Pages:
Author

Topic: Güvendiğiniz - İtimat Ettiğiniz Üyeler? Trust List - Trust Feedback - DT1 Nedir? - page 22. (Read 7670 times)

legendary
Activity: 3570
Merit: 1959
I have nothing to do with lauda. My trust list is my own. Thanks.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Daha önce dt1 seçimi için bir konu açılmış idi. İlk mesaja Matias hepimizin ismini koymuştu. Lauda o listeyi olduğu gibi hedef gösterdi globalde. Bu arkadaşlarda muhtemelen ordan kopyaladı. Şuan haberi bile yok bundan.

Durum izah edilirse silerim diyor sanırım

Bir kaç gündür takip etmeye çalışıyorum, ne entrikalar  dönmüş , bu kadar kafa patlatmaya değer mi bilmiyorum.
Sanırım Lauda bırakmış dt işlerini, kendi trust ve distrust listini komple temizlemiş.
 Mathiasın iyi niyetli çabasını hatırlıyorum, ama o dönem takip edememiştim.  Kendi özel işlerimden dolayı forumu.
Sanırım yine pes edip forumdan uzaklaşıcam. Bu kadarı bana fazla
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Daha önce dt1 seçimi için bir konu açılmış idi. İlk mesaja Matias hepimizin ismini koymuştu. Lauda o listeyi olduğu gibi hedef gösterdi globalde. Bu arkadaşlarda muhtemelen ordan kopyaladı. Şuan haberi bile yok bundan.

Durum izah edilirse silerim diyor sanırım
legendary
Niye türk topluluğundan bu kadar kişiyi eklediğini ben anlayamadım,  tanımadığı hesaplar dt1 olunca distrusta ekliyorum demiş yanlış anlamadıysam, ama bu kadar hesabın dt ye girmiş olması pek mümkün değil. 
legendary
Activity: 2044
Merit: 1133
noldu şimdi @Vispilio hocam çözüldü mü sorun? ingilizcem iyi sayılmaz Smiley
legendary
Hi owlcatz, we are trying to find out why there is an organized sabotage attempt against all high ranking Turkish members who make it into DT lists.

Therefore it would help the Turkish community and the integrity of the Bitcointalk forum tremendously if you could answer the following questions
(either here of just pm me if you like):

1) Why did you add more than 80% of all active Turkish members into your distrust list ?..

2) How did you find out there was a thread on the Turkish section about Default Trust and your actions ?..

3) Who gave you the advice that all or most Turkish members were supposed to be untrustworthy ?..

Looking forward to your sincere and honest feedback,

All the Best

1. I already told you - I was adding people as they became DT1 to my distrust list, as I was trying to protect from scammers. I meant to go through them all again, but have not had time lately (as mentioned before).

2. I use Maggiordomo- A free bot on here that alerts me to any threads that my username comes up on. Roll Eyes

3. No one. Like I said, I was distrusting new users until I had a chance to see about them - I never got around to it as I was busy, sorry! Sad

That's it. For real.  Wink

Cheers!
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598

Hi owlcatz, we are trying to find out why there is an organized sabotage attempt against all high ranking Turkish members who make it into DT lists.

Therefore it would help the Turkish community and the integrity of the Bitcointalk forum tremendously if you could answer the following questions
(either here of just pm me if you like):

1) Why did you add more than 80% of all active Turkish members into your distrust list ?..

2) How did you find out there was a thread on the Turkish section about Default Trust and your actions ?..

3) Who gave you the advice that all or most Turkish members were supposed to be untrustworthy ?..

Looking forward to your sincere and honest feedback,

All the Best
legendary
why did you declare me and all turkish forum distrust? and who showed you this? who are you? what is your purpose? Is there life in space? thanks Wink

Here's the deal - I was put on DT1 not by choice. I just buy and sell stuff here.

Who showed me what? I used to monitor the latest DT1 list and exclude until I looked into the account - I've been too busy to do that.

I'll remove you right now, sorry. If there is anyone else, let me know via PM

Thank u very much

The following names are from the Turkish forum and have not seen anything wrong. I've added you to the distrust list, and now I'm taking you again. Thanks again my friends.

owlcatz Distrusts:

16. ~2run (Trust: neutral) (41 Merit earned) (Trust list) (BPIP)

19. ~goraset (Trust: +0 / =0 / -2) (16 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
20. ~teramit (Trust: neutral) (248 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
22. ~ziya1453 (Trust: neutral) (31 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
37. ~mhanbostanci (Trust: +1 / =0 / -0) (152 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
39. ~Kalemder (Trust: neutral) (150 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
40. ~BitcoinTurk (Trust: neutral) (273 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
43. ~Halmater (Trust: neutral) (122 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
51. ~bobita (Trust: neutral) (DT1! (1) 260 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
54. ~wolwoo (Trust: neutral) (41 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
55. ~Matthias9515 (Trust: +4 / =0 / -0) (DT1 (-2) 539 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
56. ~PHI1618 (Trust: # +1 / =0 / -1) (791 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
57. ~gorkem19888 Banned! (Trust: neutral) (10 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
58. ~Asber (Trust: neutral) (4 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
60. ~HARDCRACKERS (Trust: +1 / =0 / -0) (78 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
62. ~jopen (Trust: neutral) (86 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
66. ~Leteravian (Trust: neutral) (158 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
68. ~gospodin (Trust: neutral) (300 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
69. ~trendcoin (Trust: +1 / =0 / -0) (134 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
70. ~ugurum15 (Trust: neutral) (22 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
71. ~Bthd (Trust: neutral) (109 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
74. ~addtelegrams (Trust: neutral) (14 Merit earned) (Trust list) (BPIP)

legendary
why did you declare me and all turkish forum distrust? and who showed you this? who are you? what is your purpose? Is there life in space? thanks Wink

Here's the deal - I was put on DT1 not by choice. I just buy and sell stuff here.

Who showed me what? I used to monitor the latest DT1 list and exclude until I looked into the account - I've been too busy to do that.

I'll remove you right now, sorry. If there is anyone else, let me know via PM
legendary
Be A Hope
~wolwoo is Distrusted by:
1. klaaas (Trust: +11 / =0 / -0) (31 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
2. owlcatz (Trust: +38 / =0 / -1) (DT1! (25) 224 Merit earned) (Trust list) (BPIP)

şu iki manyaa (nerdeyse tüm foruma distrust atmışlar) distrust verdim.
Bunun dışında feedback +yorum atıyorum yereldeki üyelere, devam etmeyi düşünüyorum. hoşlanmayan olursa, silmemi isteyen özel mesaj atması yeterli, teşekkürler

Bunlardan biri türk arkadaşlardan birinin dt listesinde desem, hemde karşılıklı, önce distrust listesindeymiş, sonra karşılıklı dt ye geçmişler. Nasıl bir güven oluştuysa  artık aralarında

@Bthd senin durum daha vahim bu arada, senin trust listende olan biri seni distrust listesine eklemiş,  sıradan herkesi eklemek mantıklı değil,  forumda isim yapmış, belli başlı bilindik üyeler dışındakileri çıkarmak lazım, bende yabancılardan theymos var sadece, dt deep de 2 yaptım, başkada yabancı yok listemde

evet üstad gördüm @byrallier  @owlcatz'a trust vermiş karşılıklı, owlcatz da tüm foruma distrust vermiş Cheesy http://loyce.club/trust/2019-08-24_Sat_08.13h/313016.html

owlcatz'ın trust listesindeki suchmoon da bana 4 merit vermişti bir dönem Roll Eyes Vispilio hocamın globalde açtığı başlığından...

lauda da bende distrust idi, sonradan baktım, naneyi yemiş galiba kaldırdım...Amaan neyse yaa! Herkes istediğini yapmakta özgür, yalnız trust verenler listelerini biraz daha geniş tutabilirler kannatindeyim. Yani listeyi kısa tutunca daha mı cool olunuyor, daha mı seçkin olunuyor? Elinizi korkak alıştırmayın arkadaşlar, cebinizden birşey çıkmıyor neticede  Wink

If anyone has problems with my trustlist, please send me a PM. I have not been actively updating it as of late. Thank you. Wink

Thank you for your participation. We wish it to be more sensitive to local sections. Turkish is a sensitive language Smiley
legendary
2. owlcatz (Trust: +38 / =0 / -1) (DT1! (25) 224 Merit earned) (Trust list) (BPIP)

Bunun dışında feedback +yorum atıyorum yereldeki üyelere, devam etmeyi düşünüyorum. hoşlanmayan olursa, silmemi isteyen özel mesaj atması yeterli, teşekkürler

Bunlardan biri türk arkadaşlardan birinin dt listesinde desem, hemde karşılıklı, önce distrust listesindeymiş, sonra karşılıklı dt ye geçmişler. Nasıl bir güven oluştuysa  artık aralarında

@Bthd senin durum daha vahim bu arada, senin trust listende olan biri seni distrust listesine eklemiş,  sıradan herkesi eklemek mantıklı değil,  forumda isim yapmış, belli başlı bilindik üyeler dışındakileri çıkarmak lazım, bende yabancılardan theymos var sadece, dt deep de 2 yaptım, başkada yabancı yok listemde

evet üstad gördüm @byrallier  @owlcatz'a trust vermiş karşılıklı, owlcatz da tüm foruma distrust vermiş Cheesy http://loyce.club/trust/2019-08-24_Sat_08.13h/313016.html

owlcatz'ın trust listesindeki suchmoon da bana 4 merit vermişti bir dönem Roll Eyes Vispilio hocamın globalde açtığı başlığından...

lauda da bende distrust idi, sonradan baktım, naneyi yemiş galiba kaldırdım...Amaan neyse yaa! Herkes istediğini yapmakta özgür, yalnız trust verenler listelerini biraz daha geniş tutabilirler kannatindeyim. Yani listeyi kısa tutunca daha mı cool olunuyor, daha mı seçkin olunuyor? Elinizi korkak alıştırmayın arkadaşlar, cebinizden birşey çıkmıyor neticede  Wink

If anyone has problems with my trustlist, please send me a PM. I have not been actively updating it as of late. Thank you. Wink

legendary

Bunlardan biri türk arkadaşlardan birinin dt listesinde desem, hemde karşılıklı, önce distrust listesindeymiş, sonra karşılıklı dt ye geçmişler. Nasıl bir güven oluştuysa  artık aralarında

@Bthd senin durum daha vahim bu arada, senin trust listende olan biri seni distrust listesine eklemiş,  sıradan herkesi eklemek mantıklı değil,  forumda isim yapmış, belli başlı bilindik üyeler dışındakileri çıkarmak lazım, bende yabancılardan theymos var sadece, dt deep de 2 yaptım, başkada yabancı yok listemde

evet üstad gördüm @byrallier  @owlcatz'a trust vermiş karşılıklı, owlcatz da tüm foruma distrust vermiş Cheesy http://loyce.club/trust/2019-08-24_Sat_08.13h/313016.html

lauda da bende distrust idi, sonradan baktım, naneyi yemiş galiba kaldırdım...Amaan neyse yaa! Herkes istediğini yapmakta özgür, yalnız trust verenler listelerini biraz daha geniş tutabilirler kannatindeyim. Yani listeyi kısa tutunca daha mı cool olunuyor, daha mı seçkin olunuyor? Elinizi korkak alıştırmayın arkadaşlar, cebinizden birşey çıkmıyor neticede  Wink

legendary

legendary

legendary

legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Yeni bir trust konusu alırım bir dal, loyce.club keşfettikten sonra resmen aydınlanma yaşadım, halen daha boş buldukça inceliyorum, çok ilginç ilişkiler var. Özellikle mattiasın açtığı konudan sonraki dt listelerindeki hareketler gerçekten ilginç. Tek tek örnekler verip polemik yaratmak amacında değilim ama 3-4 hesap var neredeyse tüm türk topluluğunu distrust listesine eklemiş,bu kişileri bile trust listesine ekleyen türk arkadaşlar var.
 İngilizcesi iyi olan arkadaşlar türkleri sıradan distrusta ekleyen bu arkadaşlar konusunda başlıklar açabilir.

O cok karisiklardan birisi ben olabilirim beni distrust etmis kisiler bile trust listemde olabilir. Bounty listesi yaparken scamlari daha kolay takip etmek icin bi ara dt listesini direk kopyalamistim sonra banlananlari silip yerine en sik scam bildirimi yapan hesaplari ekledim v.b. 2 3 gun sonra ayar cekecegim. Distrusta ekleyenleri iplememistim ama forum geneline varsa isler degisir.
legendary
Be A Hope
distrust'ları burda paylaşmaya gerek yok hocam. O alana girersek işin içinden çıkamayız Cheesy
@Vispilio'nun bu konuda yapacağı aksiyonlara katılabiliriz.
legendary
@Vispilio'nun önerisine katılıyorum. Yerelde bir konu olduğunda yerel DT'nin görüşü belirleyici olmalı. Tabi bunun için DT üyelerimizin olması artması gerekir. Bu yüzden sistemi herkes verimli bir şekilde kullanmalı.

Bu arada konuda, listelerimizi paylaşırız diye düşünmüştüm.

Benim liste en son şu şekilde ama geliştirmeye devam 😉 Ayrıca distrust ekleyeceğim, adamla alakam yok beni distrust eklemiş maynaq

2run
EFS
yussuf89
by rallier
teramit
MorpheWQ
Lydian
hiburak
Zz
mhanbostanci
Kalemder
cabsav
dannybrown
BitcoinTurk
Halmater
ekiller
otto_diesel
bobita
tayfundeniz
Vispilio
Matthias9515
AlyattesLydia
PHI1618
lossnet
gumusi
vycl87
El-Cezeri
gospodin
SkyLords
cryptobaro
ugurum15
Bthd
Cryptorianx
KursatAelf
goraset
ziya1453
trendcoin
onurgozupek
ophyrim
legendary
@Vispilio'nun önerisine katılıyorum. Yerelde bir konu olduğunda yerel DT'nin görüşü belirleyici olmalı. Tabi bunun için DT üyelerimizin olması artması gerekir. Bu yüzden sistemi herkes verimli bir şekilde kullanmalı.

Bu arada konuda, listelerimizi paylaşırız diye düşünmüştüm.

Hocam loycede tüm listeler olduğu için ben konuya yazmadım, sadece son haftaki değişiklikler yok, onlarda new etiketiyle haftalık güncellemede çıkıyor.
Pages:
Jump to: