Pages:
Author

Topic: Grupa za trading strategije - page 12. (Read 2935 times)

hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 13, 2020, 03:44:21 AM
#32
Nije dobro po slici. Savjet ti je da kupiš između 6650-6700. Ako ostvariš kupnju otvorio si poziciju long i tek onda možeš postaviti preporučene ordere za zatvaranje te pozicije - targeti 1,2,3
A po slici ti kupuješ po cijeni prvog targeta.


eto, dobro da samo pratim za sad Smiley jer je meni ova prica sa letvama jos uvijek u magli
@Nenad65 - moses li poslati molim te screenshot kako bi se ovaj trejd po tebi trebao odraditi
jr. member
Activity: 56
Merit: 4
April 13, 2020, 03:39:05 AM
#31
Nije dobro po slici. Savjet ti je da kupiš između 6650-6700. Ako ostvariš kupnju otvorio si poziciju long i tek onda možeš postaviti preporučene ordere za zatvaranje te pozicije - targeti 1,2,3
A po slici ti kupuješ po cijeni prvog targeta.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 13, 2020, 03:36:36 AM
#30
https://drive.google.com/file/d/135oUfO1u7j3Z7lRgxyJBTJdDBKrp2MwF/view?usp=drivesdk
~
Nadam se da se moze vidjeti slika koju sam postao, pa ako moze da netko kaze dal bi to bilo tako ok postavljeno


slika je vidljiva, da
meni je to sasvim ok, sretno sa prognozom
jr. member
Activity: 136
Merit: 3
April 13, 2020, 02:24:07 AM
#29
https://drive.google.com/file/d/135oUfO1u7j3Z7lRgxyJBTJdDBKrp2MwF/view?usp=drivesdk

#Bybit Call

BTC-USD

BUY LONG: 6650-6700$

LEVERAGE:10x

TARGET 1: 6740$
TARGET 2: 6800$
TARGET 3: 6860$

Stop-loss: 6530$

Short term, bitcoin could jump a little

Use 6-7% Balance)

Nadam se da se moze vidjeti slika koju sam postao, pa ako moze da netko kaze dal bi to bilo tako ok postavljeno

P.S. nadam se da se kolega @paxon nece ljutiti sto sam to ovdje objavio 😁
jr. member
Activity: 136
Merit: 3
April 12, 2020, 04:02:58 PM
#28
A to ti je najbolje pogledat par video tutoriala na youtube kako štp.
Teško se skuži iz teksta, najbolje da ti netko pokaže

P.S: To je moje mišljenje, no možda sam samo glup....
Pogledao sam ja video toturial, al buduci da se radi o novcima, ne bih volio da nesto krivo radim i izgubim novac dok ostali zarađuju....

A to ti je neminovno u kriptu.
Svaki exchange ti je zero sum sustav. Sto znaci da svaki dolar koji ti zaradis, je dolar kojeg je netko izgubio.
Hrpa ekipe to ne kuzi, i misli da je exchange printaonica novaca, a u biti svaka tvoja sreca je necija tuga
Pa znam da je to tako, ali nije isto izgubiti zbog greske uplate i zbog fulane procjene.
Jer gresku cu ja onda opet kod svake uplate raditi, a to mi nije u cilju
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 12, 2020, 02:02:08 PM
#27
A to ti je najbolje pogledat par video tutoriala na youtube kako štp.
Teško se skuži iz teksta, najbolje da ti netko pokaže

P.S: To je moje mišljenje, no možda sam samo glup....
Pogledao sam ja video toturial, al buduci da se radi o novcima, ne bih volio da nesto krivo radim i izgubim novac dok ostali zarađuju....

A to ti je neminovno u kriptu.
Svaki exchange ti je zero sum sustav. Sto znaci da svaki dolar koji ti zaradis, je dolar kojeg je netko izgubio.
Hrpa ekipe to ne kuzi, i misli da je exchange printaonica novaca, a u biti svaka tvoja sreca je necija tuga
jr. member
Activity: 136
Merit: 3
April 12, 2020, 01:59:13 PM
#26
A to ti je najbolje pogledat par video tutoriala na youtube kako štp.
Teško se skuži iz teksta, najbolje da ti netko pokaže

P.S: To je moje mišljenje, no možda sam samo glup....
Pogledao sam ja video toturial, al buduci da se radi o novcima, ne bih volio da nesto krivo radim i izgubim novac dok ostali zarađuju....
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 12, 2020, 01:06:58 PM
#25
A to ti je najbolje pogledat par video tutoriala na youtube kako štp.
Teško se skuži iz teksta, najbolje da ti netko pokaže

P.S: To je moje mišljenje, no možda sam samo glup....
jr. member
Activity: 136
Merit: 3
April 12, 2020, 01:05:35 PM
#24
Jel mi moze tko objasniti kako uraditi te trejdeve?

Mozda sam u krivu, no oni ti daju signale do kuda ce BTC ici gore ili dolje.

Dakle, ako kazu da sutra BTC pada za 1000$, ti bi teoretski trebao preci u neki stablecoin, i onda kad BTC padne, kuput.
Isto tako i za prodaju
Kako sam ja shvatio oni predviđaju rast/pad btca, i odrede tri margine(oklade) do kojih ce cijena pasti/rasti i ako krene u krivom smjeru na kojoj cijeni se odustaje .
Problem mi je kako podesiti tj upisati te margine da nesto krivo ne napravim

hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 12, 2020, 12:19:17 PM
#23
Jel mi moze tko objasniti kako uraditi te trejdeve?

Mozda sam u krivu, no oni ti daju signale do kuda ce BTC ici gore ili dolje.

Dakle, ako kazu da sutra BTC pada za 1000$, ti bi teoretski trebao preci u neki stablecoin, i onda kad BTC padne, kuput.
Isto tako i za prodaju
jr. member
Activity: 136
Merit: 3
April 12, 2020, 11:15:59 AM
#22
Jel mi moze tko objasniti kako uraditi te trejdeve?
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 12, 2020, 11:12:08 AM
#21
O kakvom uplaćivanju sredstava se radi? Naplaćuju se savjeti za trgovanje ili se grupno trguje?

Koliko sam shvatio, btcltcdigger je u pravu. To je grupa sa signalima temeljenim (valjda) na TA. Što se tiče uplata, koriste Bybit platformu za koju imaju referral link na grupi. Ako se registriraš preko njega i uplatiš USDT, dobiješ neki bonus. Ali ne znam koliko se treba uplatiti niti koliki je bonus.

tu pise sve vezano za bonuse https://www.bybit.com/prize_page
danas cu se registrirati sa njihovim linkom iz telegram grupe pa cu ih pratiti sa "simbolicnim" iznosom da vidim koliko su dobri

Ovo ti nije uopce losa ideja. Budem i ja, pa ak sve zgubimo, cemo ih zajedno hejtat po forumu!
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 12, 2020, 08:31:21 AM
#20
O kakvom uplaćivanju sredstava se radi? Naplaćuju se savjeti za trgovanje ili se grupno trguje?

Koliko sam shvatio, btcltcdigger je u pravu. To je grupa sa signalima temeljenim (valjda) na TA. Što se tiče uplata, koriste Bybit platformu za koju imaju referral link na grupi. Ako se registriraš preko njega i uplatiš USDT, dobiješ neki bonus. Ali ne znam koliko se treba uplatiti niti koliki je bonus.

tu pise sve vezano za bonuse https://www.bybit.com/prize_page
danas cu se registrirati sa njihovim linkom iz telegram grupe pa cu ih pratiti sa "simbolicnim" iznosom da vidim koliko su dobri
jr. member
Activity: 56
Merit: 4
April 12, 2020, 03:15:31 AM
#19
Ja se igram malo na Binance futures. Mislim da je fee niži (0.036% taker, 0.018% maker) nego Bybit, ima 20-tak USDT parova i leverage po izboru 1-75x ali najvažnije mi je da je Binance sigurnija burza. I mogu trenutno prebaciti USDT sa standardnog dijela burze i obratno.
Strategija mi je glupa ali za sad funkcionira, uvijek sam na nekim parovima long a na drugima short jer svi glavni altovi uglavnom prate BTC.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
April 12, 2020, 01:41:49 AM
#18
O kakvom uplaćivanju sredstava se radi? Naplaćuju se savjeti za trgovanje ili se grupno trguje?

Koliko sam shvatio, btcltcdigger je u pravu. To je grupa sa signalima temeljenim (valjda) na TA. Što se tiče uplata, koriste Bybit platformu za koju imaju referral link na grupi. Ako se registriraš preko njega i uplatiš USDT, dobiješ neki bonus. Ali ne znam koliko se treba uplatiti niti koliki je bonus.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 11, 2020, 06:28:18 PM
#17
Kolko sam skuzio ovo je signaling grupa, tj ekipa koja prati TA pa daje savjete.
E sad, ko se hoce upustati u to, sretno.

No ni TA nije garancija da ce bas tako biti. Whale power, i te spike
jr. member
Activity: 56
Merit: 4
April 11, 2020, 06:13:04 PM
#16
O kakvom uplaćivanju sredstava se radi? Naplaćuju se savjeti za trgovanje ili se grupno trguje?
jr. member
Activity: 136
Merit: 3
April 11, 2020, 02:29:22 PM
#15
Jel se može vidjeti kolika je uspješnost?
Od početne banke jel račun porastao ili pao i za koliko(ROI)?
Ne bih da pricam o tome, dok ne dodje aplikacija. Svako biljezenje uspjesnosti baca sumnju na scam. Ako bih vam rekao da je proslo 10 trejdova za redom, mnogi bi rekli da je scam..
Najbolje je propratiti i iznijeti zakljucak...
Jel mi mozes samo objasniti kako postavljati trejdove? Moze na PM da mi posaljes nick na telegramu pa mozemo tamo popricati.
Registrirao se prije dva dana preko tvog nicka ali ne bi sredstva uplacivao prije nego shvatim kako postavljat trejdove
jr. member
Activity: 49
Merit: 2
April 11, 2020, 01:53:17 PM
#14
Jel se može vidjeti kolika je uspješnost?
Od početne banke jel račun porastao ili pao i za koliko(ROI)?
Ne bih da pricam o tome, dok ne dodje aplikacija. Svako biljezenje uspjesnosti baca sumnju na scam. Ako bih vam rekao da je proslo 10 trejdova za redom, mnogi bi rekli da je scam..
Najbolje je propratiti i iznijeti zakljucak...
jr. member
Activity: 49
Merit: 2
April 11, 2020, 01:51:58 PM
#13
pratiti cu vas iducih mejsec dana, bas me zanima koliko cete trejdova pogoditi u ovom totalno nestabilnom trenutku burze
trejdate samo BTC/USD ili i ostale coine koje nudi bybit?

edit:
dali postoji kakav reff kod s kojim mogu kakav bonus dobiti kod registracije?
Da, postoji i to mogucnost od 150$ bonusa ukoliko se ispune svi zahtjevi. Link se nalazi u grupi, bice pinovan.

90% predloga je BTC/USDT par, mada se desilo da iskoci ETH/USDT ali je bila losa prolaznost sa njim..
Pages:
Jump to: