Pages:
Author

Topic: Foruma Hoşgeldiniz! Kendinizi Tanıtın - page 5. (Read 334960 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
December 25, 2020, 05:57:16 AM
Merhaba önceleri üye olmadan geziniyordum arkadaş tavsiyesi ile 2017 de madencilikle başladım. Yaşım 38 Herkese bol kazançlı günler diliyorum.
newbie
Activity: 9
Merit: 0
December 17, 2020, 10:07:20 AM
Merhaba ben EmAy. Aranıza yeni katılıyorum yararlı bir çok form keşfettim ilerlemeye devam etmeyi düşünüyorum.
newbie
Activity: 7
December 06, 2020, 07:33:17 PM
merhaba ben de geldim kambersiz olmaz düğün diye Grin
newbie
Activity: 2
November 13, 2020, 07:17:46 AM
Merhaba arkadaşlar İstanbuldan katılıyorum forumları inceleyerek ilk önce bilgi edinmek istiyorum herkeze selamlar.
jr. member
Activity: 91
Merit: 2
August 30, 2020, 03:36:19 PM
Merhaba kendimi geliştirmek ve kripto piyasası ile ilgili bilgiler için foruma kaydoldum. İyi forumlar.
newbie
Activity: 8
August 16, 2020, 09:00:04 AM
merhaba istanbul dan katılıyorum 29 yaşındayım
 burda bulunma maksatım daha çok bilgi ve tercrübe edinmek
bilmediklerimi sorup öğrenmek bildiklerimi aktarmak  Wink Smiley
newbie
Activity: 4
Wien de yaşiyorum forumdaşlara selamlar,
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım.Yardımlarınızı bekliyorum.Dışardan izlediğim kadarıyla İngilizce forumda post atmak galiba biraz sıkıntılı.Türkçe forumda biraz takılıp ortamı tartmak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.
bu konuda herhangi bir sıkıntı yok sadece translate kullanmayın yeterlidir. translate çeviriler yasak.
member
Activity: 854
Merit: 50
Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım.Yardımlarınızı bekliyorum.Dışardan izlediğim kadarıyla İngilizce forumda post atmak galiba biraz sıkıntılı.Türkçe forumda biraz takılıp ortamı tartmak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Forum harika arkadaşlar ! Örneğin az önce bir konuya girerken blockchain.com adresinin farklı bitcoin adreslerini verdiğini öğrendim hemen altına bir arkadaşımız XPUB adresi nedir diye konu eklemiş oraya geçtim orada farklı bilgiler edindim. Bu site birşeyler öğrenmek için derya deniz resmen. Umarım bu forumda az çok takılan arkadaşlar nasıl bir forumda olduğunun farkındadır ve kıymetini biliyordur. Resmen kendimi Meydan Laurosse okur gibi buluyorum  Smiley sürekli yeni bilgi sürekli farklı şeyler. Biraz ara vereyim yavaş yavaş oturta oturta gideyim en iyisi  Smiley
member
Activity: 75
Merit: 20
Merhaba adım Halil 17 yaşında veri tabani programcılığı öğrencisiyim yaklaşık 1 senedir airdrop kovalamaya  çalışıyorum ama çoğunlukla kvk dan dolayı eleniyorum :/ umarım ki  bu sene kvk için yaşımı tamamlayacağım umarım ki yeni ve güzel şeyler öğrenirim
jr. member
Activity: 42
Merit: 5
Herkese merhabalar hoş geldiniz yeni arkadaşlar ben buraya yorum atmadığım fark ettim dedim atayım. Bilgisayar oyunlarına, ufak da olsa site kurma işlerine, kitap okumaya özellikle felsefi dini ilgim var. 
newbie
Activity: 5
Merhaba, benim adım Furkan
Arkadaş bana burayı tavsiye etti ve gerçekten mükemmel hem öğrenip hem tavsiye edebileceğim bir yer.
Herkese kolay gelsin   Wink
jr. member
Activity: 35
Merit: 13
February 02, 2020, 07:47:11 AM
Merhaba...

Bende yeni üye oldum... Herkese bol kazançlar... Cheesy
newbie
Activity: 7
Merit: 2
February 01, 2020, 05:23:25 AM
Kripto paralara hep bir ilgi duyuyorum ancak teknik bilgiden fazlası yok maalesef. Bu foruma daha çok bilgi sahibi olmak ve biraz da kazanmak için katıldım açıkçası  Grin
sr. member
Activity: 266
Merit: 251
October 24, 2019, 09:08:05 AM
selamlar arkadaşlar, ben nihat.

Hoş geldin Nihat kardeşim, forumda öncelikle dikkat etmen gereken şey her önüne gelene güvenme ve gözü açık ol. Rütbeli de olsa çok eski de olsa bazı üyelikler ile insanları dolandırabilirler.

Forumla ilgili hazırlanmış detaylı bilgilerin yer aldığı bir video çekilmişti. Buradan kısaca üzerinden geçebilirsin. İngilizce anlatılmış ama yinede sana fikir verecektir mutlaka:

https://www.youtube.com/watch?v=7xle0x1b3Dk&feature=youtu.be&hd=1
newbie
Activity: 29
October 23, 2019, 03:15:25 AM
selamlar arkadaşlar, ben nihat.

forumu uzun yıllardır takip ediyorum. artık üye olmanın sırası geldi diye düşündüm. içerik ve dijital pazarlama alanında çalışıyorum. piyasaları yakından takip etmekteyim, bu konuda bir haber sitem de var.

burada kripto para piyasalarının guruları var, onlardan çok şey öğreneceğimi düşünüyorum. saygılarımı sunarım.
member
Activity: 168
Merit: 10
October 08, 2019, 11:06:21 AM
Selam, paralel evrende muayene için kliniğe gelen hastalarının yüzüne bakmayan şişman ve kel bir doktorum. Bu sebeple şikayetleri dinleyip sıradan gelişi güzel ilaçları yazdıktan sonra, çok sevdiğim forumu takip edebileceğim zaman fazlasının sahibiyim. Zamanımı bitcoin ve gelecek için faydalı kullanmak amacıyla kısmen forumu takip ederek geçiriyorum. Herkes için hayırlısı olsun. Tekrar selamlar..

Paralel evren buraya yazı göndermek zor olmuyor mu? Cheesy

Hoş geldiniz.
newbie
Activity: 11
August 29, 2019, 06:58:59 AM
Selam, paralel evrende muayene için kliniğe gelen hastalarının yüzüne bakmayan şişman ve kel bir doktorum. Bu sebeple şikayetleri dinleyip sıradan gelişi güzel ilaçları yazdıktan sonra, çok sevdiğim forumu takip edebileceğim zaman fazlasının sahibiyim. Zamanımı bitcoin ve gelecek için faydalı kullanmak amacıyla kısmen forumu takip ederek geçiriyorum. Herkes için hayırlısı olsun. Tekrar selamlar..
member
Activity: 126
Merit: 53
Haber - Bilgi - Tarih
August 24, 2019, 04:55:08 AM
So let's start Smiley

Aklımda oldukça faydalı olabilecek başlıklar var.
Bakalım beğenecek misiniz...
Pages:
Jump to: