Pages:
Author

Topic: Foruma Hoşgeldiniz! Kendinizi Tanıtın - page 4. (Read 334751 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Merhaba Fuat ben. 42 yaşında ve iktisatçıyım. Ilgi alanım genelde borsa iken arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağın yatırımı bitcoin ile ilgilenmeye başladım. Yine bu forumla da arkadaşım vasıtasıyla üye oldum. Herkese selamlar...
Hoş geldiniz burada bilgili değerli arkadaşlar bulunuyor vaktiniz oldukça forumun her bölümünü incelemenizdir. Güzel bilgiler paylaşımlar oluyor baştan söyleyeyim borsaya göre Bitcoin'e işleyiş olarak biraz daha farklıdır. 7/24 işlem yapılabiliyor. Devre kesici gibi şeyler olmaz artışın veya düşüşün sınırı olmuyor. Al-sat (Trade) yapacaksanız da önce küçük meblağlarla başlayın sistemi öğrenirsiniz. Tavsiyem kimsenin tüyolarına şu çıkacak laflarına inanmayın zaten bunu borsadan aşinasınızdır. Tekrar hoş geldiniz hayırlı formlar.
jr. member
Activity: 42
Merit: 32
Merhaba Fuat ben. 42 yaşında ve iktisatçıyım. Ilgi alanım genelde borsa iken arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağın yatırımı bitcoin ile ilgilenmeye başladım. Yine bu forumla da arkadaşım vasıtasıyla üye oldum. Herkese selamlar...

Hoşgeldin yeni gelenlere ilk meritler benden Smiley Bu forumda kendinizi geliştirmeniz dileğiyle. Bol kazançlar.

Teşekkür ederim. Bilgi bir okyanus. Biz de bu okyanusta ancak kürek sallayan denizciyiz Smiley Ben bildiklerimi anlatırken, bilmedikleriminde beni bulacağından şüphem yok. Tekrardan guzel temenniler icin teşekkürlerimi sunarım  Selamlar ve saygılar...
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305

Hoşgeldin yeni gelenlere ilk meritler benden Smiley Bu forumda kendinizi geliştirmeniz dileğiyle. Bol kazançlar.
jr. member
Activity: 42
Merit: 32
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Selam sonunda üye olmaya karar verdim biraz karışık geldi ama kurcaladikca çözerim galiba. Kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum.

Yeni başlayanlar için forum turu : https://bitcointalksearch.org/topic/yeni-uyeler-cin-hzlandrlm-forum-turu-760809

Buradan başla. Türkiye'nin en kaliteli forumlarından birine hoş geldin Smiley
member
Activity: 294
Merit: 49
Selam sonunda üye olmaya karar verdim biraz karışık geldi ama kurcaladikca çözerim galiba. Kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum.
newbie
Activity: 46
Merit: 0
Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım.Yardımlarınızı bekliyorum.Dışardan izlediğim kadarıyla İngilizce forumda post atmak galiba biraz sıkıntılı.Türkçe forumda biraz takılıp ortamı tartmak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.
bu konuda herhangi bir sıkıntı yok sadece translate kullanmayın yeterlidir. translate çeviriler yasak.

Takıldığım yerlerde emin olmak için bazen translate kullanıyorum o da sadece oyun forumunda takılırken kalkıp direk İngilizce forumunda değil.

Bir de ben profili inceledim ama imza kısmını bulamadım. Bunun için de üyelik seviyesi şartı mı var?
jr. member
Activity: 32
Merit: 7
Merhaba, gündemden haberdar olmak için üye oldum. Herkese iyi forumlar 😇
newbie
Activity: 10
Merhaba arkadaslar.uzun suredir kayit olmayi dusunuyordumm.kismet buguneymis.
member
Activity: 334
Merit: 20
February 07, 2021, 10:15:42 AM
Ben de uzun süre önce bu forumu keşfetmiştim ancak üye olmak bu zamana kısmetmiş. Bundan sonra aktif olarak forumdayım.
newbie
Activity: 3
January 19, 2021, 04:34:09 AM
İstanbul'dan herkese selamlar. Umarım buradan birçok bilgi öğrenebilirim.
newbie
Activity: 25
January 18, 2021, 06:10:23 PM
Aslında önceden katıldım foruma ancak hevesim kaçmıştı bu konulara.Şimdi tekrardan bir heves ile başlayasım geldi.Kripto paralar hakkında geliştirmek istiyorum.
full member
Activity: 546
Merit: 154
January 09, 2021, 01:06:48 PM
Merhabalar cevremde bircok bitcoin madenciligi vs ilgilenen arkadaslarim var bende ozendim meraklandim geldim hayirlisi olsun bakalim.
full member
Activity: 322
Merit: 101
January 07, 2021, 07:41:49 PM
Herkese selam. Bitcoin ı ve alternatif coinleri bayadir takip ediyorum. Bazi altcoinleri almadan önce bilgi almak için foruma üye oldum. Aradığımi bulmayi umuyorum.
newbie
Activity: 1
January 07, 2021, 10:49:15 AM
Karadeniz den bir arkadaşınızım Cool herkeze selamlar
newbie
Activity: 3
January 06, 2021, 08:54:53 AM
İstanbul'dan herkese selam olsun
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
January 03, 2021, 08:02:00 PM
Merhabalar siteye yeni kayıt oldum. Yurtdışında eskiden açmış olduğu hesaplarda bitcoin alıp sonra unutup yeniden hatırlayarak.Napıcağını bilemez halde bunu araştırmak için ve yardım almak için burdayım. Bitcoin hakkında bilgili insanlarla konuşmak ve fikir alışverişi yapmak için burdayım.Problerim konusunda yardıma açığım  Smiley. şimdiden herkese selamler.

Yeni bir başlık açarak kaybettiğiniz bitcoinleri nasıl kaybettiğinizle ilgili daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olacak üyeler çıkacaktır. Sadece genel bilgileri paylaşmanız yeterli (Borsa adı, neden ulaşamadığınız v.b.). Birileri yardım edeceğini söyleyerek sizden hesap bilgilerinizi isterse kesinlikle paylaşmayın.
newbie
Activity: 1
January 03, 2021, 07:39:34 PM
Merhabalar siteye yeni kayıt oldum. Yurtdışında eskiden açmış olduğu hesaplarda bitcoin alıp sonra unutup yeniden hatırlayarak.Napıcağını bilemez halde bunu araştırmak için ve yardım almak için burdayım. Bitcoin hakkında bilgili insanlarla konuşmak ve fikir alışverişi yapmak için burdayım.Problerim konusunda yardıma açığım  Smiley. şimdiden herkese selamler.
newbie
Activity: 84
January 03, 2021, 01:58:55 PM
3 yıl önce kayıt olduğum bu platformda yine 3 yıldır aktif değildim yeniden geldim yeni gelen arkadaşlar ve eski üylere selamlar ben Ebu 27 yaşında bir öğretmen adayıyım. sizler ile bilgi alış verişi yapmak için sabırsızlanıyorum.
newbie
Activity: 5
Merit: 2
January 02, 2021, 07:09:00 PM
Merhabalar, Balıkesirliyim.

Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldum. Bir süre bankacılık sektöründe çalıştıktan sonra bilgisayar ve internet dünyasına ciddi bir adım attım; Sanırım yıl 2002 falan. O zamandan beri çeşitli şirketlerde çalıştım. Şu anda serbest haber editörü ve makale yazarı olarak çalışıyorum. Ayrıca son 3 yıldır kripto para birimleriyle ilgileniyorum.

Bitcointalk forumuna 2015 yılında üye olmuştum, uzun bir süre sonra üyeliğim olduğunu hatırladım  Smiley
Umarım bundan sonra unutmam Smiley
Pages:
Jump to: