Pages:
Author

Topic: Foruma Hoşgeldiniz! Kendinizi Tanıtın - page 8. (Read 334949 times)

jr. member
Activity: 38
Merit: 1
Selam! Ben Aslı Smiley
Biraz kafa karışıklığı ile birlikte kendimi burada buldum. Bilmediğim kocaman bir dünya gibi bitcoin ben ise meraklı ve heyecanlıyım Smiley Yorucu ama zevkli geçecek bir sürecin başında gibi hissediyorum kendimi. Merak ettiğim yüzlerce şey ve yabancı olduğum onlarca terim var şimdilik ve ben her şeyi  öğrenmek için sabırsızlanıyorum  Smiley
member
Activity: 308
Merit: 11
Herkese merhaba, öncelikle herkese bol kazançlar dilerim. Yaklaşık 2 yıldır sektörün içinde olan birisi olark lütfen inceleme yapmadan alış satış yapmayın öncelikle borsalar üzerinden dikkatli olun. Birçok kez deneyimledik birçok kişi madur oldu o yüzden bu forumda servisler başlığı altında yapılan yorumlara dikkat ediniz.

İyi Bayramlar herkese

hoşgeldiniz. Söylediklerinizde çok haklısınız pumplara, dumplara inanarak bir borsada hesap açmadan önce borsayı çok ciddi araştırmanız gerekiyor. Özellikle yobit borsası buradaki çok  kullanıcıyı üzdü. Diğer borsalarıda yine aynı şekilde araştırmanızı tavsiye ederim.
jr. member
Activity: 54
Merit: 2
Trade Better Trade Crypto
Herkese merhaba, öncelikle herkese bol kazançlar dilerim. Yaklaşık 2 yıldır sektörün içinde olan birisi olark lütfen inceleme yapmadan alış satış yapmayın öncelikle borsalar üzerinden dikkatli olun. Birçok kez deneyimledik birçok kişi madur oldu o yüzden bu forumda servisler başlığı altında yapılan yorumlara dikkat ediniz.

İyi Bayramlar herkese
newbie
Activity: 9
Tüm kripto camiasına merhaba. İsmim Salihcan, kullanıcı adım genelde slhcne’dir.
jr. member
Activity: 90
Merit: 3
Bitcoin foruma BTC ve diğer alt coinler hakkında bilgi alıp, kendimce fikirlerimi paylaşıp faydalı olmak için giriş yaptım.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Selam olsun Smiley
Bizde arkadaş ile başladık ikimizde tam bir çaylağız! Smiley Ancak bunu zamanla aşmaya çalışacağız gerek içerikleri okuyarak gerek sizlerden destek alarak elimizden neler gelebilir onlara bakacağız. Forum oldukça samimi geldi ve böyle bi kurguda türkiye yapısı bulunması da oldukça gurur verici. Umarım hepimiz için hayırlısı olur, saygılarımla..
newbie
Activity: 77
Merhaba bende bu konu ile yeni tanıştım. Öğrenciyim bilgisayardan boş boş vakit geçirmektense oyun oynamak yerine biraz bilgi edineyim istedim. Belki ileride işime yarayacak şeyler çıkabilir forumda önüme. İçeriklere bakıyorum tanımaya çalışıyorum.
Herkese selamlar Smiley
newbie
Activity: 13
Merhaba,
3 ay kadar önce kripto paralara merak sarmış biriyim. Öğrenme aşamasında bu forumun çok faydalı olacağına inanıyorum.
Herkese selamlar!
newbie
Activity: 35
Merhaba,

Uzun süredir Blockchain projeleri ile ilgileniyorum, bitcoin ve altcoin ticareti yapıyorum, ayrıca http://cryptogag.com projesinin kurucu ortaklarındanım.
Merak ettiğiniz her konuda bana soru sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılar
newbie
Activity: 229
merhabalar herkese 1 2 senedir coinlerle ic iceyim hergunyeni birsey ogreniyorum Smiley
jr. member
Activity: 182
merhabalar. bende çok sevdiğim bir öğrencimin ısrarıyla katıldım.daha öğrenecek çok şey var rolleri değiştik bu konuda Smiley Cheesy
newbie
Activity: 45
merhabalar herkese forum çok faydalı gözüküyor
member
Activity: 101
Merit: 17
Merhaba her kese,ben daha bu islerde yeniyim,22 yasim var.Sizce ikinci bir is gibi yapa bilirmiyim bu isi? yurutenler varsa aranizda yazarsa memnun olurum

İkinci bir iş gibi yapman için epey bir yol katetmen gerek forumda, yeni başlayanlar forumu var, orayı iyice okumak, her başlığı incelemek, uyarıları, önlemleri, nasıl başlamak gerektiğini vesaire bilmek gerek, gerisi kolay...
copper member
Activity: 149
mehmet tokmak balıkesirliyim. balıkesir de bit coin ile ilgilenen arkadaşlar varmı?

ben varım
newbie
Activity: 47
Merhaba her kese,ben daha bu islerde yeniyim,22 yasim var.Sizce ikinci bir is gibi yapa bilirmiyim bu isi? yurutenler varsa aranizda yazarsa memnun olurum
newbie
Activity: 30
kripto para hakkında bilgi sahibi olmak için üye oldum. herkese merhabalar.
newbie
Activity: 31
merhaba arkadaşlar çok güzel bir platform olmuş
ben salihliden volkan
newbie
merhaba ben hüseyin afyonkarahisarda yaşıyorum borsa ve mantığı çözmek istiyorum
newbie
merhaba salih erzurumdan
newbie
Activity: 70
selam. Fatih GÜVEN. Ankaradan katılıyorum.
Pages:
Jump to: