Pages:
Author

Topic: [ICO][Bounty]: SONM Bounty Kampanyası [GÜNCELLENDİ 18.07] - page 5. (Read 17343 times)

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Yani madem dağıtmayacaksın niye öyle duyuru yapıyorsun, fiyata da yansıdı. Resmen yatırımcılara daha çok zarar vermek için iş yapan bir takım izlenimi veriyorlar.

ya bu SONM muhabbeti tam yalan rüzgarı oldu. her gün bir yeni bir yalan yeni bir aksiyon:) allah ico suna katılanlara yardımcı olsun. 4k aldıkları fiyat bugün 2k böyle söylentiler devam ederse bu fiyat daha uzun süre böyle kalır.
bide bounty dağıtıldıktan sonra bence fiyat 1.5k noktasına düşer. hade hayırlısı

ico fiyatı 4k olsa ve şuanda 2k olsa heralde satip cikardim Smiley ico fiyati 5500 sat. şuan ki fiyatlar 2k fakat satmaya girişsem düşer o 1500 lere.satmam tabi ki bekletebildigim kadar bekleticem bunu. deli zarardayim şuanda çünkü eğer bounty vs dağitirlarsa biraz daha normale gelirşe inşallah zararsiz cikicaz bakalim kismet.  bittrex söylentisi vardi bi. eğer o olmazsa işimiz zor da bittrexe girerse toparlar . öyle liquide 80 btclik hacimle takilacak proje değil sonm ama adamlar bi ilgisiz.

Şu anda kesinlikle bozdurulmaz yalnız niye herkes satmak istiyor anlamış değilim bence bu proje scam falan olmaz ama bu şekilde diblerde'de kalmaz bana göre atılım yapacaktır.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
Yani madem dağıtmayacaksın niye öyle duyuru yapıyorsun, fiyata da yansıdı. Resmen yatırımcılara daha çok zarar vermek için iş yapan bir takım izlenimi veriyorlar.

ya bu SONM muhabbeti tam yalan rüzgarı oldu. her gün bir yeni bir yalan yeni bir aksiyon:) allah ico suna katılanlara yardımcı olsun. 4k aldıkları fiyat bugün 2k böyle söylentiler devam ederse bu fiyat daha uzun süre böyle kalır.
bide bounty dağıtıldıktan sonra bence fiyat 1.5k noktasına düşer. hade hayırlısı

ico fiyatı 4k olsa ve şuanda 2k olsa heralde satip cikardim Smiley ico fiyati 5500 sat. şuan ki fiyatlar 2k fakat satmaya girişsem düşer o 1500 lere.satmam tabi ki bekletebildigim kadar bekleticem bunu. deli zarardayim şuanda çünkü eğer bounty vs dağitirlarsa biraz daha normale gelirşe inşallah zararsiz cikicaz bakalim kismet.  bittrex söylentisi vardi bi. eğer o olmazsa işimiz zor da bittrexe girerse toparlar . öyle liquide 80 btclik hacimle takilacak proje değil sonm ama adamlar bi ilgisiz.
full member
Activity: 163
Merit: 100

sr. member
Activity: 616
Merit: 251
Blockchain Marketing: tokensuite.io
hero member
Activity: 756
Merit: 500
https://ethplorer.io/address/0xa1fa44d1839b536cbddfc55d9a9022858abe469e
bu aleco'nun adresi, buna sonm geldiğinde bize de gelmiş olur

Ben bu çakala ne kadar geleceğini merak ediyorum.
Çok gelir emin ol, kampanya yöneticiliğinden falan da alır en az 100k sonm...
evet olcaytu haklı, çok üç kağıt yaptı  aleco...

Hakkını yemeyin kendi gibi çakallık yapanlara istisna gösterdi yaman delikanlıymış  Grin
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Ödemelere başladık diyorlar ama gelen giden yok. Gelemedi bir türlü. Zaten fiyat yerlerde sürünüyor. Önce dağıtacaklar sonra millet dumplayacak, bizim iş 15-20 günü bulur. Bu fiyatlardan satmak gerçekten saçma olur. O kadar beklemişiz pumpını da görmek isteriz.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

Çok gelir emin ol, kampanya yöneticiliğinden falan da alır en az 100k sonm...
evet olcaytu haklı, çok üç kağıt yaptı  aleco...
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

Bu çakala blogdan sadece 27 bin geliyo. Yani bir bounty manager düşünün, bloga ayrılan ödüllerin neredeyse 5'te 1'ini google translate kullanarak yayınladığı sikindirik beleş sitedeki makaleler ile alıyor. Kaç kere de yazdık, oralı bile olmadılar.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Gerçekten bilerek mi fiyatı düşürmek istiyorlar anlamıyorum.Bounty dağıtımı başladı diyip başlatmazsan bounty ile alakası olmayan yatırımcılarda bile güven kaybı oluşur.Bunu nasıl göze alıyorlar anlamak mümkün değil.Acaba bahsedilen scam iddiaları doğru mu diye düşündürmüyor değil bu yaşananlar.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Arkadas madem dagıtmayacaksınız neden dagıtım basladı yazıyorsunuz, resmen adamlar kendi kendilerine scam soylentisi cıkartıyorlar. Icodan sattıklarını gerimi alıyorlar napıyorlar anlamadım. Resmen pul oldu
sr. member
Activity: 317
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Soteye yattım bekliyorum. Dahada asagı dumpıcakları toplayın bittrexe girince devran döner. Scam falan dinlemez bunlar pumplar gecerler.
sr. member
Activity: 588
Projenin scam olduğunu söyleyen ciddi bir kitle var.Bu kitleye güvenen inanan arkadaşlar fiyatın ne olduğuna çok bakmadan bozduracaktır bence.Akıl ile alakası olduğunu düşünmüyorum.Mesela Gup'u buralardan bozana aynısını deseniz anlarımda aynı şey sonm için geçerli değil neyse bounty dağıtıma başlamış sonunda gözünüz aydın  Wink

Daha başlamadı esasında sadece başlanacak dendi bence. 1 . imzayı ödülünü alacak olana baktım daha gitmemiş adama.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Projenin scam olduğunu söyleyen ciddi bir kitle var.Bu kitleye güvenen inanan arkadaşlar fiyatın ne olduğuna çok bakmadan bozduracaktır bence.Akıl ile alakası olduğunu düşünmüyorum.Mesela Gup'u buralardan bozana aynısını deseniz anlarımda aynı şey sonm için geçerli değil neyse bounty dağıtıma başlamış sonunda gözünüz aydın  Wink
sr. member
Activity: 672
Buy $BGL before it's too late!
Bence Millet bu fiyatlardan falan bozdurmaz diye düşünüyorum yani aklı olan diyelim. Zaten dağıtıldıktan sonra yükselişe geçer diye düşünüyorum zaten düşmesinin asıl sebebi durmadan geciktirmeleri.

Aklı olan satmaz evet ama ihtiyaç duyan veya projeye inanmayan hiç bir masrafı olamayan adam pekala bozdurabilir ve bozduracaklardır.

Ben düşüş bekliyorum.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Bence Millet bu fiyatlardan falan bozdurmaz diye düşünüyorum yani aklı olan diyelim. Zaten dağıtıldıktan sonra yükselişe geçer diye düşünüyorum zaten düşmesinin asıl sebebi durmadan geciktirmeleri.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
2k civarlarını taban yaptı sonm.Bounty den sonra beklenti insanların bozdurup fiyatı bir miktar daha çekeceği yönünde olsada söylenenin gerçekleşmesi olumlu etki yaratabilir.Asıl bittrex e girdiğinde artış bekliyorum ben.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Arkadaşlar bounty'lerin bu hafta dağıtılacağı söylendi fakat sanıyorum haftasonunda toplu bir dağıtım olacak şu anda listeleri güncelliyorlar. Yani kimsenin ödemesi yapılmadı. Fiyattaki düşüş ödemelerin yapılacağı duyurusuyla beraber geldi. Dağıtıldıktan sonra ne olur bakacağız.
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
facebooktan yardirdim team e. dedim ulan godless'lar siz ne ayaksiniz. bir dünya yatirim yaptik sizde keza bir dünya para topladiniz ne yapiyosunuz olm siz dedim. bana cevap vermişler be patient diye. dedim ki beklerim beklemem gerektiği kadar ama size güvenemiyorum sadece napacam dedim şu  durumda. scam misiniz siz felan dedim. sinirlendi bu baktim  gerçekten scam olsak bounty dağitmakla uğraşirmiydik felan dedi . benim anladigim bunlarin kendi aralarinda ve sistemde sıkıntılar var onları çözmeye calişiyorlar. e tabi buda etkiledi fiyati. son olarak  bekle ve sabret dedi öyle bitti muhabbet.
Pages:
Jump to: