Pages:
Author

Topic: gdzie rozdają kryptowaluty za darmo? - page 3. (Read 2842 times)

member
Activity: 97
Merit: 29
December 07, 2021, 01:37:43 PM
A tak mniej więcej ile średnio dają na tym coinmarket cap earn za jeden quiz? Będzie chociaż 2 $?

Ostatnio odwiedzilem Coinbase no i wyklikałem wszystkie te quizzy, zajeło mi jakieś 40 minut i dostałem 36$, miałem ich 10, róznie od 2 do 4$

było kilka które mnie ominęły, więc jak trafisz jeszcze to mozesz mieć nawet więcej, lub mniej zależy jak leży pewnie  Wink Cheesy

warto, nie warto, a czemu nie, jak dają to trzeba brać, szczególnie że tych quizzów wcale nie trzeba oglądać, kapłem się dopiero przy ostatnich, musisz tylko rozpocząć kazde video i od razu przejść do odpowiedzi, nawet jak nie trafisz, możesz od razu spróbować 2gi i 3eci raz i akceptuje takie odpowiedzi.

To coinbase wiem. co jakiś czas tam zaglądam, chodzi mi raczej o ten coinmarketcap earn, bo z tego co pamiętam to ostatnim razem wpadło mi za toć coś około 1.2 $. Ale to były początki więc dużo ludzi brało udział, teraz pewnie inaczej to wygląda.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
November 29, 2021, 12:26:08 AM
A tak mniej więcej ile średnio dają na tym coinmarket cap earn za jeden quiz? Będzie chociaż 2 $?

Ostatnio odwiedzilem Coinbase no i wyklikałem wszystkie te quizzy, zajeło mi jakieś 40 minut i dostałem 36$, miałem ich 10, róznie od 2 do 4$

było kilka które mnie ominęły, więc jak trafisz jeszcze to mozesz mieć nawet więcej, lub mniej zależy jak leży pewnie  Wink Cheesy

warto, nie warto, a czemu nie, jak dają to trzeba brać, szczególnie że tych quizzów wcale nie trzeba oglądać, kapłem się dopiero przy ostatnich, musisz tylko rozpocząć kazde video i od razu przejść do odpowiedzi, nawet jak nie trafisz, możesz od razu spróbować 2gi i 3eci raz i akceptuje takie odpowiedzi.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 25, 2021, 06:26:49 PM

Przeważnie od 2 do 10$, raz może miałem 20$. Nie jest tego dużo, ale cały quiz zajmuje minutę zwłaszcza jak ma się odpowiedzi a tokeny przychodzą bezpośrendio na konto binance. Problem jak są wymogi, by założyć jakiś specjalny portfel. Te są słabe, bo by potem zdobyć te tokeny to trzeba przelać tam ETH/BSC/SOL/AVAX czy inne tokeny by ruszyć tokeny po chainie, a to przejada zyski. Nie mówiąc już o czasie na pilnowanie kiedy to przyjdzie i ryzyku związanym z instalowaniem dodatkowego softu. To samo z podpięciem metamaska pod jakieś dziwne strony. To odradzam i w sumie fajnie jakby każdy, kto wrzuca tu airdropy wspomniał jakie są dodatkowe wymogi. Ja na pewno zacznę.
member
Activity: 97
Merit: 29
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
member
Activity: 97
Merit: 29
October 28, 2021, 03:27:08 PM
Siemanko, kto ma konto na blockchain.com ( tam gdzie kiedyś stellara rozdawali) można teraz wypłacić stx, wystarczy pobrać wallet Hiro i importować prywatny klucz, wychodzi około 700- 800 zł, tutaj jest poradnik jak wypłacić. https://www.youtube.com/watch?v=1ub4W9l1Bkk Ogólnie to dało się wcześniej wypłacić, ale nie ogarnąłem że trzeba osobny wallet pobrać, trochę szczęście głupka, bo akurat STX jest po solidnych wzrostach. Pozdrawiam


Cześć Flangler1, to twoje nowe konto? Co się stało ze starym?

Dzięki za info co do airdropa. 700-800 zł to super prezent na pewno wart przygarnięcia. W ogóle to chyba warto poszukać więcej takich okazji, bo na pewno tego jest sporo, przynajmniej powinno być przy tak rozpędzonej bańce.

Mam tylko jedno pytanko i proponuję tą informację dać jako obowiązkową przy kolejnych newsach o airdropach w tym wątku. Czy KYC jest wymagane?Smiley
Airdrop był rozdawany rok temu, więc jak ktoś przegapił, to niestety, i tak trzeba było przejść KYC. Ktoś mi się włamał na konto i jakieś strony z wirusami zaczął dodawać.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
October 28, 2021, 01:46:02 PM
Siemanko, kto ma konto na blockchain.com ( tam gdzie kiedyś stellara rozdawali) można teraz wypłacić stx, wystarczy pobrać wallet Hiro i importować prywatny klucz, wychodzi około 700- 800 zł, tutaj jest poradnik jak wypłacić. https://www.youtube.com/watch?v=1ub4W9l1Bkk Ogólnie to dało się wcześniej wypłacić, ale nie ogarnąłem że trzeba osobny wallet pobrać, trochę szczęście głupka, bo akurat STX jest po solidnych wzrostach. Pozdrawiam


Cześć Flangler1, to twoje nowe konto? Co się stało ze starym?

Dzięki za info co do airdropa. 700-800 zł to super prezent na pewno wart przygarnięcia. W ogóle to chyba warto poszukać więcej takich okazji, bo na pewno tego jest sporo, przynajmniej powinno być przy tak rozpędzonej bańce.

Mam tylko jedno pytanko i proponuję tą informację dać jako obowiązkową przy kolejnych newsach o airdropach w tym wątku. Czy KYC jest wymagane?Smiley
member
Activity: 97
Merit: 29
October 28, 2021, 11:52:05 AM
Siemanko, kto ma konto na blockchain.com ( tam gdzie kiedyś stellara rozdawali) można teraz wypłacić stx, wystarczy pobrać wallet Hiro i importować prywatny klucz, wychodzi około 700- 800 zł, tutaj jest poradnik jak wypłacić. https://www.youtube.com/watch?v=1ub4W9l1Bkk Ogólnie to dało się wcześniej wypłacić, ale nie ogarnąłem że trzeba osobny wallet pobrać, trochę szczęście głupka, bo akurat STX jest po solidnych wzrostach. Pozdrawiam
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
September 16, 2021, 05:55:30 AM
Niewiele czasu minęło a pojawił sie nowy airdrop od coinmarketcap:

https://coinmarketcap.com/earn/project/nftb#lessons

Ty razem do zebrania 5$ w NFTb (więc nie ma szału) i 50 diamentów za które można potem kupować NFT i nie tylko na coinmarketcap. Jak będę miał odpowiedzi to dorzucę. Jeszcze po forach nie widzę, bo airdrop świerzy a za 5$ samemu nie chce mi się oglądać filmików o kolejnym projekcie zajmującym się NFT.



legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
September 09, 2021, 12:01:09 PM
Jakby ktoś chciał zgarnąć 10-50$ to sa obecnie aktywne 2 kampanie z cyklu "learn and earn" od coinmarketcap. Do zgarnięcia obecnie tokeny SAND i CRU:

Link
https://coinmarketcap.com/earn/

Odpowiedzi dla leniwych:
SAND - https://www.publish0x.com/from-0-to-10k-english/learn-and-earn-sand-on-coinmarketcap-all-quiz-plus-answers-xlzgwmo
CRU - https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/pg1jhp/coinmarketcap_learn_and_earn_crust_network_cru/

Warto tam zagladać bo tego typu akcje pojawiają się cyklicznie a cały quiz nie zajmuje więcej niż 5 min.
member
Activity: 373
Merit: 37
To sobie można wyobrazić jak ETH może eksplodować po wejściu 2.0 .... nie zdziwiłbym się jak by został całkowicie zaimplementowany w czasie gdy BTC osiąga według modelu stock to flow ATH ... tak czy inaczej będzie ciekawie
member
Activity: 1022
Merit: 69
...jak to taka tajemnica to sorry że pytam. lol

Nie jasne, żadna tajemnica, masz rację.

Ja po prostu nie rozumiałem czemu o to pytasz, myślałem, że może nie wierzysz i chciałbyś sprawdzić, czy na pewno tyle płacili, czy coś  Cheesy
Ludzie czasem nie wierzą, jak się im mówi, że dostałeś airdrop 5K USD, a ja na prawdę nie pamiętam, które airdropy dostałem, a które mnie ominęły. Wiem, że dostałem 3 z nich i to na kilka portfeli każdy.
Później dyskutowaliśmy z Tytanowym właśnie potencjalne inne Dexy, agregatory, lub projekty, które warto by było mieć na oku, i wżięliśmy na celownik wszystkie te bez tokenu, jeszcze w tamtym momencie, lub takie, które dopiero miały launch.

Pamiętam, że z powodu wysokiej ceny gazu na ETH, nie zrobiłem, żadnej transakcji na żadnym z wybranych i oczywiście jakiś czas potem miały airdropy, ale na prawdę nie pamiętam teraz, które dokładnie, ponieważ było ich za dużo. Tak na prawdę z tego co widzę, to praktycznie w każdym agregatorze, jest link "claim you XXX tokens", więc większość miała airdrop. Ja nawet przestałem sie tym interesować, kiedy nie było, to już kilka tysięcy $ za transakcje, tylko trzeba było farmić, lub dodawać liquidity do pooli, żeby się załapać.


dodawanie do puli to strasznie duże ryzyko na eth. Chyba tylko naprawdę solidne stable coiny. A te opłaty to kosmos teraz. Była znaczna poprawa ale bania na eth i znowu mamy powtórke z rozrywki. W sobote o 18 żeby zrobić swapa to chciało 600 dolarów na inchu.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...jak to taka tajemnica to sorry że pytam. lol

Nie jasne, żadna tajemnica, masz rację.

Ja po prostu nie rozumiałem czemu o to pytasz, myślałem, że może nie wierzysz i chciałbyś sprawdzić, czy na pewno tyle płacili, czy coś  Cheesy
Ludzie czasem nie wierzą, jak się im mówi, że dostałeś airdrop 5K USD, a ja na prawdę nie pamiętam, które airdropy dostałem, a które mnie ominęły. Wiem, że dostałem 3 z nich i to na kilka portfeli każdy.
Później dyskutowaliśmy z Tytanowym właśnie potencjalne inne Dexy, agregatory, lub projekty, które warto by było mieć na oku, i wżięliśmy na celownik wszystkie te bez tokenu, jeszcze w tamtym momencie, lub takie, które dopiero miały launch.

Pamiętam, że z powodu wysokiej ceny gazu na ETH, nie zrobiłem, żadnej transakcji na żadnym z wybranych i oczywiście jakiś czas potem miały airdropy, ale na prawdę nie pamiętam teraz, które dokładnie, ponieważ było ich za dużo. Tak na prawdę z tego co widzę, to praktycznie w każdym agregatorze, jest link "claim you XXX tokens", więc większość miała airdrop. Ja nawet przestałem sie tym interesować, kiedy nie było, to już kilka tysięcy $ za transakcje, tylko trzeba było farmić, lub dodawać liquidity do pooli, żeby się załapać.
member
Activity: 1022
Merit: 69

A co chcesz mnie sprawdzić? Bo nie rozumiem po co Ci ta wiedza?


Jak to po co , nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Wiedząc coś takiego można poniekąd zbadać czy np trendy na danym chainie może się zwiększyć.

Ale jak to taka tajemnica to sorry że pytam. lol
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
April 28, 2021, 07:01:34 PM
gdzie widziałeś wzmianki o tym ostatnio?

Czytałem artykuł ale nie mogę znaleźć. Jest takich projektów dość dużo, które na pewno warto mieć na oku.

https://medium.com/coinmonks/9-promising-defi-projects-that-could-have-a-future-airdrop-3f340804941a

Sam kiedyś pożałowałem 70$ na opłaty gazu i ominął mnie kilkutysięczny ardrop, dosłownie miesiąc później.
gdzie dokładnie?

A co chcesz mnie sprawdzić? Bo nie rozumiem po co Ci ta wiedza?

Jeżeli chodzi o ścisłość, to nie minął mnie jeden, a na pewno dwa takie airdropy w ostatnich 6 miesiącach tylko  Wink.
member
Activity: 1022
Merit: 69
April 22, 2021, 03:00:02 AM

Dość dużo ostatnio się mówi o Metamask w tym kontekście, podobne użytkownicy ich funkcji swap maja być brani pod uwagę, wiec doradzał bym użyć tej funkcji chociaż drogo.

gdzie widziałeś wzmianki o tym ostatnio? widziałeś jakieś wiarygodne miejsce? Również o tym słyszałem ale bardziej wyglądało to na takie "życzeniowe" wpisy i teksty bardziej na clickbajty jedynie.

takie informacje świetnie się sprzedają i ludzie to wykorzystują

Sam kiedyś pożałowałem 70$ na opłaty gazu i ominął mnie kilkutysięczny ardrop, dosłownie miesiąc później.
gdzie dokładnie?
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
April 20, 2021, 11:18:04 PM
 Jeszcze czały czas zdarzają sie takie perełki jak 1Inch czy airdrop od Uniswap, więc uważam, że trzeba być czujnym i obserwować nowinki.

Już nie wystarczy tak jak kiedyś Twitnąć czy lajknąć i dostać kilkaset USD, te czasy sie skończyły, ale kiedy na bieżąco i śledzisz ostatnie trendy, to można wyłapać takie perełki, które mogą w przyszłości zrzucić na swoich użytkowników troche wartościowych tokenów.

Dość dużo ostatnio się mówi o Metamask w tym kontekście, podobne użytkownicy ich funkcji swap maja być brani pod uwagę, wiec doradzał bym użyć tej funkcji chociaż drogo.

Sam kiedyś pożałowałem 70$ na opłaty gazu i ominął mnie kilkutysięczny ardrop, dosłownie miesiąc później.
member
Activity: 1022
Merit: 69
April 17, 2021, 06:55:29 AM


Ale na blockchainie SOLANA nie ma takich fee jak na ETH, i nigdzie nie trzeba podawac KYC ( dodowu osobistego itd.)

może i spróbować warto tylko powiedz mi dlaczego ten airdrop będzie coś warty według ciebie? co wnosi ten projekt ?

wiesz ile aidropów jest obiecywanych na bsc. I raczej cisza. A wiesz czemu. Bo nie ma fee. Wszyscy sie nabierają, korzystają ze wszystkiego i licza na free krypto.


Problem w tym że nie ma fee - paradoksalnie. Jest multum ludzi. A co gorsza jeszcze więcej botów. Tak więc nawet jeśli airdrop się trafi to nigdy to nie bedzi nawet 10 % uni dropu.

Nie mówie że z dobrym wyczuciem nie idzie wygrać. Kto nie ryzykuje ten nie ma to inna kwestia
member
Activity: 963
Merit: 57
April 16, 2021, 06:28:17 AM
...potencjalne zyski moga byc troche warte...

szkoda, ze nie napisałeś ile, bo zaoszczędziło by mi to masę szukania.

Jak bym wiedział ile mniej więcej chociaż to łatwiej by się było zmusić do rejestracji.

Z drugiej strony jak o tym piszesz to chyba powinno być coś warte, znając airdropy z tego wątku, kilka sypnęło na prawdę grubo.

nie bylo jeszcze wiadomo jak to pisalem Sad
a potem stalo sie sporo zlych rzeczy i nie moglem wejsc na talka
no ale mam nadzieje, ze przy okazji zapoznales sie z ekosystemem Solany?

@lokas0506 chyba pomyliles ROPE z COPE (na ktorego tez sie niestety spoznilem - obecnie jest warty ponad 5usd za sztuke)

Niestety po mega-sukcesie COPE i przyzwoitym przyjeciu ROPE (0,2-0,6usd / szt poki co) pojawilo sie wielu nasladowcow - oszustow i dwa kolejne airdropy okazaly sie oszustwem.


Na koniec, tutaj drop, ktory wydaje sie legitny:   https://polkadomain.medium.com/name-airdrop-446c4ec3a146
Twitter+telegram; czas do 15kwietnia

prawda jest taka że 99 % tych wszystkich aidropów to totalne gówno które jest stratą czasu jedynie. Im głosniejszy airdrop tym znacznie mniej potencjalne z niego dostaniesz i często są to grosze które są śmiszne nie wart czasu pani na kasie w biedronce.
Dla twórców gówno coinów jest to banalna i darmowa reklamowa totalnie za free ale wszyscy sie na to łapią.

Na końcu jednak cierpią niewinni jak np inwestorzy którzy widzą 100 milionów lajków , łapeczek , łapuni nie wiedząć że za tym wszystkich kryje się jeden wielki szwindel.

Teraz wszyscy jadą na "uniswapie" zrób swapa , wydaje XX będzie airdrop. To jest pic na wodę. Liczyć na coś takiego. Uniswap był jeden pierwszy i niczego nie ogłaszał - zaskoczył wszystkich - w zasadzie WIN- WIN. Teraz wszsyscy chcą się podpiąć dodatkowo kopiująć kod z gihtuba i tworząc kolejnego uniswapa z airdropem k* z darmową templatką a do tego nawet nie zmieniając stopki w htmlu. Na koncu jak nie dodadzą rugpulla to i tak okazę się że AŁDIT był od jakiegoś hindusa a cały kod to *** i tyle miałeś

Kij z airdopem. Przez Twój aidrop ludzie tracą naprawdę GRUBE SIANO.


//edit

już widzę jak ktos pisze no ale crypto com przeciez dało airdropa ! no dają dają a zobacz że nawet takie wielkie ryby dadzą ci max 100 dolarów czy te 0,5 % w zamian za Twój wkłąd ale co ważniesze i cenniejsze dla nich- w zamian za Twoje dane. Nie ma nic za darmo.

Ale na blockchainie SOLANA nie ma takich fee jak na ETH, i nigdzie nie trzeba podawac KYC ( dodowu osobistego itd.)
Pages:
Jump to: