Pages:
Author

Topic: [ICO][Bounty]: SONM Bounty Kampanyası [GÜNCELLENDİ 18.07] - page 6. (Read 17343 times)

legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
blog ödülüm var bekleye bekleye kanser ettiler madem göndermeyeceksiniz neden insanları beklenti içine sokupta piyasayı suni dumpa sürüklüyorsunuz. slack kanalıda scammerlardan geçilmiyor. myetherwalletin fakesini yapmışlar dikkatli olun. kontrat eklemeniz gerekiyor veya bakiyeleriniz yok olacak gibi yalanlara inanmayın ethereumda böyle bir şey söz konusu değil.
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Adamlar çocuk oyuncağına çevirdi. Ha geldi ha gelecek diye diye oyalıyorlar resmen bu ekipten hiçbir şey olmaz. Ben bunu gördüm zamanında işini yapan devin coini yürüyor. Yatanın coini de yatıyor.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Fiyat 0.000019 a kadar gerilemis. Bountylerden sonra biraz daha fiyat dusecek bu gidisle.. Ne kadar daha bekleriz bakalim. Ama bu fiyat ciddi anlamda pul parasi. Bittrex e girince umutlu olanlar var ama ben o kadar iyimser degilim. 1 yil ayni seviyelerde de kalabilir biraz şans işine kaldi durum.

Daha ne kadar düşecek hocam bildiğin kuşa dönmüş alacak olanlar imzasını tutan kişiler allah sabır versin uzun bir süre unutmanız lazım şu an itibariyle bu coini çok zor yükselecek. Umarım dibe falan çakılmaz birde alım falan olmaz ise vay halinize.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Fiyat 0.000019 a kadar gerilemis. Bountylerden sonra biraz daha fiyat dusecek bu gidisle.. Ne kadar daha bekleriz bakalim. Ama bu fiyat ciddi anlamda pul parasi. Bittrex e girince umutlu olanlar var ama ben o kadar iyimser degilim. 1 yil ayni seviyelerde de kalabilir biraz şans işine kaldi durum.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Bountysi yatan varmi? Dun bir kac kez kontrol ettim gelen giden yoktu. Madem dagitma daha baslamadiniz niye basladik yaziyorsunuz. Piyasa iyice cakildi ondan sonra
hero member
Merit: 550
açıkçası tokenlerin sadece 1 ay kilitli kalması çok gülünç ve komik olmuş. bu 1 aylık süre zaten doldu dolacak neredeyse ve fiyat ondan sonra nasıl dip yapar varın siz düşünün. ama ben halen toklenlerin kilitli olmama ihtimalini düşünüyorum. yani bir ali-cengiz oyunu var bu işte ama hadi hayırlısı.
bunlar bu yatırımı almadan aldık gibi gösterip beklenti yükseltip düşük fiyattan milleti katmerli çarpmaya çalışıyor da olabilirler.

Bir yanlışı düzeltmek istiyorum, ekip için ayrılan tokenler 12 ay boyunca kilitli kalacakmış. Ben de 1 ay diye biliyordum, üzgünüm.

Bilgilendirme için teşekkürler cakir. Evet bounty dağıtımları başladı, tüm twitter ve facebook repostlarınızı lütfen ana bounty başlığında bir postta hepsi olmak üzere bir daha raporlayın.

SONM blog bounty katılımcıları
SONM İmza kampanyası katılımcıları

Lütfen buradan tokenleri alacağızın ETH adresinizi kontrol edin. Private key'ini elinde tuttuğunuz bir adres olmasına özen gösterin.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
En azından bir açıklama gelmesi iyi olmuş. Hiçbir şeyin tarihi net bi şekilde gitmiyor bu aralar. Bountyden gelecek miktarı bir süre bekletirsek toparlayacağını düşünüyorum ben de.
hero member
Activity: 854
Bountylerde gelsin geçsin de bakalım nasıl olacak. Ben beklerim büyük ihtimalle pul fiyatına satmanın da bir anlamı yok. Satanlar aradan çekilsin de belki önümüzü görürüz.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
En azından bountylerin dağıtımı ile ilgili tenezzül edip bir bilgi paylaşmışlar. Kara bulutların SONM üzerinden yavaş yavaş kalkacağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
2100 seviyelerinden bende aldım. Açıkcası daha aşağısınıda görmez diye umut ediyorum. Bountysini alacak adamda ico fiyatının %50altına dumplamaz heralde. herkes biliyorki bittrexe girince bu fiyatlar değişecek.

Katılıyorum birkaç gündür fiyatın değişmemesi diplere gelindiği izlenimi veriyor.Fiyat herkes karamsar olduğu için buralarda yarın karabulutlar dağılır bittrex'e girerse 6-8k lara fırlayabilir.Bende 100 k almayı düşünüyorum açıkçası.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
2100 seviyelerinden bende aldım. Açıkcası daha aşağısınıda görmez diye umut ediyorum. Bountysini alacak adamda ico fiyatının %50altına dumplamaz heralde. herkes biliyorki bittrexe girince bu fiyatlar değişecek.
full member
Activity: 196
Merit: 100
Hazır fiyat dip yaptı dedim düştükçe aldım daha da düşmeye başladı bounty dağıtımı sonrası da düşecek gibi görünüyor. Fiyatı 1k'nında altına inerse battığımızın resmidir. Bittrex de hareketlenir inşallah.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Mecburen bekletmek zorunda kalacaz gibi duruyor uzun vadede bir şey kazandırırmı açıkcası ben bunu kestiremiyorum bir dağıtım gerçeklensin ondan sonrasında daha net belli olur her şey.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Greetings to all bounty participants!

This week you will get all your bonuses for bounty campaign. We are sorry for the delay.

SONM blog bounty participants
SONM Signature campaign participants

Please check your ETH wallets, that you registered for token transfer. We do not recommend that you use address from an exchange.

We need to finish the list bounty for Twitter and Facebook. Please do one post here with all posts made for the bounty campaign and retweets you have done.

Thank you in advance.

Sonunda iyi bir haber umarım hiç kimse adres değiştirmek için uğrasmaz.

Paralar pul oldu, şimdi dağıtsalar ne olacak.

Ne imzaya katılanlara faydası var ne yatırımcıya, iyice geberecek fiyat.
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Greetings to all bounty participants!

This week you will get all your bonuses for bounty campaign. We are sorry for the delay.

SONM blog bounty participants
SONM Signature campaign participants

Please check your ETH wallets, that you registered for token transfer. We do not recommend that you use address from an exchange.

We need to finish the list bounty for Twitter and Facebook. Please do one post here with all posts made for the bounty campaign and retweets you have done.

Thank you in advance.

Sonunda iyi bir haber umarım hiç kimse adres değiştirmek için uğrasmaz.
hero member
ilk gün aldım, bu durumda hesapta hata var

Bir daha belirtiyorum,yukarıda görebileceğiniz gibi token bonusu siz yatırımı gönderdiğiniz ana kadar satılan token yüzdesine göre hesaplanıyor.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
6600 token almıştım 200 küsürtane token geldi, neye göre ne kadar bonus aldık?

Gönderim zamanınızda verilen bonus yüzdesine göre aldınız. Grafikte sağa doğru "satılan token yüzdesi" ve üstünde yazan alacağınız bonus.

*SONM Bounty Kampanyası ile ilgisi olmayan mesajlarınızı lütfen ANA BAŞLIK üzerinden atınız.

ilk gün aldım, bu durumda hesapta hata var
hero member

Gönderim zamanınızda verilen bonus yüzdesine göre aldınız. Grafikte sağa doğru "satılan token yüzdesi" ve üstünde yazan alacağınız bonus.

*SONM Bounty Kampanyası ile ilgisi olmayan mesajlarınızı lütfen ANA BAŞLIK üzerinden atınız.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Arkadaşlar sonm ico sırasında bonus dağıttı ve token işlemleri sırasında bonusları verilmeyen halen birçok yatırımcısı vardı. Ekibin iki haftadır uğraştığı şey bu bonusları vermek ve iade isteyen pre-ICO yatırımcılarına iadelerini geçmekti. Aşağıda bonus grafiğini görebilirsiniz.

Pages:
Jump to: