Pages:
Author

Topic: gdzie rozdają kryptowaluty za darmo? - page 2. (Read 2842 times)

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
March 18, 2022, 10:04:53 AM
Na pewno pamiętacie airdrop UNISWAP, który już na początku był wart 2000$, właśnie nie dawno znalazłem informację, że metamask planuje wprowadzić swój własny token. Moim zdaniem warto poświecić trochę czasu i zrobić kilka swapów na ich platformie, dodatkowo prowizje na eth ostatnio mocno potaniały, takż enie powinno to wyjść kilkanaście dolarów jak kiedyś a kilka najwyżej. https://decrypt.co/95039/metamask-consensys-30-million-users 

zastanawiam się, czy by może wystarczyło zrobić kilka swapów używając metamaska ale po innej sieci niż ETH (np BSC). Wtedy koszty praktycznie zerowe. Na pewno warto spróbować by potem nie podzielić losu gościa, który przygotował sobie 1000 (nie pamiętam dokładnie ile, ale dużo ich było) portfeli pod aidrop 1inch ale okazało się, że nie spełnil 1 wymogu (tam było chyba min 50$ wartość transakcji a on robił transakcje po 15$) i zamiast zebrać ponad milion $ airdorpa poniósł koszt 30k$ na fee i nie dostał nic.

member
Activity: 97
Merit: 29
March 17, 2022, 02:39:29 PM
Na pewno pamiętacie airdrop UNISWAP, który już na początku był wart 2000$, właśnie nie dawno znalazłem informację, że metamask planuje wprowadzić swój własny token. Moim zdaniem warto poświecić trochę czasu i zrobić kilka swapów na ich platformie, dodatkowo prowizje na eth ostatnio mocno potaniały, takż enie powinno to wyjść kilkanaście dolarów jak kiedyś a kilka najwyżej. https://decrypt.co/95039/metamask-consensys-30-million-users 
legendary
Activity: 952
Merit: 1367
February 26, 2022, 02:57:59 PM
Jeśli już temat zjechał na hasła, to polecam darmowego Keepass (https://keepass.info/) W zasadzie jest to grupa programów obsługująca dany format bazy danych. Bardzo fajnie działa i na androidzie i na iphone, na desktopie jest oddzielny program oraz plugin do Chrome/Opera itp, który dopina się do programu i uzupełnia hasła, wykrywa url itd. Bazę danych można samemu synchronizować albo trzymać sobie gdzieś w chmurze i wtedy różne urządania mają do niej dostęp.
Generalnie rozwiązanie typu "menadżer haseł" jest genialne z jednego powodu - wystarczy znać jedno hasło, do bazy danych (no dobra, warto też znać hasło do poczty). A w bazie można mieć haseł sto i nie mieć bladego pojęcia jak wyglądają. Więc jak ktoś zapyta, można szczerze odpowiedzieć "nie wiem".

A co do wycieków, to warto od czasu do czasu sprawdzić na stronie https://haveibeenpwned.com/ (legitna) czy nasz email i inne dane wycieknięte z jakiegoś serwisu nie krążą pośród potencjalnych włamywaczy.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
February 26, 2022, 01:31:11 PM
Używam firefoxa  gdziekolwiek sie rejestryuje wymyśla mi hasło, a jak metamask jest potrzebny to juz wyskakuje z hasłem ****** i tylko odblokuj naciskam


Dobra rada. Dodam tylko, że nie trzeba do tego firefoxa. Google też ma wbudowanego password managera, który zapisuje hasła do chmury googla. Są też managery haseł takie jak LastPass albo 1password.

Na pewno lepsze to niż 1 hasło do wszystkiego. Zdumiewające jak mało świadomości o bezpieczeństwie jest w społeczeństwie. Nie zlicze jak często słyszałem tekst typu: "Wymyślają jeb*ani :/ mała, duża, znak specjalny. Każdy coś sobie innego wymaga i musze mieć przez to inne hasła, bo 1 hasło nie pasuje w kilku miejscach. Już mi się mylą te hasła". Tylko potem mamy hack 1 strony, hacker dostaje dane do hasła i loguje się do całego życia ofiary.
member
Activity: 373
Merit: 37
February 25, 2022, 07:17:27 PM
Używam firefoxa  gdziekolwiek sie rejestryuje wymyśla mi hasło, a jak metamask jest potrzebny to juz wyskakuje z hasłem ****** i tylko odblokuj naciskam
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
February 25, 2022, 02:34:21 PM
Tak, chcą adres z jakiegoś portfela z czapy. Wchodzi się na stronę, zbiera mnemonic i kopiuje adres.
Szkoda że tym razem nie bezpośrednio na Binance.
Wypełniłem na szybko, ale zobaczyłem że w tych gotowych odpowiedziach był błąd, odpowiedź na pytanie 6 powinna być "All of the above".
No i dodanie ROSE do watchlisty na coinmarket cap, ale to wszyscy chcą.

No kiedyś to szybko wypłacali. Teraz jakoś słabo z tym jest. Ostatnich 3 airdropów nie dostałem wcale


Tylko mi już głowa pęka od tych nowych haseł, nowych kont, nowych portfeli, od tego, że każde konto zaśmiecone spamem potem, a wszystko za 5$, które może przyjdą może nie... Coś te aridropy CMC ostatnio mniej wiarygodne mi sie wydają. Albo po prostu tylko część dostaje. Daj znać czy dostaniesz tego.
legendary
Activity: 952
Merit: 1367
February 24, 2022, 03:03:17 PM

Zrobiłeś już? A powiedz mi jeszcze czy są dodatkowe wymogi - np. stworzenie nowego portfela (to jest chyba coin nie) albo rejestracje na dziwnych stronach? Czy wystarczy samo binance ID number i tokeny przychodzą na konto binance?

Tak, chcą adres z jakiegoś portfela z czapy. Wchodzi się na stronę, zbiera mnemonic i kopiuje adres.
Szkoda że tym razem nie bezpośrednio na Binance.
Wypełniłem na szybko, ale zobaczyłem że w tych gotowych odpowiedziach był błąd, odpowiedź na pytanie 6 powinna być "All of the above".
No i dodanie ROSE do watchlisty na coinmarket cap, ale to wszyscy chcą.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
February 24, 2022, 02:31:02 PM

Zrobiłeś już? A powiedz mi jeszcze czy są dodatkowe wymogi - np. stworzenie nowego portfela (to jest chyba coin nie) albo rejestracje na dziwnych stronach? Czy wystarczy samo binance ID number i tokeny przychodzą na konto binance?
legendary
Activity: 952
Merit: 1367
February 24, 2022, 09:53:06 AM
Nowa kampania na coinmarketcap:
https://coinmarketcap.com/earn/project/oasis-network

Znalezione odpowiedzi (nie potwierdzam poprawności, nie wnikałem w oszczegóły):

Q1) What is the Oasis Protocol?

Answer: A scalable Layer 1 blockchain that can expand DeFi beyond early adopters into mass market adoption

Q2) Why is Oasis ideal for DeFi?

Answer: All of the above

Q3) What is the ROSE token capped at?

Answer: 10 billion

Q4) What is the ROSE token used for?

Answer: Staking and securing the safety of the Network

Q5) What is YuzuSwap?

Answer: The first DEX built by community developers on Oasis

Q6) Who are some of the backers of the $200 million Oasis Ecosystem Fund?

Answer: Pantera All of the above


Q7) What do Oasis’ privacy preserving features facilitate?

Answer: Confidential computation and defense against MEV to bring DeFi to the mainstream market

Q8) What is Emerald?

Answer: An EVM compatible ParaTime
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
January 29, 2022, 09:51:53 PM
Wracając do tytułu watku "gdzie rozdają kryptowaluty za darmo?" to ostatnio dostałem 10$ USDT airdropu na Poloniex, nie wiem co to za okazja była ale widze na koncie airdrop +10 USDT

Podobno jest jakiś airdrop, darmowy bonus dla nowych i powracających użytkowników Kuckoin, ale doradzam ostrożność i nie dziele się linkiem, bo nie śledziłem tej giełdy od dawna, kiedyś była ok, ale z tego co wiem, był jakiś mały hack czy coś, no nie popisali w pewnym momencie.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
January 19, 2022, 10:19:42 AM
Bitmex promuje swojego tokena

Będzie można go w spocie kupić w Q2 na tą chwile jest Airdropowany za aktywność na giełdzie

W ogóle nie wiedziałem nawet, że bitmex ma swój token. Dzięki za info. W ramach uzupełnienia mówimy tu o "up to 25% of your trading fees".

osobiście chyba bym wolał w skarpecie pod łóżkiem trzymać niż mieć w banku na niższy procent niż inflacja LOL )

Lepiej poniżej inflacji w banku niż 0 w skarpecie. Wiadomo, że lepiej zainwstować, ale jeśli mówimy o "babci", która nie ma doświadczenia z inwestowaniem, to chyba jednak lepiej nie kombinować.


Albo 10 % APR maturity date 73 dni czyli po roku z każdego 1000 $ jest 100 (dla tych co wieżą w Ameryke ziemie obiecaną wiem coś na ten temat bo Mama wieży i lokuje w najdłuższe możliwe lokaty osobiście chyba bym wolał w skarpecie pod łóżkiem trzymać niż mieć w banku na niższy procent niż inflacja LOL )

Też pytanie czy lepiej 1-2% w banku z ryzykiem bliskim zero (niewypłacalność banku), czy lepiej 10% od bitmexu, który od miesięcy jest na radarze USA, a sam CEO siedzi (chyba, że już wyszedł) i ryzyko utraty całego kapitału jest znacznie większy.
member
Activity: 373
Merit: 37
January 10, 2022, 10:22:34 PM
Bitmex promuje swojego tokena

Będzie można go w spocie kupić w Q2 na tą chwile jest Airdropowany za aktywność na giełdzie a jak kto ma babcie z dolarami w skarpecie zaproponujcie "babci" kontrakty z Bitmex Earn np. maturity time 23 days zwrot indicative apr (cokolwiek to jest ) 7% na pewno więcej niż w banku

 ( tak faq tłumaczy indicative apr The APR is an indicative number calculated by taking the difference between your redemption amount and subscription amount, and annualised by using the time difference between maturity date and the start date. This is only an estimate - the redemption amount which you will receive at maturity is determined and fixed at purchase. )

Albo 10 % APR maturity date 73 dni czyli po roku z każdego 1000 $ jest 100 (dla tych co wieżą w Ameryke ziemie obiecaną wiem coś na ten temat bo Mama wieży i lokuje w najdłuższe możliwe lokaty osobiście chyba bym wolał w skarpecie pod łóżkiem trzymać niż mieć w banku na niższy procent niż inflacja LOL )
member
Activity: 97
Merit: 29
January 10, 2022, 12:10:55 PM
Tak, sprawdzają KYC w Binance. No i chyba warto dodać że adres ma być z prywatnego portfela, kiedyś się machnąłem i podałem adres wpłaty z Binance właśnie - no i oczywiście nie da się zclaimować monet.

U mnie nie pytało o adres. Większość aidropów jakie robiłem i wypłaciły, nie pytały o adresy tylko przelewały na konto binance podane w polu "User ID". NEAR pytał o nazwę konta z ich platwormy ale niby tylko dla "dodatkowych nagród".

Dostałeś już to 10$?
Ja dostałem 1.1 Near około 70 zł, w sumie za 10 min to nieźle.
member
Activity: 373
Merit: 37
December 09, 2021, 07:08:47 PM
i na coinbase pojawi sié nowy quiz
member
Activity: 97
Merit: 29
December 09, 2021, 03:33:57 PM

Dzięki za przypomnienie. Od siebie dodam, że do odebrania aidropa wystarczy konto na binance (trzeba podać binance User ID). Nie potrzeba zakładać konta nigdzie. Ewentualnie dodatkowe nagrody otrzymujemy za zrobienia konta na platwormie NEAR
"Have you created a “NEAR” account? Submit your account here for a chance to earn additional rewards!”"
Gdzieś w komentarzach wyczytałem, że trzeba konto mieć i trzeba jest aktywować, czyli wpłacić coś NEAR. Coś tam mam near na portfelu, to jak ktoś niema to mogę wysłać.
legendary
Activity: 952
Merit: 1367
December 09, 2021, 01:18:30 PM
Nie, rozdawać beda po zakonczeniu akcji, jeszcze blisko miesiac.
Podobnie czekam na wyniki Aurox, w Mars wkopalem sie tym zlym adresem i nie mam jak wyciagnac monet.
Status jest tutaj, mozna zobaczyc czy dostalo sie monety po koncie Binance:
https://coinmarketcap.com/earn/token-distribution-status
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
December 09, 2021, 12:23:17 PM
Tak, sprawdzają KYC w Binance. No i chyba warto dodać że adres ma być z prywatnego portfela, kiedyś się machnąłem i podałem adres wpłaty z Binance właśnie - no i oczywiście nie da się zclaimować monet.

U mnie nie pytało o adres. Większość aidropów jakie robiłem i wypłaciły, nie pytały o adresy tylko przelewały na konto binance podane w polu "User ID". NEAR pytał o nazwę konta z ich platwormy ale niby tylko dla "dodatkowych nagród".

Dostałeś już to 10$?
legendary
Activity: 952
Merit: 1367
December 09, 2021, 11:57:52 AM
Dzięki za przypomnienie. Od siebie dodam, że do odebrania aidropa wystarczy konto na binance (trzeba podać binance User ID). Nie potrzeba zakładać konta nigdzie. Ewentualnie dodatkowe nagrody otrzymujemy za zrobienia konta na platwormie NEAR
"Have you created a “NEAR” account? Submit your account here for a chance to earn additional rewards!”"

Tak, sprawdzają KYC w Binance. No i chyba warto dodać że adres ma być z prywatnego portfela, kiedyś się machnąłem i podałem adres wpłaty z Binance właśnie - no i oczywiście nie da się zclaimować monet.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
December 09, 2021, 11:34:27 AM

Dzięki za przypomnienie. Od siebie dodam, że do odebrania aidropa wystarczy konto na binance (trzeba podać binance User ID). Nie potrzeba zakładać konta nigdzie. Ewentualnie dodatkowe nagrody otrzymujemy za zrobienia konta na platwormie NEAR
"Have you created a “NEAR” account? Submit your account here for a chance to earn additional rewards!”"
Pages:
Jump to: