katılımlarla hissedebiliyoruz. Size tek söyleyebileceğim bir şeyler öğrenmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Piyasaya giren ve yatırım yaptığını zannederek aslında kumar oynayan çok büyük kalabalığın içerisinde sizin gibi öğrenerek ilerlemek isteyen kişileri görmek umut verici.

Kumar oynamaktan kast ettiğim birim değeri 3000 katına çıkmış shit coinlere para yatırarak yada bu piyasaya giren herkesin hiç bir bilgiye sahip olmadan sadece 3-5 birimden oluşmuş sepet yaparak zengin olacağını zanneden kişilerin yaptıkları eylemler. Çoğu twitter ve benzeri platformda takip ettikleri kişilerin onları reklam malzemesi olarak kullandığının farkında değil ve gerçekten hiç bir bilgiye sahip olmadan zengin olabileceklerini hayal ediyorlar. Yanıldıklarını anlayacaklar ancak geç olacak.

Foruma yeni başlayan birisine verebileceğim ilk tavsiye kimlik bilgilerinizi mümkün olduğunca gizli tutmanızdır. Vereceğiniz her bilgi farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu sebeple mesajınızın kişisel bilgilerinizi içeren kısmını alıntılarken sildim.
jr. member
Activity: 42
Merit: 32
Merhaba Fuat ben. 42 yaşında ve iktisatçıyım. Ilgi alanım genelde borsa iken arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağın yatırımı bitcoin ile ilgilenmeye başladım. Yine bu forumla da arkadaşım vasıtasıyla üye oldum. Herkese selamlar...
Hoş geldiniz burada bilgili değerli arkadaşlar bulunuyor vaktiniz oldukça forumun her bölümünü incelemenizdir. Güzel bilgiler paylaşımlar oluyor baştan söyleyeyim borsaya göre Bitcoin'e işleyiş olarak biraz daha farklıdır. 7/24 işlem yapılabiliyor. Devre kesici gibi şeyler olmaz artışın veya düşüşün sınırı olmuyor. Al-sat (Trade) yapacaksanız da önce küçük meblağlarla başlayın sistemi öğrenirsiniz. Tavsiyem kimsenin tüyolarına şu çıkacak laflarına inanmayın zaten bunu borsadan aşinasınızdır. Tekrar hoş geldiniz hayırlı formlar.

Teşekkür ederim ZekiBeyy. Tavsiyelerinizi özellikle dikkate alacağım. Bilgi paylaştıkça büyür. Forumunda amacı bu değil mi dır? 
Pages:
Jump to: