Pages:
Author

Topic: Foruma Hoşgeldiniz! Kendinizi Tanıtın - page 6. (Read 334949 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
selam bişi sorsam bilen varsa cevap verirse sevinirim. yeni cıkacak madenciligi yapılacak coin duyuruları onceden duyuruları yapılıyomuş
soru sormadığınızın umarım farkındasınızdır Grin

buraya bakabilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?board=159.0
newbie
Activity: 1
Merit: 0
selam bişi sorsam bilen varsa cevap verirse sevinirim. yeni cıkacak madenciligi yapılacak coin duyuruları onceden duyuruları yapılıyomuş
legendary
Cashback 15%
Merhaba ben yeniyim ben Bitcoin faucet sitelerini paylasmak istiyorum burada nasil yerlesdire bilirim lutfen yardim edin bazi sitelerde forumda site paylasiyorum Ban veriyorlar duzgun topic yani sahifaya yerlesdirmediyim icin lutfen yardimci olun (Bu Arada Azzeriyim turkce kotu konusdumsa hakkinizi helal edin)
selam dostum hoş gelmişssin. bitcoin faucet sitelerini burada paylaşırken büyük ihtimalle refli link koyuyorsun. forumda refli link kullanmak yasak ve banlanmanın sebebi de bence budur. bu yüzden paylaşım yapacaksan ilk olarak refli link kullanmamaya çalış. ikinci olarak da faucet sitelerini türkçe bölümde açacaksan sanırım en mantıklı yer "konu dışı" olacaktır. globalde bunun için bir alt başlık var ama bizde yok. yani servisler bölümü diyeceğim ama anlamsız olur bu yüzden konu dışı.

ve son olarak da faucet sitelerine kimsenin ilgi göstereceğini sanmıyorum. üzgünüm ama böyle.
newbie
Activity: 2
Merhaba ben yeniyim ben Bitcoin faucet sitelerini paylasmak istiyorum burada nasil yerlesdire bilirim lutfen yardim edin bazi sitelerde forumda site paylasiyorum Ban veriyorlar duzgun topic yani sahifaya yerlesdirmediyim icin lutfen yardimci olun (Bu Arada Azzeriyim turkce kotu konusdumsa hakkinizi helal edin)
member
Activity: 365
Merit: 40
January 10, 2019, 06:42:49 PM
Merhaba ben Uğur Edirne'de yaşıyorum son 1 aydır işsizim. Tam 1 yıldır bu işlerle uğraşıyorum. Bu işi gerçekten severek yapıyorum ve hergün yeni bilgiler öğreniyorum. ICO veya halihazırda borsada olan projeler için sosyal medyalar üzerinden reklam ve hype çalışmaları yapıyorum. Bu işi büyüterek daha profesyonel işler yapıp günü geldiğinde bir proje ekibinde olmak istiyorum.
newbie
Activity: 26
December 09, 2018, 01:45:12 PM
Merhaba 16 Ekim’den bu güne yeni üyelerden gelipte mesaj yazan olmamış Wink
newbie
October 16, 2018, 08:37:51 AM
Merhabalar Ben Bursadan Fatih, Bitcoin Elden Alımlar Ve satışlar ve Sürekli Bilgilenmek için buradayım.Bursada Satan Varsa İletişime Geçebilir.Saygılarımla Herkeze Bol Kazançlar..
sr. member
Activity: 968
Merit: 292
October 09, 2018, 02:02:35 PM
Merhaba arkadaşlar.

Sakaleyn_40 isimli üyeydim ama kalıcı olarak banlandım. Hiçbir sorun yokken.
Yardımcı olabilecek olan var mı?

takip ettiğim bir yazardın, geçmiş olsun hocam. geçenlerde ben de shitposting yazmaktan 7 gün ban almıştım. sanırım sırada kalıcı ban var.

Teşekkür ederim. İtiraz ettim. Sonuç ne olur bilemiyorum.
legendary
Cashback 15%
October 09, 2018, 12:58:45 PM
Merhaba arkadaşlar.

takip ettiğim bir yazardın, geçmiş olsun hocam. geçenlerde ben de shitposting yazmaktan 7 gün ban almıştım. sanırım sırada kalıcı ban var.
sr. member
Activity: 968
Merit: 292
October 09, 2018, 03:29:29 AM
Merhaba arkadaşlar.

newbie
Activity: 79
Visual Designer (Future Whale)
October 08, 2018, 09:04:10 AM
Merhabalar Ben Çağrı,

Ekim 2017'de kripto para dünyasına çok ufak bir birikim ile başladım. Şu an kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Gelecekte amacım balina olmak.
newbie
Activity: 10
October 03, 2018, 06:16:27 PM
Selam herkese, ben Emrah Ingiltere'den.
newbie
Activity: 3
Kripto para oyunları meraklısı. Bit
September 26, 2018, 07:14:43 AM
Selam herkese ben Murat KARATAŞ,

Youtube da beni MK olarak bilenler vardır.

Çok uzun zaman oldu buraya uğramayalı, diğer nickname i geri alamadım gariplik vardı bende yeni hesap açtım.

Efkalsiz e selamlar Wink  Eski nick name crazy0000
newbie
September 22, 2018, 03:29:02 PM
Merhaba ; Ben hikmet ankara dan
newbie
Activity: 7
September 10, 2018, 07:29:26 AM
Arkadaşlar Merhaba ben Şahin, Çanakkaleliyim ve Denizin Buz Gibi Soğuklarından geliyorum, yaz yavaş yavaş biterken denizin suları dahada soğurken foruma giriş yapayım nedir bu kriptokrasi nedir bu coinler tokenlar bir öğreneyim dedim.
newbie
Activity: 5
September 10, 2018, 06:02:48 AM
Merhaba arkadaşlar ben antalyadan Kültegin 23 yaşındayım makina mühendisliği son sınıf öğrencisiyim, kıpçak Türklerindenim yörük çocuğuyum, Kriptopara piysasına ilgi duyduğum için araştırarak bu foruma üye oldum, herkese iyi forumlar.
newbie
September 08, 2018, 03:54:07 AM
merhabalar mustafa istanbuldan yeni üyeyim dikkat etmem gerekenler nelerdir?
newbie
Activity: 31
August 29, 2018, 06:15:11 AM
merhaba ben hasan coin işine yeni basladım herkeze bol sanslar
newbie
August 16, 2018, 02:00:11 AM
öğrenmek ve incelemek için buradayım merhaba, Ben Teoman
newbie
Activity: 294
August 05, 2018, 11:35:15 PM
ben de buradan bir kez daha, foruma katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum, umarım faydalanırsınız
Pages:
Jump to: