Pages:
Author

Topic: gdzie rozdają kryptowaluty za darmo? - page 5. (Read 2842 times)

member
Activity: 1038
Merit: 16
February 25, 2021, 12:22:02 PM


feeltun czy mógłbyś napisać co i jak
Chętnie, deweloperzy dają coiny(BTC2 - 125, 1BTC2=0,8$ teraz), rejestrujesz się, głosujesz, jak coin wygrywa - dziełą wśrud tych, kto głosował.
member
Activity: 373
Merit: 37
February 25, 2021, 08:40:08 AM
https://twitter.com/veloprotocol

20 usd w velo dla nowo zarejstrowanego konta na okex jesli macie konto a uzyjecie np prawo jazdy albo paszportu zamiast dowodu .... (paszport użyłem do rejestracji na okex ale z użyciem dowodu udało mi się dostać poziom verfikacji kyc  2 który jest wymogiem otrzymania airdropu)


feeltun czy mógłbyś napisać co i jak

ps.

okolo godziny 21 16 velo dostalem
member
Activity: 1038
Merit: 16
February 25, 2021, 08:35:30 AM
Airdrop i głosowanie - https://bololex.com/voting?order=new
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
February 19, 2021, 04:14:13 AM
Kolejny drop: dla uzytkownikow paraswap.io
https://paraswap.medium.com/its-happy-farming-hour-5634f0c517c5
Warunki:
Quote
Swaps that happen between Wed Feb 10, 2021, 00:00 UTC and Tue Feb 16, 2021, 23:59 UTC.
Swaps amount equal to or higher than 250$ (Max(sold Token, bought token))
Swaps that happen on both ParaSwap contracts V2 and V3:
Natomiast  niekoniecznie trzeba bylo korzystac przez strone; jest szansa, że jak  ktos korzystal z agregatora  - np metamask wspomnianego to poszlo przez  Paraswap wlasnie..
Rozdaja tokeny Enzyzyme (MLN)   dawniej Melon  
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
February 16, 2021, 06:27:49 PM
1. był kolejny airdrop 1incha; dla osob ktore nie dostały tego pierwszego 26 grudnia, wiec jesli ktos robil jakies transakcje to niech sobie sprawdzi, czy przypadkiem nie dostał dropa.

2. https://www.lotto.finance/claim - 400 tokenow lotto do zgarniecia* obecnie ok. 80 usd warte - przy obecnych cenach gazu niestety koszty claimu i sprzedazy na uniswap przekraczaja jego wartosc; ale moze za jakis czas?
*warunkiem otrzymania tokenow bylo np. posiadanie ktoregos z tokenow z listy na portfelu 18 stycznia:
Code:
    0x (ZRX) (Top 100,000 token holders only)
    1inch (1INCH)
    Aave (AAVE)
    Akropolis (AKRO)
    Alpha Finance Lab (ALPHA)
    Ampleforth (AMPL)
    Augur (REP)
    Badger (BADGER)
    Balancer (BAL)
    Bancor (BNT)
    Band Protocol (BAND)
    Bella Protocol (BEL)
    Bondly (BONDLY)
    Bounce Token (BOT)
    bZx Protocol (BZRX)
    Chainlink (LINK) (Top 100,000 token holders)
    Compound (COMP) (Top 100,000 token holders)
    Cream Finance (CREAM)
    Curve DAO Token (CRV)
    Cvault.finance (CORE)
    Fantom (FTM)
    Frontier (FRONT)
    Gnosis (GNO)
    Injective Protocol (INJ)
    Keep3erV1 (KP3R)
    Keep Network (KEEP)
    Kyber Network (KNC)
    Loopring (LRC)
    Melon (MLN)
    Mirror Protocol (MIR)
    Numeraire (NMR)
    NXM (NXM)
    Orion Protocol (ORN)
    Parsiq (PRQ)
    Perpetual Protocol (PERP)
    Powerpool (CVP)
    RAMP (RAMP)
    Request Network (REQ)
    Reserve Rights (RSR)
    Serum (SRM)
    Sushiswap (SUSHI)
    Swipe (SXP)
    Synthetix (SNX)
    Tellor (TRB)
    Terra (LUNA)
    UMA (UMA)
    Uniswap (UNI) (Top 100,000 token holders only)
    XIO Network (XIO)
    Yearn.finance (YFI)
    Yield App (YLD)
Więcej na https://medium.com/lottofinance/lotto-the-first-ever-lottery-token-goes-live-this-week-via-airdrop-to-defi-users-c6ac14dee9bf

https://airdrops.io/mirror-protocol/ jeszcze takie cos, dla posiadaczy UNi na wallecie chyba w listopadzie 2020
member
Activity: 963
Merit: 57
February 16, 2021, 02:50:29 PM
Jakiś super to on może nie jest, ale parę dolarów za 5 minut zawsze spoko. https://gleam.io/jdVra/stratis-airdrop-giveaway

google logo photo gallery
Dzisiaj sprawdziłem i jest około 21 $ bo jeden Stratis to 1.62$.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
February 09, 2021, 05:18:56 AM
No tak, specjalnie robic transkacje jest bez sensu - nawet jeśli  czasami zdarzają sie okienka z cena gazu poniżej  100 ..
Ale kiedy ktos ma do wykonania transakcje i tak i musi to zrobic na dexie to warto sie zastanowic czy nie wybrac do tego innej platformy, albo agregator.. w sumie przy takich oplatach moze byc nawet warto  - bo roznice pomiędzy poszczególnymi platformami wahaja sie nawet po kilkadziesiat %

Btw znalazlem przypadkiem taki artykul:
https://bithub.pl/kryptowaluty/altcoin/10-airdropow-ktore-warto-byloby-przytulic/
Typy moze nie sa idealne, ale mysle ze to moze pomoc poszukiwaczom Wink
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
February 05, 2021, 06:16:36 PM
Warto poświęcić te paręnaście dolarów na fee i zrobić parę transakcji a nóż się trafi.

Tylko, że to nie jest kilka dolarów, tylko kilkadziesiąt i to jak masz szczęście, więc kilka lub kilkanaście transakcji może w sumie nabić kilkaset USD w opłatach. Oczywiście airdropy jak na razie dały więcej i sam sie już rozglądałem, żeby użyć wszystkich, ale przez cenę gazu i opłaty dałem sobie spokój.

member
Activity: 963
Merit: 57
February 04, 2021, 02:50:43 PM
No to teraz przydaloby sie zrobic liste defi, ktore jeszcze  nie  uruchomiły  tego mechanizmu :p
Chociaz  tam widze  warunek trade'u przed 15 wrzesnia, no ale to muszę  doczytać  jeszcze  bo teraz ide sprawdzić  czy mi sie cos nalezy :p

Natknąłem  się  na pogloski, że  kolejnym projektem który wprowadzi swój  token będzie  Metamask, który jakis czas temu wprowadzil do portfela funkcje swap -  agregator dexow umożliwiających wymianę krypto-krypto;
Moze byc warto zrobic tam kilka transakcji (chociaz maja względnie duze fee -0.875%)
Ale przy niskich cenach gazu, mysle ze zdecydowanie warto spróbować!

https://icodrops.com/metamask/
Warto poświęcić te paręnaście dolarów na fee i zrobić parę transakcji a nóż się trafi.
A pro po airdropów, to gdzieś na dniach zostaną uwolnione blockstack (100 stx sztuk) w blockchian.com dla każdego zweryfikowanego użytkownika. Kiedyś tam stellar rozdawali.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
February 03, 2021, 08:08:23 AM
Ale to chodzi o airdrop tokena - coś jak Uniswap, czy 1inch później, więc devowie bezpośrednio nie zarabiają na sprzedaży tokenów,
jest to raczej powszechna praktyka dla projektów oferujących funkcje swap, swojego tokena ma również sushi, balancer i długo by tu wymieniać,

w każdym razie, niestety, póki co pogłoski sie nie potwierdziły.

niemniej szukanie projektów, które potencjalnie mogą rozdawać  tokeny za korzystanie z ich platformy w przeszłości to chyba obecnie najlepszy sposób na "darmowe" krypto
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
February 02, 2021, 11:35:20 PM
Natknąłem  się  na pogloski, że  kolejnym projektem który wprowadzi swój  token będzie  Metamask...

Ale się uśmiałem czytając ten komentarz, bo jakiś czas temu dyskutowaliśmy z TytanowymJanuszem i on właśnie wspominał taką możliwość, gdzie mi wydawało się mało prawdopobne. No i jak zawsze, czapki z głów i trzeba znowu przyznać rację Tytanowemu.

Trochę mnie to dziwi, bo Metamask mógł i nadal może zarabiać zupełnie inaczej i to dużo. Zawsze byłem święcie przekonany, że zespół Metamask ma inne cele i nie podda się tej pokusie, bo jest wiele możliwości, których nie wykorzystują świadomie, więc czemu wybrać tą opcje, która moim zdaniem jest najgorszym wyjściem, jeżeli chodzi o wizerunek Metamask.

Oni wyrobili sobie już markę i teraz mogą czerpać z tego profity, oczywiście token napcha im kieszenie do pełna, ale jeżeli od początku chodziło o robienie kasy to czemu teraz, a nie rok czy 3 lata temu? No chyba, że coś tam się pozmieniało w samej strukturze i zarządzający Metamaskiem? Nie śledziłem tego ostatnio.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
January 22, 2021, 01:08:26 PM
No to teraz przydaloby sie zrobic liste defi, ktore jeszcze  nie  uruchomiły  tego mechanizmu :p
Chociaz  tam widze  warunek trade'u przed 15 wrzesnia, no ale to muszę  doczytać  jeszcze  bo teraz ide sprawdzić  czy mi sie cos nalezy :p

Natknąłem  się  na pogloski, że  kolejnym projektem który wprowadzi swój  token będzie  Metamask, który jakis czas temu wprowadzil do portfela funkcje swap -  agregator dexow umożliwiających wymianę krypto-krypto;
Moze byc warto zrobic tam kilka transakcji (chociaz maja względnie duze fee -0.875%)
Ale przy niskich cenach gazu, mysle ze zdecydowanie warto spróbować!

https://icodrops.com/metamask/
copper member
Activity: 129
Merit: 7
January 09, 2021, 12:26:43 PM
https://bitcointalksearch.org/topic/spartan-300-airdrop-only-20-can-participate12-left-3nd-airdrop-5294861
Ostatnio w łapy wpadło mi coś takiego i myślę że to jest najlepsza droga jeśli chodzi o Airdropy i dla realizujących projekt jak i dla uczestników,
zamiast(.. ciach).

Wyglada to dosyc skomplikowanie, czy byłbyś w stanie cos wiecej napisac?


W skórcie wygląd całego airdropu ( miał być 1 ale rozdzielili na 3):
1 airdrop:
Aby zakwalifikować się trzeba było mieć na portfelu Erc-20 2 różne tokeny 100 1MT i 10000 Arts, ich łączny koszt to coś w okolicach 25-30$. Jak miałeś na portfelu pisałeś do admina i dostawałeś 1 token 300.
limit początkowy miał być 100 ale zmienili w trakcie na 50 osób.

2 airdrop:  dla 30 osób
Aby zakwalifikować się trzeba było kupić 1 ze 100 ich tokenów NFT przez nich wygenerowanych za 0,42 ETH, jak brało się udział w 1 airdropie to wystarczyło sprzedać 0,3 300 i już miałeś kolejny token. Opcjonalnie mozna było nie kupować tego NFT tylko pokazać że ma się konkretną ilość 1 z 4 podanych przez nich tokenów ( przedziały między 500 a 2000$). i za to dawali 1 token 300.

W tej chwili jest 3 airdrop gdzie warunkiem jest posiadanie na portfelu tokena NFT i dodatkowo 1000 $ na portfelu w 1 z podanych tokenów lub w ETH.
zostało bodajże 8 slotów.
1 token się wacha w okolicach 250-300 $
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
January 09, 2021, 10:05:15 AM
Wyglada to dosyc skomplikowanie, czy byłbyś w stanie cos wiecej napisac?

@Tytanowy Janusz sprzedales wszystkie "1INCHe"? Bo widziałem, ze binance wprowadziło  staking i szacunkowe APY bylo ponad 30% - myslisz ze warto by to wrzucic na te 30dni? Czy raczej spadek ceny bedzie wyzszy niz nagroda ze stakingu?

Wywaliłem bez zastanowienia wszystko po jakieś 1.9$ jak tylko zobaczyłem, że mam.
APY czyli rocznie. Czyli mówimy tu o jakimś 2.2% w skali miesiąca, podczas gdy tylko w styczniu (9 dni) amplituda wynosiła 49%. Powiem ci, że nawet 5 krotnie większe APY nie nakłoniłoby mnie do inwestycji. Moim zdaniem DEFI jeszcze sporo musi oddać zwłaszcza przy tak pompowanym bitcoinie.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
January 08, 2021, 12:35:56 PM
https://bitcointalksearch.org/topic/spartan-300-airdrop-only-20-can-participate12-left-3nd-airdrop-5294861
Ostatnio w łapy wpadło mi coś takiego i myślę że to jest najlepsza droga jeśli chodzi o Airdropy i dla realizujących projekt jak i dla uczestników,
zamiast(.. ciach).

Wyglada to dosyc skomplikowanie, czy byłbyś w stanie cos wiecej napisac?

@Tytanowy Janusz sprzedales wszystkie "1INCHe"? Bo widziałem, ze binance wprowadziło  staking i szacunkowe APY bylo ponad 30% - myslisz ze warto by to wrzucic na te 30dni? Czy raczej spadek ceny bedzie wyzszy niz nagroda ze stakingu?
copper member
Activity: 129
Merit: 7
January 07, 2021, 05:50:08 AM
https://bitcointalksearch.org/topic/spartan-300-airdrop-only-20-can-participate12-left-3nd-airdrop-5294861
Ostatnio w łapy wpadło mi coś takiego i myślę że to jest najlepsza droga jeśli chodzi o Airdropy i dla realizujących projekt jak i dla uczestników,
zamiast głupot typu KYC czy bardzo niska aktywność typu tweet i lelegram za jakieś grosze.
Kierunek typu robimy kilka airdropów coraz bardziej wymagających czy to finansowo co przez jakiś czas trzyma cenę a jak jest rozciągnięte na dłuższy czas to nawet może podbijać cenę,
niska podaż i małą liczba uczestników.
Ewentualnie to co robi Polkastarter też jest spoko rozwiązaniem.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
December 26, 2020, 08:27:31 PM
no jest jeszcze opcja nr 2- to, ze na rynku mamy tyle pieniedzy, ze takie 1800usd x kilka/dziesiąt tysięcy to jest nieistotna kwota w kontekscie tego czym dysponuja..
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
December 26, 2020, 07:08:18 PM
A wczytales sie moze, czy  beda jakies kolejne dropy na tym 1inch? Tak jak to Uniswap zrobil  bodajze dla 4par?
Swoja droga to, ze za 1klik mozna bylo dostac nawet 1800dolarow (jesli ktos trafil ze sprzedażą  w szczycie, gdzie  kurs byl 3usd/szt) to pokazuje jak bardzo nasz swiat zwariowal, czy nie mam racji?:p

A kto zaplacił za ten 1 klik? Ktoś może pomyśleć, że 1inch/uniswap .. ale nie, oni tylko wygenerowali z powietrza xxx tokenów z czego część oddali klientom. To inwestorzy/spekulancji napompowali to do ceny, przy której wychdzi 1800$ za kliknięcie. To pokazuje jak niedojrzli są inwestorzy. To co pisałem juz w jakimś innym wątku ... "przecież to dobry dex, musi urosnąć". A że wyceniany jest na 1/6 binance a ma 78 razy mniejszy obrót to nie ważne Smiley

Prosty hłopski rozum mówi tak. Jeśli firma daje 1800$ dla każdego kto używał, to oznacza, że nikt nie używał (kilkanaście tysięcy osob max) a co za tym idzie wycena na poziomie 800 mln $ jest z kosmosu i to inwestorzy sponsorują moją dzisiejszą wieczorną imprezę Smiley
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
December 26, 2020, 09:53:14 AM
A wczytales sie moze, czy  beda jakies kolejne dropy na tym 1inch? Tak jak to Uniswap zrobil  bodajze dla 4par?
Swoja droga to, ze za 1klik mozna bylo dostac nawet 1800dolarow (jesli ktos trafil ze sprzedażą  w szczycie, gdzie  kurs byl 3usd/szt) to pokazuje jak bardzo nasz swiat zwariowal, czy nie mam racji?:p
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
December 26, 2020, 05:22:08 AM
No to teraz przydaloby sie zrobic liste defi, ktore jeszcze  nie  uruchomiły  tego mechanizmu :p
Chociaz  tam widze  warunek trade'u przed 15 wrzesnia, no ale to muszę  doczytać  jeszcze  bo teraz ide sprawdzić  czy mi sie cos nalezy :p

są 3 warunki i wystarczy spełnić 1 z nich. U mnie było własnie to 20$, bo z tego co pamiętam to zrobiłem zaledwie 2-3 transakcje i wszystkie raczej po 15 września. Leć sprawdzić... Warto.

@wwzsocki dużo siedzi w defi/dexach. Może da się uprosić o zrobienie listy giełd na których warto raz na jakiś czas przerzucić tokeny, bo mają wysokie prawdopodobieństwo bycia kolejnym airdropem Smiley
Pages:
Jump to: