Pages:
Author

Topic: Güvendiğiniz - İtimat Ettiğiniz Üyeler? Trust List - Trust Feedback - DT1 Nedir? - page 18. (Read 7670 times)

legendary
Activity: 2016
Merit: 1598

Ben şuna göre yazmıştım hocam:

o sanırım LoyceV'nin kendi sisteminden gelen eskiden kalmış bir ibare, bir ara çıkarılmışsın DT1'den (neden olduğunu LoyceV'ye sorabilirsin),
sonra tekrar eklenmişsin...

verdiğin geribildirimler de DT'ymişsin gibi herkese görünüyor zaten, bunu kontrol etmenin bir başka yolu da: bir bitcointalk sayfasında (örneğin bir trust sayfasına girip) URL'nin sonuna ;DT ekleyip, default trust listesine göre bu sayfa nasıl görünüyor diye bakabilirsiniz...
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Düzelteyim ben artık DT değilim arkadaşlar, buyukwoody nickli birisi (yabancı değil, bizden) kötü çevirilerle ilgili bir konuda eleştirilerimi yazdığım postu referans gösterip negatif trust bırakmış, çeviri yapanları şikayet edip haksız yere denetçiye rapor veriyormuşum (denetçi kimse artık). Herhalde google kullanıp çeviri yapıyorum diye geçinenlere tepki vereceğiz, bunlar saçma sapan metinleri çeviri diye yayınlıyor, proje sahipleri de zannediyor ki o dilde tanıtımları yapılıyor.
Sanırım bu nedenledir.
Konu da şu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2721943.20
Yeni DT olan arkadaşları da kutluyorum bu arada. Smiley

Gördüğüm kadarıyla size trust bilgisini 2018 3. ayda .to uzantılı adresi referans göstererek bırakmış .to yani bitcointalk çakması site. şimdi o referans linkine tıklayınca buy domain çıkıyor. muhtemelen başka işler peşindeydi ama başarılı olamadı.

...
edit: show ratings'e tıklayınca görünüyormuş ama profile'da görünmüyor, demek ki bu DT1 değil. adam newbie'ymiş nasıl oluyor anlamadım?!
DT1 olan üyeyi bile basitçe karalayabiliyorlar mı?
geçmiş olsun üstad @bobita sıkmayın canınızı

bobita DT1 arkadaşlar, Default Trusted olmayan birinin bıraktığı rating'in hiçbir esprisi yok ona takılmayın...

bütün DT1 trust hareketlerini şuradan takip edebilirsiniz: https://bpip.org/r/dt1changes.aspx

Güncel DT1 kimlerdir tam liste için de şuraya bakabilirsiniz:
https://bitcointalksearch.org/topic/m.52960804

Ben şuna göre yazmıştım hocam:

legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
Düzelteyim ben artık DT değilim arkadaşlar, buyukwoody nickli birisi (yabancı değil, bizden) kötü çevirilerle ilgili bir konuda eleştirilerimi yazdığım postu referans gösterip negatif trust bırakmış, çeviri yapanları şikayet edip haksız yere denetçiye rapor veriyormuşum (denetçi kimse artık). Herhalde google kullanıp çeviri yapıyorum diye geçinenlere tepki vereceğiz, bunlar saçma sapan metinleri çeviri diye yayınlıyor, proje sahipleri de zannediyor ki o dilde tanıtımları yapılıyor.
Sanırım bu nedenledir.

Gördüğüm kadarıyla size trust bilgisini 2018 3. ayda .to uzantılı adresi referans göstererek bırakmış .to yani bitcointalk çakması site. şimdi o referans linkine tıklayınca buy domain çıkıyor. muhtemelen başka işler peşindeydi ama başarılı olamadı.

...
edit: show ratings'e tıklayınca görünüyormuş ama profile'da görünmüyor, demek ki bu DT1 değil. adam newbie'ymiş nasıl oluyor anlamadım?!

bobita DT1 arkadaşlar, Default Trusted olmayan birinin bıraktığı rating'in hiçbir esprisi yok ona takılmayın...

bütün DT1 trust hareketlerini şuradan takip edebilirsiniz: https://bpip.org/r/dt1changes.aspx

Güncel DT1 kimlerdir tam liste için de şuraya bakabilirsiniz:
https://bitcointalksearch.org/topic/m.52960804
legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
Sanırım bu nedenledir.

nerde yazıyo hocam, @bobita'nın negatif trustını göremedim

hero member
Activity: 1890
Merit: 792
Sanırım bu nedenledir.

legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
Sanırım bu nedenledir.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Seni görmek güzel @by rallier.
Tekrar aktif yazacağın zamanların şerefine! Smiley
legendary
Merit: 1334
just in case
İtiraf zamanı :
Forumda konuda okuyarak geçiriyorum vakit oldukça, çok yazmıyorum o da piyasanın durumu malum bazıları altta battı bende onlardan biriyim. Maddi zarar büyük olduğu gibi, teknolojik olarakta bitcoin olsun altcoin terimi olsun yüksek bir bilinirliğe ulaştı fakat uygulama noktaları aynı şekilde genişleyemedi yasal regülasyonlar sebebi ile, bunlar da beni küstürmüş durumda. Şuan alışkanlık olarak ve sosyal ortam olarak forumu takip ettiğimden çok aktif değilim.

Yerel forum üyelerine katkı sağlayabileceğim konular da bana ulaşabilirsiniz rahatlıkla mesajları vs takip ediyorum. Ama lütfen tanımadığım bir kişinin ya trust atsana şeklinde olmasın. Ha ama genel kanı olarak forumda vardır herkesin hem fikir olduğu birisi, ben tanımasamda topluluğun güvenini kazanmış kişi benimde kazanmış sayar destek çıkarım memnuniyet ile. Ben şahsen imza vs kovalamıyorum. Proje girişim vs varsa ben bunların peşindeyim 3 5 kazanmak değil süreklilik yaratmaya inanıyorum.

Fikir alışverişi teknik konuları konuşmak olur her zaman bu konular da da burada iş yapabileceğimiz insanlar olduğuna inanıyorum.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
@Blacknavy ilk önce geçmiş olsun demek istiyorum. Umarım sunduğun kanıtlar falan bir işe yarar ve negatif basanlar geri çekerler. Senin isteğin üzerine trust listemden çıkartıyorum seni.

Teşekkür ederim.

byrallierin aktif olmayıp dt1 olması ilginc olmuş. Uzun zamandır kendisini görmüyorum. Bu arada kendisi hakeder dt1 olmayı orası ayrı ama aktifken olamadı o ironik olmuş

By rallier yerel forumda en çok default trust üyesi olan kişi, sanırım pek aktif değil.

Öncelikle @blacnavy arkadaşimiza geçmiş olsun. Üslubunu begenmesemde onun postunu görünce okurum.

Sağ olasın.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
byrallierin aktif olmayıp dt1 olması ilginc olmuş. Uzun zamandır kendisini görmüyorum. Bu arada kendisi hakeder dt1 olmayı orası ayrı ama aktifken olamadı o ironik olmuş
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
@Blacknavy ilk önce geçmiş olsun demek istiyorum. Umarım sunduğun kanıtlar falan bir işe yarar ve negatif basanlar geri çekerler. Senin isteğin üzerine trust listemden çıkartıyorum seni.
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
Şu local foruma zaten katkı sağlayan post atan tartışan 8 ya da 10 kişi var. şimdi siz bakmayın yobit var diye hareketli herkes bir coşkuda. yobit bitince gene bize kalacağız.  zaten boş kalabalık yerine az ve öz insan olması her zaman iyidir.  Bu yobit asıl global forumu karıştırdı paranoyak gibi hesapları inceliyorlar. suçlu suçsuz hepsi bir kazanda onlar kepçe biz kazan dönüyoruz.

Yobit'in asil karistirmasinin sebebi uzun suredir inaktif olan veya sadece okuyucu statusunde bulunan kisilerin donmesi degil aslinda, onlarla birlikte 150 tane alt hesabininda gelmesi. Kampanya bittikten sonra dedigin gibi belli bir kesim kalip normal sekilde devam eder, yeni gelen kampanyalara katilir. Ama binlerce hesap bir anda kaybolacak.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Şu local foruma zaten katkı sağlayan post atan tartışan 8 ya da 10 kişi var. şimdi siz bakmayın yobit var diye hareketli herkes bir coşkuda. yobit bitince gene bize kalacağız.  zaten boş kalabalık yerine az ve öz insan olması her zaman iyidir.  Bu yobit asıl global forumu karıştırdı paranoyak gibi hesapları inceliyorlar. suçlu suçsuz hepsi bir kazanda onlar kepçe biz kazan dönüyoruz.
full member
Activity: 980
Merit: 207
Bu ay aramizdan 7 DT üyesi seçildi. Hepsi başarılı isimler, bol şans.

blacknavy, by rallier, lydian, bobita, vispilio, wolwoo, gospodin

Sanki seçimi yaparken benim listeme bakmış gibiler 😜😜
7 kişiden 5 kişiyi tutturmuşum.
Bu arada seçilen arkadaşları tebrik ediyorum. Umarım daha güzel yerlere gelirler. Yalnız forum dedektiflerine dikkat etsinler 😀
full member
Activity: 490
Merit: 104
Öncelikle @blacnavy arkadaşimiza geçmiş olsun. Üslubunu begenmesemde onun postunu görünce okurum. Neticede bilgisi var. Negatif aldım demiş ama bende görünen negatif yok.
Şu bir gerçek ki local bölümde kim sivrilmeye başlarsa onu inceliyor bu ibneler. Bu stake com imzası var iken local de epey bir kişi imza taşıdı onda post sınırı olmadığı için her yer stake imzası ile doluydu. Şimdi o arkadaşların hiç birisi yok. Boktan sebepler ban yediler. Ben plagariasim kelimesini burada duydum.  Hala meta ya bakıyorum bu muhabbetten ban yiyen var . Adam kendini savunuyor ben şu tarihte üye oldum bu benden kopyala yapıştır yapmış vs diyor olsun ikinizde suçlusunuz diyor adam. Amaç o üyeyi komple öldürmek. Birileri bu takip işini ciddi meslek edinmiş.
Tekrar geçmiş olsun
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
Suç ve Ceza

Gerçek hayatta;
Bir insan suç işleyebilir,
Suç işleyen insan yargılanır,
Suçlu cezasını çeker.

Cezasını çeken kişi, artık temiz bir insan olarak hayatına devam eder.
Bir insana suçun cezası ömür boyu çektirilmez.
Çünkü cezanın amacı ıslah etmektir. Kişiyi dışlamak veya yok etmek değildir.
Bir suçun cezası ömür boyu verilirse, bu adalet olmaz.

Sıradan insanların yargıları ile de adalet dağıtılmaz.
Adalet ele düşerse, artık onu kimse umursamaz.

Forumun adalet sistemi ile ilgili olarak...
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
açıkçası @blacknavy duruma üzüldüm. pek muhabbetimiz yoktu ama teknik anlamda yazdığın yazılar benim için çok değerli bunu bilmeni isterim.  bu yüzden foruma devam etmeni, kendin de yazmışsın zaten, istiyorum. inan birçok kişiye katkı sağlıyorsun. trust listemden seni çıkardım ama trust yorumumu silmeyeceğim çünkü o kupa hala iş yerimde duruyor:)

@Veleor de bakmayın bir sürü türk hesabını ifşa etti ama eleman harbi bu işe mesai harcıyor. yazdığı hesaplara bakıyorum 5 sene önce amerika'da yaşayan adam bir anda "ingilizce bilmiyorum."a yazıp türkçe öğrenmiş oluyor. hesap satın alma işlemi nasıl oluyor bilmiyorum ama önceden yazdıklarına bakmadan mı alıyor insanlar?

neyse, geçmiş olsun hocam tekrardan. profilinizde negatif bulunması vermiş olduğunuz bilgileri değiştirmeyecek.

hero member
Activity: 1890
Merit: 792
Blacknavy arkadaşımızın yapmış olduğu işlemler beni ilgilendirmiyor ve açıkcası meta bölümünde açılan konu da pek umrumda değil. Trust listemi blacknavy isteği doğrultusunda güncelledim ve kendisini listeden sildim.  sadece sorunsuz olarak ticaret yaptığım iki kişiyi bıraktım DT seçimleri ile ilgili olarak seçimlerde bulunmak istemediğim için beni trust listenizden çıkarmanızı isterim. ileride ticaret yaparsak  ve memnun kalırsak birbirimizi ekleriz. zaten ilk trust listemi oluşturduğumda bir dünya problem olmuştu. Listeyi silme nedenim blacknavy ile alakalı değil genel olarak bu işlere kafamın basmaması ve anlamadığımdan dolayıdır. ne nedir bilmiyorum, insanlara sürekli sorup rahatsız etmek istemiyorum. sildiğim arkadaşlar kusura bakmasın ve olayı kişisel almasın lütfen.
legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
Yani veleor'a yazdığın cevap hoş bence ama adamlar delikanlılıktan anlar mı bilemiyorum. multi yasak değil demişsin, o zamanlar çoğumuz daha toyduk (ben hala öyleyim gerçi Cheesy)
ee yasak değilse ceza olur mu? şimdi bile yüzlerce belki binlerce multi varken ve sen gerçek Hero hesabınla bountye katılmazken bunu gündeme getirmeleri ilginç!

Kraldan çok kralcı değilim ama lokalde tecrübeli-bilgili-kafası çalışan-dil bilen adamlar lazım...o yüzden bu tür atakları, bir adım öne çıkanlara yapıyorlar...geriye bir avuç tecrübesiz kalsın diye (şekil 1-a)
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Kaldıralım mı kaldırmayalım mı arkadaşlar Cheesy özelden yazdım matthias kaldır diyor, burda bir ikilemde kaldık yaaani Wink

*matthias, kendi belgelerini itirafını yayınlama bence
timelord nerde kaldı Wink

Ben yalan söylemek istemiyorum, yaptığım şeyin yanlış olduğunu düşünsem yapmazdım ki daha önce de dediğim gibi yanlış olduğunu düşünmüyorum.

Bunun üzerine hikayeler yazılmaması için ben trust listemi sildim, size de silmenizi tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim.
Pages:
Jump to: