Pages:
Author

Topic: Grupa za trading strategije - page 10. (Read 2935 times)

hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 17, 2020, 04:40:35 AM
#72
Pozdrav,
S obzirom na sve vecu nestabilnost marketa, otvara se rupa/prilika za, zargonski receno "hvatanje razlike".
Sigurno da nije profit zasiguran, jer cijenu opet diktiraju veliki igraci i pored svih analiza i indikatora je nemoguce biti siguran u uspjeh, ali opet postoji mogucnost zarade. Nemojte me pogresno shvatiti - ne zelim nikoga nagovarati da udje u ovu pricu, ali mislim da je sigurno veca sansa za zaradom u odnosu na sportsko kladjenje.
Od nedavno sam jedan od administratora jedne da kazemo signal grupe u kojoj smo, nas par ljudi, objedinili svoje izvore informacija i postavljamo free tipove.
Svako ko je zainteresovan da pogleda - moze slobodno da me kontaktira, jer nisam siguran da li je podjela linkova zabranjena. Trenutno imamo telegram grupu a mobile aplikacija je pri kraju sa izradom.

Srdacan pozdrav.

Pratim  grupu vec par dana, i unatoc dobrim informacijama (kolko tolko) moram dati jednu kritiku.
Engleski vam je odvratno loš.
 
Evo primjera zadnjeg vašeg posta:

Code:
#Tip Jar (this is not subscription it is a cent will)

BTC Address:
1MtPbWQsQ6B4Nqj71oWJjA4M4uDwDsJQbu

ETH Address:
0x31b91da4c22ec998f677a1ef01078e67c9d740b3

Our team continuing working hard to make you guys to gain such Profits everytime and we don't need to tell that guys.  Your better know how's your portfolio increasing❤️🔥

If make big Profits, feel free to tip anything to our team

Even a cent will)

Not asking, only if you want as it makes our team gets motivated to make you guys more & more money.

Thanks.

Ovo je razina engleskog mog malog koji ima 3 i pol godine. Tko god vam vidi ovakav engleski ce samo se nasmijat i blokirat grupu
jr. member
Activity: 49
Merit: 2
April 17, 2020, 04:34:05 AM
#71
Ne znam može li se odjednom napraviti i otvaranje i zatvaranje pozicije na Bybitu, po helpu koji sam malo pogledao ne bih rekao, ~

mozes da, sve postavis u tom dodatnom prozoru koji ti se otvori nakon klika na BUY/LONG ili SELL/SHORT
jesi probao trgovati ili samo citas how to?

Trgujem na dosta burzi i načina, najviše botovima, ali ovim načinom sa letvama trgujem samo na Binance što sam već objasnio zašto. Ne vidim što mi nudi Bybit da bi se tamo registrirao nego sam pogledao help da probam pomoći oko prvih koraka u ovom načinu trgovanja.
Drago mi je ako je tamo moguće to što tvrdiš ali ne zanima me posebno.

  
Da li imas uspjeha sa botovima?
Ja sam par puta pokusao i dogodio se totalni fijasko.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
April 17, 2020, 04:07:28 AM
#70
Ja sam tako napravio. Nisam dobro shvatio prijašnji signal pa sam ušao na $6990 i stavio sam take profit na $7270 (iako nikako ne mogu skužiti koji vrag je taj CME gap kojeg svi trejderi stalno spominju kod određivanja supporta i resistancea). Naravno da je bilo i boljih ulaza ali nije važno. Ionako se igram s desetak dolara Smiley

destetak?  Shocked ja sam sa par dolara unutra haha, previse sam podojio u ranim godinama upoznavanja sa kriptom, da mi se bas i ne kocka u prazno
moram dobro nauciti trejdati, pa krenuti kvalitetno u akciju  Cool

koji leverage koristis?

Uvijek samo 10x. Tako mi je podešeno. Više od toga ću staviti ako se signali pokažu kao dobri. Za sad nisam još ništa izgubio. OK, jesam ali to je bilo kad sam se išao kockati (otvarati pozicije jer sam smatrao da bi cijena trebala ići gore ili dolje). Slušajući njihove signale sam do sad nešto i zaradio (teško mi je procijeniti koliko jer sam dio izgubio spomenutim kockanjem).

Jedino je problem (bar mislim) što mogu napraviti 4-5 dobrih signala gdje zaradiš 50%, a onda dođu dva loša signala gdje ćeš izgubiti više od tih zarađenih 50%. Ali dobro... Sad u vrijeme korone ne idem po kavama pa tih $10 s kojima se igram bi ionako potrošio na kave  Grin
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 16, 2020, 03:53:49 PM
#69
Ja sam tako napravio. Nisam dobro shvatio prijašnji signal pa sam ušao na $6990 i stavio sam take profit na $7270 (iako nikako ne mogu skužiti koji vrag je taj CME gap kojeg svi trejderi stalno spominju kod određivanja supporta i resistancea). Naravno da je bilo i boljih ulaza ali nije važno. Ionako se igram s desetak dolara Smiley

destetak?  Shocked ja sam sa par dolara unutra haha, previse sam podojio u ranim godinama upoznavanja sa kriptom, da mi se bas i ne kocka u prazno
moram dobro nauciti trejdati, pa krenuti kvalitetno u akciju  Cool

koji leverage koristis?
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
April 16, 2020, 02:50:44 PM
#68
Govoriš o web stranici ili o aplikaciji? Jer ja na web stranici vidim da postoje opcije close by market (tu valjda zatvaraš po trenutnoj cijeni) ili close by limit (tu valjda određuješ cijenu po kojoj ćeš zatvoriti). Iako ako je tako, onda mi nije jasno koja je razlika između opcije take profit i close by limit.

govorim o jednoj i drugoj opciji
ali ajmo se fokusirati na web opciju

ovo take profit i close by limit je gdje ti odredis cijenu po kojoj se zatvara pozicija, ali ju mogu postaviti samo u prvom trejdu, ja bi otvorio par razlicitih pozicija, jer ne idem all in na trejd... pa bi obrnuo ostatak banke

na njihoboj telegram alarm grupi je izaslo ovo ->
Quote
Consolidations around 6970-7070$

And Targets upto CME Gap, around 7270-7300$

je to znaci da treba sacekati naki dobar ulaz za LONG do 7270-7300?

Ja sam tako napravio. Nisam dobro shvatio prijašnji signal pa sam ušao na $6990 i stavio sam take profit na $7270 (iako nikako ne mogu skužiti koji vrag je taj CME gap kojeg svi trejderi stalno spominju kod određivanja supporta i resistancea). Naravno da je bilo i boljih ulaza ali nije važno. Ionako se igram s desetak dolara Smiley
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 16, 2020, 02:46:31 PM
#67
Govoriš o web stranici ili o aplikaciji? Jer ja na web stranici vidim da postoje opcije close by market (tu valjda zatvaraš po trenutnoj cijeni) ili close by limit (tu valjda određuješ cijenu po kojoj ćeš zatvoriti). Iako ako je tako, onda mi nije jasno koja je razlika između opcije take profit i close by limit.

govorim o jednoj i drugoj opciji
ali ajmo se fokusirati na web opciju

ovo take profit i close by limit je gdje ti odredis cijenu po kojoj se zatvara pozicija, ali ju mogu postaviti samo u prvom trejdu, ja bi otvorio par razlicitih pozicija, jer ne idem all in na trejd... pa bi obrnuo ostatak banke

na njihoboj telegram alarm grupi je izaslo ovo ->
Quote
Consolidations around 6970-7070$

And Targets upto CME Gap, around 7270-7300$

je to znaci da treba sacekati naki dobar ulaz za LONG do 7270-7300?
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
April 16, 2020, 02:38:36 PM
#66
danas nisam stigao uloviti niti jedan call sa telegram grupe, steta  Undecided
pre kasno sam vidio poruke, a moglo se uzeti 10-15%

pitanje za korisnike bybit-a
kad recimo otvorim poziciju na 6500 i postavim targete i cekam, ali u jednom trenutku zelim otvoriti jos jednu poziciju, ne pojavljuje mi se pop-up za target? sta se ne moze postaviti vise od jedne pozicije?

Govoriš o web stranici ili o aplikaciji? Jer ja na web stranici vidim da postoje opcije close by market (tu valjda zatvaraš po trenutnoj cijeni) ili close by limit (tu valjda određuješ cijenu po kojoj ćeš zatvoriti). Iako ako je tako, onda mi nije jasno koja je razlika između opcije take profit i close by limit.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 16, 2020, 10:23:36 AM
#65
danas nisam stigao uloviti niti jedan call sa telegram grupe, steta  Undecided
pre kasno sam vidio poruke, a moglo se uzeti 10-15%

pitanje za korisnike bybit-a
kad recimo otvorim poziciju na 6500 i postavim targete i cekam, ali u jednom trenutku zelim otvoriti jos jednu poziciju, ne pojavljuje mi se pop-up za target? sta se ne moze postaviti vise od jedne pozicije?
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 15, 2020, 07:14:37 PM
#64
Ocekujem ja taj pad vec duze vrijeme Smiley
Frend ga je jos prije 10ak dana predvidio.

ja danas uspio pokriti minus od prosla dva dana, i bas pogodim ovaj short haha
sad ce ovo biti duga noc za mene  Cool nadam se da cu skuziti ova fckn krivulje vec jednom  Grin
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 15, 2020, 07:09:12 PM
#63
Evo maloprije je bio signal za kupnju MANA coina.
Bubnuo sam 0.01 BTC pa da vidimo kako ce proci

#YOLO

kako je prosao ovaj call? u grupi na telegramu je muk nakon ove objave
danas je bilo dobrih prilka za 10% plusa
dogodio se double bottom, a pred dvadesetak minuta, i treci bottom na istom levelu se pojavio, dali mozemo ocekivati veci retrace nakon tog treceg bottoma?

Nikako.
Nije palo na predvidjenu razinu pa se buy order nije nikad triggerirao.

Ok za manu, ali sad je pad btca
Baci oko

Ocekujem ja taj pad vec duze vrijeme Smiley
Frend ga je jos prije 10ak dana predvidio.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 15, 2020, 07:07:20 PM
#62
Evo maloprije je bio signal za kupnju MANA coina.
Bubnuo sam 0.01 BTC pa da vidimo kako ce proci

#YOLO

kako je prosao ovaj call? u grupi na telegramu je muk nakon ove objave
danas je bilo dobrih prilka za 10% plusa
dogodio se double bottom, a pred dvadesetak minuta, i treci bottom na istom levelu se pojavio, dali mozemo ocekivati veci retrace nakon tog treceg bottoma?

Nikako.
Nije palo na predvidjenu razinu pa se buy order nije nikad triggerirao.

Ok za manu, ali sad je pad btca
Baci oko
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 15, 2020, 07:06:28 PM
#61
Evo maloprije je bio signal za kupnju MANA coina.
Bubnuo sam 0.01 BTC pa da vidimo kako ce proci

#YOLO

kako je prosao ovaj call? u grupi na telegramu je muk nakon ove objave
danas je bilo dobrih prilka za 10% plusa
dogodio se double bottom, a pred dvadesetak minuta, i treci bottom na istom levelu se pojavio, dali mozemo ocekivati veci retrace nakon tog treceg bottoma?

Nikako.
Nije palo na predvidjenu razinu pa se buy order nije nikad triggerirao.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 15, 2020, 07:02:32 PM
#60
Evo maloprije je bio signal za kupnju MANA coina.
Bubnuo sam 0.01 BTC pa da vidimo kako ce proci

#YOLO

kako je prosao ovaj call? u grupi na telegramu je muk nakon ove objave
danas je bilo dobrih prilka za 10% plusa
dogodio se double bottom, a pred dvadesetak minuta, i treci bottom na istom levelu se pojavio, dali mozemo ocekivati veci retrace nakon tog treceg bottoma?
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 14, 2020, 10:57:44 AM
#59
evo cekajuci signal neki, krenuo sam u solo analizu i postavio ovo - >

SHORT sa 161,15 -> izlaz na 157,00

(skoro sam pogodio vrh svijece)

hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 14, 2020, 10:22:29 AM
#58
Evo maloprije je bio signal za kupnju MANA coina.
Bubnuo sam 0.01 BTC pa da vidimo kako ce proci

#YOLO

nije mi na binance-u bilo toliko user friendly kao na bybitu pa sam preskocio ovaj signal
cekam neki signal za ETH, tu bi se mogao neki dumpich dogoditi uskoro
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 14, 2020, 09:52:10 AM
#57
Evo maloprije je bio signal za kupnju MANA coina.
Bubnuo sam 0.01 BTC pa da vidimo kako ce proci

#YOLO
Što im je to MANA coin?
Trazim i nemogu nigdje naci

A najlakse ti je otic na google i upisat CMC MANA

I dobis ovo https://coinmarketcap.com/currencies/decentraland/
jr. member
Activity: 136
Merit: 3
April 14, 2020, 09:50:35 AM
#56
Evo maloprije je bio signal za kupnju MANA coina.
Bubnuo sam 0.01 BTC pa da vidimo kako ce proci

#YOLO
Što im je to MANA coin?
Trazim i nemogu nigdje naci
jr. member
Activity: 56
Merit: 4
April 14, 2020, 09:39:31 AM
#55
Ne znam može li se odjednom napraviti i otvaranje i zatvaranje pozicije na Bybitu, po helpu koji sam malo pogledao ne bih rekao, ~

mozes da, sve postavis u tom dodatnom prozoru koji ti se otvori nakon klika na BUY/LONG ili SELL/SHORT
jesi probao trgovati ili samo citas how to?

Trgujem na dosta burzi i načina, najviše botovima, ali ovim načinom sa letvama trgujem samo na Binance što sam već objasnio zašto. Ne vidim što mi nudi Bybit da bi se tamo registrirao nego sam pogledao help da probam pomoći oko prvih koraka u ovom načinu trgovanja.
Drago mi je ako je tamo moguće to što tvrdiš ali ne zanima me posebno.

  
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 14, 2020, 09:31:32 AM
#54
Evo maloprije je bio signal za kupnju MANA coina.
Bubnuo sam 0.01 BTC pa da vidimo kako ce proci

#YOLO
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
April 14, 2020, 08:09:46 AM
#53
Ne znam može li se odjednom napraviti i otvaranje i zatvaranje pozicije na Bybitu, po helpu koji sam malo pogledao ne bih rekao, na Binance ne može. Ne vidim ništa čudno u tome jer ni na jednom klasičnom exchangu nisam vidio da možeš kupiti i prodati u jednoj operaciji, tako nešto radi scalping bot.
Drugo što uvijek jako zbunjuje je Buy/Long i Sell/Short, negdje piše isključivo tako i nikad ne može biti Buy/Short i Sell/Long. Meni to nije logično jer uvijek se prvo kupuje neki contract i tako se otvara pozicija, a zatvaranje pozicije je prodaja. Moju logiku ne moraju svi prihvatiti, ali očito istu koriste u spomenutoj telegram grupi pa sam zato to naglasio, sve njihove objave počinju sa BUY LONG ili BUY SHORT.    

Zašto bi to bilo logično? Meni je logično da mogu postaviti limit order po nekoj cijeni i odmah postavim uvjete za zatvaranje. Ako se limit order izvrši, onda se izvrši i postavljanje uvjeta za zatvaranje tog ordera. Iako, istina...
Na "običnoj" burzi ne možeš postaviti buy order i odmah postaviti sell order koji bi se izvršio u slučaju da prođe buy order. Ja sam ovo spomenuo zato što na burzi koju koristim (neka lijeva burza na kojoj sam u promociji dobio par USDT pa se igram s time) to mogu napraviti.
Pages:
Jump to: