Pages:
Author

Topic: gdzie rozdają kryptowaluty za darmo? - page 7. (Read 2835 times)

newbie
Activity: 3
Merit: 0
December 15, 2019, 03:50:55 AM
#79
Do zgarnięcia 2000 CNB w przybliżeniu 200$ dla każdego zweryfikowanego użytkownika. Giełda rusza za 10 dni ! Można je będzie od razu sprzedać, a może za jakiś czas będą warte o wiele więcej.
Skorzystaj z mojego linka a i mi coś skapnie, swój link referencyjny dostaniesz po zweryfikowaniu rejestracji.
https://coinsbit.io

Zarejestruj konto:

wpisz kolejno w rubryki
Adres email
Hasło
Potwierdź hasło

Przejdź do emaila

Potwierdź maila klikając w link
Zaloguj się
Przeciągnij puzzla

Po lewej stronie na górze przejdź do zakładki CNB Coins.
Kliknij żółty przycisk Get CNB (pozostało jeszcze tylko 20 dni) po przejściu na zakładkę CNB Token po lewej stronie u góry widzisz przycisk ❎Verification. Kliknij👆

Wypełnij Dane:
*Bez Polskich znaków

Imię
Drugie imię
Nazwisko
Płeć (Male-mężczyzna Female-kobieta)
Data urodzenia - mm-dd-rr
Kraj
Miasto
Ulica
Numer budynku
Numer mieszkania
Kod pocztowy

Kliknij Submit

Prześlij zdjęcia dokumentów.
Do wyboru masz:

Dowód osobisty - obie strony
Prawo jazdy- obie strony(My zawsze wybieramy Prawo jazdy jeżeli tylko jest możliwe gdyż nie zawiera wrażliwych danych choć, jak już wcześniej wspomnieliśmy dzisiaj to wysyłanie dowodu gdzieś w internecie nie jest już tak niebezpieczne jak kilka lat temu )

Następnie musisz zrobić sobie Selfie z dokumentem oraz kartką z napisem coinsbit.io, datą i podpisem

Kliknij Submit

Gotowe
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
December 14, 2019, 05:39:54 AM
#78
Zapewne ktoś przycwaniakował i wykupił numery tel. Kiedyś cena za jeden wirtualny numer była $1 a przy hurcie dużo mniej. Tego typu zagrywki nigdy się nie skończą. Narzekamy na wszechobecny KYC, ale niestety, wyglada na to, że bez weryfikacji takie airdropy nie mają szansy bytu.

Albo coś w stylu Idena: https://medium.com/idena/ai-resistant-captchas-are-they-really-possible-760ac5065bae

Bo np. takie PoW jest z kolei botnet-friendly zazwyczaj, albo w inny sposób przyczynia się do koncentracji zarobku wśród niewielu, a chodzi tutaj o popularyzowanie projektu wśród jak największej liczby osób. KYC jest nadto dyskryminujące osoby z krajów objętych embargami czy sankcjami, albo nie mających możliwości weryfikacji adresu.

Z tymi captchami z Ideny wciąż czekam na to, że sąsiedzi ze wschodu wymyślą coś takiego, że szczęki opadną deweloperom. Jak opisano w artykule, wydaje się to nie do przejścia, ale nie zdziwiłbym się, gdyby w ogóle jakoś wykluczyli capche i przeszli sobie obok niej spacerkiem.. Smiley W ogóle to to rozwiązywanie captchy wygląda mi na jakiś eksperyment i ktoś tu sobie coś testuje, a nie buduje jakiś poważny projekt..  Roll Eyes Ale, nie popadajmy w paranoje..  Cheesy Może wyjdzie z tego coś ciekawego.

No, z KYCem to przegięcie jest ostatnio, ale cóż. Jak wejdą regulacje, to niewiele się ostanie bez weryfikacji. Chyba tylko to co zdecentralizowane, a może i to nie bardzo..
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
December 13, 2019, 03:47:05 PM
#77
Zapewne ktoś przycwaniakował i wykupił numery tel. Kiedyś cena za jeden wirtualny numer była $1 a przy hurcie dużo mniej. Tego typu zagrywki nigdy się nie skończą. Narzekamy na wszechobecny KYC, ale niestety, wyglada na to, że bez weryfikacji takie airdropy nie mają szansy bytu.

Albo coś w stylu Idena: https://medium.com/idena/ai-resistant-captchas-are-they-really-possible-760ac5065bae

Bo np. takie PoW jest z kolei botnet-friendly zazwyczaj, albo w inny sposób przyczynia się do koncentracji zarobku wśród niewielu, a chodzi tutaj o popularyzowanie projektu wśród jak największej liczby osób. KYC jest nadto dyskryminujące osoby z krajów objętych embargami czy sankcjami, albo nie mających możliwości weryfikacji adresu.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
December 13, 2019, 10:18:26 AM
#76
Jakoś mocno mnie to nie dziwi, choć jestem ciekaw z kim mieli teraz doczynienia prócz osób korzystających z kradzionych/przejętych kont z githuba. Czy były to osoby zdobywające dużo numerów w jakiś sposób, czy przekonujące innych do wykorzystania swojego numeru.

Zapewne ktoś przycwaniakował i wykupił numery tel. Kiedyś cena za jeden wirtualny numer była $1 a przy hurcie dużo mniej. Tego typu zagrywki nigdy się nie skończą. Narzekamy na wszechobecny KYC, ale niestety, wyglada na to, że bez weryfikacji takie airdropy nie mają szansy bytu.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
December 12, 2019, 07:55:31 PM
#75
Jakoś mocno mnie to nie dziwi, choć jestem ciekaw z kim mieli teraz doczynienia prócz osób korzystających z kradzionych/przejętych kont z githuba. Czy były to osoby zdobywające dużo numerów w jakiś sposób, czy przekonujące innych do wykorzystania swojego numeru.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 12, 2019, 05:21:19 AM
#74
Dopiero co cieszyliśmy się fajnym airdropem Stellara na platformie Keybase, który miał trwać jeszcze przez ponad rok, a tu dzisiaj dostałem powiadomienie, że niestety kończy się już teraz  Cry.

Czemu?

Jak zawsze przez ludzką zachłanność i hakerów, którzy zarejestrowali nieskończone ilości fejkowych kont, kiedy zmieniono zasady i wystarczyło praktycznie, tylko potwierdzić numer telefonu.
Wcześniej było wymagane konto na Githubie zarejestrowane co najmniej 2lata temu i to była wystarczająca bariera, ale coś nie chodziło no i poprawili, no i teraz mamy, to co mamy.
Oczywiście ani Stellar nie chce rozdawać pieniędzy nieuczciwym partycypantom, ani Keybase nie chce mieć takich użytkowników, więc korzystają z puntku w regulaminie airdropu i kończą go po dystrybucji w tym tygodniu.

Czyli dostaniemy, tylko jeszcze jeden raz darmowy Stellar do portfela na Keybase. Podobno odrzucili masę ludzi, więc ciekawe komu przyjdzie ta ostatnia wypłata, a komu nie?

Jak myślicie czy to prawdziwy powód, czy raczej taki airdrop to strzał w stopę przy aktualnym stanie rynku i Stellar to zrozumiał?
W szczególności kiedy nie ma zainteresowanych dużych inwestorów tak jak w przypadku Energi, którzy skupili by wszystko tanio od słabych rąk, nie niszcząc przy okazji ceny?


https://keybase.io/a/i/r/d/r/o/p/spacedrop2019
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
December 02, 2019, 03:10:51 PM
#73
Może za dużo transakcji w krótki czasie i portfel nie wyrobił z 5 razy refresh musiałem nacisnąć zanim się pokazało w coinomi.
Ja tez w końcu otrzymałem energi. 240 sztuk (130 dla mnie i 110 dla żony). Zdecydowanie jeden z lepszych airdropów tego roku.
Z tego, co czytałem airdrop dostało około 18 000 kont. Tyle transferów wystarczy by wywalić portfel coinomi na 2 dni? strasznie kiepsko. To samo z explorerem energi, który pod wpływem ataku użytkowników chcących sprawdzić stan konta zawiesił się na dobę...

Airdrop na portfelach ... Co dalej?

Tak czy siak myślałem, że cena spadnie dużo niżej, a tu niespodzianka.

Zakładając ~130 energi na osobę jest to 2,3 mln coinów ~~ 3,5$ mln podaży przy dziennym wolumenie rzędu 300 000 $. Powinno to uwalić kurs na dobre. Zasadnym wydaje się dump tuż po otrzymaniu i najlepiej zarobili ci co tak zrobili. Kurs spadł bardzo mocno. z 1.7$ na 1.07 (-40%). Jednak ja otrzymałem coiny 2 dni po dystrybucji (przez problemy z coinomi). Więc mogę być jednym z ostatnich dumpujących (najgorsza cena) lub wstrzymać się i zobaczyć co dalej... Przez 2 dni obserwowałem kurs i powiem szczerze, że puki co zdecydowałem się trzymać. Kurs szybko odbił do 1.30 a następnie do 1.60. Ktoś gruby zaczął odbierać tokeny od dumperów. W przeciwnym wypadku kurs nie odbiłby tak mocno tak szybko. Szorowałby po dnie zaliczając coraz głębsze dołki. Wydaje mi się, że zadziałał odwrócony mechanizm "kupuj plotki sprzedawaj fakty". Od kilku miesięcy kurs energi krwawił. Sprzedawali wszyscy w strachu przed podarzą z airdropa. Teraz jest już po airdropie, podaż wyprzedała sie... kurs może odżyć. Osobiście czekam na odreagowanie w okolice ~4$ ... a co wy robicie ze swoim energi? Poleciał już dump, czy trzymacie?
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 02, 2019, 12:37:52 PM
#72
Jest nowy airdrop na Blockchain.com trzeba tylko być zweryfikowanym użytkownikiem i kliknąć w emaila, żeby potwierdzić miejsce.



Niestety nie jest podane ile dokładnie to będzie, ale znając wcześniejsze airdropy, zawsze było to minimum 50$.
member
Activity: 963
Merit: 57
December 01, 2019, 03:52:04 PM
#71
Tak ja dostałem 130 NRG airdropu warte jakieś 160$. Transakcja była wczoraj i bardzo dziwne rzeczy się w niej dzieją. Sami zobaczcie.



Może dla tego ludzie informują o problemach z portfelem Coinomi, bo na pewno coś jest nie tak. Airdropa powinienem dostać dopiero za jakieś 77 lat  Huh
Może za dużo transakcji w krótki czasie i portfel nie wyrobił z 5 razy refresh musiałem nacisnąć zanim się pokazało w coinomi. Tak czy siak myślałem, że cena spadnie dużo niżej, a tu niespodzianka.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 01, 2019, 07:41:29 AM
#70
Tak ja dostałem 130 NRG airdropu warte jakieś 160$. Transakcja była wczoraj i bardzo dziwne rzeczy się w niej dzieją. Sami zobaczcie.



Może dla tego ludzie informują o problemach z portfelem Coinomi, bo na pewno coś jest nie tak. Airdropa powinienem dostać dopiero za jakieś 77 lat  Huh
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 30, 2019, 02:40:36 PM
#69


Wygląda na to, że NRG rozdał już nagrody... Dostaliście coś? @wwzsocki? U mnie nic.

Potwierdzeniem faktu, że wypłaty się rozpoczęły wydawałby się fakt natychmiastowego dumpu z 1.70$ do 1.04$


Na telegramie burza. Masę osób zostało wykluczonych. Podobno może to być wina coinomi:

Damien Devine, [30.11.19 19:27]
[In reply to Tulul 1 1]
All earndrop rewards have been distributed. If you have not received them by now unfortunately you were unsuccessful.

Wen Tel, [30.11.19 19:29]
[In reply to John Galt]
I had no luck all day with the Coinomi Desktop Wallet, I also sent all of my acnt-info, to Energi support, still no coins, but, as soon as I set up the Coinomi Mobile Wallet for the 1st time, matching the Desktop wallets same-24-Key-Words/and/same-Password, I got My 100 Energi coins in both wallets in 5 minutes.

Można też pisać do supportu Energi jeśli zostało się wykluczonym bezpodstawnie.

Quote
First, if you used a Coinomi wallet, they have had some issues so the wallet is not showing properly in most cases. You can verify your rewards on the link available in the pinned message.

Second, if you feel that you didn’t get the reward you should have, please read through the faq (link in pinned message) and if the answer is not there, send in a ticket to [email protected]

Last, please be patient while waiting for responses from support as lots of the fake/scam accounts are attempting to appeal the decision as well and we need to check each account to see if it is marked as a scam account, failed KYC or anything else (we are even getting tickets from people who used Coinomi addresses and an hour later, they are responding saying they got their rewards).

Thank you everyone for your patience and understanding.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
November 21, 2019, 06:13:49 AM
#68
...dziś na telegramie pojawił się news, że rozpoczynają wypłaty i potrwają kilka dni, że pod tym adresem można sprawdzić postęp oraz co najważniejsze ... zdyskwalifikowano 95 000 kont za oszustwa. Wypłaty tym samym urosły do 688 XLM (49$)...

Zgadza się airdrop wypłacony, czekamy na kolejne zrzuty .



Jeżeli ktoś się jeszcze nie zarejestrował, to na dzień dzisiejszy dostanie, tylko 577 XLM.

Trzeba działać szybko, bo z każdym nowym partycypantem, jest coraz mniej dla pozostałych.

Trzeba się tylko zarejestrować, zrobić 3 papierowe klucze, potwierdzić numer telefonu i trwa to 5 minut.

Tutaj jeszcze raz link do tego airdropu:  https://keybase.io/a/i/r/d/r/o/p/spacedrop2019
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
November 20, 2019, 09:20:08 PM
#67
Aż mi się łezka w oku zakręciła jak zobaczyłem te wątki..  Cheesy

No to ja też coś odświeżę..  Grin

https://bitcointalksearch.org/topic/strony-rozdajce-btc-za-przepisanie-capcha-lub-obejrzenie-reklamy-805876

Ps. nie mam pojęcia czy te linki działają, ale kawał historii tam jest.. no i klasyki tematu w sumie też.. Wink

Ps2. Ktoś pamięta rena faucet? A może jest ktoś z ekipy?

hero member
Activity: 1638
Merit: 756
Bobby Fischer was right
November 20, 2019, 01:59:33 PM
#66
Tak mi się w sumie przypomniało, w poniższych linkach, też jak by nie patrzeć rozdają  Wink
Zapraszam w oba te miejsca, może nie jakiś majątek ale zawsze coś . . .
https://bitcointalksearch.org/topic/puzzles-games-and-giveaways-epilogue-1668376 konto na yobicie wymagane - reaktywacja?
https://bitcointalksearch.org/topic/free-btc-here-100-share-back-crazy-update-2914435 a tu, to zwykły ref na freebitco
member
Activity: 963
Merit: 57
November 17, 2019, 06:33:46 AM
#65
Może za kilka lat się coś uzbiera i kupię sobie Lambo  Grin

So my balance after 5 (five!) years is: 0.0000371556 BTC so it is 3715 satoshi Smiley
I have 188% daily bounys Smiley

Withdrawal fee: 0.00035 BTC.

So to cover withdrawal fee i need around 50 years Smiley

Najtańsze Lambo na otomoto jest za 300 000 zł. W tym tempie będzie to za około 1.2 MLN lat Smiley Niemniej trzymam kciuki Smiley


Keybase wypłacił już 25% tokenów przeznaczonych na tego miesięczny zrzut. Ktoś z was już dostał?


Jak już tak, 688 XLM. Jak ma byc tak co miesiąc to akcja jak najbardziej na plus.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
November 17, 2019, 05:52:24 AM
#64
Może za kilka lat się coś uzbiera i kupię sobie Lambo  Grin

So my balance after 5 (five!) years is: 0.0000371556 BTC so it is 3715 satoshi Smiley
I have 188% daily bounys Smiley

Withdrawal fee: 0.00035 BTC.

So to cover withdrawal fee i need around 50 years Smiley

Najtańsze Lambo na otomoto jest za 300 000 zł. W tym tempie będzie to za około 1.2 MLN lat Smiley Niemniej trzymam kciuki Smiley


Hehe no wyszło, że totalną głupotę polecam..
Napisałem im tam te wyliczenia, bo coś mi się zdaje, że mi nie policzyli tego czasu kiedy miałem zablokowane konto. Zobaczymy jak zareagują..
Jeśli się okaże, że faktycznie takie niewiele wychodzi, to wiadomo, że olać temat.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 16, 2019, 01:28:07 PM
#63
Może za kilka lat się coś uzbiera i kupię sobie Lambo  Grin

So my balance after 5 (five!) years is: 0.0000371556 BTC so it is 3715 satoshi Smiley
I have 188% daily bounys Smiley

Withdrawal fee: 0.00035 BTC.

So to cover withdrawal fee i need around 50 years Smiley

Najtańsze Lambo na otomoto jest za 300 000 zł. W tym tempie będzie to za około 1.2 MLN lat Smiley Niemniej trzymam kciuki Smiley


Keybase wypłacił już 25% tokenów przeznaczonych na tego miesięczny zrzut. Ktoś z was już dostał?

legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
November 16, 2019, 08:02:24 AM
#62
A tutaj coś co było hitem kilka lat temu, padło, później znów się obudziło na chwilę i znów padło Smiley Teraz ruszyło coś dużo grubiej.

qoinpro.com

Wystarczy się zarejestrować i codziennie wpadają jakieś drobniaki 6 coinów BTC, Bitcoin Cash (ABC), DASH, DOGE, LTC i PeerCoin.

Przy zarejestrowaniu przez aplikację odblokowuje się kolejnych 6 coinów.

Faucet ale bez klikania. Mają dodatkowo opcję wymiany coinów, zbierania referrali i system lojalnościowy.

Miałem zablokowane konto z jakiegoś dziwnego powodu, ale odblokowali. Niestety w czasie blokady nie zbierały się coiny Sad za to system lojalnościowy mi urusł do 188% dziennie Smiley i tak ciągle to okruszki ale po rejestracji nic nie trzeba robić Smiley Może za kilka lat się coś uzbiera i kupię sobie Lambo  Grin

Ps. jak ktoś chce ref linka to wyślijcie PW Wink z sentymentu się bawię w to i jeszcze w Freebitco.in

EDIT:

Żeby się nie powtarzać, tutaj mój komentarz w głównym wątku:
https://bitcointalksearch.org/topic/m.53092128

Cóż.. bez referrali nic się nie uzbiera, ale dla zabawy można się zarejestrować Wink
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 15, 2019, 11:24:20 AM
#61
Znacie jakieś serwisy jak coinbase czy blockchain gdzie też można dostać? kryptowaluty za darmo
Keybase w współpracy z Stellar (XLM) rozdaje około 200 zł  co miesiąc w XLM na portfel wbudowany w ich apce.
Konto trzeba mieć założone przed 2019-09-09 ale można też podpiąć konto z Github. https://keybase.io/a/i/r/d/r/o/p/spacedrop2019
Co dziwne ze względu na jakiś atak hakerski nie można było wcześniej podpiąć konta Github, ale posprawdzali numery telefoniczne i okazało, że atak nie był z Polski, więc  można dołączać, a i nie trzeba wysyłać żadnych skanów dowodów.


Dziś dzień wypłaty. Zarejestrowanych było ponad 250 000 osób a wypłaty spadły do 412 XLM (28$). Sporo poniżej moich wyliczeń:

Jeżeli rejestracja poprawiona rejestracja trwa od 9 września, to można powiedzieć, że pierwszy boom na rejestrację już minął. Teraz można obserwować spokojny napływ. Jeżeli wypłaty spadną do końca nawet o 75% (szacuję, że mniej jeśli ktoś nie odpali farmy botów i nie zostanie wyłapany), to można liczyć na (870+870/4)/2 *20 *0,06 * 3,98 = 2596 zł

Na moje oko więcej. NRG zbierał 100k osób tygodniami. Wątpię, że keybase zbierze 400k a to uwzględnia kalkulacja.

Ale dziś na telegramie pojawił się news, że rozpoczynają wypłaty i potrwają kilka dni, że pod tym adresem można sprawdzić postęp oraz co najważniejsze ... zdyskwalifikowano 95 000 kont za oszustwa. Wypłaty tym samym urosły do 688 XLM (49$)

Quote
UPDATE #4 November 15: 💖 Good news, everyone! @ spacedrop is delivering Lumens right now to registrants. It will take a few days, as @ spacedrop builds an encrypted conversation on Keybase with each recipient. You can watch the balance drain to see how far along it is.
https://stellar.expert/explorer/public/account/GDV4KECLSZLKRVH4ZTWVAS4I3W2LPAPV66ADFFUZKGIVOTK6GMKGJT53
We got a lot of people warning us about bot accounts diluting this month's 100 million Lumens. Don't worry, we've been watching. We just disqualified 95,000 accounts earlier today who had appeared to signup multiple times. The final number of qualified recipients was 145,300 so the Lumens per person for this month -- currently going out -- is 688XLM (just about $49 worth).
https://keybase.io/a/i/r/d/r/o/p/spacedrop2019

hero member
Activity: 1638
Merit: 756
Bobby Fischer was right
November 05, 2019, 07:50:37 AM
#60
Proof-of-Person? Mam rozumieć, że robię pełne KYC a potem kopię coin pod zabezpieczeniem własnego nazwiska? Dobrze to rozumiem? Chyba nie, bo zupełnie mi to do Ciebie nie pasuje Smiley Napisz coś więcej o projekcie. Kopiesz to już?
Ten proof-of-person polega na udowodnieniu sieci, że jesteśmy człowiekiem. Odpbywa się to za pomocą rozwiązywania puzzli typu captcha i uprawdopodabniania ich poprzez konsensus, działający oczywiście na blokczejnie. Żadne dane osobowe nie wchodzą w grę.  Użytkownicy tworzą te kapcze, rozwiązują, otrzymując za to nagrodę a sieć służy do wyłuskania prawdziwości - konsensusu co do poprawności zagadek obrazkowych.
Tak kopię już od sześciu dni, kopaczy jest jest tylko 114 z czego aktywnych 90. System działa zupełnie stabilnie, na wingrozie7 nie spotkałem się z problemami. Projekt ma dopiero 3 tygodnie, nie ma na razie mowy o giełdach itd. Najważniejsze jak dla mnie, że nie jest to token a samodzielny szitkojnik Smiley Coś świeżego a za razem staroszkolnie z emfazą na anonimowość.   
Pages:
Jump to: